Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )

Teema: Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!

Postitas:
Kägu

RE: Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga, räägi siis asjadest nagu nad tegelikult on ja lisa viited ametlikele andmetele.[/tsitaat]

Et siis sina võid siin kontrollimatult mula ajada ja mina pean neid ametlikele andmetele viidates ümber lükkama?

Siiras soovitus sulle – mine ravile.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et siis sina võid siin kontrollimatult mula ajada ja mina pean neid ametlikele andmetele viidates ümber lükkama?

Siiras soovitus sulle – mine ravile.[/tsitaat]

Siis saaks vähemalt mina edaspidi sellisel teemal, mida ma ei valda, suu kinni pidada. Sest vähemalt ühe inimese teadlikkust on ka tegelikkuses tõstetud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt
Postitas:
delta

[tsitaat] [small]delta kirjutas:[/small]

Või meil ei ole enam kõrge töötus, inimesed põgenevad, lapsetoetust ei saa tõsta ( ei ole raha ei selleks, õpetajatele väärilise palkade maksmiseks, jne., mida igapäev kuuleme ja näeme)?
Näita mõni link, kus on ametlik info selle kohta, et pole töökohti uutele ametnikele loodud?[/tsitaat]

Sina ræægid riigiametnikele tøøkohtade loomisest, mille kohta sul ei ole isegi viidet. Samuti ametnike palga tøstmisest (ka siin viide puudub).

Tundub lihtlabase lahmimisena ja demagoogitsemisena.
Esmalt kui væidad midagi, leia viide, et oma væidet tøestada, vastasel-juhul on tegemist sinu subjektiivse hinnanguga, mitte reaalse olukorra kirjeldamisega.
Teiseks: mul on vastulausena vøimatu tuua siia viidet vøi linki, kus ræægitakse, et \”uusi tøøkohti ametnikele ei ole loodud\”… Kui vaataksid avalikku ja vabasti kætte saadavat infot
sind huvitava ministeeriumi vms kohta, siis ilmselt leiaksid objektiivselt suhteliselt kiiresti, et mystilist ametnike palkade tøusu ei ole olnud. Aga ilmselt opereerid møne enda jaoks \”arvamusliidri\” væidetega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]delta kirjutas:[/small]

Sina ræægid riigiametnikele tøøkohtade loomisest, mille kohta sul ei ole isegi viidet. Samuti ametnike palga tøstmisest (ka siin viide puudub).

Tundub lihtlabase lahmimisena ja demagoogitsemisena.
Esmalt kui væidad midagi, leia viide, et oma væidet tøestada, vastasel-juhul on tegemist sinu subjektiivse hinnanguga, mitte reaalse olukorra kirjeldamisega.
Teiseks: mul on vastulausena vøimatu tuua siia viidet vøi linki, kus ræægitakse, et \”uusi tøøkohti ametnikele ei ole loodud\”… Kui vaataksid avalikku ja vabasti kætte saadavat infot
sind huvitava ministeeriumi vms kohta, siis ilmselt leiaksid objektiivselt suhteliselt kiiresti, et mystilist ametnike palkade tøusu ei ole olnud. Aga ilmselt opereerid møne enda jaoks \”arvamusliidri\” væidetega. [/tsitaat]

Võibolla tõesti.
Ainult, ma ei mõista, miks absurdsuse ümberlükkamiseks on raske leida linki?
Ma ei ole siin teemas küll ainuke , kes ehk asjadest nn. valesti aru on saanud.

