Esileht Ajaviite- ja muud jutud Andmemaht filmi vaatamisel

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Andmemaht filmi vaatamisel

Postitas:
Kägu

Kui ma vaatan paar osa seriaalist läbi arvuti ja oma mobiilse neti, siis kui palju see umbes andmemahtu võtab? Mul on kuulimiit ühendusel, ei tahaks kogu limiiti nende paari seriaaliosa alla matta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu teada see sõltub sellest, mis kvaliteediga sa seda sarja sealt arvutist vaatad…Amazonil on vähemalt seal kuskilt seadedest võimalik seda timmida. Mida parem kvaliteet, seda rohkem võtab mahtu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu teada see sõltub sellest, mis kvaliteediga sa seda sarja sealt arvutist vaatad…Amazonil on vähemalt seal kuskilt seadedest võimalik seda timmida. Mida parem kvaliteet, seda rohkem võtab mahtu.

ETV lehelt vaatan, ma ei oska küll midagi timmida? “On meie aeg”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähegi arvestatav kvaliteet 1GB tunnis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, nii on: 1 tund on 1 GB. Enam-vähem võid arvestada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka vahel maal olles vaadanud mõnda seriaali ja peale filmi vaatamis kontrollinund, palju mahtu kulus. Tunnine film 1-1,2GB

Please wait...
Postitas:
Kägu

ETV lehelt vaatan, ma ei oska küll midagi timmida? “On meie aeg”.

Enamusel ETV järelvaadatavatel saadetel on sealse lehe videopleieri all paremas servas võimalik valida LD, SD, HD pildikvaliteetide vahel (vanematel arhiveeritud saadetel ei pruugi HD valikut olla). Mahud on neil variantidel väga erinevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan kõiki! Leidsin ka koha üles, kust saab kvaliteeti muuta ning vaatasin ka järele, palju kulus – alla 1G natuke läks 1 osa peale.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Andmemaht filmi vaatamisel