Esileht Väikelaps antibiootikum või homöopaatia?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: antibiootikum või homöopaatia?

Postitas:

4 aastane laps jäi kõrvapõletikku.Üks kõrv on põletikus ja mõlemad kõrvad ka valutavad.Samuti on palavik,mandlid paistes,nohu ja aeg-ajalt rögane köha,kuigi kopsud on puhtad.Oleme alates septembrist saanud nohudest ja köhadest jagu homöopaatia abil.Ka ei ole olnud pikalt kõrvapõletikke,kuigi 2010 aastal oli meil neid 5 korral.Ei teagi,mida nüüd teha.Kas proovida ka seekord homöopaatia abil ravida,kui tõbi on tõsisem?Ei tahaks kohe kuidagi hakata jälle lapse organismi nende ab-dega mürgitama:-(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:37; 24.01 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äge kõrvapõletik ei ole nali! Kui sa oled nõus riskima sellega, et proovid algul ilma AB-ta, see aga ei mõju ja lapsel tekib kuulmiskahjustus, siis võid seda ju teha. Mina isiklikult ei riskiks.
Sinu juttu lugedes tundub, et homöopaatia on teie puhul ainult sümptomite leevendust pakkunud, kusagil pidevalt vindub mingi põletik ja sellest ka need pidevad sümptomite ägenemised. Soovitan sul minna Paldiski maanteele lor-i visiidile. Mul ühe tuttava lapsel oli väga sarnane olukord, sealt määrati üks korralik tugev ja pikk AB-kuur, mis lapse korralikult terveks ravis. Nii kaua kui ema ja perearst \”pehmemate\” meetoditega (sh lahjemad ja lühemad AB-d) proovisid asjast jagu saada, jäigi haigus pidevalt korduma. Nüüd ei ole juba mitu aastat sellist ägedata haigust sellel lapsel olnud, paar korda ainult kerge nohu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Meil jah nagu vindub pidevalt midagi.Kas siis kurk jääb ikka ja jälle haigeks või siis köha tekib uuesti ja uuesti.Homöopaat ütles,et see on loomulik,et kui hakata kasutama homöopaatilisi ravimeid,siis algul hakkavad välja ajama kõiksugu haigusi ja niiläbi muutub organism tugevamaks ja mõne aja pärast ei jää laps enam nii kergesti haigeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:37; 24.01 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss oli mul 1a, kui meil hakkasid tekkima erinevad haigused bronhiit, keskkõrvapõletik, angiin, põskkoopapõletik. Arst kirjutas väga tihti antibiootikume. Kuna olen kuulnud, see on bakteriaalne haigus ja muu ravi ei allu sellele .Ajapikku haigused hakkasid harvenema, kui laps sai 5a.oli tal paaril korral veel bronhiit ja üks kord keskõrvapõletik, loobusin antibiootikumidest ja kasutasin nn.alternatiiv meditsiini, proovimaks mis saab siis..laps oli paari nädala pärast uuesti väga tugevas bronhiidis. Lasin arstil uuesti antibiootikumid kirjutada. Laps sai terveks.Ja on olnud terve praeguseni, nüüd on ta 6a-ne. Olen alternatiiv meditsiini ja tava meditsiini plusside ja miinuste kohta niivõrd palju kuulnud ja lugenud. Ise enda jaoks olen selgeks teinud selle, et kergemaid sümptomeid proovin alati leevendada looduslike vahenditega, kui sellest pole abi siis pöördun arsti poole ja lasen tal otsustada. Muidugi kõige tähtsam on kuulata oma südame häält, sest iga hooliv ema peaks teadma mis on lapsele hea või halb.NB! antibiootikumidega võiks kaasas käia ka kindlasti probiootikumid ja teha lapsele vitamiini kuure, seal juures jälgida ka et vitamiinid ei sisaldaks kuntslikke värv ja säilitus aineid. Jõudu ja jaksu teile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb ju tõesti sellest, kui tõsiseks olukord on juba läinud. Ma pole kordagi oma kolmesele veel AB-d andnud, kuna alati kohe terad peale, kui mingid sümptomid ilmnevad. On olnud paar korda ka kõrvapõletik, aga kuna üsna algusjärgus olen selle tuvastanud, siis paari päevaga oleme jagu saanud. Aga kui laps ikka pidevalt \”vindub\” ja korralikult terveks polegi saanud, siis tuleb ilmselt proovida miskit \”kangemat\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps antibiootikum või homöopaatia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.