Esileht Ilu ja tervis Antidepressant cymbalta või flux!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Antidepressant cymbalta või flux!

Postitas:

Olen 5 a ärevushäire diagnoosiga ja selle raviks määras arst cymbalta 30 mg, mis ka toimus. Kuid paar kuud olen end väga kehvasti tundnud. Tihti meeleolu muutused, ärrituvus ja nutuhood. Ärevusest pole enam jälgegi. Varem muretsesin tervise pärast, nüüd ükskõik. Ka pole enam kehalisi sümptomeid, mis varem olid. Pigem olengi pidevas stressis ja nutan tihti. Arst arvas, et ju tekkinud depressioon ja määras ravimiks flux. Kellel on antud rohuga kogemusi ja kas aitab depressiooni vastu? Kas kaalu ei tõsta?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ADd ei tõsta kaalu, kaalu tõstab toit, mis suust sisse läheb.
Aga Fluxi kasutatakse buliimia ravis ning sellel on söögiisu pärssiv toime.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 00:38; 28.07 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin Fluxiga just alla 10kg. Söögiisu ja ülesöömine kadus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 07:43; 28.07 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ADd ei tõsta kaalu, kaalu tõstab toit, mis suust sisse läheb.

Õige, aga mõni ravim lihtsalt keerab isud nii sassi, et tekib tung süüa tavapärasest rohkem. Ja sellist ravimit on mõistlik vältida, eriti kui inimesel on niigi probleem tervisega ning raskendatud kontroll oma keha, tunnete ja isude osas.

Teemasse vastates, siis jah, Flux on pigem isu pärssiv ravim. Seda kasutatakse lisaks depressiooni ravimisele ka buliimia raviks. Natukene siiski imestan arsti soovitust hakata lisaks ühele AD-le võtma veel teist. See ongi ju AD-de tavapärane kõrvaltoime, et tõmbab kõik emotsioonid ja tunded maha ning teeb tuimaks. Kuidas Fluxi võtma hakkamine võiks seda ravida, ei kujuta ette, sest Fluxil endal on ju sama toime.

Kui selle ravi määras perearst, siis oleksin küll tema soovituses skeptiline.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 11:17; 28.07 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan eelnevale, et mina lõpetasin Fluxi võtmise, kuna olin võimetu orgasme saama, tõmbab tõesti kõik tunded nulli.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 07:43; 28.07 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi kahte ad määratud. Cymbaltat kirjutati kunagi ärevusehäire raviks ja see toimis väga hästi. Sain oma hirmudest ja haiguste kartusest üle. Ka ei tõstnud see kehakaalu. Algne ad cipralex, mida võtsin lühikest aega tõstis kaalu 15 kilo lühikese ajaga, siis saingi cymbalta. Kuid nüüd tunnen, et see rohi enam ei aita, vähemalt depreka vastu küll mitte. Kuu aega sõin ka suuremat annust, aga mingit muutust ei ole. Süveneb vaid depressioon. Psühhiaater arvas, et prooviks fluxi ja jätaks cymbalta ära. Mind huvitabki, kas antud rohi on teid depreka korral aidanud? Hetkel selline seis, et ei taha kodust väljagi minna puudub tegutsemis tahe, pidevad meeleolu muutused. See et flux orgasmi ära võtab, mind hetkel üldse ei huvita, seksi nagunii ei taha. Kehakaalu kohta olen lugenud, et enamusel siiski kaalu ei kasvata. Kuid kas toime on depreka ravis  piisav? Arst arvas, et selline leebe ja hea rohi, mis ei tekita kehalisi kõrvaltoimeid. Enne kui alustan rohu võtmist uuringi tagasisidet, kes tarvitanud ja kas ka abi saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osa on saanud, osa ei ole. Kõigile ei mõjugi AD-d, ma olen viit erinevat võtnud, ikka depressioon. Ega enne ei tea, kui pole proovinud. Flux on selline vanakooli ravim, paljud kaasaegsemad arstid seda väga ei kirjuta, sest paljudel mõju puudub.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:44; 29.07 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ADd ei tõsta kaalu, kaalu tõstab toit, mis suust sisse läheb.

