Esileht Pereelu ja suhted Andke nõu õrnema soo esindajad

Näitan 18 postitust - vahemik 151 kuni 168 (kokku 168 )

Teema: Andke nõu õrnema soo esindajad

Postitas:

Hetkel olen peatanud elatise maksmise noorematele tütardele, kuna kokkusaamiskohustus on nende poolt täitmata, kuid maksan kõik tagantjärgi ära, kui nemad omapoolse kohustuse täidavad.

Sa aru pole saanud, et need asjad pole seotud? Ja selliseid tüüpe toetatakse siin. Vahva.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 16.06 22:09; 16.06 22:41; 17.06 14:34; 17.06 20:10; 17.06 22:58; 18.06 17:11; 18.06 21:08; 19.06 08:25; 19.06 23:24; 19.06 23:37; 20.06 00:59; 21.06 10:51; 21.06 11:11; 21.06 11:49; 21.06 11:56; 21.06 12:06; 21.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste koketeerimise ja meeste eputamisega on see, et kui keskmine naine/mees seda ei teeks, jääks üldse ilma. Sest teine, kes eputab, võtab ära.
Huntidega tuleb koos uluda.
Lähed kohtingule katkise T-särgiga ja bussiga ja mõlemad maksavad eraldi (“oled enda moodi” ja “pere rahaasjades võrdsus”), tulemusena teist kohtingut ei tule. Nii lihtne see ongi. Mis siis, et oled kuldsete kätega ja kodu on vinks-vonks remonditud ja enda oma.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 10:15; 21.06 18:47; 21.06 19:41; 21.06 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen peatanud elatise maksmise noorematele tütardele, kuna kokkusaamiskohustus on nende poolt täitmata, kuid maksan kõik tagantjärgi ära, kui nemad omapoolse kohustuse täidavad.

Sa aru pole saanud, et need asjad pole seotud? Ja selliseid tüüpe toetatakse siin. Vahva.

Kahju küll, et pole seotud. Võiks olla. Hetkel on naistel kõik õigused lapsi isast võõrutada. Kui isa küsib jagatud hooldusõigust, siis on oht, et “rahakott” kaob ära, seega see ei tule kõne allagi. Ja kui isa tahab lapsi näha, on nad alati “haiged”.

Yxiku elatissummad on täitsa täppi, arvestades hiljuti tehtud uuringuid. Sealt tuli välja, et pool lapsele kuluvast miinimumrahast on just 150-180 kanti. Ema panustab siis ülejäänu, nagu kord ja kohus.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 10:15; 21.06 18:47; 21.06 19:41; 21.06 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste koketeerimise ja meeste eputamisega on see, et kui keskmine naine/mees seda ei teeks, jääks üldse ilma. Sest teine, kes eputab, võtab ära.

Huntidega tuleb koos uluda.

Lähed kohtingule katkise T-särgiga ja bussiga ja mõlemad maksavad eraldi (“oled enda moodi” ja “pere rahaasjades võrdsus”), tulemusena teist kohtingut ei tule. Nii lihtne see ongi. Mis siis, et oled kuldsete kätega ja kodu on vinks-vonks remonditud ja enda oma.

Kui katkise T-särgi asemel korralike riiete kandmine on sinu jaoks mitte sina ise olemine, siis juhtubki nii, et kui sa siis mõne aja pärast hakkad katkiste T-särkidega ringi käima, sest ei jaksa enam kedagi teist teeselda, hakkab ka naine näägutama ja rääkima, et “ei saa aru, miks mu mees nüüd järsku muutus.. varem käis nii kenasti riides, aga nüüd ei hoolitse enam üldse enda eest” jne. Ja tulebki jama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 19:23; 22.06 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar aastat üle 40 meesterahvas. Olin kooselus 20 aastat ja siis läksime mõlemad oma teed, naise algatusel. Olen nüüd üksi olnud juba poolteist aastat.

Olen proovinud tutvuda küll igasuguste portaalide kaudu kui ka reaalses elus. Saanud mitmete õrnemasoo esindajatega kokku aga pikemat suhet ei ole tekkinud. Küll on olnud probleeme, et naisterahva on olnud hirmad võlad, on olnud probleeme alkoholiga, on olnud mees vanglas, on olnud 3-4 väikest last. Ma tõesti ei soovi oma ellu probleemseid inimesi. Ei pea silmas nüüd laste arvu aga sooviksin inimest leida kellel on 1-2 last max.

