Esileht Ajaviite- ja muud jutud Anna-Maria Galojan

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Anna-Maria Galojan

Postitas:
Madle 22

Kas keegi tunneb isiklikult ka seda naisterahvast. Mina temast aru ei saa. Tihti ajab ikka väga uskumatut juttu suust välja. Et on suur teadlane, igasugu uurimusi teinud, omab doktorikraadi ja nüüd siis kutsuti veel Briti paralmenti kah tööle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Anna-Maria Galojan

Ah kuula jah ullikese jutte.
Tal on huulepulk, mitte botoks, ta vargus on naise ürgne tahe hea välja näha ja Londonis on tal advokaatidearmee ööd-päevad töötamas, tema aga ¨oppab rahulikult.
Mis doktorikraad?
Mis teadlane?
Ole nüüd. 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegu ilmselt vaimselt haige inimesega. Lööb süüdimatult sadu tuhandeid võõrast raha läbi ja siis teatab süüdimatult, et kui teda kinni pannakse, pole ta esimene ega viimane poliitvang Eestis:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

hm, kust tal sellised säästud niisuguse elustandardi jaoks? tõsiselt huvitab.

Please wait...
Postitas:
Madle 22

Vot selles asi ongi, et mulle tundub ka see absurd. Need väited peaksid ju olema väga kergesti ümber lükatavad või siis kinnitatavad? Miks siis seda tehtud ei ole? Oletades, et see kõik on ikkagi vale, siis see ei ole ju normaalne, et inimene niimoodi valetab? Sellisel juhul on ääretult kurb, et meedia inimest ära kasutab. Kui ikka inimene on haige, siis ei tohi teda kellegi meelelahutamiseks kasutada!
Ja tõesti, kust tulevad need rahad, et sellist elu elada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hm, kust tal sellised säästud niisuguse elustandardi jaoks? tõsiselt huvitab.[/tsitaat]Imeb ühel vene pätil pauku lahti, eks see talle maksabki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]hm, kust tal sellised säästud niisuguse elustandardi jaoks? tõsiselt huvitab.[/tsitaat]
Tal ju polegi seda raha. 😀
Ta on igale poole võlgu ja väga suurtes summades.
Vahel saab ta raha oma pildistamise eest, siis oli tal veel mingi ¨okolaadireklaamileping (kui sellest üldse midagi välja tuli). No sellised väiksed diilikesed, mingi kopeika kukub mõne ühingu esindamise eest – kogu aeg midagi susiseb.
Aga igapäevaelus maksab oma arveid nii: http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/anna-maria-galojan-esimese-eesti-liis-haavel.d?id=42219343

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Imeb ühel vene pätil pauku lahti, eks see talle maksabki. [/tsitaat]no tundub, et on ikka muud ka elus teinud: http://et.wikipedia.org/wiki/Anna-Maria_Galojan

Please wait...
Postitas:
Kägu

no kuulge, see ka mingi kelm. selle naise poolt tuuri pandud rahad on ju nöel heinakuhjas. ma imestan, et ta lihtsalt vahele kukub niimoodi. häbi kyll, galojan. pead rohkem jälgi segama. minu meelest pigem paras lollidele keda ta oma silmaklöpsutusega ära petab. galojan ja galojan, kultuurikapitali kaan elab nagu öige mees ja ei maksa pennigi enam. tegelege parem sellega. selle asemel täidab too riigihankeid ja on mitmes firmas aktiivne… see on vist ainult eestis vöimalik

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kõige tõenäolisemalt istub ta Lasnamäel mõnes pugerikus ja unistab Londonist.

kust kohast peaks sellel tibil olema raha, et advokaate palgata? täielik bluff.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna-Maria oli kunagi väga tubli noor inimene, ma ei tea miks nii läks temaga, eks igaüks püüab sisemist tühjust kuidagi täita, tema tegi siis sedasi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Anna-Maria oli kunagi väga tubli noor inimene, ma ei tea miks nii läks temaga, eks igaüks püüab sisemist tühjust kuidagi täita, tema tegi siis sedasi…[/tsitaat]

liis haavel oli ka koolis väga eeskujulik ja ma ei tahtnud uskuda alguses kui temast need lood ilmuma hakkasid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks nii lähebki, kui ajud botoxiga asendada.

