Esileht Ilu ja tervis Antibiootikumid ja alkohol

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Antibiootikumid ja alkohol

Postitas:

Kas antibiootikumikuuri ajal ei tohi kindlalt alkohoolseid jooke tarbida? Pean silma õlu või veini joomist?
Tablettide infolehel ei ole sellest sõnagi kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tablettide lehel pole kirjas, siis midagi hullu ei ole, kuid ravimi toime nõrgeneb.
Ära ei sure noh, aga ravist ei pruugi tolku olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õlut ja muid gaasilisi jooke ei ole mõtet juua.
Kange puhas alkohol ei te hullu muud, kui maksale annab suurema põntsu, kui muidu. Ravile ei tohiks see eriti mõjuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista, miks on üldse vaja juua kui ravimid peal? Kas siis ei jaksa nii kaua oodata kuni ravi möödas? Ja kui tõesti ei jaksa, siis ma kahtlustan et oleks üht teist sorti ravi veel vaja…

Antibiootikumravi kestab tavaliselt max 14 päeva, pole ju raske mitte juua. Ma ei julgekski juua, mine tea kuidas mõjub – mõnele ei tee midagi, mõnel hakkab kergemini pähe, mõnel tekib vb mingi reaktsioon.. milleks riskida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgisin ka ükskord \”tarkade\” nõuannet: \”viina võib ikka natuke võtta\”. Lubasingi siis sünnipäeval endale 1 lahja viinakoksi, tulemuseks oli aga tunne nagu oleksin 7 viinakoksi joonud 🙂 Aga ravi ikkagi mõjus… või mõjus viin 🙂 Võtsin igemepõletiku pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Doktor Moraalijünger,rahunege!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õlu ja vein ei ole kindlasti põletiku puhul head. Pigem tõesti viin, kui muidu ei saa.
Aga mul on ka üks mälestus ülikooliajast, kui antibiootikumikuuri ajal sai võetud paar lonksu mingit ürdilikööri. Mul mõjus ka nii nagu oleks terve pudeli sisse kallanud – eriti midagi ei mäleta, oksendasin jms. Rohkem ei ole proovinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Antibiootikumid ja alkohol

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.