Esileht Tööelu, raha ja seadused. Andke nüüd nõu :) töövestlus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Andke nüüd nõu :) töövestlus

Postitas:
Kägu

Andke nüüd nõu 🙂 sain töövestluse II vooru ja nüüd on vestlus juba otse tööandjaga. Mida teha ja kuidas käituda, et ma selle töö endale saaksin…. ma nagu desperate pean selle töö endale saama…..muud varianti lihtalt pole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam – ole sina ise, ära valeta ega vassi ega proovi olla keegi, kes sa ei ole. Ole enesekindel ja otsekohene, mõtle välja ka mõni omapoolne küsimus tööandjale ja julge seda ka küsida, kui selleks aeg tuleb.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole sümpaatne ja loomulik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valiti augustis ühte kohta välja ja just sellele vestlusele minnes olin üsna kindel, et sinna mind nagunii ei võeta, mul polnud nõutud erialal mingit kogemust. Imestasin, et üldse vestlusele kutsuti ja tundsin end vestlusel üsna vabalt, kuna olin juba ette kindel, et see üks naljategemine on. Enne seda sain ka mitu korda teise vooru ja iga kord valmistasin ette ja olin hästi püüdlik ja muidugi närvis, aga valituks ei osutunud, kuigi mul oli isegi pikaajaline analoogse töö kogemus olemas. Nii et mine sa võta kinni, mille põhjal otsuseid tehakse. Tähtede seisu järgi äkki ????

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valiti augustis ühte kohta välja ja just sellele vestlusele minnes olin üsna kindel, et sinna mind nagunii ei võeta, mul polnud nõutud erialal mingit kogemust. Imestasin, et üldse vestlusele kutsuti ja tundsin end vestlusel üsna vabalt, kuna olin juba ette kindel, et see üks naljategemine on.

Kui on valida oskaja, aga ebasümpaatne, vs mitte nii oskaja, aga sümpaatne, siis valid ju viimase. Inimesega peab koos eksisteerima ka.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanna sinist.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähtkuju muidu oled? Vaataks nalja pärast, mis kaardid lubavad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähtkuju muidu oled? Vaataks nalja pärast, mis kaardid lubavad.

Skorpion olen, sünnipäev on 10.nov

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähtkuju muidu oled? Vaataks nalja pärast, mis kaardid lubavad.

Skorpion olen, sünnipäev on 10.nov

Töö ja raha kohta ajavahemikul 1. – 10. oktoober tuli kaart, mis vene keeles on Старший аркан  Императрица (eestikeelset vastet ma ei tea). See kaart näitab head võimalust töö leidmiseks, karjääri edendamiseks või oma tööalase imidži tugevdamiseks.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna siis meile ka teada, kuidas läks. Kas kaart pani täkkesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestasin, et üldse vestlusele kutsuti ja tundsin end vestlusel üsna vabalt, kuna olin juba ette kindel, et see üks naljategemine on

Ma kunagi tundsin end samuti vabalt töövestlusel. Riietusin lihtsalt, võiks öelda, et isegi koduselt. Peale vestluse algust küsisin tuhatoosi ja süütasin sundimatu liigutusega sigareti. Suitsu puhusin lae alla. Põhimine on sundimatus ja ole sina ise.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kunagi tundsin end samuti vabalt töövestlusel. Riietusin lihtsalt, võiks öelda, et isegi koduselt. Peale vestluse algust küsisin tuhatoosi ja süütasin sundimatu liigutusega sigareti. Suitsu puhusin lae alla. Põhimine on sundimatus ja ole sina ise.

Stirlitz

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna siis meile ka teada, kuidas läks. Kas kaart pani täkkesse.

Annan ikka 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loomulik, sõbralik, asjalik, mõõdukalt jutukas – ja ära mõju väga desperaatselt!

Välimuse osas soovitan lisada mingi detaili, mis inimestele meelde jääb (no mitte just 10 cm kõrvarõngad). Kunagi meil oli laohoidja konkurss, ja kõigile jäi meelde naine punaste kingadega (täiesti tavaline keskealine hiireke muidu).

