Esileht Pereelu ja suhted Annad jobule teada?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Annad jobule teada?

Postitas:

Mul on teemaalgatajast kahju. Ei ole mõtet oma aega raisata. Su meesterahvas on üks suhtefoobiku liik. Talle meeldib püüda, aga mitte kätte saada. Kui vaheaeg jääb liiga pikaks, siis on õige hetk jälle ühendust võtta, sest talle sobib küll, et oled jälle võtta. Ja kui päris ära kaod, ei juhtu temaga midagi, elab täiesti vabalt üle. Tee jah skandaal, siis on lootust temast päris lahti saada. Tegelikult ei soovita sellise tüübi peale mingil juhul oma aega ega ajurakke raisata, sest asja ei saa sellest nagunii mitte kunagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et võib abiks olla, kui saad kõik välja öelda, mis asjast arvad. See võib kasuks tulla ka järgmiste suhete juures, sageli kipuvad naised ju astuma sama reha otsa. Aga siis sul on mingi sama teema kogemus olemas, mis on sinu jaoks lõpetatud. Ma mõtlen umbes nii nagu vahel gestaltteraapia või ka muudes teraapiagruppides kasutatakse tehnikat, et üks grupist osavõtja kujutab tühjale toolile kellegi inimese, kellega tal on raske suhe olnud ja saab välja öelda kõik, mis mõtleb. See inimene võib tegelikult hoopis surnud olla. Praegu on ju inimene elus ja võimalik öelda, saaks võibolla enda jaoks probleemi lõpetatud. Siin ei maksa tingimata mõelda, et see käib uhkuse pihta, pealegi on võimalik öelda asju väärikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, kes veel viitsisid vastata!
to 19:05 Ma ise ka mõtlen, et ehk see on nagu teraapia kui saan endast välja, mis arvan.
Hetkel küll veel ei ole helistanud, üritan esmaspäevani vastu pidada, siis on tööl kiire ja vähem aega mõelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.10 20:48; 04.10 21:52; 04.10 22:07; 04.10 22:38; 04.10 22:42; 05.10 11:11; 05.10 11:13; 05.10 19:32; 07.10 22:10; 09.10 22:44; 27.10 17:37; 27.10 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänud, kes veel viitsisid vastata!
to 19:05 Ma ise ka mõtlen, et ehk see on nagu teraapia kui saan endast välja, mis arvan.
Hetkel küll veel ei ole helistanud, üritan esmaspäevani vastu pidada, siis on tööl kiire ja vähem aega mõelda.[/tsitaat]Minu arvamus! Kui siiski tahad midagi öelda, siis ära ütle seda telefoni teel, vaid silmast silma või kirja teel. Viimane variant on mõnes mõttes paremgi. Saab uuesti üle lugeda vajadusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 04.10 22:30; 04.10 22:31; 05.10 00:17; 05.10 08:05; 05.10 09:24; 05.10 09:38; 05.10 09:59; 05.10 20:22; 05.10 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee endale kinnine, ilma lugejateta blogi ja kirjuta talle sinna kirju (loomulikult nii, et tema sellest ei tea). vahuta palju soovid ja ela end välja.

alguses kirjutad igal õhtul, siis iga kord, kui ta sulle meenub, lõpuks vaid siis, kui ta sulle helistab või teda juhtumisi näed.
loobu temaga igasugusest suhtlemisest, ära vasta kirjadele, ära võta kõnesid vastu.
kui tunned, et su jalgealune ta lähenemiskatsete peale jälle kõikuma hakkab, loe sealt, miks sa temaga enam suhelda ei tahtnud.
usu, see aitab!

ja kui tulevikus peaksid jälle halba suhtesse sattuma, ehk on su blogist sulle abi, et jama õigel ajal ära tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänud, kes veel viitsisid vastata!
to 19:05 Ma ise ka mõtlen, et ehk see on nagu teraapia kui saan endast välja, mis arvan.
Hetkel küll veel ei ole helistanud, üritan esmaspäevani vastu pidada, siis on tööl kiire ja vähem aega mõelda.[/tsitaat]
Noh, ütleme nii – kui sul ei ole temaga enam plaanis või vaja mingeid reaalseid asju ajada – kui sa niikuinii ei kavatse temaga enam suhelda, kui teil pole ühiseid lapsi, võlgu, ühist vara, suguhaiguseid, ühist tihedat tutvuskonda… siis on talle asjade näkkukarjumine asjatu energiakulu ja risk, et ta sulle midagi hävitavat vastab, mis su enesetunnet tegelikult halvendab, ei tasu ennast ära.
Sellised jutuajamised ei pruugi lõppeda nii, nagu sina soovid. Tõesti, nagu eespool öeldi – ta võib ennast sellisest sinu reaktsioonist hoopis meelitatuna tunda.
Iseasi oleks juhul, kui teil oleks objektiivsetest asjaoludest tingituna vaja ka tulevikus suhelda, siis oleks suu puhtaksrääkimisel mõte. Aga praegu on siiski parim, mida sa teha saad, teeselda, et seda molkust, seda tühist ringikargajat, seda kergemeelset tölli pole üldse olemaski – ja pole kunagi olnudki. Ta oli sinu eksitus – kas peab seda eksitust siis veel draamadega pikendama? Õli tulle valama? Täna õnne, et see veel niigi läits ja et sa temaga nt last valmis ei teinud.

