Esileht Ilu ja tervis Antibiootikumid ja palavik

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Antibiootikumid ja palavik

Postitas:

Sain põiepõletiku jaoks antibiootikumid (Nitrofurantoin) peale, olen 2.päeva võtnud ja sellega on kaasnenud ülim nõrkuse tunne ja palavik. Arst soovitas edasi võtta.
Kas selline kõrvaltoime on normaalne, endale tundub küll et edasi ei suuda neid võtta, no nii paha…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kraadiklaasiga mõõdetud üle 38C kehatemperatuur ehk palavik või lihtsalt enesetunne selline, nagu võiks olla palavik? Antibiootikumid ise mingit palavikku ei tekita, kui on reaalne mõõdetav palavik, siis see on haigusest endast. Nitrofurantoini peamine kõrvaltoime on seedetrakti ärritamine, järgmiseks väsimus ja uimasus ehk võimalik haiglane enesetunne, aga kohe kindlasti mitte kõrgenenud kehatemperatuur. See on vana põlvkonna rohi ja kõrvaltoimed üsna sagedased. Tundlikumad inimesed ei suudagi neid kõrvaltoimeid kannatada ja siis pole muud, kui arst peab leidma teise ravimi, sest piinlemisel pole ka mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see ole kindlasti erinev, aga ise nitrofurantoini päris palju võtnud ja tundus väga leebe rohi ilma igasuguste kõrvaltoimeteta (mul). Nitrofurnatoini isegi kirjutatakse kuuridena st, et mõni võtab iga päev pool aastat.
Samuti pole mul kunagi põiepõletiku endaga palavikku olnud. Küll võib olla palavik ja kehv enesetunne kaasneva külmetusega? Või ehk hoopis põletik neerudes? Neeruvaagnapõletikuga võib küll tugeva palaviku lüüa ja kehva enesetunde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on peaaegu alati pakavik koos põiepõletikuga. Ka Nitrofurantoiini korduvalt tarvitanud ja sellest abi saanud. Arvan, et see palavik on sul ka mitte tablettidest vaid põletikust. Võta rohtu edasi ja sa saad terveks ja kaob ka palavik!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Antibiootikumid ja palavik