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind valiti augustis ühte kohta välja ja just sellele vestlusele minnes olin üsna kindel, et sinna mind nagunii ei võeta, mul polnud nõutud erialal mingit kogemust. Imestasin, et üldse vestlusele kutsuti ja tundsin end vestlusel üsna vabalt, kuna olin juba ette kindel, et see üks naljategemine on.

Kui on valida oskaja, aga ebasümpaatne, vs mitte nii oskaja, aga sümpaatne, siis valid ju viimase. Inimesega peab koos eksisteerima ka.

Nojah, konkreetseid tööülesandeid on inimesele palju kergem selgeks õpetada kui seda, et “ära ole jobu”.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, konkreetseid tööülesandeid on inimesele palju kergem selgeks õpetada kui seda, et “ära ole jobu”.

Kuldsed sõnad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töö ja raha kohta ajavahemikul 1. – 10. oktoober tuli kaart, mis vene keeles on Старший аркан  Императрица (eestikeelset vastet ma ei tea). See kaart näitab head võimalust töö leidmiseks, karjääri edendamiseks või oma tööalase imidži tugevdamiseks.

No siis ju praktiliselt tehtud 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välimuse osas soovitan lisada mingi detaili, mis inimestele meelde jääb (no mitte just 10 cm kõrvarõngad). Kunagi meil oli laohoidja konkurss, ja kõigile jäi meelde naine punaste kingadega (täiesti tavaline keskealine hiireke muidu).

Meil on ülemus keskealine mees ja kord tuli vestlusele üks naine, kes minu arust oli soliidselt riides, aga ülemus ütles, et seda ei võta, sest on litsaka välimusega. Siis tuli teine noor naisterahvas, kellel oli nii mini, suur dekoltee kui ka väljakutsuv meik, aga selle kohta meie ülemus ütles, et selle võtame, väga kauni välimusega naine. Seega vahel on nii, et ei tasu loogikat otsida, ülemusele meeldid või ei meeldi ja ongi kõik.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teha ja kuidas käituda, et ma selle töö endale saaksin…

Tee endale selgeks, mis asutus see on, kuhu kandideerid ja mis töö see on, mida sa tegema pead. Minu kui tööandja jaoks on kõige masendavamad need tööotsijad, kes tulevad vestlusele, ilma et oleks vaevunud tulevase tööandja kodulehelt kõige üldisemat infot endale selgeks tegema – mida asutus teeb või toodab. Ja ära valeta. Kui oled kogenematu, siis oled, seda saab kompenseerida, kui oled motiveeritud õppima.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära oled liialt kidakeelne. Kuigi meil sai kord tööle üks, kelle kohta hiljem ülemus naeris, et talt pidime tangidega sõnu välja kangutama. Aga kuna töö iseloom oli selline omaette nohistamine ja rutiinne ja eelmine töökoht oli sobivas ja usaldusväärses kohas, siis ta valiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks mõtle ja pane kirja miks sa seda töökohta niiii väga tahad. Proovi see tahe sõnastada.  Kui keegi ikka suisa võbeleb suurest soovist tööle tulla ja oskab ka põhjendada, siis peaks täitsa muljet avaldama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, konkreetseid tööülesandeid on inimesele palju kergem selgeks õpetada kui seda, et “ära ole jobu”.

No ega seal tunniajalisel vestlusel küll välja ei tule, kes kui suur jobu on, kõik näitavad ennast seal parimast küljest. Ja kui inimene on eelmises ja üsna heas kohas 5-10-15 aastat töötanud, siis ta ei saa ju eriline jobu olla.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töö ja raha kohta ajavahemikul 1. – 10. oktoober tuli kaart, mis vene keeles on Старший аркан Императрица (eestikeelset vastet ma ei tea). See kaart näitab head võimalust töö leidmiseks, karjääri edendamiseks või oma tööalase imidži tugevdamiseks.

No siis ju praktiliselt tehtud ????