Vanuseid, kes on soovinud tutvuda on olnud äärmusest äärmuseni aga mina soovin tutvuda naisega vanuses 30-40 eluaastat ja kindlasti tingimus oleks ka , et ta ei oleks “ümmargune” kuna ise olen ka sale.

Mul on kõik muu eluks vajalik olemas, olen majanduslikult kindlustatud ainuke mis puudu on, on teine pool. Välimuselt olen noorem kui aastanumber näitab. Olen suht pikk ja ülekaalu mul pole grammigi. Ühesõnaga olen veel ok välimusega meesterahvas. Alkoholi probleeme mul ei ole.

Kui olengi kellegagi natukenegi lähemaks saanud siis , siis mitmed on mulle öelnud, et ma olen tore ja heasüdamlik inimene ja sind on tore võtta kui oma venda.

Ma ei taha üksi olla. Sooviksin leida oma ellu kedagi. Mulle meeldib reisida, aastas korra, kaks kindlasti reisin kuigi viimane aasta pidin sõpradega (kõigil on elukaaslased) üksi olema ja seda ma ei taha.

Ma enam ausaltöelda ei oskagi kusagilt otsida. Ja oodata ka ei soovi pool elu enne kui keegi mu ellu tuleb. Ehk oskate teie kallid õrnemasoo esindajad mulle soovitada, mida ma veel tegema peaksin.

Võib ka minule kirjutada aadressil asukas@online.ee

See on natuke kummaline, et mehed otsivad endale küll 10 aastat nooremaid naisi, aga vanuse ülempiir on täpselt sama vanad kui nad ise. Kujuta ette, et naine otsiks endale ainult kuni omavanust tõsist suhet (mitte seksuaalsuhet, kus tema on cougar), ega ei leiaks neid variante palju küll. 34aastane naine võib olla veel täiesti noor inimene ja vaadata 27aastaseid mehi, mitte otsida endale vanemat härrasmeest. Mehed kujutavad ette, et näevad palju nooremad välja, aga võrreldes millega? Keskmine 40+ mees näeb välja oma vanusest palju vanem, eriti kui on ülekaalus, kiilanenud või pole näonaha eest hoolt kandnud. Kui mehed vaataks endast sama palju vanemaid kui nooremaid naisi, siis oleks valikut küll.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 02:32; 23.06 02:43; 23.06 05:45; 23.06 05:47; 23.06 05:58; 23.06 06:01; 23.06 06:10; 23.06 06:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline tõesti, et on neid, kes usuvad, et tee õnnele käib läbi pettuse ja valede.

Mulle isiklikult toob kananaha ihule, kui mõni mees kasutab väljendit “naisolevus”. Tundub mulle kuidagi üleolev ja sildistav. Samas on neid, kes vihkavad, kui öelda naise kohta “naisterahvas”, mille vastu minul pole jälle midagi. Nii et eks kõik on inimeses endas kinni.

Aga nii ta ongi, M27 räägib õiget juttu. Naisi huvitab näilisus rohkem kui sisu. Väga palju vaadatakse vormi. Pereelu teemades on palju räägitud, kuidas mehed on out, kui neil on mingi vanakooli riietus või kasvõi soeng, ning puudub oma stiil. Selle töttu paistavad hoolitsetud riietusega abielumehed paremini välja ja on atraktiivsemad, kui hoolitsemata poissmehed.

Mehed vaatavad ka naist oma maitse järgi, millegipärast on see naiste puhul tabu. Kui mehele meeldivad tumedate juuste ja kahvatu nahaga naised, siis ta ei vaata näiteks ülepäevitanud blonde; kui mehele meeldivad pikad juuksed, siis ei vaata ta siilipead; kui mees kannab igapäevaselt tahtlikult ülikonda, siis ei vaata ta rastapatsidega ja hipiseelikuga naisi. Naistel on samamoodi meeste osas maitse-eelistused. Lõpuks peab see inimene ka seksuaalselt atraktiivne olema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 02:32; 23.06 02:43; 23.06 05:45; 23.06 05:47; 23.06 05:58; 23.06 06:01; 23.06 06:10; 23.06 06:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kumab küll teemaalgataja jutust välja see paljudele meestele omane eemaletõukav ebarealistlikult ülespuhutud enesehinnang. Olen 42-43, aga naine peab kindlasti olema minimaalselt 2a noorem ja paremal juhul üldse 30a ja lasteta.