See ekspressi jutt on tõeliselt masendav, kusjuures ema peaks tal veel arst olema, aga samasugune varganägu :S Tegemist peab olema mingi psüühilise häirega, poliitilise varjupaiga palumise asemel soovitaks tal hoopis süüdimatuks ennast lasta tunnistada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elu on näidanud, et süüdimatud inimesed tavaliselt karistada ei saa, ei inimeste, ei jumala poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei taha küll Galojani kuidagi õigustada, kuid eks see ole juba vanarahvatarkus, et rikkad sõidavad tõllas, vaesed ripuvad võllas. Ehk siis- kui sa ikka piisavalt suur kuju Eesti maastikul ei ole, siis tehakse sinuga see näidispoomine ilusti ära. Samas on virutatud palju suuremaid summasid ja palju nahhaalsemalt. Ja mitte midagi ei tehta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eelmisele – mind kõige rohkem alati vihastab see, et nagu väike pätt ei peaksi saama karistust, kuna näe riigikogu liikmed ja ansip varastavad. Praegu on võlla ootel väga palju suuri tegelasi (maadevahetus näiteks). Nalja teeb osade siiras usk- et siim kallase käes see 10 milkut.

kuigi summa ei olegi ju nii väike, üle miljoni krooni. Nüüd on kambas tal Velleste, kes omal ajal praalis, et on Hodarkovksi advokaadi klient jne. paras paar ühesõnaga.
Arvan -asi ei oleks läinud nii karmiks – kui Galojan väheke kahetsust oleks näidanud, aga tema jaoks oli kohus ju teater, kus tema oma kostüümide, saatjatega jne staar oli. See mimm ei andnud endale vist üldse aru, mis toimub, et kohtus selline staaritsemine läbi ei lähe
Krooniline võlglane on ta nagunii.
Seega juba sellise ülbuse eest peaks ta vangi minema, mitte ajama lolli juttu poliitlisest tagakiusamisest. euroopa kohus ei tühista eesti kohtu otsuseid, seega ei aita teda ka imeadvokaat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Madle 22 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi tunneb isiklikult ka seda naisterahvast. Mina temast aru ei saa. Tihti ajab ikka väga uskumatut juttu suust välja. Et on suur teadlane, igasugu uurimusi teinud, omab doktorikraadi ja nüüd siis kutsuti veel Briti paralmenti kah tööle. [/tsitaat]

Sama siin. Mõtlen, et kas selline inimene võib tõepoolest olla nii eblakas, üle pushitud ja prunditatud huultega, ajada avalikkuse ees sellist rumalat juttu suust välja? See on nagu risti vastu. Tihti tekib tunne, et äkki on tal diagnoos? No selline nagu Paldiski mnt-l pidavatm leiduma küll kuningaid, küll jumalaid jne.
Alati olen silmas pidanud tema karjääri ja vaadanud siis, mis toimub meedias. Miks ta sedasi teeb, kui tal on kaalul vabadus? Tark inimene lõpetaks idioodi mängimise, kuna ta teab, mida inimesed ei salli. Isegi, kui tal endal on sellest savi.
Samas tunnen ka üht naisterahvast, keda meedia alatult on peksnud ja teadlikult temast kuvandit loonud, kui tegelikkuses on tegemist aruka ja südamliku naisterahvaga. Kuna kuvand on juba loodud, ei huvita tegelikkus mitte kedagi. Ainult lähedased teavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest on müstika see, kuidas ei suudeta teda sealt UK’st kiiremas korras Eesti ära teisaldada!!
Selline kriminaal peaks istuma praegu eeluurimise all kartsas seni, kuni istuma läheb! Lasti veel putku ka pageda… Koomiline Vabariik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

jee rait. briti parlament võtab suvalise lambitibi kuskilt eestist kohe tööle, mingit konkurssi ei ole ega midagi. ilgelt maksab pappi ka selle eest.

masu on igalpool ja konkurents on kõva. mingi galojann ei suuda iial sinna konkureerida. kui eestis on saamatud kohtud ja riigivõim, siis ei tähenda see seda, et mujal samamoodi on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

on ikka fantaasia sellel peletisel, et Harku vanglat Briti Parlamendiks kutsuma hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

\”Ühtki mõrvarit pole piinatud nii nagu mind!\” :D:D:D
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/anna-maria-galojan-uhtki-morvarit-pole-piinatud-nii-nagu-mind.d?id=63835384

Please wait...
Postitas:
Kägu

See neiu pole rumal, teab kuidas vahtu keerutada. No ikka diplomeeritud suli kohe.

