Esileht Koroonaviirus COVID-19 Antikehad tohustusdoos

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Antikehad tohustusdoos

Postitas:
Kägu

Kas keegi on tõhustusdoosi ajastanud antikehade koguse järgi. Pärast Pfizeri 2 doosi 7,5 kuud hiljem mul Synlabi testi järgi ca 1500 AU/ml. Mõnedel on pärast läbipõdemist või 2 doosi olnud isegi sama vahemik. Kas kiirustada?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kardad, kiirusta. Kui ei karda, on aega küll. Kui on hirm, siis su immuunsus on nii all, et ega vaktsiin ka ei aita. Ainus, mis aitab, on kontaktide vähendamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on tõhustusdoosi ajastanud antikehade koguse järgi. Pärast Pfizeri 2 doosi 7,5 kuud hiljem mul Synlabi testi järgi ca 1500 AU/ml. Mõnedel on pärast läbipõdemist või 2 doosi olnud isegi sama vahemik. Kas kiirustada?

mul 9k peale 2.vaktsiinidoosi 600 AU/ml ja see on ka palju. Ma hetkel ei lähe veel. Kui nüüd läbi ei põe siis kevadel tee 3 doosi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on tõhustusdoosi ajastanud antikehade koguse järgi. Pärast Pfizeri 2 doosi 7,5 kuud hiljem mul Synlabi testi järgi ca 1500 AU/ml. Mõnedel on pärast läbipõdemist või 2 doosi olnud isegi sama vahemik. Kas kiirustada?

mul 9k peale 2.vaktsiinidoosi 600 AU/ml ja see on ka palju. Ma hetkel ei lähe veel. Kui nüüd läbi ei põe siis kevadel tee 3 doosi.

Kust otsast see palju on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 6 kuud peale teist doosi natuke üle 1000  antikehasid. Ootasin veel kuu ja siis tegin siiski tõhususdoosi. Eks selle kuuga langes veel ja on vajadus veidi rohkem liikuda inimeste hulgas, kus üsna kindlasti ka viirust võib olla (mõned arstikülastused jmt ees varsti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust pole mingit teaduslikult tõestatud arvu, mis on palju, mis on vähe. Suur antikehade arv ei tähenda, et sa ei nakatu ja väike arv ei tähenda, et nakatud. Pigem on tegemist organismi eripäraga, mis arv sealt uurides tuleb. Aga see arvu määramine ei näita midagi. Mõnel on 300 ja ei nakatu, teisel 3000 ja nakatub ikka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast viite kuud oli ligemale 5000. Kuu hiljem tegin kolmanda otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul 9k peale 2.vaktsiinidoosi 600 AU/ml ja see on ka palju. Ma hetkel ei lähe veel. Kui nüüd läbi ei põe siis kevadel tee 3 doosi.

Kust otsast see palju on? Pealegi pass kaotab ka kohe kehtivuse sul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust pole mingit teaduslikult tõestatud arvu, mis on palju, mis on vähe. Suur antikehade arv ei tähenda, et sa ei nakatu ja väike arv ei tähenda, et nakatud. Pigem on tegemist organismi eripäraga, mis arv sealt uurides tuleb. Aga see arvu määramine ei näita midagi. Mõnel on 300 ja ei nakatu, teisel 3000 ja nakatub ikka.

Tõsi. Näide: mu immuunpuudulikul pereliikmel oli 3 kuud peale 2. Pfizeri süsti antikehasid vaid 90 AU/ml. Tõhustusdoosi tegi omakorda 7 kuud peale teist süsti. Vaktsiinide vahepeal käis regulaarselt koolis ja meeskonnatrennis, võistlustel, aga ei nakatunud. 1 kuu peale tõhustusdoosi nakatus välismaal, aga siis põdes sümptomiteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3934866: mul 9k peale 2.vaktsiinidoosi 600 AU/ml ja see on ka palju. Ma hetkel ei lähe veel. Kui nüüd läbi ei põe siis kevadel tee 3 doosi. Kust otsast see palju on? Pealegi pass kaotab ka kohe kehtivuse sul.

Pass kaotab kohe kehtivuse? Hmmm, millele sa tugined seda väites?

Minu teada kehtib covid-pass Eestis 12 kuud. See ongi kohe või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada kehtib covid-pass Eestis 12 kuud. See ongi kohe või?

9 kuud ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pass kaotab kohe kehtivuse? Hmmm, millele sa tugined seda väites? Minu teada kehtib covid-pass Eestis 12 kuud. See ongi kohe või?

Alates 1. veebruarist 2022 9 kuud.

https://vaktsineeri.ee/uudised/valitsus-luhendas-covidi-vaktsineerimistoendi-kehtivusaega-9-kuule/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pass kaotab kohe kehtivuse? Hmmm, millele sa tugined seda väites? Minu teada kehtib covid-pass Eestis 12 kuud. See ongi kohe või?

Alates 1. veebruarist 2022 9 kuud.

https://vaktsineeri.ee/uudised/valitsus-luhendas-covidi-vaktsineerimistoendi-kehtivusaega-9-kuule/

No hea teada ????

ma käisin veel enne postitamist spetsiaalselt kriis.ee lehelt üle kontrollimas, seal on selgelt kirjas, et aasta

  • Kehtiv vaktsineerimistõend näitab vaktsineerimiskuuri läbimist ja seda, et viimasest doosist ei ole möödas rohkem kui aasta;
  • oleks võinud ju lisada, et see kehtib kuni 31.01.
    Krt mul tekib trots juba. Ma ei ole küll kindel, et lähen selle toendi pärast tõhustusdoosi tegema.
+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Antikehad tohustusdoos