Esileht Pereelu ja suhted Annan alla..

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Annan alla..

Postitas:

Kõik! Ma loobun!
Mitte oma mehest ja pealtnäha ilusast pereelust vaid üritamisest. Ma ei saa öelda, et mu mees ei aita mind aga ma ei saa ka öelda, et ta meeldiks mulle. Kunagi meeldis, väga! Aga mul on tunne, et ma olen nagu ainuke loll kes üritab ja näeb vaeva, et suhe töötaks, mitte ei lähe lihtsalt \”vooluga kaasa\”. Ma ei viitsi enam anda endats kõik, et tal oleks hea kui ma midagi vastu ei saa.
Kui ma mõtlen oma lapse pealt, temalt ma ei ole kunagi midadagi oodanud, ometi on ta mind loendamatuid kordi maailma kõige õnnelikumaks ja uhkemaks emaks teinud. Olgugi, et ma ei ole kunagi tahtnud et ta kellestki parem oleks või milleski erakordselt tubli oleks.
Aga kas ma saan oma mehesse samamoodi suhtuda? Mõtlengi, et peaasi et ise on õnnelik ja tehku mis tahab (siin all pole mõeldud petmist), siis ma äkki ei pettu enam. Kui ma enam ei looda ta peale siis ehk polegi see \”ilus pereelu\” nii valus 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa siis üritad? Mis see on, mille lootmisest sa loobud?

Mina ei ürita ega looda ammu enam midagi ja samamoodi ma ammu enam ei poe nahast välja, et mehe röömuks midagi teha (õhtusööki, seksi,… mida iganes). Teen ainult siis kui see mulle ka röömu teeb. Pereelu kohe hoopis ilusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, väga õige otsus. Suhe on 2 inimese koostöö. On seda alati olnud. Üksi suhtes midagi ära ei tee. Suhet peavad mõlemad toitma. Meie tunde tekkimise korra kaob ka see, et \”tema mind üldse ei aita\”. \”Meie \” tunde puhul panustavad kõik ühisesse elusse, igaüks annab oma panuse. Niikaua kui ühel on tunne, et teine teda ei aita, niikaua sisuliselt \”meie suhet\” pole. Ehk kui loobud minakesksest lähenemisest on veel võimalus. Ps. Asjade ühest kohas teise tõstmine kindla korra järgi ei liigitu suhteks :):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ongi, et sa üritad ja pingutad ja keerad ennast kringliks, et midagi teha, mis on sinu arust jube oluline ja peab just nii olema. samas sinu mees ei saa sinu pingutusest aru, sest tema meelest ei ole need asjad üldse kõige tähtsamad ja ta ei saa arugi , et sina muudkui üritada ja üritada ja siis oled tige millegi pärast. suhtesse tuleb anda just nii palju, kui tahad ja jõuad, mitte pingutada veri ninast välja. See andmine peab olema vabatahtlik, ilma, et sa ootada, et teine sulle täpselt samas pikkuses ja kaalus ja tiheduses vastu annaks. liigne üritamine ja mõõtmine on suhtele kahjulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nii ongi, et sa üritad ja pingutad ja keerad ennast kringliks, et midagi teha, mis on sinu arust jube oluline ja peab just nii olema. samas sinu mees ei saa sinu pingutusest aru, sest tema meelest ei ole need asjad üldse kõige tähtsamad ja ta ei saa arugi , et sina muudkui üritada ja üritada ja siis oled tige millegi pärast. suhtesse tuleb anda just nii palju, kui tahad ja jõuad, mitte pingutada veri ninast välja. See andmine peab olema vabatahtlik, ilma, et sa ootada, et teine sulle täpselt samas pikkuses ja kaalus ja tiheduses vastu annaks. liigne üritamine ja mõõtmine on suhtele kahjulik.[/tsitaat]

Ma arvan, et tabasid naelapea pihta. See, et naine arvab, et tema ilgelt pingutab – see ei pruugi absoluutselt nii välja paista mehe jaoks. See, et sa pingutad asjadega, mis on sinu jaoks olulised – ei pruugi nii välja paista ja tegelikult, ei pruugi need ka olulised olla. Ja see asi võib tegelikkuses ka vastupidi olla, mees võib tegelikult teha asju, mis tema arust on olulised ja sina ei märka neid, sest sinu arust on need kas ebaolulised või elementaarsed.

Minu arusaam kooselust on küll nii, et mõlemad saavad rahus \”oma\” asja teha ja elada elu aga kuna on \”õiged\” inimesed, siis lihtsalt on nii, et prioriteedid on saranased ja nii tulebki sümbioos et tehakse küll oma asja ja ollakse õnnelikud aga seda tehakse koos ja ollakse koos õnnelikud.
Ei näe küll sellisel ninast veri väljas pingutamisel mõtet, see ei too kasu kummalegi. Ise muutud vihaseks ja teine ka, sest tema ei pruugi üldse aru saada, milles uba on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin. mina teen nüüdseks oma teemat ja tema enda, olen ise talle korduvalt pakkunud et kuule teeks midagi v mida ta teha tahab, vastus on alati ma ei tea või pärast poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Annan alla..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.