Esileht Ajaviite- ja muud jutud Andmekaitsetsirkus

91 postitus (kokku 91)

Teema: Andmekaitsetsirkus

Postitas:
Kägu

Reklaammaterjali saab vabalt teha ilma, et konkreetne laps seal peal oleks, seega siinkohal on vajalik nõusolek.

No mina näiteringi juhendajana ei hakkaks küll niimoodi mängima. See muuseas eeldab seda, et laps ei saa kunagi tähtsates peaosades olla. Ma peaksin lapsi rolli valides hindama mitte ainult rolli sobivust, aga ka seda, et kuigi tema sobib rolli, seda rolli ta ei saa, sest peaosalise puhul võib vahel olla vajadus teda filmida või pildistada. Ei-ei. Mina teeksin näiteringis osalemise eelduseks, et filmimine ja pildistamine on lubatud ja kõik. Kellele ei sobi, pangu oma laps kuskile teise ringi ja lootku, et ta seal teises ringis niipalju edu ei saavuta, et keegi tahaks tublist lapsest nt ajakirja artikli kirjutada.

Sa ei saa seda teha, see pole põhjendatud ja lapsevanem võidab selle vaidluse.

mis vaidluse? igal näiteringi juhendajal on õigus seada osalemiseks kriteeriumid ja kuni tegemist ei ole avaliku teenusega, ei saa keegi teda selles piirata.

Me räägime kooli näiteringist.

nii, ja siis? kooli näitering ei ole avalik teenus, et sinna peaksid kõik lapsed pääsema. huviringis osalemiseks võib lausa katsed teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
91 postitus (kokku 91)

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Andmekaitsetsirkus