Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )

Teema: Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!

Postitas:
Kristiba

ei noh muidugi..jälle üks tark otsus tema poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!

Aga ongi ju.
Kes maksavad suurema osa laekuvatest maksudest? Tööl käivad inimesed, kes teenivad korralikku palka.

Kes peavad peretoetust arvestatavaks sissetulekuallikaks? Kodused või kehva sissetulekuga inimesed.
Seega peavad nad minupoolt riigikassasse makstud makse arvestatavaks sissetuleku allikaks.

Huvitav, miks mina peaks üleval pidama inimesi, kes ise ei teeni tööga piisavalt või niisama kodus passivad?

Mina käin tööl, teenin kõrget palka ja maksan iga kuu arvestatava summa maksudeks.
Peretoetus võib minu jaoks ka olemata olla ja tõstmisega ma küll nõus ei oleks.
Loomulikult on see minu raha raiskamine.

Pigem tõstku mõnda sellist toetust, mis mulle ka midagi tähendab.
Näiteks suurendagu tasuta arstiabi osakaalu või mu vanaema pensioni, kui just on vaja midagi suurendada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
antimode

Eelmine kägu, palju teenid ja palju maksad ning palju pensioni saada tahad ? Ausalt, kui sul gümnaasiumiajast kasvõi väike mataoskus ja ka tõenäosusteooria käpas on, siis vaevalt sul siin plõksimiseks mingigi põhjus on. Ülikooli teemast ei maksa rääkidagi, seal käivad minuteada ikka tõesti targad inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eelmine kägu, palju teenid ja palju maksad ning palju pensioni saada tahad ?[/tsitaat]

kas annan sulle selle toa võtmed ka, kus mu raha lebab? 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
antimode

Lambad jäävad lõpuks rahast nkn ilma ja elavad edasi teiste kulul 😀 Tõesti ma saan aru, kui mingi RK vms. tasemel isik siin plõksib aga keskmise palga või isegi kahe keskmise palga saaja ?

Please wait...
Postitas:
sirtsu11

Ansipil pole mõistust ta ei tea mis räägib.Tema aeg on ammu läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt samamoodi on riigi raha raiskamine kõigile vanemahüvitise maksmine. Ma pakun, et suur enamik saaks ilma selleta väga kenasti hakkama, jääb arusaamatuks, miks hüper-super rikastel ei tohi elatustase pooleks aastaks langeda, kui ta üldse langebki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ansipiga põhimõtteliselt nõus. Lisaks töökohtade loomisele peaks palku suurendama. Tahaksin oma õpetajapalgast ise lapsi ülal pidada, mitte toetusi saada. Kiiremas korras tuleks ära lõpetada VH maksmine tööl mittekäinutele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eelmine kägu, palju teenid ja palju maksad ning palju pensioni saada tahad ? Ausalt, kui sul gümnaasiumiajast kasvõi väike mataoskus ja ka tõenäosusteooria käpas on, siis vaevalt sul siin plõksimiseks mingigi põhjus on. Ülikooli teemast ei maksa rääkidagi, seal käivad minuteada ikka tõesti targad inimesed.[/tsitaat]
Aga kas sa tõesti arvad, et näiteks meiesugune pere, kus sissetulek on kuuekordne keskmine, peaks saama lastetoetust senisest enam? Ma ausalt öeldes arvan, et ma ei peaks seda üldse saama ja kannangi selle otsekorraldusega edasi ühele teisele perele, kus see kulub rohkem ära.
Lastetoetusi tuleks tõsta küll, aga valikuliselt. Hästi hakkamasaajaid pole lihtsalt mõtet toetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täpselt samamoodi on riigi raha raiskamine kõigile vanemahüvitise maksmine. Ma pakun, et suur enamik saaks ilma selleta väga kenasti hakkama, jääb arusaamatuks, miks hüper-super rikastel ei tohi elatustase pooleks aastaks langeda, kui ta üldse langebki.[/tsitaat]

Superhüperrikkad kasvatavad oma lapsi peale VH-d ise edasi ja maksvad makse. Tööl mittekäinud ei tohiks mitte mingil juhul VH-d saada!

Please wait...
Postitas:
elke2010

ansipi ja temasuguste palk ning kuluhüvitised on maksumaksja raha raiskamine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]antimode kirjutas:[/small]

kas annan sulle selle toa võtmed ka, kus mu raha lebab? :)[/tsitaat]

Üritasid nalja visata vä? Järjekordne algharidusega ennasttäis ehitaja naine 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt
Postitas:
oravatirts

Minu meelest on väga palju selliseid kohti kuhu maksumaksja raha raisatakse. Ja peretoetuse tõstmine veidi poleks raiskamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ansipiga põhimõtteliselt nõus. Lisaks töökohtade loomisele peaks palku suurendama. Tahaksin oma õpetajapalgast ise lapsi ülal pidada, mitte toetusi saada. Kiiremas korras tuleks ära lõpetada VH maksmine tööl mittekäinutele.[/tsitaat]

aga kui laps sünnib kohe peale ülikooli lõpetamist?
aga kui jääb kogemata rasedaks keskkooliõpilane? (muidugi ei peaks lapsed seksima, aga ausalt, mina, 20. eluaastal seksuaalelu alustanu, olen enamike meelest ju imelik. pealegi on keskmine keska lõpetaja 19 a. ja hoolimata kondoomist, tablettidest jms, ikka vahel juhtub)
kas siis peaks võtma sellistelt lapse ära? sundima abordile? ega kõik noorelt lapsevanemaks saanud pole mõtetud luuserid, mõnel lihtsalt juhtub.