Please wait...
Postitas:
delta

[tsitaat] [small]delta kirjutas:[/small]

Võibolla tõesti.
Ainult, ma ei mõista, miks absurdsuse ümberlükkamiseks on raske leida linki?
Ma ei ole siin teemas küll ainuke , kes ehk asjadest nn. valesti aru on saanud.[/tsitaat]

Mis linki sa minult ootad? Et palgad EI ole tøusnud?
Ametilik statistika on kættesaadav, saad sind huvitava ministeeriumi palgaandmeid næha netist, tee seda, milles probleem?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea küll, siin on ainus pädev link

https://www.riigiteataja.ee/akt/123122011001

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrdluseks siis

https://www.riigiteataja.ee/akt/128122010006

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis saaks vähemalt mina edaspidi sellisel teemal, mida ma ei valda, suu kinni pidada. Sest vähemalt ühe inimese teadlikkust on ka tegelikkuses tõstetud.
[/tsitaat]

Tüüpiline näide õpitud abitusest. Selle asemel, et info ise leida ootad siin suu amuuli.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tüüpiline näide õpitud abitusest. Selle asemel, et info ise leida ootad siin suu amuuli.[/tsitaat]

Ise oled õpitud abitus, eelmised lingid panin sullegi.

Solva aga edasi, kui see sulle rahuldust pakub.
Päikest sinu kibestunud päevadesse ¤

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Kahju, et sa ainult joodikust lapsevanemaid tunned.

Mina näitreks ei tunne ühtegi suitsetavat ega alkoholi tarbivat lapsevanemat.

Lasteaiakohta , kellele?
Lapsetoetust makstakse ka pärast lasteaiaiga.

Ei saa nendest toredatest asjadest, mida sina välja pakud kindlasti osa mitte kõik lapsed Eestis. Nagu ka teistest headest asjadest, millest ainult räägitakse. Jutuks hea küll.
Kooliharidus läheb nagunii tasuliseks. Nii, et neid väljapakutud asju ei tule niikuinii, sest lubadused jäävad kahjuks ainult lubadusteks. Oluline on lihtsalt viimanegi rahvalt kätte saada.[/tsitaat]

Oda, mida sa nüüd ajad? See on täiesti absurdne väide, et kui sinu tutvuskonnas pole joodikuid, siis neid polegi või kui mina ütlen, et on, siis järelikult mina ainult joodikuid tunnegi. Milleks sa lähed isiklikuks? Väga halb toon on vaidluses laskuda mingi isiklike solvangute tasemele.

Mina paraku tean, et Eestis on alkoholim suureks probleemiks. Ja et alkoholism ei ole ainult vallaliste, lastetute probleem. JÄRELIKULT on ka lastega perekondi, kus on alkoholism probleemiks.
Samuti on üldteada ja tunnustatud fakt, et Eestis sünnib lapsi ka asotsiaalsetesse peredesse, kes lastele isegi süüa ei anna ja toetused maha joovad. Alles hiljaaegu leiti ju see perekond lapsi, kes koertega koos sõid, ka okset, nii näljas olid. Kas sa arvad, et neile lastele oleks tulnud kasuks lastetoetuste tõstmine?

Lastehoiu kättesaadavusest ja tasuta haridusest ongi KÕIGILE kasu. Kõigile, kellel on lapsed. Mingi toetus peab olema, see on selge. Aga nende suurendamise asemel peaks raha suunama hoopis palju olulistemasse kitsaskohtadesse. Väike peretoetus ei päästa perekonda näljast ja külmas, küll aga normaalne võimalus tööl käia.

Please wait...
Postitas:
delta

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Oda, mida sa nüüd ajad? See on täiesti absurdne väide, et kui sinu tutvuskonnas pole joodikuid, siis neid polegi või kui mina ütlen, et on, siis järelikult mina ainult joodikuid tunnegi. Milleks sa lähed isiklikuks? Väga halb toon on vaidluses laskuda mingi isiklike solvangute tasemele.

Mina paraku tean, et Eestis on alkoholim suureks probleemiks. Ja et alkoholism ei ole ainult vallaliste, lastetute probleem. JÄRELIKULT on ka lastega perekondi, kus on alkoholism probleemiks.
Samuti on üldteada ja tunnustatud fakt, et Eestis sünnib lapsi ka asotsiaalsetesse peredesse, kes lastele isegi süüa ei anna ja toetused maha joovad. Alles hiljaaegu leiti ju see perekond lapsi, kes koertega koos sõid, ka okset, nii näljas olid. Kas sa arvad, et neile lastele oleks tulnud kasuks lastetoetuste tõstmine?

