Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Anti-Mülleri hormoon alla 1

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Anti-Mülleri hormoon alla 1

Postitas:

Tere

Kas keegi on rasestunud ka alla 1 anti-mülleriga?

Palun positiivseid vastuseid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 23:20; 30.11 17:25; 18.01 00:23; 18.01 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgin teemat ja sooviks ka väga positiivseid uudiseid kuulda. Minul amh 0,6 ja üritamist 1,5 aastat kahjuks siiamaani tulemuseta. Arst ütles, et madalamapoolne, aga ei näinud probleemi iserasestumiseks. Küll ei toimu mul ov iga kuu perfektselt, seega hetkel mul stimuleeritud tsüklid clomifeniga.
Kellegi positiivne lugu annaks kindlasti usku juurde, täna tahab lootusetus hinge pugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keha tuleb vaadata kui tervikut, mitte ainult ühte näitajat eraldi. Kui kõik analüüsid ja funktsioonid on korras ja naisel ovulatsioonid toimuvad, munarakud vabanevad, siis miks peaks see olema takistus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole küll alla 1, aga eelmine suvi oli näit 1.2 (olen 28-aastane, lapsi pole).
Rasedaks jäämine pole probleem, ju siis mehe vennikesed visad, aga viimase kolme aasta jooksul olnud kaks peetumist, katkemine ja oi kui mitu pesastumiskatset, mis venitasid tsüklit mitu päeva kuni nädal (halb munaraku kvaliteet??).
Arst ITK-s arvas, et täitsa tavaline, et niimoodi kaks samasugust peetumist järjest ja midagi peale veretestide ei teinud…
Aga ma ise lugesin kuskilt DHEA hormooni kohta. Mina tellisin iHerb lehelt: https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-DHEA-50-mg-60-Capsules/10868.
Kuskil artiklis räägiti, kuidas UK-s kasutatakse seda IFV-ikatel enne protseduure.
Mina võtsin poolteist tsüklit. Justkui mingid jutud liiguvad ringi, et aitab munaraku kvaliteedile kaasa.
Praegu olen 5+2 ja 26ndal arstile, eks siis näis, kas aitas 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 13:21; 26.11 17:30; 15.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole küll alla 1, aga eelmine suvi oli näit 1.2 (olen 28-aastane, lapsi pole).

Rasedaks jäämine pole probleem, ju siis mehe vennikesed visad, aga viimase kolme aasta jooksul olnud kaks peetumist, katkemine ja oi kui mitu pesastumiskatset, mis venitasid tsüklit mitu päeva kuni nädal (halb munaraku kvaliteet??).

Arst ITK-s arvas, et täitsa tavaline, et niimoodi kaks samasugust peetumist järjest ja midagi peale veretestide ei teinud…

Aga ma ise lugesin kuskilt DHEA hormooni kohta. Mina tellisin iHerb lehelt: https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-DHEA-50-mg-60-Capsules/10868.

Kuskil artiklis räägiti, kuidas UK-s kasutatakse seda IFV-ikatel enne protseduure.

Mina võtsin poolteist tsüklit. Justkui mingid jutud liiguvad ringi, et aitab munaraku kvaliteedile kaasa.

Praegu olen 5+2 ja 26ndal arstile, eks siis näis, kas aitas ????

Tahtsin lisada, et täna arstil käidud, 7 ndl täpselt ja süda lõi!! 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 13:21; 26.11 17:30; 15.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne sulle, viimane kägu!

Mina küsiks hoopis seda, et mul on Anti-Mülleri hormoon üle tavalise referentsväärtuse, kas see võib ka rasestumist takistada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 35 ja amh 0, 27
Rasedtumine võttis aega 8 kuud, sinna sisse mahtus ka üks tühistatud ivf tsükel.
Praegu pikutan oma nädalase beebi kõrval.
Ära kaota usku.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh viimane Kägu!
Jah usku ma ei kaota, armastan nii oma meest ja me nii soovime ühist last…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 23:20; 30.11 17:25; 18.01 00:23; 18.01 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole küll alla 1, aga eelmine suvi oli näit 1.2 (olen 28-aastane, lapsi pole).

Rasedaks jäämine pole probleem, ju siis mehe vennikesed visad, aga viimase kolme aasta jooksul olnud kaks peetumist, katkemine ja oi kui mitu pesastumiskatset, mis venitasid tsüklit mitu päeva kuni nädal (halb munaraku kvaliteet??).

Arst ITK-s arvas, et täitsa tavaline, et niimoodi kaks samasugust peetumist järjest ja midagi peale veretestide ei teinud…

Aga ma ise lugesin kuskilt DHEA hormooni kohta. Mina tellisin iHerb lehelt: https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-DHEA-50-mg-60-Capsules/10868.

Kuskil artiklis räägiti, kuidas UK-s kasutatakse seda IFV-ikatel enne protseduure.

Mina võtsin poolteist tsüklit. Justkui mingid jutud liiguvad ringi, et aitab munaraku kvaliteedile kaasa.

Praegu olen 5+2 ja 26ndal arstile, eks siis näis, kas aitas ????

Tahtsin lisada, et täna arstil käidud, 7 ndl täpselt ja süda lõi!! ????

Kaevasin jälle teema üles, et teemaalgatajale lootust süstida – minu rasedust täna 14+3 ja KV oli kõik ideaalne. Riskid ülimadalad, näidud head. Ja medõde erakliinikus ütles, et tegelikult on see üllatav, et pärast nii paljusid ebaõnnestumisi tuli praeguseks nii terve rasedus. Niiet, elu on ettearvamatu.

Kuidas teemaalgatajal ja teisel Käol läinud on? Kas olete midagi juurde hakanud tarvitama? Mingeid edasiminekuid?

Keegi küsis ka ref väärtusest kõrgema reservi nr kohta – minu mäletamist mööda võib ka see raskendada rasestumist, võib viidata polutsüstilistele munasarjadele ja selle üks mõju kehale võibki olla raskendatud rasestumine. Aga ei pruugi muidugi.

Kõigile palju palju edu! Loodan südamest, et te kõik saate oma beebid!!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 13:21; 26.11 17:30; 15.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajana: üks ebaõnnestunud IVF ITKs…nüüd ilmselt küsime ka teise arsti arvamust. Igasugu vitamiine tarbime. Püüame lootust üleval hoida, et ehk tuleb ka meie IME aeg..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 23:20; 30.11 17:25; 18.01 00:23; 18.01 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurin veel selle DHEA kohta – et milleks see täpsemalt mõeldud, st kas võib arstiga konsulteerimata ohutult manustada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 23:20; 30.11 17:25; 18.01 00:23; 18.01 00:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Anti-Mülleri hormoon alla 1