Esileht Ilu ja tervis Antidepressandid?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Antidepressandid?

Postitas:

Kas AD-de võtmisest on kasu, kui olukord, mis tugevat stressi või isegi depressiooni põhjustab, jääb alles?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arusaama järgi need tabletid teevad tuimaks, niiet ebamugav olukord ei eruta enam niiväga. Lihtsalt teed läbi ja vsjo, mõtled palju vähem seejuures. Ja kui hiljem tablettidelt ära tuled ja sama asja läbi teed, siis ei muretse enam nii palju selle pärast, kuna enne oli ju nii “kerge”. Aga see on teoorias, päriselus on inimesed ja ravimite mõjud erinevad.

Muidugi kuulub ravimite juurde ka teraapia, et oskaksid ärevustunnet (või midagi muud) teadlikult tabada ja taltsutada teraapias õpitud võtetega. Mis olukord sul parajasti käsil on, kui soovid jagada?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ikka ravimist. Minu depressioon selles väljenduski, et olin “tuim”. Istusin kodus ja vaatasin seina, ei mingit ärevust ega erutust, null tegutsemistahet, magasin 15 tundi ööpäevas. Kirjutati AD, mis just ergutas, andis tagasi tegutsemissoovi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb. Mulle oli näiteks üks töökoht nii vastumeelne, et ka AD võttes olin meeletus stressis ja läbi põlemas. Samas andis AD palju enesekindlust juurde, muutusin julgemaks, avatumaks. Põhilised miinused kaalutõus ja libiidolangus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kogemusest võin öelda nii, et kui mul on pikem stress, siis lõpuks vajan AD-sid, ajukeemia läheb nii paigast, et on vaja lisaainetega see saada tasakaalu tagasi või uuesti need ühendused ja mis iganes sünopsid toimima. Pole stressiallikat, ei teki ka seda defitsiiti seal ajukäärudes ja pole AD-sid ka vaja. Praegu võtan taas ADsid, kuid likvideerisin ka stressiallika, muidu ma ei näe ravil mõtet. Muid kõrvalmõjusid pole märganud, aktiivne olemise soov tuli tagasi ja nutukraanid läksid ka kinni. Väga hästi on AD mõjunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Antidepressandid?