Teemaalgataja ei öelnud, et otsib lastega naist, vaid et lapsi võiks olla max 1-2. See tähendab, et ideaalis võiks üldse lastetu olla. Mis siis et endal ilmselt lapsed…

See, et oled sale ja pole ülekilosid, ei tähenda automaatselt, et noor välja näed. See et paljudel 35+ meestel on juba õllekõht ja hunnik ülekilosid ei tähenda, et sale olles automaatselt noorem välja näed. Mingi reaalsustaju võiks ikka olla.

Ma olen 31 ja ütlengi ausalt, et kohe kindlasti ma ei soovi endale 40a meest. Ükskõik kui sale ta on. Sest vanus paistab välja ikka, kasvõi kortsudest ja hallidest juustest, mida 30a inimesel veel pole. Olekult ka. See mainitud passiivsus ja ka kibestumus. Olen netis kokku puutunud mehega, kes valetas end mitu aastat nooremaks ja pärast oli hämmingus, et ma pean 12a vanusevahet takistuseks.

Ma ei mõista, kust meestel selline enesehinnang tuleb. Miks peaks see sale, heas vormis, endaga hästi hakkama saav ilus ja normaalse enesehinnanguga ennast väärtustav naine vaatama endast 10+a vanemaid mehi? Kui 40selt veel polegi nii väsinud, siis 45-50+ on mees juba tuntavalt vana. Naised püsivad palju kauem energilised ja rõõmsad.

Olen juba mitu korda kohanud meeste ütlust, et peaasi et naine paks pole. Ise on siis rasvumispiiri ületanud, nähtava õllekõhu ja man boobs’idega. Aga naine peab olema sale. MIKS peaks üks normenesehinnanguga sale sportlik naine tahtma sellist meest? Loomulikult tahab ta endasugust.

Mis neil 40a naistel viga peaks olema? Enamjaolt on naised selles vanuses nagunii paremini hoolitsetud ja vormis kui mehed.

Ja selles oli ühel eelkõneleval mehel siin õigus, et naistele sobib pigem natuke ülekaalus mees ,kes spordib kui kõhn, kes ei liiguta end. Ise olen normkaalus, aga kerge ülekaal mind ei häiri. Peaasi, et mees oleks aktiivne ja liigutaks end regulaarlselt. Samas kirge ja pühendumist spordile või muule hobile ma automaatselt pühendumisega suhtele kuidagi ei võrdsustaks. Need pole kuidagi seotud omavahel. See, et inimene end regulaarselt liigutab, näitab lihtsalt, et on enesedistsipliiniga, hoolib endast ega pole laisk.

Netis suheldes välistan ka automaatselt need, kes hakkavad naistele nõudmisi laduma või halvustavad oma eelnevaid naisi või suhtluspartnereid/kohtingupartnereid.

Arusaadav, et ei taha probleemidega naisi, aga selline nõudmiste esitamine ja teiste halvustamine jätab kahtlemata halva mulje. Tegelikult tekib üldse küsimus, et kust selliseid naisi leiad, kel võlad ja vangist ekskaasa.

See, et naine maha jättis, jätaks muidu jah natuke kahtlase mulje, aga kui tegemist oli 20a kooseluga, siis mitte. See on just hea märk, et keegi on nii kaua suutnud taluda. Aga olla poolteist aastat vallaline pärast nii pikka suhet ja sellises vanuses pole küll nii pikk aeg, et peaks meeleheitel olema juba. Ma olen sama kaua vallaline olnud, palju lühemast suhtest ja ka on väga raske uut kaaslast leida. Mitte et kõigil oleks midagi viga või oleks ainult õena nähtud, lihtsalt ülivähestega tekib ju see päris õige ja vajalik klapp ning keemia. Ja siis võivad ka olla mingid maailmavaate, elustiili vms erisused, mis toimivat suhet ei võimalda.