Sellises mängus jääb võitjaks see, kes kauem vaikida suudab ja kaotajaks see, kes esimena jutu üles võtab. Oota rahulikult ära – ühel hetkel, kui sina oled eluga edasi läinud, tuleb ta jälle sinu ukse alla lipitsema ja vaat siis peab sul jätkuma kindlameelsust talle öelda: aa, sina ve? Kes sa niisugune oled ja mida sa tahad? Mul pole sinuga midagi pistmist.
Usu mind, see on parem, kui ükski kambakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe viimase vastajaga 1000 % nõus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 04.10 22:30; 04.10 22:31; 05.10 00:17; 05.10 08:05; 05.10 09:24; 05.10 09:38; 05.10 09:59; 05.10 20:22; 05.10 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ilmub välja siis kui tal kaob silmapiirilst mõni teemaalgatajast parem naisterahvas ära ja siis otsustabki kasutada teemaalgataja teenuseid. Muud kui seksi ta ei tahagi ja kuna on teada, et teemaalgataja on alati olemas ja tahtmas siis lihtsalt kasutab juhust. Rumal on arvata, et siit midagi suuremat kunagi tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, kes aitasid mõelda. Luban vastutasuks, et annan siin perekoolis teada, kui temast kunagi üldse veel kuulen ja mismoodi asi siis lõppes. Praeguseks olen otsustanud ta lihtsalt unustada. Ja enam mitte iialgi mitte ühelegi tema kontaktivõtmisele reageerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.10 20:48; 04.10 21:52; 04.10 22:07; 04.10 22:38; 04.10 22:42; 05.10 11:11; 05.10 11:13; 05.10 19:32; 07.10 22:10; 09.10 22:44; 27.10 17:37; 27.10 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pealegi jaurab muu uue suhte vili põlvel praegu \”tahan karu puhhi!\”.[/tsitaat]:D 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 19:11; 08.10 19:29; 10.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänud, kes aitasid mõelda. Luban vastutasuks, et annan siin perekoolis teada, kui temast kunagi üldse veel kuulen ja mismoodi asi siis lõppes. Praeguseks olen otsustanud ta lihtsalt unustada. Ja enam mitte iialgi mitte ühelegi tema kontaktivõtmisele reageerida.
[/tsitaat]Kui oled sunnitud reageerima, ütleme näiteks et ta kuidagi saab su toru otsa või ilmub kohale, siis ütled igavleval häälel: kule, ma ei viitsi sinuga suhelda, tsau. Ja paned toru ära või ukse kinni või lahkud – vastust ootamata, salamisi omaette muheledes. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 19:11; 08.10 19:29; 10.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles siis veel probleem on? Said temalt lapse või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hiljuti ka suhe umbes taolise mehega. Kõik kohati väga tore ilus, aga siis kadus ta ära ja hakkas kummaliselt käituda. Et siis mõne aja pärast välja ilmuda nagu poleks midagi juhtunud. Lahendasin olukorra nii, et kirjutasin sahtlisse kirju, mida arvan asjade käigust ja mida tunnen. Need ei olnud sõimukirjad. Lõpuks kirjutasin viimase kirja – lahtilaskmiskirja. Soovisin selles talle edu ja kõike paremat ning tänasin teda õpetliku kogemuse eest. Siis saime kokku ja rääkisin talle sama jutu ära, mis kirja olin pannud. Tüüp oli ausalt öeldes pahviks löödud. Mina aga kõndisin sirge seljaga minema. rohkem enam temaga kontakti ise ei otsinud. Olen õnnelik, et kogemuse võrra rikkamaks sain. Kaotatud ajast pole kahju, sest see aeg oli üsna lühike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole aega kõiki vastuseid lugeda aga ma ei saa teemaalgatajast aru! Miks üldse raisata oma aega sellise mõttetu mehe peale? Kirjutise põhjal ma küll ei arva et sa talle midagi võlgu oled? Mine lihtsalt eluga edasi ja ära vaeva pead.Elu on niigi lühike!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, leidsin täna juhuslikult delfi naistekast oma teema üks ühele kopeeritult. Paistab, et delfis ei postitata piisavalt ja delfi toimetajad käivad perekoolist teemasid \”näppamas\” Väga veider. 😀
Aga samas on huvitav, et perekool nii popp koht on – kõik ajakirjanikuhakatised ja ka valmis ajakirjanikud vist käivad siin ainest otsimas.
PS. Mehele ei ole helistanud ja enam isegi ei taha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.10 20:48; 04.10 21:52; 04.10 22:07; 04.10 22:38; 04.10 22:42; 05.10 11:11; 05.10 11:13; 05.10 19:32; 07.10 22:10; 09.10 22:44; 27.10 17:37; 27.10 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda talle ütlema peab? Kui ta sulle enam korda ei lähe, siis sa enam ju ei mõtlekski ta peale. Lihtsalt kui ta veel kunagi \”tagasi tuleb\”, siis sa lihtsalt ei reageeriks sellele ja näitaksid, et ta on sulle tühi koht. Ei vastaks kõnedele ja ei annaks võimalustki \”ilukõnet\” pidada, kokku saada jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muide, leidsin täna juhuslikult delfi naistekast oma teema üks ühele kopeeritult. Paistab, et delfis ei postitata piisavalt ja delfi toimetajad käivad perekoolist teemasid \”näppamas\” Väga veider. 😀
Aga samas on huvitav, et perekool nii popp koht on – kõik ajakirjanikuhakatised ja ka valmis ajakirjanikud vist käivad siin ainest otsimas.
PS. Mehele ei ole helistanud ja enam isegi ei taha [/tsitaat]