ps. ise sain ka pärast bakat emaks, aga käisin eelnevalt umbes aasta tööl ka ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aga kui jääb kogemata rasedaks keskkooliõpilane? (muidugi ei peaks lapsed seksima, aga ausalt, mina, 20. eluaastal seksuaalelu alustanu, olen enamike meelest ju imelik. pealegi on keskmine keska lõpetaja 19 a. ja hoolimata kondoomist, tablettidest jms, ikka vahel juhtub)
kas siis peaks võtma sellistelt lapse ära? sundima abordile? ega kõik noorelt lapsevanemaks saanud pole mõtetud luuserid, mõnel lihtsalt juhtub.

ps. ise sain ka pärast bakat emaks, aga käisin eelnevalt umbes aasta tööl ka ikka.[/tsitaat]

Selles just asi ongi, et õpilane või üliõpilane ei peaks lapsi saama. Enne tuleb ikka pisutki karjääri teha, et last pärast VH-d ka ülal pidada jaksaks. Mitte aborti pole vaja teha, vaid vahendeid õigesti kasutada!

Please wait...
Postitas:
Kägu

pereoetusi pole tõesti vaja maksta neile, kellel seda tegelikult vaja ei ole. nagu ka üks eelpoolkirjutaja mainis. mina näiteks annan peretoetuse oma lapsele taskurahaks. ma ei vaja seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
[/tsitaat]

Kas sinu arvates enne vanemahüvitise maksma hakkamist lapsi ei sünnitatud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selles just asi ongi, et õpilane või üliõpilane ei peaks lapsi saama. Enne tuleb ikka pisutki karjääri teha, et last pärast VH-d ka ülal pidada jaksaks. Mitte aborti pole vaja teha, vaid vahendeid õigesti kasutada![/tsitaat]
Loll on ikka LOLL… Kas sa saad aru, et isegi korrektselt võetud tablettidest ja muid rasestumisvahendeid kasutades võib jääda rasedaks.
Enne tarkuse jagamist õpi seda ise!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sinu arvates enne vanemahüvitise maksma hakkamist lapsi ei sünnitatud?[/tsitaat]
Vanasti olid elutingimused teised ja üleüldse oli vanasti muru ka \”rohelisem\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Vanasti olid elutingimused teised ja üleüldse oli vanasti muru ka \”rohelisem\”[/tsitaat]

Jah, elutingimused olid viletsamad. Muru aga ei olnud \”rohelisem\” vaid oli rohelisem.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

vanematoetused panevad rohkem sigima eeskätt naised, kel muud eduväljavaated puuduvad. kui tõstetakse vanemahüvitisi, tuleb kohe ka mitu uut lastekodu ehitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, elutingimused olid viletsamad. Muru aga ei olnud \”rohelisem\” vaid oli rohelisem.[/tsitaat]
Mida sa vea parandusega öelda tahad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]vanematoetused panevad rohkem sigima eeskätt naised, kel muud eduväljavaated puuduvad. kui tõstetakse vanemahüvitisi, tuleb kohe ka mitu uut lastekodu ehitada.[/tsitaat]
Jutt ei ole vanemahüvitisest vaid lastetoetusest mis on naeruväärsed 19,17 eurot…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa vea parandusega öelda tahad?[/tsitaat]
Kas sulle koolis jutumärkide kasutamist ei õpetatud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sulle koolis jutumärkide kasutamist ei õpetatud?[/tsitaat]
Õpetati küll…

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Jutt ei ole vanemahüvitisest vaid lastetoetusest mis on naeruväärsed 19,17 eurot…[/tsitaat]

ma nimetasin neid vanematoetused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugege mõni uurimus, uuring ka läbi enne kui kommima tulete. lasteoetus kõigile on odavaim võimalus vaesust vähendada.
1. Jõukad, kes seda ei vaja, ei pea ju välja võtma.Võivad loobuda. Sellseid Eestis ka on. Muidugi mitte riigikoguliikmete hulgas. Või võivad välja võtta , aga vjajatele annetada.
2. Ühistel alustel kõigile makstav toetus on ka odavam administreerida kui vajaduspõhine. Seega läheb rohkem otse lastele kui riigitöötajate ülalpidamiseks, kes seda vajadust välja selgitama peaks , pabereid täidavad ja lõpuks toetuse maksavad.
seega pani Ansip seekordse sõnavõtuga siiski puusse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõpuks hakate aru saama, et Ansip viis riigi sellise taseme juurde nagu ta praegu on:
*rahvas massiliselt immigreerib parema elu eesmärgil;
*tööpuudus suureneb;
*pidev hinnatõus;
*naeruväärsed palgad;
*kehvad sotsiaaltoetused;
* lagunenud majandus.

Keegi venelanna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast, et kui palju seda siis suurendada plaanitakse, et kohe raiskamisega tegemist on? Ja ka tõepoolest on kogu muu riigi raha kulutamine olnud tohutult otstarbekas? Kaasa arvatud Kreekale osutatav abi? Äkki on pensionitõus kah raharaiskamine? Ja riigikogulaste palgatõus ei ole?
Kui palju tegelikult on Eestis neid hüperrikaid, kellel ei oleks veidikenegi kasu sellest lapsetoetusest? Või kui palju on neid inimesi, kes tõepoolest ainult lapsetoetuse nimel lapsi teevad?

Please wait...
Postitas:
elke2010

[tsitaat]
seega pani Ansip seekordse sõnavõtuga siiski puusse[/tsitaat]
seekord? kuna ta üldse oma sõnavõtuga mitte puusse on pannud? kas see on mitte puussepanek, kui ta kuulutab igal pool, et eestil läheb väga hästi?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.