Sul aga soovitan realistlik olla, reaalsusesse naasta ja vaadata pigem min 35a naisi. Kui tahad “võrdset partnerit”, siis selleks olekski 42a naine, mitte 30a.

Ja see “ei taha üksi olla” on kõige eemaletõukavam ja ohumärgilikum lause üldse. Kes tahaks olla kaaslane kellelegi lihtsalt sellepärast, et too ei taha üksi olla? Loomulikult tahab igaüks, et tahetakse just ainult teda ja armastuse/sümpaatia pärast, mitte ükskõik keda, et oma üksindust peletada.

Üks siin juba ütles: sa oled maha jäetud. Sa oled naise poolt maha jäetud. Sellega on kõik öeldud. Mehe jaoks on mahajäetud olemisega nagu petmisega- oled korra mahajäetud, siis jäetakse alati.

Siin kõneleb vist too sama kibestunud mees, kes arvas, et teatud liiki inimesi ongi sellised, keda keegi kaaslasena ei näe. Ei päde ükski neist väidetest.

Ehk siis on olemas naised ja mehed, keda MITTE ÜKSKI inimene maailmas ei näe romantilises mõttes? Ja kõik naised/mehed, keda kunagi on petetud, jäävad petetavaks absoluutselt igas järgnevas suhtes ning mahajäetuks igas järgnevas suhtes. Väga kibestunud nägemus.

Vabandage väga, aga 40aastane mees võib paremas vormis olla, kui 30ne aastane. Sul lihtsalt halb kogemus, kus mees valetas. Seda soga, et 40sel on kortsud ja on muidu out võid 20aastastele naistele rääkida, kes pereisaks just 30seid otsivad. Niisama hängijad on jah 20ste kuttidega, aga paljudel juhtudel jäävad 20sed mehed 30ste varju, kui tõsist suhet kaalutakse.

Millised 20aastased naised otsivad lastele pereisa??? Nad on kas väga vähese haridusega või lihtsakesed, sest üldiselt on 20aastastel naistel muudki teha, kui pereisasid otsida. Tõsi, mõnikord juhtub, et 20aastane või nooremgi satub endast 10aastat vanemaga suhtesse ja saavad lapse. Aga see suhe tuleb iseenesest ja planeerimata, mitte et 20aastane käib ringi eesmärgiga tulevastele lastele isa otsimas. Mõni pole selles vanuses veel suudelnudki ega julge meestega rääkida, mis 20aastased pereisasid otsivad?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 02:32; 23.06 02:43; 23.06 05:45; 23.06 05:47; 23.06 05:58; 23.06 06:01; 23.06 06:10; 23.06 06:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan siis natukene :

Mõni kirjutas siia, et otsin 30 aastast. Mul on ju kirjas selgelt , et 30-40 aastast, et naine peab olema lastetu, kus see veel kirjas on ?

Kas ma spordiga tegelen, oli küsimus. Kui olin noorem mängisin kõvasti jalg- ja võrkpalli. On olemas mitmeid häid tulemusi ja ka diplomeid , medaleid. Siis tuli aga suur elumuutus perega ja kahjuks jäid need mängud minevikku. Hetkel mängin palju discgolfi ja sõidan ka palju rattaga.

Tore oli lugeda naisterahava kommentaari , kellel oli ka kõik olemas, korter, auto, laps, hea töökoht, ei ole pangalaenu. Respect sulle. Ka minul on need kõik olemas. Aga need ei ole tulnud niisama, selleks on ka palju tööd ja vaeva nähtud.

Hetkel tundub siin paljude kommentaaride kirjutajates, et nad on lihtsalt kadedad. Iga inimene peabki olema natuke uhke. Ma ei ole just uhke aga mul on hea meel selle üle, mis ma elus saavutanud olen.

Aga eestlane ongi selline inimene, kes on kõva kadetseja ja teiste inimeste kritiseerija, tundmatagi teist inimest.

Mis puutub mehe ja naise vanusesse, siis mul on mitmeid tuttavaid perekondi kus naise ja mehe vanusevahe on isegi rohkem kui 10 aastat ja nad on õnnelikud.

