Esileht Kodunurk andke kiiresti üks maitsev õhtusöögi retsept:)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: andke kiiresti üks maitsev õhtusöögi retsept:)

Postitas:

Mul on kõik söögid ennast ammendanud. Enam pole menüüs midagi üllatavalt head. Eesti tuntuimad blogid on kõik läbi kammitud ja enam ei leiasealt miskit maitsvat ja rõõmustavat.

Pange siia kirja kõik omasoovitused, mida head võiks täna õhtuks süüa teha. Või minupärast kas või homme õhtuks – põhiline, et saaks miskit head. Välja minna sööma tõesti ei viitsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 12:56; 09.12 14:01; 09.12 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada blogid seenele, hangi mõni vanem kokaraamat, loe & inspireeru.

Annax nõu, aga me ei tea ju, mis Sulle maitseb & millised on Sinu võimalused. Minu viimase aja avastus on ntx riisikeetjas tehtud tatrapuder, aga kui Sa esimest ei oma & teist ei söö, mis sellest kasu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tatar on hea.). Täna teen kartuli-spinati-peekoni-kanavormi ahjus.
Riisikeetjat mul kahjuks tõesti pole.
Aga inspireerida võiksite mind siiski. Siiani pole vanad kokaraamatud mind innustanud, kuna kogused on seal nii suvalised ja töökäiku ka tihti ei kirjeldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 12:56; 09.12 14:01; 09.12 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui mikrolaineahi on, seal saab sama teha. Põmst pannistad või või õliga läbi sibulad, kyslad, hakkliha, ingveri, seened, porknad, mis iganes kätte satub, valad vastavasse anumasse, lisad suti suhkrut, maitse järgi soola või pipart. Muskaat, till, vyrts või petersell on ka okei. Tatra võid rasvaselt pannilt yle kärutada, aga kohustust ei ole. Kui hakkliha polnud, lisad puljongit. Muul juhul lisad vett. Yx osa tatart, kax kuni kolm osa vedelikku. Exootikat aitavad vajadusel luua seesam õli või seemnetena, sojakaste, Kingix Saadud Arusaamatu Alkohol või hoolega juliennitud kodumaised köögiviljad. Balsamico oli Eriti Halb Idee Inc, ära seda katseta, aga Tai kalakaste Nam Blja, magus soja, valge redis, ananass & granaatõunasiirup, yhekaupa mõistagi, olid täitsa muhedad.

(Nonde vanade raamatute retseptid on täpsemad, ma tean. Katseta Sina ka lõhnapõhist kokandust, elu saab lõbus & põnev.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtusöök sai valmis ja maitsev, aga loomulikult ilma perekoolikate abita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 12:56; 09.12 14:01; 09.12 22:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk andke kiiresti üks maitsev õhtusöögi retsept:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.