Please wait...
Postitas:
talent

Mina arvan, et kui inimene ei ole süüdi ja kõik on õige, siis milleks põgeneda?
Otsitud põhjused… ok. Siiski, \”nali\” on üle piiri läinud.
Algul arvasin, et parim karistus on avalik hukkamõistmine, kuid tuleb välja, et nahhaale ei heiduta seegi.
No kui sa ikka oled õige, siis sa ju ei pageks? Või kuidas? Kui oled süüdi, siis TUGEV inimene leiab selle võimaluse anda selgitusi avalikult, kuna asi ON avalik.
S*takotid peidavad ennast, väitlevad, tõmblevad arvavad, palkavad advokaate, teevad endast kunstlikult \”staare\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see naine on süüdimatu. lihtne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no enne saadet õhtusöök viiele ma poleks sel teemal sõna võtnud, ei tunne ju inimest ja paljugi, mis meedia võib kokku luuletada (a la kati toots, kes osutus minu arvates tantsusaate põhjal hoopiski äärmiselt meeldivaks inimeseks).
aga seal saates jättis ta küll väga omapärase inimese mulje. tundus nagu ta ei suuda olla ta ise vaid teeskleb ja mängib mingit rolli…. aga noh see on minu subjektiivne arvamus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin temaga kunagi koos koolis ühel kursusel. Ütleme, et erilise tarkusega ta silma ei paistnud, eesti keelr rääkis väga halvasti ja kiunuva häälega, välja nägi ka nagu paras tuust. Suht ebameeldiva mulje jättis, kuigi ega ma temaga suuremat kokku ei puutunud. Aga olen mujaltki kuulnud, et ta õppimises eriti edukas ei olnud ja magistrit vist ära ei lõpetanud, kuigi baka politoloogias tal on. Mingi aeg oli välispoliitika instituudis sekretäriks ja seal oldi hädas, et ei saadud tast kuidagi lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Käisin temaga kunagi koos koolis ühel kursusel. Ütleme, et erilise tarkusega ta silma ei paistnud, eesti keelr rääkis väga halvasti ja kiunuva häälega, välja nägi ka nagu paras tuust. Suht ebameeldiva mulje jättis, kuigi ega ma temaga suuremat kokku ei puutunud. Aga olen mujaltki kuulnud, et ta õppimises eriti edukas ei olnud ja magistrit vist ära ei lõpetanud, kuigi baka politoloogias tal on. Mingi aeg oli välispoliitika instituudis sekretäriks ja seal oldi hädas, et ei saadud tast kuidagi lahti.[/tsitaat]

Tõsi või? Tal on doktorikraad – kas hüppas üle maka või? :))) Kui need väited oleksid avalikkuses kõik valed, oleks sama avalikult need juba suure naeru saatel ümber ka lükatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin ka Anna-Mariaga ühel ajal ülikoolis ja võtsime samal ajal poliitilise filosoofia loenguid. Mäletan, et selles aines olid seminarid, kus pidi sõna võtma ja arutlema erinevate filosoofide tekstide üle. Kui aga Anna-Maria suu lahti tegi, siis mitte keegi ei saanud aru, mida ta ütles või öelda tahtis. Ühelt poolt tema eriti kehava keeleoskuse tõttu, teisalt aga olid ta mõtted ka nii segased, et isegi meie õppejõud ei öelnud tema kommentaaride peale musta ega valget 🙂 Teine tähelepanek oli see, et ta käis koolis alati ultraseksikalt riides – kubemeni saapad, dekolteed jne. Silma igatahes jäi.

Nüüd hiljem olen teda jälginud meedias ja mulle ka tundub nagu ühele eelmisele käole, et ta võib haige olla. Sellist juttu lihtsalt üks vaimselt terve ja stabiilne inimene ju ei räägiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jälle ei saa aru, kuskohast ta raha saab. Pidevalt uued riided, sõitis Londonisse, kallid advokaadid. Millestki ta peab seal ju elama. Isegi kui valetab elukoha kohta, on London ikkagi megakallis koht elamiseks, iga liigutuse eest nööritakse hirmsal kombel.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kas see on selle Kaalu-Jaani sohilaps ve?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Anna-Maria Galojan

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.