Esileht Kodunurk Andke nõu sulejope pesemise asjus…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Andke nõu sulejope pesemise asjus…

Postitas:

Kas olete ise sulejopet pesnud ,kui ja siis kuidas? Või on mõtekas keemilisse viia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panin kunagi oma sulejope lihtsalt pesumasinasse. Pesin puhtaks ja kui välja võtsin siis olid suled kood. Selleks kuivatasin oma jope ära ja saputasin ükshaaval need sule pallid seal lahti,natukese aja pärast oli jope jälle selline nagu enne. mingit vahet mina ei näinud. mõned soovitavad jope koos tennise pallidega masinasse panna vms. Kui ise pesta ei taha,siis vii keemilisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen kogu aeg ise masinas. Tuleb kuivatada võimalikult kuumas, aeg-ajalt soputada. Panen riidepuuga vannituppa kuumavee torude vastu, käin külge keeramas ja sulenutse lahti kloppimas. Keemilises pestakse ka masinas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesemises pole mingit kunsti, kuid kunst on kuivatamises. Kui on olemas kuivati, pole mingisugust probleemi, aga kui seda ei ole, siis ma eriti ise pesema ei hakkaks. Kui siiski panna niisama kuivama, tuleb iga natukese aja tagant käia sulgi lahti raputamas, muidu kuivavad nutsakusse kokku ja võivad koguni hallitama minna. Tennisepalle pole vaja masinasse panna, see ei anna juurde mitte midagi, võib ainult masinat lõhkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina juba 5 aastat pesen oma Adidase jopet pesu7masinas kuivama panen aga riidepuu peale ja käin muudkui saputamas et suled kokku väga pärast ei jää ja mitte kui midagi poel juhtunud minu jopega küll…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

tennispallid soovitatakse masinasse panna, aitab sulgi lahti kloppida. ise pesen ka kodus, pole probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alati pesen masinas. kuivatamine pole ka mingi probleem nagu mõni siin eespool arvab – vahel mööda minnes sopsutan sulgi laiali, kui meelde tuleb. kui ei tule, siis sopsutan alles siis kui on ära kuivanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta õige ole, et kunst on kuivatamises. Minu sulejopel on küll soovitus, et kuivata koos 3 tennisepalliga kuivatis. Pesumasinas need pallid mätsitakse sinna riiete sekka, seega sinna pole neid mõtet panna. Aga kuivatis on ilmselt ruumi rohkem, seal nad ikka põrkavad korralikult ja klopivad su jope kohevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Andke nõu sulejope pesemise asjus…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.