Ärge tehke inimesest enne halbu järeldusi, kui te inimest ei tunne. Te ei tea ju temast midagi. Miks meie lahku läksime ? Ma ei hakka seda siia kirjutama aga võin öelda, et me saame siiani hästi läbi.

See on ikkagi imelik, et mehed peavad täiesti tavaliseks endast nooremate naiste otsimist, aga kui sama teevad naised, siis arvatakse, et nad on milfid või vanemad prouad, kes seda ainult seksi pärast teevad. Tegelikult näeb 40aastane naine sama vanast mehest palju noorem välja. 30aastane naine võib 42aastast meest rohkem oma isa põlvkonda kuuluvks pidada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 02:32; 23.06 02:43; 23.06 05:45; 23.06 05:47; 23.06 05:58; 23.06 06:01; 23.06 06:10; 23.06 06:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda välimusejuttu olen ma siit juba kunagi lugenud ja ma ei hakka sama kordama. Võibolla oled teine inimene, aga ma ei saa seda kuidagi kontrollida.

Mina pooldan valikuvabadust. Kui kaks inimest teineteist armastavad ja neile sobib, las need kortsud siis olla.

Get your facts straight.

Ma võiks sulle mitmes keeles vastuse kirjutada. Aga tundub kuidagi üleolev. Minu jaoks on kuni 15 veidi vanem ja nii jääb. Sa pole kunagi armastanud, sest kui sa armastaksid, siis sa ei märkaks selliseid pisiasju nagu kortsud ja hallid juuksed. Ma ei hakka sel teemal sinuga vaidlema, sest meil on erinev arvamus.

Naised ei tohi välimusejuttu rääkida, aga mehed tohivad? Sinu meelest on 15aastat natuke vanem, miks pole siis teemaalgataja meelest 15aastat vanem naine vaid pisut vanem? Täiesti normaalne oleks siis, kui ta olekski 43sena koos 58aastat vana naisena.
Minu jaoks on keskmine 5aastat vanem mees liiga vana välimusega. Armastus ei mängi siin rolli, ma ei vaata oma isa sõpru ka selle pilguga, täpselt sama palju vaatan 10 aastat vanemaid mehi. Sama hea kui naisi vaadata. Võid ju öelda, et nad olid kunagi ilusad, aga külgetõmmet nende vastu ei saa tekkida, sest näiv vanusekategooria on hoopis teine.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 02:32; 23.06 02:43; 23.06 05:45; 23.06 05:47; 23.06 05:58; 23.06 06:01; 23.06 06:10; 23.06 06:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägid hetkel mulle, et kui oleksin kedagi armastanud, siis armastaksin ka kortsude ja hallidega juustega. Aga naisi saab armastada vaid siis, kui nad on mehest nooremad ja saledad? “Ümmargusi” ja endast vanemaid naisi armastada ei saa. Aga ometi loed epistlit siin mulle mitte teemaalgatajale.

Ma ütlesin juba alguses, et teemaalgataja ei leia ideaali. Kui keegi selline ”ideaal” temaga kohtub ja temasse armub, siis on see teine asi.

Üks naine peab armastama igasuguse välimusega meest, aga mehed saavad armastada ainult väliselt sobivaid naisi.

Kas see pole mitte ebaõiglane?

Naine peab taluma kõike ja kõigest mööda vaatama, aga mees seab tingimusi milline üks naine olema peab. Kas see mitte pigem vastupidi pole, sest naistel on suurem valikuvõimalus ja naised otsustavad, kas tuleb suhe või mitte.

Ei, aga fakt on see, et mehed armastavad välimust. Nii on. Nii jääb! Jah, naised enamasti otsustavad. Ja sellepärast polegi vahet. Kui on kõrged nõudmised, mis ei täitu, siis on see tema enda probleem. Las naised saadavad ta p*rse siis.

Ka naised vaatavad esmalt välimust, ükskõik kui palju püüate siin seda eitada. Enamik mehi on naiste jaoks nagu vennad, ei mingit võimalustki.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 02:32; 23.06 02:43; 23.06 05:45; 23.06 05:47; 23.06 05:58; 23.06 06:01; 23.06 06:10; 23.06 06:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks peaksid omavanuseid vaatama.

