Esileht Kasutajaabi ja mõtted Andke Kasutajaabis tagasisidet teemale

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Andke Kasutajaabis tagasisidet teemale

Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/blokeerimise-jaikus-liiga-kaldu-kasutaja-kahjuks/

Saaks natukenegi pilti selgemaks. Raske on õppida oma vigadest, kui neid ei tooda välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleksid tavaline viisakas kodanik, ei blokeeritaks sind aastate jooksul korduvalt. See tähendab, et üleüldiselt on su sõnavõtud mittesobivad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Jälkur on lõpuks ometi ära blokeeritud? Ei ole jah viimastel päevadel tema tülikiskumisi sattunud lugema.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 14:42; 04.07 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Jälkur on lõpuks ometi ära blokeeritud? Ei ole jah viimastel päevadel tema tülikiskumisi sattunud lugema.

See küll eriti loogiline postitus ei olnud. Kui ta siia kirjutab, siis ta ju ei ole enam blokeeritud, eks. Ja kirjastiilil pole midagi ühist sellega, keda sa järjepidevalt “Jälkuriks” kutsud. Tegelikult võiks sindki blokkida – nimetad lambist kedagi sellise nimega. Mindki oled nimetanud, muide. Seega lahmid suvaliselt.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 14:48; 06.07 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on ju eriti fanaatilised 10 kontoga, et endale kiitusi saaks laduda. Kui sind nii olen nimetanud, siis on selleks põhjust olnud. Olen siin märku andnud, et jutt ei ole ok. Ei tahtnud modele kaebust saata. Jäluriks nimetajaid on peale minu veel vähemalt üks. Nii nagu on Pardifilee ja Ilusa elu äratundjaid (see mina ei ole), nende kirjutised ei ole häirivad, lihtsalt naljakalt äratuntavad.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 14:42; 04.07 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind nii olen nimetanud, siis on selleks põhjust olnud.

Tead, tegelikult ei ole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 14:48; 06.07 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on ju eriti fanaatilised 10 kontoga, et endale kiitusi saaks laduda.

Sinu peas toimuv asi. Et saaks aga kiitusi!

Tegelikult on asjalikel postitajatel sinusuguste ja üldse kiitustest täiesti savi.
Selge see, et, kui ma midagi asjalikku kirjutan, siis sinusugune ei saa sellest isegi aru.
Ja arusaamatule tekstile on loomulikult sul tulemus – miinus. Sellega on arvestatud.

Aru saavad paar-kolm ja sellest piisab. Aru saab seesama paljukirutud Jälkur ja Iluselu ja veel mõned ärksamad.
(ma ei välista, et need kaks esimest on sama tüüp. Aga igal juhul hästi paneb)

P.S. Ka mul on mitu kontot, aga ELUS ma ei viitsi nende sisselogimise vahel laveerida, et iseendale mingeid plusse laduda.
Mis see point oleks?
Mitu on sel lihtsal põhjusel, et kui sinusugune solvub (seda juhtub siiski tihti) ja kaebab, kuni plokkimiseni, et siis ei jääks nõmedat auku sisse…et ma loen su ennastkiitvat postitust ja vastata ei saa.

…….

P.S. Sellele tolale, kes arvas, et kas Jälkur on lõpuks ometi ära blokeeritud…
Jälkuril kulub uue konto tegemiseks umbes 7 sekundit, et millest sa nagu reaalselt räägid? Regamine käib läbi roboti ja sel on täiesti ükskõik, kas sa oled esimese konto või sajada kontoga siin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Andke Kasutajaabis tagasisidet teemale