Esileht Beebi ja mitmikud Andke nõu, mis suurus k/s komplekti osta.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Andke nõu, mis suurus k/s komplekti osta.

Postitas:

Laps on praegu 72 cm ja 9 kuune, mis numbri k/s riided peaks muretsema, et ehk saaks sügisel ka kanda veel? Ei kujuta ettegi kui kiiresti seda pikkust nüüd juurde tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära üldse unistagi.
See vaatepilt näeks veider välja kui talle praegu 2 numbrit suuremad riided selga ajaksid.

Sügiseks kasvab Su laps keskeltläbi 10 sentimeetrit! Kui aga mõtled sügise lõpuni kantavat, siis lisa veel umbes 4 sentimeetrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldine kasvamine jah nii, nagu zy kirjutab. Mina saan ainult oma kogemuse siia otsa panna – möödunud kevadel üks number suurem suvekleit on lapsele ikka veel liiga suur. Aasta tagasi kandis nii 68 kui 74 suuruses riideid, praegu on 80 suuruses asjad kõik väga suured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kogemus kinnitab, et u kuni koolini tuleb ikka osta igaks hooajaks uued riided, vastasel juhul on nad lihtsalt kogu aeg lapsele kas liiga suured või väikesed ja mõlemal juhul ebamugavad. üles keeratud varruka- ja sääreotsad võivad ju näida vanemale lahendusena, aga allameetri-inimesele on need otseselt elamist ja olemist ja liikumist ja mängimist takistavad asjad. nii et teemaalgatajana ma ostaks sellise nr 74 riietuse, mis on mõeldud alates (ehk siis mitte kuni) 74 cm ja ei unistaks selle sügisel selga mahtumisest. kui mahub, on see boonus, aga arvestama ma selle võimalusega ei hakkaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin oma 76 cm pikale aastasele lapsele ka kevadeks 74 suurus Lenne komplekti. Sügiseks see ilmselt väike, aga nüüd kevadel ei kujutaks ka ette teda liiga suurtes riietes ringi löhverdamas.

Aga inimesed ja nende arusaamad parajatest riietest on erinevad. Olen lugenud ja imestanud, kuidas osad lastele number-kaks suuremad riided selga panevad ja väidavad, et täitsa parajad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 13:41; 17.02 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil poja 8-kuune, 71cm, kevadeks on varutud 74 kombe, nüüd on näha ka see et kasv hakkab pidurduma, ei usu et sügieks see väga väike oleks. (meil siis huppa oma , millel üldjuhul on päris suur kasvuvaru).
Varutud on ka 80 nr jope, eks sedasiis näha, millal selle selga saame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga inimesed ja nende arusaamad parajatest riietest on erinevad. Olen lugenud ja imestanud, kuidas osad lastele number-kaks suuremad riided selga panevad ja väidavad, et täitsa parajad… [/tsitaat]

Jah, aga ega sa selle peale ju ei tule, et erinevad tootjad kasutavad erinevaid numeratsioonisüsteeme? Mina julgen ka väita, et mu lapsel on hetkel 2 parajat kombekat – üks on nr 80 ja teine nr 86, eri firmade tooted ja see 86 tundub, et jääb enne väiksesk, kui 80. Nüüd just ostsin juurde kolmanda firma kombeka nr 92 ja võin öelda, et see on ka peaaegu paras, ei ole segavalt känkras ei sääred ega ka varrukad. Seega ei imesta mina enam ammu mingite numbrite üle ja kasutan riideid ostes mõõdulinti või selgaproovimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärgem unustagem,et ka kaal loeb palju. Nt endal esimesel lapsel olnud kasutusel kogu aeg nr suuremad riided. Ei häiri, ega sega teda, sest ka kaal on suurem. Samas, tüdruk selline kleenuke,et talle ei saa suuremaid riideid selga panna.
Samas,kui laps veel ei kõnni, ei sega ka,kui nr suuremad riided on. See muidugi minu arvamau 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Jah, aga ega sa selle peale ju ei tule, et erinevad tootjad kasutavad erinevaid numeratsioonisüsteeme? [/tsitaat]
Väljendusin jah pisut valesti. Loomulikult eri firmade suurused erinevad, pidasin silmas kindlate firmade riideid, mis meil ka olemas ja mille kasvuvaruga isiklik kogemus olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 13:41; 17.02 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere, kas kellelgi on kogemusi laste NAME IT jopedega. Plika on praegu 71 cm pikk ja otsin kevadeks jopet, aga ei tea mis suurust jopet osta kas 74 või 80?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Andke nõu, mis suurus k/s komplekti osta.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.