Esileht Tööelu, raha ja seadused. Andke nüüd nõu :) töövestlus

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Andke nüüd nõu :) töövestlus

Postitas:
Kägu

Ma olen suurest enesekindlusest eksamil läbi kukkunud – pilet tundus kerge, vahtisin enesekindalt ringi, vastasin enda arust ladusalt ära ja õppejõud ulatas matrikkli tagasi – tulge homme uuesti. Olin šokis, aga üks teine kukkus samal viisil läbi – seega ei maksa liiga enesekindel olla.

Läbi kukkusid sa ikka selle pärast, et vastus oli vale. Kui vastus ikka sisuliselt õige on, ei huvita ühtegi õppejõuud, kas vahtisid vastamise ajal enesekindlalt ringi või mitte.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen suurest enesekindlusest eksamil läbi kukkunud – pilet tundus kerge, vahtisin enesekindalt ringi, vastasin enda arust ladusalt ära ja õppejõud ulatas matrikkli tagasi – tulge homme uuesti. Olin šokis, aga üks teine kukkus samal viisil läbi – seega ei maksa liiga enesekindel olla.

Läbi kukkusid sa ikka selle pärast, et vastus oli vale. Kui vastus ikka sisuliselt õige on, ei huvita ühtegi õppejõuud, kas vahtisid vastamise ajal enesekindlalt ringi või mitte.

Noh, võib-olla oli ta oma vastuses nii kindel, et ei hakanud mõtlemagi. Oleks mitte nii enesekindel olnud, oleks ehk ringivahtimise asemel küsimuse mõttega üle lugenud või midagi.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka juhtunud, et vestluse ajal pandi mind ennast ebamugavalt tundma ja peale vestlust tänasin viisakalt nende aja eest ja ütlesin, et võtan oma kandideerimisavalduse tagasi, sest see koht ei ole minu jaoks.

Kas need ebameeldivad küsitlejad ikka said aru, miks sa loobusid?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas läks? Said töö?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja – teises voorus käidud. Minu vastas istusid mees ja naine, naine oli suht räsitud ja lohaka välimusega. Mees oli suht sümpaatne. Naine jahus kogu aeg mingist “touch tundest” ja meil ikka vestlejaid palju, kelle vahel valida. Unustamatu mulje jättis naise pilk üle minu ülevalt alla, kui nad sisenesid koosoleku ruumi, kus ma neid ootasin.

Red flag! Red flag!

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ise värbaja, olen ka ise vestlustel käinud, seega tean, et räägitakse üte, kuid sageli (enamasti) on ettevõtte kõik teisiti. Soovitakse hea suhtumisega inimest, siis see tähendab, et peab joviaalse juhi naljade peale naerma ning kõik ebanormaalused peavad tunduma normaalsed, sest see on peenema nimega ettevõtte kultuur.

Iial ei tea, et kellele töökaaslases miskid oma ambitsioonid, seega käib üks lõputu oksa saagimine ja tagarääkimine või teine kolleegi ütleb, et meil siin mõistlik tööaeg, siis tegelikult loetakse stopperiga tööminuteid. Aaaa, minu viimane komistuskivi oli, et kolleeg rääkis, et eksimine on ok, siis tuli nurga tagant kriitika, et ikka pole piisavalt hea töö, kuigi ma alles õppisin asju.

Mina enam näiteks ei usugi, et normaalseid inimesi ja töökohti on olemas. oOe normaalne palju tahad, kuid inimesed on erinevad, seega mida kõrgemal positsioonil oled, seda kergem on on, sest siis ei ole seda lõputut sudimist, saab ka positiivselt töötada, muidu ikka miskid inimeste madalad ambitsioonid, kuigi tegelikult võiks sõbralikult ja rahulikult tööd teha.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas läks? Said töö?

Jah sain, aga see ei olnud kerge. Tehti veel viimane voor kahele viimasele kandideerijale. Panin selga lühema seeliku. Minuga vestlesid jälle see mees ja naine. Kui mehe pilk minul peatus, siis viskasin aeglaselt jala üle põlve, ise samal ajal mehe nägu jälgides. Limpsasin keelega meelalt huuli. Mees sai minu kehakeelest aru ja nii ma töö sain. Aga ehk oodatakse minult veel vastuteeneid….

0
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas läks? Said töö?

Jah sain, aga see ei olnud kerge. Tehti veel viimane voor kahele viimasele kandideerijale. Panin selga lühema seeliku. Minuga vestlesid jälle see mees ja naine. Kui mehe pilk minul peatus, siis viskasin aeglaselt jala üle põlve, ise samal ajal mehe nägu jälgides. Limpsasin keelega meelalt huuli. Mees sai minu kehakeelest aru ja nii ma töö sain. Aga ehk oodatakse minult veel vastuteeneid….

Selge siis, tore. Edu edaspidiseks. Ega sul dekoltee liiga kinnine polnud? Mida see nõme naine sel ajal tegi?

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sul dekoltee liiga kinnine polnud?

Ei olnud. Eks vaatame kuidas uues kohas minema hakkab. Aitüma kaasa elamast.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selge siis, tore. Edu edaspidiseks. Ega sul dekoltee liiga kinnine polnud? Mida see nõme naine sel ajal tegi?

Naine pani vägeva peeru.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole normaalne palju tahad, kuid inimesed on erinevad, seega mida kõrgemal positsioonil oled, seda kergem on on, sest siis ei ole seda lõputut sudimist, saab ka positiivselt töötada, muidu ikka miskid inimeste madalad ambitsioonid, kuigi tegelikult võiks sõbralikult ja rahulikult tööd teha.

Jah, nii on. Kõrgel positsioonil on mõneti kergem ja raha saab ka rohkem. Olen ka korra mõelnud et tiksuks vaikselt pensionini ühel rahulikul erialasel töökohal, aga no pagana õudne on. Ühelt poolt vastutan küll ainult enda eest ja ei pea juhatajale midagi ütlema ja teiste tegemised ei lähe korda aga nende silmaklappidega vaikides oma tööd teha on raske. Näen ja tean et asju võiks hoopis teistmoodi teha, aga ma ei taha kellegagi tülli minna, see igal pool targutav mutt oleks kah kole olla, pealegi ega mulle keegi selle targutamise eest rohkem maksma ei hakka, tuliseid süsi korjan ainult oma pea kohale.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enesekindlusest palju abi ja muidugi viisakas esmamulje,see kõige tähtsam

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enesekindlusest palju abi ja muidugi viisakas esmamulje,see kõige tähtsam

sellepärast solgidki siin kõiki teemasid?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas läks? Said töö?

Olen teemaalgataja – Õnneks ei saanud ja poleks tahtnud ka sinna tööle minna….kui ikka kõhutunne ütleb ei, siis ei ole asi õige 🙂

+3
0
Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Andke nüüd nõu :) töövestlus