Lastehoiu kättesaadavusest ja tasuta haridusest ongi KÕIGILE kasu. Kõigile, kellel on lapsed. Mingi toetus peab olema, see on selge. Aga nende suurendamise asemel peaks raha suunama hoopis palju olulistemasse kitsaskohtadesse. Väike peretoetus ei päästa perekonda näljast ja külmas, küll aga normaalne võimalus tööl käia.[/tsitaat]

Pean ytlema, et olen Kubujussiga yhel meelel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Lastehoiu kättesaadavusest ja tasuta haridusest ongi KÕIGILE kasu. Kõigile, kellel on lapsed. Mingi toetus peab olema, see on selge. Aga nende suurendamise asemel peaks raha suunama hoopis palju olulistemasse kitsaskohtadesse. Väike peretoetus ei päästa perekonda näljast ja külmas, küll aga normaalne võimalus tööl käia.[/tsitaat]

Kui see jutt siin poleks juba olnud absurdne, poleks ma siia teemasse sattunudki.
Sina lähed isiklikuks, kui räägid kellegi isiklikust alkoholiprobleemist.’
Sellega peaks tegelema meie sotsiaalsüsteem, et peredes poleks seda mure.
Samas, alkohoolikut on vaja, et koguda makse, jne.
See jutt sellest lapsehoiust jne, ma ei lasku sellesse. See ei ole teema.
Siin oli teemaks lapsetoetuse tõstmine. Sellest pole mõtet kõrvale hiilida, üks asi on toetus, teine asi lastehoid, mis nii ehk naa on muutumas aina tasulisemaks.
Ära räägi sellest ühest hirmsast loost. Mis see siia puutub? Tõhustage siis probleemsete perede järelvalvet!
Saa aru, kõigil ei ole normaalset võimalust tööl käia- sellest saabki rääkida vaid riigiteenistuja.
Eraettevõttes pead tööd tegema, ei piisa käimisest (tavaliselt töötegija kõneleb töö tegemisest, mitte tööl käimisest).
Ei jätku kõigile töökohti siin Eestis , nagu näha.
Miks peavad kõik mitteriigitöötajad ( mõtlen ka neid riigitöötajatena, kes palgarahaks laekunud raha on mingil viisil riigikassast saanud), siit emigreeruma?
Miks igal võimalikul hetkel ja viisil öeldakse: sa oled haige, mine ravile, mine ära, loll jutt, jne? Miks?

Kas sa neid linke vaatasid, võrdlesid? Kas ei oleks raha Lapsetoetuse tõstmiseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]delta kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Pean ytlema, et olen Kubujussiga yhel meelel.
[/tsitaat]

Haridus ei muutu sellega, et lapsetoetust ei tõsteta, kättesaadavamaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saekaatri Vellot võib olla tõesti ei valitaks aga ütle mulle üks konkreetne inimene kellest iigikogus olles ka kasu oleks ning kes seaduseloomega hakkama saaks ja kes puhtast missioonitundest ja 338 eurose palgaga läheks Riigikokku.

Miks peaksid kõik 101 Riigikogu liiget infotunnis istuma ja oma aega raiskama kui selle asemel saab midagi targemat teha. Kasvõi uusi materjale lugedes ja teistega nõu pidades. Infotund on selline asi, et keegi riigikogulane küsib valitsuse liikmelt konkreetse küsimuse. Miks peavad sellele küsimusele vastamist kõik Riigikogu liikmed kuulama, kui neil sellel teemal küsimusi ei ole?[/tsitaat]