Nojaa, aga seal võib mitu Skorpionist kandideerijat olla:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on valida oskaja, aga ebasümpaatne, vs mitte nii oskaja, aga sümpaatne, siis valid ju viimase. Inimesega peab koos eksisteerima ka.

Jah, aga nende teiste kohtade jaoks, kuhu ma kandideerisin, ma ju sümpaatne ei olnud. Vaevalt, et ma kuu ajaga ulatusliku metamorfoosi läbi tegin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks mõtle ja pane kirja miks sa seda töökohta niiii väga tahad. Proovi see tahe sõnastada. Kui keegi ikka suisa võbeleb suurest soovist tööle tulla ja oskab ka põhjendada, siis peaks täitsa muljet avaldama.

Ei tea, see võbelemine võib ka niimoodi välja näha, et kodus on töötu luuserist mees ja kaelas on kiirlaenuvõlad. Siis võtab töövestlusel võbelema küll. Rahulik inimene, kes ei mõju hüsteerilise tööotsijana, on palju usaldusväärsem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen suurest enesekindlusest eksamil läbi kukkunud – pilet tundus kerge, vahtisin enesekindalt ringi, vastasin enda arust  ladusalt ära ja õppejõud ulatas matrikkli tagasi – tulge homme uuesti. Olin šokis, aga üks teine kukkus samal viisil läbi – seega ei maksa liiga enesekindel olla.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis võtab töövestlusel võbelema küll.

Selle vastu aitab see, kui süütad sigareti. See võtab võbelemist ikka vähemaks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks mõtle ja pane kirja miks sa seda töökohta niiii väga tahad. Proovi see tahe sõnastada. Kui keegi ikka suisa võbeleb suurest soovist tööle tulla ja oskab ka põhjendada, siis peaks täitsa muljet avaldama.

Ei tea, see võbelemine võib ka niimoodi välja näha, et kodus on töötu luuserist mees ja kaelas on kiirlaenuvõlad. Siis võtab töövestlusel võbelema küll. Rahulik inimene, kes ei mõju hüsteerilise tööotsijana, on palju usaldusväärsem.

Ma ei mõlnud hüsteeriat, vaid ikka heas mõttes kiirgab soovist ja innust tööle asuda. Seda tuleb väga harva ette. Keskmine eestlane on sellise virila olekuga, nagu oleks keegi püssiga käskinud vestlusele minna.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja – teises voorus käidud. Minu vastas istusid mees ja naine, naine oli suht räsitud ja lohaka välimusega. Mees oli suht sümpaatne. Naine jahus kogu aeg mingist “touch tundest” ja meil ikka vestlejaid palju, kelle vahel valida. Unustamatu mulje jättis naise pilk üle minu ülevalt alla, kui nad sisenesid koosoleku ruumi, kus ma neid ootasin. Lõpuks öeldi, et saadame sulle Belbin testi meilile, täida ära ja selle järgi otsustame…nojah siis…. eks siis ootan, mida nad arvavad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja – teises voorus käidud. Minu vastas istusid mees ja naine, naine oli suht räsitud ja lohaka välimusega. Mees oli suht sümpaatne. Naine jahus kogu aeg mingist “touch tundest” ja meil ikka vestlejaid palju, kelle vahel valida. Unustamatu mulje jättis naise pilk üle minu ülevalt alla, kui nad sisenesid koosoleku ruumi, kus ma neid ootasin. Lõpuks öeldi, et saadame sulle Belbin testi meilile, täida ära ja selle järgi otsustame…nojah siis…. eks siis ootan, mida nad arvavad.

Miks sa tahad selliste inimeste juures töötada, normaalsema suhtumisega tööandjad ei ole maamunalt otsa saanud. Mul on ka juhtunud, et vestluse ajal pandi mind ennast ebamugavalt tundma ja peale vestlust tänasin viisakalt nende aja eest ja ütlesin, et võtan oma kandideerimisavalduse tagasi, sest see koht ei ole minu jaoks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Andke nüüd nõu :) töövestlus