Esileht Pereelu ja suhted Andrew Tate mõju lastele

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Andrew Tate mõju lastele

Postitas:
Kägu

Kui kuulata ei kannata, siis kuidas sa saad üldse teemat kommenteerida 🤯

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui kuulata ei kannata, siis kuidas sa saad üldse teemat kommenteerida 🤯

Millal teema mittevaldamine enne meediasõdurit ambrasuurile viskumast on takistanud? Piisab sellest, et kellegi sõnum leitakse olemast peavoolusuunast erinev ja juba tormatakse ühiselt teda lintšima.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keda huvitab ja kes soovivad antud teemal vestelda, vaadake/kuulake see klipp ära, siis räägime edasi?

https://www.youtube.com/watch?v=SK2tlXFg8tM&ab_channel=TechnicalMindTalks

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keda huvitab ja kes soovivad antud teemal vestelda, vaadake/kuulake see klipp ära, siis räägime edasi?

https://www.youtube.com/watch?v=SK2tlXFg8tM&ab_channel=TechnicalMindTalks

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas Tate’il läheb siis, ikka vangimajas?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eilset Laserit ikka vaatasite? Meie tulevik on tume neid vahvaid Eesti Tatei jüngreid nähes.

Kahtlemata unustamatu killuga sai hakkama Rannamaja-Eric “Keda see ülikool ikka targaks on teinud.” Jääme siis ootama tema miljonäriks saamist.

Need laseri jüngrid ei saa Tate’i seisukohtadest aru ega ta jutu pointile pihta, vaid järgivad sõna-sõnalt kusagil TikTokis ringlevaid 10 sekundi pikkuseks lõigatud klippe, ilma igasuguse täiendava sisu või kontekstita. Kui tema klippidele konteks lisada või Tate’i sõnavõtte täispikkuses kuulata, muutavad need vägagi loogiliseks ja argumenteerituks.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas Tate’il läheb siis, ikka vangimajas?

Süüdistust pole esitatud, küsivad eeluurimisvangistuse pikendamist. Polevat millestki kinni hakata.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eilset Laserit ikka vaatasite? Meie tulevik on tume neid vahvaid Eesti Tatei jüngreid nähes.

Kahtlemata unustamatu killuga sai hakkama Rannamaja-Eric “Keda see ülikool ikka targaks on teinud.” Jääme siis ootama tema miljonäriks saamist.

Need laseri jüngrid ei saa Tate’i seisukohtadest aru ega ta jutu pointile pihta, vaid järgivad sõna-sõnalt kusagil TikTokis ringlevaid 10 sekundi pikkuseks lõigatud klippe, ilma igasuguse täiendava sisu või kontekstita. Kui tema klippidele konteks lisada või Tate’i sõnavõtte täispikkuses kuulata, muutavad need vägagi loogiliseks ja argumenteerituks.

Selge see.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esmaspäeval lõuna ajal oli bussis, mis suundub Pirita Majandusgümnaasiumi lähedalt aedlinna, kamp 10-12 a poisse ja üks karjus üle bussi “Ma tahan, et Andrew Tate oleks mu brother.”
Kelle laps?

Uskumatu, mis mõju ühel ebaatraktiivsel kiilakal kupeldajal on. Ebareaalne, ei tegu ega nägu, ei mõistust.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esmaspäeval lõuna ajal oli bussis, mis suundub Pirita Majandusgümnaasiumi lähedalt aedlinna, kamp 10-12 a poisse ja üks karjus üle bussi “Ma tahan, et Andrew Tate oleks mu brother.”

Kelle laps?

Uskumatu, mis mõju ühel ebaatraktiivsel kiilakal kupeldajal on. Ebareaalne, ei tegu ega nägu, ei mõistust.

Lihtsake oled? Arvad, et mõistuseta inimene oleks võimeline seda kõike üles ehitama, mida Tate on teinud?  Think again, ütleks, kui arvaks, et sul oleks millega seda teha.

+3
-3
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Pereelu ja suhted Andrew Tate mõju lastele