Olen sama märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muide, leidsin täna juhuslikult delfi naistekast oma teema üks ühele kopeeritult. Paistab, et delfis ei postitata piisavalt ja delfi toimetajad käivad perekoolist teemasid \”näppamas\” Väga veider. 😀
Aga samas on huvitav, et perekool nii popp koht on – kõik ajakirjanikuhakatised ja ka valmis ajakirjanikud vist käivad siin ainest otsimas.
PS. Mehele ei ole helistanud ja enam isegi ei taha [/tsitaat]See muide toimub ka vastupidi, delfi naistekast kopeeritakse samamoodi siia. Võibolla on tegu ühe ja sama hulluga.

P.S. Tubli oled ja suhtumine on ka õige. Parim hoiak sellise tegelase suhtes on laisk viitsimatus. Milleks jännata, ta on ka tavaline inimene kellel sokid haisevad ja aluspükstes on tsemenditriip. Mingit mõtet pole tema pärast ärevuses olla – tavaline jobu ju. See, mis sind tema küljes hoidis, on tegelikult su oma fantaasia sellest, mis võiks olla, mitte tegelik inimene. Usu mind – selline unistustemees ei saa temast kunagi, ta on lihtsalt mängur, kes raiskab sinu aega ja unikaalset elu ning laseb endal hea maitsta. Ülim egoist. Mõtle selle üle – sa tegelikult oled kogu aeg iseennast petnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 19:11; 08.10 19:29; 10.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, teemaalgataja siin. Lubasin teada anda, mis saab.
Ühesõnaga, eile õhtul siis mees saatis SMS ja küsis kuidas mul läinud ja kas saame kokku ka?
Ma lugesin kohe mitu korda üle, enne kui kohale jõudis, et ongi selline süümevaba küsimus härral. Ei mingit selgitust, miks kadunud oldi ja ammugi mitte vabandust.
Imelik on aga, et kui ma mingi kuu aega tagasi veel põdesin ja olin vihane ja kurb vaheldumisi, siis nüüd on alles ainult ükskõiksus.
Mind üldse ei huvitagi enam kus ta on ja mis teeb.
Ilmselt sai siis minu mõõt pärast neid korduvaid kadumisi lõplikult täis. Ja kergendus on suur. Olen viimaks vaba 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.10 20:48; 04.10 21:52; 04.10 22:07; 04.10 22:38; 04.10 22:42; 05.10 11:11; 05.10 11:13; 05.10 19:32; 07.10 22:10; 09.10 22:44; 27.10 17:37; 27.10 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu mõtlen kuidas peale juhuööd teatada, et olen rase… kas üldse teatada? Sest alles ma kahjuks last jätta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 17:45 Sa vist nagu postitasid valesse teemasse? Või \”trollid\” niisama? Õnneks on ip järgi näha, kes mida postitab 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 04.10 20:48; 04.10 21:52; 04.10 22:07; 04.10 22:38; 04.10 22:42; 05.10 11:11; 05.10 11:13; 05.10 19:32; 07.10 22:10; 09.10 22:44; 27.10 17:37; 27.10 20:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Annad jobule teada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.