Kuule, ära aja pada. Kes neist hetkel selliste teadmistega on, et seadusloomega võiks tegeleda?
Väga vähe juriste ja majandusharidusega inimesi on seal.
Pealegi teeb valitsus nende eest töö ära, esitades eelnõud menetlemiseks. Valitsuse tahe ka läbi surutakse. Riigikogu on formaalne nähtus. Opositsioonist sõidetakse nii ehk naa üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]vanematoetused panevad rohkem sigima eeskätt naised, kel muud eduväljavaated puuduvad. kui tõstetakse vanemahüvitisi, tuleb kohe ka mitu uut lastekodu ehitada.[/tsitaat]
see oht ongi ju. iga naine, kes mõtleb ja planeerib ja vastutab ise enda ja laste elukäigu eest, neid see peretoetus eriti ei tee rikkamaks ega toimetulevamaks.
aga need, kel ainsaks elatusallikaks ongi lasterahad need saavad lapsi. sest kui nad lapsi ei saaks, millest nad siis elaksid? nii ongi lapsed neile raha juurde saamise võimalus. samas seda raha pole ka ju nii palju et lapsed saaks muretut elu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

see oht ongi ju. iga naine, kes mõtleb ja planeerib ja vastutab ise enda ja laste elukäigu eest, neid see peretoetus eriti ei tee rikkamaks ega toimetulevamaks.
aga need, kel ainsaks elatusallikaks ongi lasterahad need saavad lapsi. sest kui nad lapsi ei saaks, millest nad siis elaksid? nii ongi lapsed neile raha juurde saamise võimalus. samas seda raha pole ka ju nii palju et lapsed saaks muretut elu.[/tsitaat]

Teema on olnud koguaeg Lapsetoetus, mitte vanemahüvitis.
Vanemahõvitise alammäära tõstmist isegi ei arutata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema on olnud koguaeg Lapsetoetus, mitte vanemahüvitis.
Vanemahõvitise alammäära tõstmist isegi ei arutata.[/tsitaat]

Siin on nii palju hulle, ära imesta, et nad ei teagi, et asjal on väga suur vahe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus. Aga ma ei ole nõus, et probleemi lahenduseks oleks lastetoetuse suurendamine. Lahendada tuleb probleemi tekkepõhjust mitte aga tulemust.
Miks vanemad on kodus? Miks nad tööle ei saa minna? Miks nad peavad elama nii, et lastetoetus on oluline sissetulekuallikas?
Seega tuleks tõesti kõigepealt organiseerida paremaid lastehoiuvõimalusi, et vanemad saaks lapsed panna hoidu ja minna tööle – teenida ise oma perele vajalik sissetulek ja maksta makse, millest riik saaks toetada olulisi valupunkte.

Kui riik soodustab kõrgete lastetoetuste maksmisega olukorda, kus vanem ei peagi lõppkokkuvõttes tööle minema, kuna lastetoetus on piisavalt suur, siis ei ole varsti kuskilt enam neid toetusi maksta. Ka mitte seda raha, mida praegu eraldatakse.
Sellepärast ei olegi õige tõsta lastetoetust, vaid panustama peaks sellistesse kohtadesse, mis muudaks lastetoetuste maksmise/saamise ebavajalikuks.

Lastetoetuste suurendamine ei ole probleemi lahendus ja see tõmbab meie niigi kõhnukese riigikassa täiesti tühjaks. Vanemad jäävad südamerahus koju toetustest elama ja maksumaksjaid jääb üha vähemaks.
Kuskohast see toetusraha siis lõpuks võetakse?

Lastetoetuste suurendamine ei ole lahendus.[/tsitaat]

Ma olen nõus selles osas, et selliseid lapsetoetusi ei tuleks maksta pikaajaliselt , ma mõtlesin siiski, et seda lastetoetust tuleks maksta kuni laps saab lasteaiakoha. 200 EUR tavalisele normaalsele perele ei saa olla nii suur sissetulek, et selle nimel koduseks jäädagi. Lihtsalt see peaks olema abimeede seni kuni need vajalikud sõimekohad leitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

neile kes sünnitavad vanemahüvitise pärast, on lapsetoetus suureks rõõmuks. innustamaks saama veel lapsi. jah lastekodusid peab siis rohkem olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ja siis – makse makstaksegi selleks, et riigi elu edendada ja solidaarselt aidata neid, kes ise endaga hakkama ei saa, mitte selleks, et see teise käega riigilt endale tagasi kahmata.