Oled 42-44, seega naine peaks olema samas vanuserühmas. 40-45.

Sorri, aga mida sa arvad et 30ne sinus näeb? majanduslikku kindlustatust kes ta 3 last üles kasvatab.

ma pole viitsinud kõike lugeda, aga mis mõttes mida 30 aastane näeb? loll mõte. miks peaks 42 – 44 aastane mees 40- 45 vaatama? lollus

mees peaks vaatama endast sama palju vanemaid kui nooremaid naisi ehk kui on 43 ja tahab vaadata 30aastaseid, vaadaku ka 56aastaseid. Kui see ei meeldi, siis mõelgu selle peale, et 30aastane näeb teda lihtsalt vanamehena, veel rohkemgi kui see mees 56aastast naist, sest 43 ja 56 on mõlemad samamoodi kortsulised, kes vähem, kes rohkem, aga 30 on veel noor inimene.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 02:32; 23.06 02:43; 23.06 05:45; 23.06 05:47; 23.06 05:58; 23.06 06:01; 23.06 06:10; 23.06 06:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endavanust naist võttes võib tulevikus tekkida olukord, kus sina pead hakkama hoolt kandma tervisehädadega elukaaslase üle, mitte vastupidi. Lisaks ka see, kuna naiste seksihuvi on suuresti seotud hormoonidega, siis menopausi saabudes enamikel seksivajadus kaob.

Hahaaaa, seepärast tõutäkk/yxikmees endale nooremat naist otsibki, et see tema eest hoolt kannaks, kui ta on tervisehädadega vanur.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 02:32; 23.06 02:43; 23.06 05:45; 23.06 05:47; 23.06 05:58; 23.06 06:01; 23.06 06:10; 23.06 06:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endavanust naist võttes võib tulevikus tekkida olukord, kus sina pead hakkama hoolt kandma tervisehädadega elukaaslase üle, mitte vastupidi. Lisaks ka see, kuna naiste seksihuvi on suuresti seotud hormoonidega, siis menopausi saabudes enamikel seksivajadus kaob.

Hahaaaa, seepärast tõutäkk/yxikmees endale nooremat naist otsibki, et see tema eest hoolt kannaks, kui ta on tervisehädadega vanur.

Panin sulle plussi. See on üks põhjustest, miks mehed nooremaid naisi vaatavad, võib-olla enesele seda teadvustamata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks peaksid omavanuseid vaatama.

Oled 42-44, seega naine peaks olema samas vanuserühmas. 40-45.

Sorri, aga mida sa arvad et 30ne sinus näeb? majanduslikku kindlustatust kes ta 3 last üles kasvatab.

ma pole viitsinud kõike lugeda, aga mis mõttes mida 30 aastane näeb? loll mõte. miks peaks 42 – 44 aastane mees 40- 45 vaatama? lollus

mees peaks vaatama endast sama palju vanemaid kui nooremaid naisi ehk kui on 43 ja tahab vaadata 30aastaseid, vaadaku ka 56aastaseid. Kui see ei meeldi, siis mõelgu selle peale, et 30aastane näeb teda lihtsalt vanamehena, veel rohkemgi kui see mees 56aastast naist, sest 43 ja 56 on mõlemad samamoodi kortsulised, kes vähem, kes rohkem, aga 30 on veel noor inimene.

Olenevalt eesmärgist. Kui seksiks, siis vahet pole, kui elukaaslaseks, siis kindlasti nooremat. Loe mu eelmist postitust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast ei või tutvumiskuulutuses enda kohta head rääkida? Mida rääkida, eks sellest kumabki läbi, kas see inimene tasub ühenduse võtmist või on tekst üsna mööda.
P.S. “pole grammigi ülekaalu” ei võrdu “vormis”.
PPS “õrnema soo esindajad” kõlab minu kõrvale nagu mu 78-aastane naabrimees üritaks ilast komplimenti teha, ei kära see tänapäeva maailmas üldse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

istud kinni mälestustes. vanusega lisandumisega muutuvad asjaolud, raudselt. 16selt vastasugupoolega meeletu tšillimine ja vabaduse tundmine teisendub 40ndatesse eluaastatesse. esikohale tõstetuvad vastutus, omanditunne.

siit siis, otsid partnerit, kel on 20se välimus ja naiivsus, ent 40se mat kindlustatus ja positsioon ühiskonnas. see on nagu loterii, vähestel veab taolise otsingumudeliga, enamik kibestub ja hakkab otsitavaid põlgama.

elus on nii, et keda tahad, seda ei saa ja neid, keda ei taha, need ujuvad lakkamatult ligi.

