Esileht Ilu ja tervis Antidepressant Valdoxan

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Antidepressant Valdoxan

Postitas:

Mulle kirjutati välja Valdoxan (toimeaine aglomelatiin). Kas keegi on tarvitanud? Kuidas mõjus? Kuidas oli võõrustus?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei sobinud-ma muutusin täiesti unetuks, ei saanud enam magada. Lisaks pidi see maksale halvasti võima mõjuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobis kuna ei tekitanud kõrvalmõjusid ja võtsin neid just une pärast ja uni läks paremaks. Aga jätsin liiga vara järgi ja nüüd aasta hiljem lähen jälle järgmine teisipäev ja lasen kirjutada. Ainuke paha asi jh et maksaproove peab andma selle ravimiga tihti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 21:58; 23.09 21:41; 29.09 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teema algatajal siis selle ravimiga läinud? Kirjutati ka une pärast aga on nii et üle ühe öö magan suht enam vähem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 21:58; 23.09 21:41; 29.09 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd paar nädalat kasutanud. Magan paremini. Mul õhtuti keha sügeles (kuiv nahk ja ärevus). Sügelemist on vähem. Aga esimese hooga vist ärritas sapipõit ja lõi kõhu lahti. See läks mööda. Depreka osas ei oska veel öelda, aga on tunne, et veidi rohkem saan tehtud küll. Mul väljendus deprekas meeletu apaatiana ja suutmatuses teha vajalikke tegevusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd paar nädalat kasutanud. Magan paremini. Mul õhtuti keha sügeles (kuiv nahk ja ärevus). Sügelemist on vähem. Aga esimese hooga vist ärritas sapipõit ja lõi kõhu lahti. See läks mööda. Depreka osas ei oska veel öelda, aga on tunne, et veidi rohkem saan tehtud küll. Mul väljendus deprekas meeletu apaatiana ja suutmatuses teha vajalikke tegevusi.

Mul läheb ka teine nädal ja võtan just une pärast aga magan ikka veits kehvasti aga paremini kui ilma. Pmst 23 tavaliselt magama ja mingi kahe kolme paiku ärkan ja peale seda ärkan nii iga tunni tagant.
Sa maksaensüüme ka kontrollid w? Mul veits tõusnud aga pole hullu veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 21:58; 23.09 21:41; 29.09 19:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Antidepressant Valdoxan