Näiteks, kui lapsevanema kuupalk on 2000 eurot kätte ning pärast lapse sündi saab ta seda poolteist aastat, siis on see summa kokku pisut rohkem kui tema 7 aasta tulumaks riigile. Poolteist aastat vanemahüvitist annulleerib seega inimese 7 aasta tulumaksu.[/tsitaat]

Tulumaks pole üldse ainus isikustatud maks ning peale selle kulutab see inimene oma 2000 eurot kuus suure tõenäosusega Eestis, mis tähendab ka kopsakat käibemaksu, ostab autole kütust, kalleid veine vms, mis tähendab omakorda aktsiisi laekumist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]antimode kirjutas:[/small]

kas annan sulle selle toa võtmed ka, kus mu raha lebab? :)[/tsitaat]

Võiksid anda küll. Olen töövõimetuspensionär ja sealt toast astuks küll korra läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]neile kes sünnitavad vanemahüvitise pärast, on lapsetoetus suureks rõõmuks. innustamaks saama veel lapsi. jah lastekodusid peab siis rohkem olema. [/tsitaat]

Miks siis sellised uudised?
http://www.postimees.ee/377452/lastekodulaste-arv-kahaneb-ja-nende-elu-paraneb/

Lastekodud on rikkad ja peresid aetakse sügavamale vaesusesse? Miks? Ja, miks halvustatakse ükskute juhtumite pärast ülejäänuid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

neile kes sünnitavad vanemahüvitise pärast, on lapsetoetus suureks rõõmuks. innustamaks saama veel lapsi. jah lastekodusid peab siis rohkem olema.

Miks siis sellised uudised?
http://www.postimees.ee/377452/lastekodulaste-arv-kahaneb-ja-nende-elu-paraneb/

Lastekodud on rikkad ja peresid aetakse sügavamale vaesusesse? Miks?
Ja lastekodude ehitamiseks ja ülevalpidamiseks leitakse miljoneid, aga lapsetoetuse tõstmine on ülejõukäiv? [/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]riigikogu liikmete palku peaks kümnekordselt vähendama. võibolla pääseksid siis laevaroolile lähemale inimesed, kes ei roni sinna raha pärast, vaid selleks, et laev kari asemel ikka sadamasse juhitud saaks. [/tsitaat]

Huvitav, kes seda teha tahaks ja suudaks? Sa saaksid hakkama? Palju see palk neil praegu ongi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina pooldan selle toetuse muutmist vajaduspõhiseks – ära võtta kõikidele valimatult ülekandmine nii naeruväärses summas. Minu jaoks on see nagu mõnitamine. Väärikam oleks seda mitte saada. Kuigi ka vajaduspõhiseks muutmine on libe tee, kuna paljud, kes ametlikult sissetulekuid ei oma, võivad elada tegelikult nagu kuningakassid. [/tsitaat]

Suudad kujutleda, kui kulukas see vajajate väljaselgitamine oleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuule maga kaineks, sa oled ikka wto jobu, sinu arust tohivad vaid sünnitada vanakesed. tegelikult peaks lõpetama vh maksmise üle 35 aastastele siis lópetavad vanaemad laste tegemise ära ja sünnivad tervemad lapsed ning ravi kulud vähenevad, need suure vh saajad tuleks ka ilma jätta ja riik oleks poole rikkam, see ei pkw normaalne ,et üks saab 35000 ja teine 4000 .[/tsitaat]

