Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Annetamine

Postitas:

Kas olete annetanud ja aidanud inimesi? Kas olete ka eraisikutele abi andnud ja kui palju? Kui levinud heateguvus tegelikult on? Kõike sellist siis sooviks teada 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul püsiannetused tehtud erinevatesse kohtadesse. Kui on mingi eriti liigutav juhtum, millest kuulen, siis olen vahel ka sinna ülekande teinud.

Ükskord kuulsin sotsiaaltöötaja kaudu mingist perest, kelle maja oli maha põlenud, neil oli kiirelt lasteriideid vaja (talvine aeg). Andsin siis ära oma lapsele väikseks jäänud korralikud kombed, mida tegelikult plaanisin müüa. Odavamad riided ja muu lapse pudi-padi (mänguasjad) olen ka laiali jaganud, eelistades peresid, kes väga heal järjel pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

püsiannetus on tehtud, ja samamoodi kui on südamesse minev juhtum, annetan ka eraldi.
Pigem annetan fondi kaudu, eraisikute abiküsimised ei ärata suuremat usaldust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahel ikka teen mõne annetuse. nt Carolin Illenzeeri fondile olen annetanud ja aeg ajalt mõnele fondile veel. kiriku korjanduskarpi panen ikka ka aegajalt raha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsiannetused on nelja kohta tehtud. Oma laste korralikud riided olen viinud lasterikastele või Do Goodi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama nagu eelnevatel – on püsiannetused ja aeg-ajalt teen ka üksikuid annetusi. Minu annetuste rõhk on lastel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No taara raha läheb annetuseks. Kord aastas mingi emotsiooniannetus, nt viimane oli käimisseade.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

annetan, aga mitte eesti inimestele. püsiannetus on arengumaade tüdrukute koolihariduse toetamiseks, emotsiooni ajel annetan erinevatele loomadega tegelevatele organisatsioonidele.
palk natuke üle keskmise, annetusteks läheb 5% kuu netost

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsiannetused on tehtud ühele laste hoolekandeasutusele ja loomade varjupaigale. Üsna sageli teen annetuse ka vähiravifondile. Üksikjuhtudel olen toetanud õnnetuse/haiguse läbielanuid (nt kui ajalehes on artikkel, kus kirjas ka pangakonto nr) ja loomade ravi. Toidupanga kärusse panen ka tavaliselt midagi.

Oli aeg, kui andsin raha ka tänaval või Viru tunnelis kerjajaile, aga paaril korral jäin sellega suht lolli seisu ja nüüd lähen neist külma näoga mööda. Paaril korral olen pakkunud raha küsivatele lastele, et läheme koos poodi või kohvikusse ja ostan neile süüa, kuid peale seda on nad minu vastu huvi kaotanud:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annetan päris palju, peaaegu igakuiselt. Mehel on kaks püsiannetust.
Nooremana annetasin palju loomadele, nüüd pigem lastele: eestis meditsiini, välismaal haridusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähiravifondile.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annetan regulaarselt. Valdavalt just haigete laste jaoks. Mõnikord ka raskelt haigete täiskasvanute heaks. Harva ka tulekahju ohvritele.

Mitte kunagi ei anneta kirikute või mingite mälestusmärkide-kivid avamise jaoks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsiannetus on lastefondile.
Oma laste riided-asjad jagan tuttavatele või viin kuhugi, kus neid edasi jagatakse.
Mööbel, kodumasinad, mida enam ise ei tarvita, jagan sinna, kus neid on vaja.
Üks Aafrika tüdruk hariduse kuni keskkooli lõpuni.
Pistelisi annetusi siia-sinna projektidele.
Perekonna ja tuttavate seas panen tähele kui kellelgi on abi vaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei anneta üldiselt. Olen tööandja ja maksan riigile kopsaka summa igakuiselt maksudeks läbi isikliku ettevõtte, riigi ülesanne on teha selle rahaga elanike tarbeks riiki. Oma pere ja sugulasi aitan, laste klassikaaslaste laste eest tasun vahel vajaminevad summad peredel, kel raske.