Aga miks nii on? Psühholoogia-alane seletus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast ei või tutvumiskuulutuses enda kohta head rääkida? Mida rääkida, eks sellest kumabki läbi, kas see inimene tasub ühenduse võtmist või on tekst üsna mööda.
P.S. “pole grammigi ülekaalu” ei võrdu “vormis”.
PPS “õrnema soo esindajad” kõlab minu kõrvale nagu mu 78-aastane naabrimees üritaks ilast komplimenti teha, ei kära see tänapäeva maailmas üldse.

Üldiselt jah, kui 40+ mees üritab leida endale 30 aastast naist, siis siin võivad tekkida sellised huvitavad takistused:
40+ mees kasvas üles nõukogude ajal ja võib juhtuda, et pärast kohustuslikku õppeaega pole eriti enam iseseisvalt vaimselt ja emotsionaalselt arenetud. Elatakse nõukogude ja 90-ndate aastate väärtushinnangutega. Sama generatsiooni mehed kipuvad olema ka suured “konservatiivid” koos sellega kaasnevate kivistunud soorollide, seksuaalse ahistamise normaliseerimise jms. taagaga.
30 aastane naine on sündinud umbes 1990, tuleb seega suhteliselt teistsugusest keskkonnast ja võib olla seega hoopis vastupidiste väärtushinnangutega. Naised, juba iseenesest, vähemalt Eestis, on tunduvalt tõenäolisemalt liberaalsete väärtustega kui mehed.
(Vaadake näiteks Telia FB leheküljelt kiusamisvastase kampaania all kommentaare. Naised enamikus kiidavad ja mehed lubavad kõik “kohe homsest” nendega lepingu lõpetada…)
Seega, 40+ mees ja 30 a. naine võivad elada täiesti erinevates maailmades, ühiseid väärtushinnanguid on väga vähe. Kuidas see kooselu siis klappima panna? Isegi kui üks toob sinna (väidetava) materiaalse kindlustatuse ja teine noore ja saleda keha.
PS! Õrnema soo esindaja on tõepoolest natuke mööda tänases maailmas.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 17:05; 21.06 18:33; 21.06 19:06; 24.06 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peab olema rikas ja mõjukas. Vastasel juhul on ta parimal juhul lihtsalt üks paljudest. Ei ole olemas ärimeest, tippjuhti või poliitikut, kellel puudub sarm, see seletamatu x-faktor. Vot selliseid mehi maha ei jäeta! Ilmselgelt ei saa rääkida ärimeestest ja tippjuhtidest ühemehefirmade ja väikeettevõtete tasemel. Ilma sarmita poliitik on parimal juhul lihtsalt ametnik, paberimäärija kusagil kohalikus omavalitsuses, sama hea kui mingi tõstukijuht(väkk!) kusagil saekaatris.
Mõjukas mees jätab näiteks tööta autojuhi, kes isegi ei pea olema mõne temale kuuluva ettevõtte palgal aga kelle manööver liikuses talle ei meeldi.
Ei pea vist mainima, et õige mees teeb naisest koduemme, kannab kõik kulud, kui naisel on eelmise mehega lapsed, siis aitab naisel eksmeest varajagamise, hooldusõiguste ja elatisküsimuste kaudu tümaks teha kui naine seda vähegi soovib ja võimaliku lahkumineku korral jätab naisele arvestatava kinnisvaraportfelli.

Vot selle pildiga vaata nüüd peeglisse ja hinda oma väljavaateid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 21:51; 16.06 22:23; 16.06 22:54; 16.06 22:57; 17.06 09:55; 17.06 12:30; 25.06 07:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 151 kuni 168 (kokku 168 )


Esileht Pereelu ja suhted Andke nõu õrnema soo esindajad