Õige, aga mõni ravim lihtsalt keerab isud nii sassi, et tekib tung süüa tavapärasest rohkem. Ja sellist ravimit on mõistlik vältida, eriti kui inimesel on niigi probleem tervisega ning raskendatud kontroll oma keha, tunnete ja isude osas.

Teemasse vastates, siis jah, Flux on pigem isu pärssiv ravim. Seda kasutatakse lisaks depressiooni ravimisele ka buliimia raviks. Natukene siiski imestan arsti soovitust hakata lisaks ühele AD-le võtma veel teist. See ongi ju AD-de tavapärane kõrvaltoime, et tõmbab kõik emotsioonid ja tunded maha ning teeb tuimaks. Kuidas Fluxi võtma hakkamine võiks seda ravida, ei kujuta ette, sest Fluxil endal on ju sama toime.

Kui selle ravi määras perearst, siis oleksin küll tema soovituses skeptiline.

Flux ei tee tuimaks ega tõmba tundeid maha. Vastupidi, tegu on “õnnehormooniga”, mis muudab erksamaks ja rõõmsamaks.
Minu depressioon nt. väljendus selles, et istusin kodus ja vaatasin seina. Ja sõin. Null ärevust, null emotsiooni, täielik tuimus ja ükskõiksus. Loomulikult ei kirjutatud mulle ADd, mis oleks sobilik ärevikule või paanitsejale, ma pole iialgi ärevust tundnud.
Flux on see rohi, mis minu elu täielikult muutis. Enam ei tahtnud õgida ja ükskõikne olla, vaid õues jalutada ja uuesti inimestega suhtlema hakata.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 00:38; 28.07 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flux ei tee tuimaks ega tõmba tundeid maha. Vastupidi, tegu on “õnnehormooniga”, mis muudab erksamaks ja rõõmsamaks. Minu depressioon nt. väljendus selles, et istusin kodus ja vaatasin seina. Ja sõin. Null ärevust, null emotsiooni, täielik tuimus ja ükskõiksus. Loomulikult ei kirjutatud mulle ADd, mis oleks sobilik ärevikule või paanitsejale, ma pole iialgi ärevust tundnud. Flux on see rohi, mis minu elu täielikult muutis. Enam ei tahtnud õgida ja ükskõikne olla, vaid õues jalutada ja uuesti inimestega suhtlema hakata.

Eks inimestele mõjubki erinev ravim erinevalt. Minu tegi Flux tuimaks, nagu ka kõik teised läbi katsetatud AD-d. Mingit õnnehormooni efekti ei täheldanud. Samuti ei ole Fluxi infolehes seda kirjas, et peaks tekitama õnnetunde.

Vähemalt see hea, et siin kommentaaris kinnitad, et õgimissoov ei ole alati inimese laiskusest ja lohakusest tingitud, vaid hormoonid dikteerivad inimese isusid.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 11:17; 28.07 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks inimestele mõjubki erinev ravim erinevalt. Minu tegi Flux tuimaks, nagu ka kõik teised läbi katsetatud AD-d. Mingit õnnehormooni efekti ei täheldanud. Samuti ei ole Fluxi infolehes seda kirjas, et peaks tekitama õnnetunde.

Loomulikult ei tekita Flux mingit õnnetunnet, inimene on lihtsalt lugenud, et toime põhineb “serotoniini tagasihaarde retseptorite mõjutamisel”. Aga see ei tähenda õnnetunnet. Ja kui loeks veel rohkem uuringuid, siis platseeboga võrreldes on mõju vaid 50% inimestest, pikaajaline mõju on veelgi väiksem. Samas kõrvaltoimed on päris suured. Ta on odav, sellepärast vanakooli arstid ikka kirjutavad seda, aga uuemad arstid väga mitte.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:44; 29.07 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina hakkasin elontrili võtma ca pool aastat tagasi ja toimib depressiooniga hästi, nüüd võtan lisaks elontrilile ka cymbaltat ärevuse jaoks, sest see mul hästi kõrge. soovitan ka teraapiat võimalusel, see on väga palju aidanud negatiivsete emotsioonidega toime tulla. varem olin ka paljusid ADsid proovinud ja miski ei aidanud, nüüd tundub, et sai ree peale tagasi ajukeemia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Antidepressant cymbalta või flux!