Tegelikult korra olen annetanud: Läti Maxima poe varingus hukkunud laste leinalaagri psühholoogide töötasudeks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähifondile regulaarselt. Need kes arvavad et riik peaks kõik kinni maksma, siis teadmiseks et ka kõige rikkamates riikides ei maksta midagi kinni. Nt ka Norras on sarnased fondid täitsa olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annetan nii aega kui raha mitmesse kohta, enamasti loomakaitsega seonduvalt.
Riided annetan võimalusel kellelegi, kel vaja. Olen andnud ka muid asju, aga seal on veidi enda laiskus ka mängus. Ma lihtsalt ei viitsi neid müüa, kuigi on korralikud ja enamasti ka hinnalised asjad. Ei pahanda kui keegi teine need maha müüb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomadele annetan, loomaaia projektidele. Aasta lõpus SEB jõulukingiprojekti lastekodulastele, seal valdavalt puudega lapsed konkreetsete soovidega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsikorraldused on Vähiravifond ja Gabrieli Loomade Elu (lihtsalt nii pühendunud noor meesterahvas, ülipuhas, kohusetundlik ja korrektne). Mõningad projektid nt Annabel. Tunnelitesse ei ole annetanud, vastsündinuid peaks elustama ikka riigi poolt meie makstavate maksude eest. Riided viin kogumiskasti ja Toidupanga kärusse poetan ka midagi kui küsitakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annetan igal aastal raha algul 200 eurot – 100 ühele loomadega tegelevale organisatsioonile ja 100 eurot teisele. Lisaks teen paar korda aastas mõnekümneeurose annetuse nö supiköögile.
Toidupangale enamasti panen ka mingi pool ostukotitäit midagi. Mõnikord jääb vahele, kui ma sel kuul poodi üldse ei käigi vaid kõik näiteks internetist tellin.
Ostan vaimupuudega inimeste tehtud asju. Sokke. Pajakindaid.

Eraisikutest olen andnud tagastamise kohustuseta nn igavest laenu (st kui saab, maksab tagasi, aga mina ei eelda ega oota) ühele tuttavale umbes 300 euro väärtuses 4-5 aasta jooksul. Tal on kombeks ennast nädal enne palka nii tühjaks tõmmata, et pole süüa ega juuagi. Ja mõnikord mtu nädalat enne palka. Alkoholi ta ei tarvita ega suitseta. Lihtsalt veidi organiseerimatu on, kuigi palk on umbes 1100 neto. Sellest peab ta üleval ludrit meest, kes tööl ei käi, kodus midagi ei tee, aga vähemalt ei peksa ega joo. Siis kannan naisele 10-20 euro kaupa, et saab vähemalt pätsi leiba, kana, keefiri ja mõned juurikad osta.

Teisele eraisikule teen paar-kolm korda aastas välja. On puudega üksik naine, tööd teeb rasket ja madala palgaga, aga riigitoetuste peale ka ei taha ainult jääda. Mõned korrad aastas kutsun ta kuskile mitte kõige peenemasse restorani ja teen valikus roogasid ja veini välja ning viin pärast taksoga ka koju. Raha ja toidukotti ta ei võta, olen pakkunud. Teinekord olen suutnud mõne omatehtud hoidise talle nii pihku suruda, et ta ka võtab. Nö proovimiseks. Ja ajakirju on ta ka nõus võtma, kui mul juba loetud. Maakodu, Tiiu ja teised sedasorti ajakirjad.

Aga raha asemel on minu panus suurimas osas siiski aeg. Ühes abiorganisatsioonis olen aktiivne liige ja ehkki seal on mu rahaline panus võrde praktiliselt nulliga, panustan aega otsesesse tegevusse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annetan neile, mujale veel mitte. Tulevikus, kui raha rohkem saab olema, hakkan annetama Tallinna Loomade Varjupaigale ja kui lapsed saan, siis ilmselt Lastefondile ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )