Esileht Ajaviite- ja muud jutud android 11?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: android 11?

Postitas:
Kägu

Telefon soovib uuendada tarkvara Android 11 peale. Lugesin, et seal nii palju uut. Kas kellegil on juba Android 11-ga telefon? Kas on lihtne ja hea ja võin julgelt alla laadida?

No vabandust, kui on rumalad küsimused.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole ju suuri uudiseid.

uuendada tasub alati.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle absoluutselt ei meeldi, kahetsen,  et uuendasin ilma eelnevalt uurimata.  Oma suures pahameeles alles hakkasin vaatama, mis maailmas sellest arvatakse. Kujundus on kole ,nt kaustades ikoonid kõik nii laiali st hõredalt , rakendused kolmes tulbas ( varem vist olid neljas ? )  Mõttetu ruumiraiskamine,meeldis varasem kompaktsus. Mina igatahes ühtegi head uuendust sellel versioonil pole veel avastanud.  Tahaks vana tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle absoluutselt ei meeldi, kahetsen, et uuendasin ilma eelnevalt uurimata. Oma suures pahameeles alles hakkasin vaatama, mis maailmas sellest arvatakse. Kujundus on kole ,nt kaustades ikoonid kõik nii laiali st hõredalt , rakendused kolmes tulbas ( varem vist olid neljas ? ) Mõttetu ruumiraiskamine,meeldis varasem kompaktsus. Mina igatahes ühtegi head uuendust sellel versioonil pole veel avastanud. Tahaks vana tagasi.

Ise saad paigutada mitmes tulbas tahad ja kui tihedalt…..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle absoluutselt ei meeldi, kahetsen, et uuendasin ilma eelnevalt uurimata. Oma suures pahameeles alles hakkasin vaatama, mis maailmas sellest arvatakse. Kujundus on kole ,nt kaustades ikoonid kõik nii laiali st hõredalt , rakendused kolmes tulbas ( varem vist olid neljas ? ) Mõttetu ruumiraiskamine,meeldis varasem kompaktsus. Mina igatahes ühtegi head uuendust sellel versioonil pole veel avastanud. Tahaks vana tagasi.

Ise saad paigutada mitmes tulbas tahad ja kui tihedalt…..

kas avaekraanil kausta sees olevaid rakendusi saab tõesti  panna nt nelja tulpa ? Kuidas see käib ? Ma tean, et avaekraani nö kaustade paigutust küll saab muuta , aga kausta sees olevate  rakenduste mitte ? Kas oskad öelda milliste sätete all seda saaks teha ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud android 11?