Esileht Väikelaps Andke nõu: jõuluks lastehoiu töötajatele?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Andke nõu: jõuluks lastehoiu töötajatele?

Postitas:
Kägu

Olen üsna roheline ema – andke nõu, kuidas on kena ja kombeks. 2-aastane laps käib hoius. Mingit kogu rühma poolt kinki kasvatajatele organiseeritud pole. Kas oleks kena lihtsalt omaltpoolt midagi pisikest igale kasvatajale tänutäheks enne jõule viia? Kui jah, siis palun soovitusi, mis see olla võiks?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen üsna roheline ema – andke nõu, kuidas on kena ja kombeks. 2-aastane laps käib hoius. Mingit kogu rühma poolt kinki kasvatajatele organiseeritud pole. Kas oleks kena lihtsalt omaltpoolt midagi pisikest igale kasvatajale tänutäheks enne jõule viia? Kui jah, siis palun soovitusi, mis see olla võiks?

Kui teil ühiskinki pole ja soovid ise midagi teha, siis kõige lihtsam on ehk mõni ilus piparkook, mingid head kommid, väike purk (maitse) mett. Ega miskit suuremat ju üksi ikka ei tee. Pisike tänu.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töötasin kunagi hoius ja kommikarp kingiks oli väga armas ja tore. Meil jäi kommikarp alati rühma ja töötajatel oli nii hea lõunapausil natuke maiustada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaheaastase ema pole mingi “roheline ema”.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasteaia seisukohalt ikka on küll…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommikarp, küpsised-piparkoogid, šokolaad, kena purgike mett-moosi vm hoidist… Ei ole vaja üle mõtelda. Hea, kui on lihtne transportida. Ise nt olen õpetaja ja olen saanud aasta lõpus hunniku potililli, jõulutähti jms – vist viis eri potti oli ükskord, see oli paras trikk koju toimetada:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil komme ega magusat just ei tahetud, taheti kootud sokke või kindaid. Mine võta kinni, mis kellelegi meeldib.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasteaia seisukohalt ikka on küll…

Kinke pole see emme siis mitte kunagi teisele täiskasvanule teinud?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata seda teemat ja mõtle korra veel https://foorum.perekool.ee/teema/voiks-selle-kingihulluse-lopetada-ukskord/

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Väikelaps Andke nõu: jõuluks lastehoiu töötajatele?