Esileht Tööelu, raha ja seadused. “annetused” koolidele ja koolitustasud deklaratsioonis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: “annetused” koolidele ja koolitustasud deklaratsioonis

Postitas:
Kägu

millal või kuidas need peaks ilmuma eeltäidetud deklaratsiooni?
ei näe ma seal lapse trenni eest makstud tasusid ega ka koolile igakuiselt tehtavat annetust.
(nendelt ju peaks saama tagastust)

Please wait...
Postitas:
zensus

RE: “annetused” koolidele ja koolitustasud deklaratsioonis

On ikka maksjana sinu andmed esitatud? Äkki teise vanema andmed antud koolitajale?

Trenn on ikka koolitusloaga?

Praegu võimalik juba eeltäidetud deklaratsiooniga tutvuda ja andmed peaks seal näha olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei näe ka mina seal lasteaiamaksu ega trenni maksu..ei minu ega abikaasa deklaratsioonis.
kõik andmed esitame igal sügisel lasteaeda ja trenni uuesti. ei tea, millal need siis sinna ilmuvad

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas eralasteaed läheb ka koolituse alla, kui Tallinnalt igakuiselt hoiutoetust sain?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina siis see lasteaiamaksu ja trenni kägu – sain täna hommikul selgust,et ühel asutusel on esitamata ja teisel küll esitatud, aga kinnitamata:)
no kui tõenäoline on, et just minul on kahe erineva asutuse andmed puudu, aga näe on:))

viimasele – kui eralasteaial on koolitusluba, siis läheb ikka arvesse. meil ka eralasteaed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsin ka, kas SOLASe (meremeeste) kursuse eest saan tagasi 21 % ?
vaatasin deklaratsiooni ning seal ei olnud seda kursusut, kas pean ise kooliga ühenduse võtma, et saada tõendi ja ise viin maksuametisse?

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. “annetused” koolidele ja koolitustasud deklaratsioonis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.