Vanakesed? Kõrgharidus on käes 23a, kutseharidus veelgi varem. Üllatus-üllatus – noortel sünnib sama palju haigeid lapsi. Laps võib isegi tervena sündia, aga kui pärast 1,5a saamist on ta näljas ja paljas, ei jätku tervist kuigi kauaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nüüd ei tea, mis takistab seda karjääri pärast VH-d teha. Sünnitasin oma esimese lapse 19-aastaselt peale keska lõppu, olles sünnile eelnenud aastal käinud vaid koolis, olin temaga poolteist aastat kodus ja läksin siis tööle tagasi (enne lapse sündi töötasin). Sinu jutu järgi poleks ma siis pidanud VH saama praeguste VH tingimuste järgi – et palgapõhist VH saada, peaks töötanud olema EELMISEL AASTAL.
Rasestusvastaseid vahendeid kasutasin selle aja õpetuste kohaselt (20 a. tagasi).[/tsitaat]

Mida halba oleks juhtunud, kui oleksid lapsesaamisega mõne aasta oodanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui enamus koole suletakse, kus sa siis nii kindel saad olla, et sina õpetajana veel tööd leiad?
[/tsitaat]

Esiteks: enamikku koole ei suleta.
Teiseks: koolid on täis pensionäre, keda igal sügisel põlvili anutakse veel aastaks jääma.
Kolmandaks: õpetajatepuudusel töötab koolis ka neid, kel pole vajalikku kvalifikatsiooni.
Neljandaks: paljud õpetajad teevad tööd suurema koormusega, kui sooviksid, sest muidu poleks kedagi klassi ette saata.
Neljandaks: ülikoolist tuleb noori õpetajaid, vähemalt reaalaladel, ülivähe.
Viiendaks: ma olen väga hea ja pühendunud õpetaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanakesed? Kõrgharidus on käes 23a, kutseharidus veelgi varem. Üllatus-üllatus – noortel sünnib sama palju haigeid lapsi. Laps võib isegi tervena sündia, aga kui pärast 1,5a saamist on ta näljas ja paljas, ei jätku tervist kuigi kauaks.[/tsitaat]

Siin on paljud väitnud, et kutseharidus ole haridus! Lõpetad kooli kui oled 23 aasta otsid tööd siis käid tööl aasta, tahad kodu osta ei saa laenu kuna palk väike, otsid aasta veel paremat tööd, käid aasta parema töö koha peal kraabid raha kokku, et sissemaks ära teha ja saad oma kodu, siis maksad laenu ja tahaks nagu ise elada ja nii oledki 35 ja lastetu. Ja kas see on parem kui laps on 15 ja ilma vanemateta. AAA ja ülatus üllatus ka 20 aastased suudavad ennast nii majandanda, et lasel on soe ja hubane kodu ja kõht täis, kas selle pärast, et üks osa hakkama ei saa tuleb karistada kõiki ja nende vanemate emmede seas on täselt samasuguseid kes oma eluga hakkama ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin on paljud väitnud, et kutseharidus ole haridus! Lõpetad kooli kui oled 23 aasta otsid tööd siis käid tööl aasta, tahad kodu osta ei saa laenu kuna palk väike, otsid aasta veel paremat tööd, käid aasta parema töö koha peal kraabid raha kokku, et sissemaks ära teha ja saad oma kodu, siis maksad laenu ja tahaks nagu ise elada ja nii oledki 35 ja lastetu. Ja kas see on parem kui laps on 15 ja ilma vanemateta. AAA ja ülatus üllatus ka 20 aastased suudavad ennast nii majandanda, et lasel on soe ja hubane kodu ja kõht täis, kas selle pärast, et üks osa hakkama ei saa tuleb karistada kõiki ja nende vanemate emmede seas on täselt samasuguseid kes oma eluga hakkama ei saa.[/tsitaat]

Karistamine? Ei saa last 20a vaid saad 21a?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ansip: peretoetuste suurendamine on maksumaksja raha raiskamine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.