Esileht Ajaviite- ja muud jutud Andres ja Anneli Ammas

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Andres ja Anneli Ammas

Postitas:
Kägu

Nüüd mõlemad läinud umbes aastase vahega.

Keegi teab, mis haigus oli Annelil? ja mis juhtus Andresega?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Raske haigus, kirjutavad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkab jälle peale – mis viga oli, millesse suri, kuidas suri… Laske surnutel rahus olla ja omastel leinata!

+15
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin ka, kui hirmus, aastase vahega! Neil on vist poeg, temale on see kindlasti kohutav katsumus. Ma ei tea, mis haigus Annelil oli, aga järelehüüete põhjal otsustades see sõraline ikka. Ka on tal viimastel piltidel igal pool rätik peas.
Anneli minek oli vähemalt ette teada. Kui nüüd õigesti mäletan, siis Andres lahkus ootamatult. Kas mitte süda? Eks muidugi iga surm on kole, olid nad ju noored inimesed veel mõlemad. Kuid ühel puhul oli lähedastel aega leppida ja kui on selline raske haigus, siis on surm teatud mõttes ka pääsemine. Selles suhtes oli Andrese minek ju hirmsamgi. Ja Anneli jäi üksi raske haigusega võitlema. Või mitte just üksi, aga ilma on suurima toeta.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal oli ilmselt vähk. Selles artiklis kirjeldab Enno Tammer ka viimaseid päevi: https://epl.delfi.ee/uudised/tempo-anneli-tempo?id=87249059

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, minu andmetel ta võitles raske haigusega juba 15 aastat. Vahelduva eduga. Viimased ligi 2 aastat ta enam lehe juures töötada ei saanud. Poeg aga on juba täiskasvanud, ülikoolis ja vähemalt sai n-ö jalule enne vanemate lahkumist. Midagi sarnast elas kunagi üle ärimees Robert Lepiksoni poeg, kui keegi mäletab. Tema ema ja isa lahkusid kõigest kahekuulise vahega, aga ta oli vähemalt gümnaasiumi läbi saanud nende lahkudes.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Andres ja Anneli Ammas