Esileht Koroonaviirus COVID-19 Antikehade hirm….

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Antikehade hirm….

Postitas:
Kägu

Viimasel ajal mind hirm tabanud peale koroona põdemist mis oli väga kerge. Alguses oli mul antikehasid 12000-14 päeva pealt haigust. Aga täna on juba pea 30000. Teised kes põdesid pole sellist tulemust küll saanud. Mõnel siin paar sada kuni paartuhat. Mul igasugused imelikud sümptomid ka, küll kõris poob aeg ajalt, siis on tükk nagu kurgus ees ja neelata ei taha. LOR vaatas üle ja kõik oli nagu korras, mis minuga toimub? Hirm on, et see on kõik mingi hirmsa haiguse poolt põhjustatud mille tekitas koroona mida põdesin liiga kergelt? Või on asi neis antikehades? Lugesin kusagilt et palju pole hea, sest see hakkab immuunsusteemi hävitama-facebookis kuskil kirjutati nii. Kardan nii hirmsasti ja ei oska kusagilt abi otsida. Kuidas neist antikehades lahti saaks? Enne põeks 5x koroonat kui kannataks selle hirmu all, et mis toob homne päev, kas neelan või hingan veel.  Enne covidi põdemist olid hullud paanikahood ravimitest. Nüüd o hirm, aga paanikat ei ole. Kardan, et ogavalk elab mus edasi ja vaikselt tapab? See ju laboriviirus ja kes teab mida veel teha võib? Kas neuroloog ei aitaks siin? Mul enda meelest kilpnaarmed ja need korras. Olen alla 30 ja muidu terve vereproove vaadates… 🙁 miski ju on viltu.

0
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

30 000 on kaks kuud peale haigestumist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärevus võib ka tekitada haiguslikke nähtusi. Hingamisraskused võivad olla ka psühhosomaatilised.  Hirm on sinu enda valik ja hirmust võib inimene end haigeks karta. POle vaja viirust ega midagi, piisab ainult hirmust. Ja kahjuks on hirmuga see lugu, et kui see haigus – hirm on olemas, siis põhjuse karta leiad alati.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki on siin mõni arst kes oskaks mind rahustada? Varem mul pole elus seda poomistunnet olnud. Nüüd on olnud 2 päeva küll parem, aga hirm et see iga kell naaseb on suur. Kui just ei poo on kurk ikka imelik.  Mulle tundub et see poomine tekkis just kuu peale põdemist. Ma lihtsalt ei mõista miks see antikehade tase aina tõuseb,kui peaks hoopis kiirelt langema. Ja palju antikehasid pidid saama raskelt põdenud, mul polnud isegi palavikku 🙁

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa neid vaktsiiniga juurde pole tootnud, siis küll keha reguleerib ja muret pole. Minul tõusis ka peale põdemist, aga ma vist puutusin kokku uuesti viirusega, vahepeal kerge köha,nohu testima ei läinud. Arvan, et saa ka nakatusid kergelt ning toodeti siis vahepeal juurde. Mina põdesin deltat-no vähemalt siis polnud Eestis seda omriconi. Ära selle viiruse pärast enam põe. Mina huvi pärast lägen jälle antikehi mõõtma👏, ma arvan inimese oma kaitse on märksa keerulisem, kui teadlaste leiutised.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul ongi hirmus haigus – ärevus. Mul on 40 tuhat kaks nädalat peale tõhustust – ja tead, elan ning ei poo ega midagi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa neid vaktsiiniga juurde pole tootnud, siis küll keha reguleerib ja muret pole. Minul tõusis ka peale põdemist, aga ma vist puutusin kokku uuesti viirusega, vahepeal kerge köha,nohu testima ei läinud. Arvan, et saa ka nakatusid kergelt ning toodeti siis vahepeal juurde. Mina põdesin deltat-no vähemalt siis polnud Eestis seda omriconi. Ära selle viiruse pärast enam põe. Mina huvi pärast lägen jälle antikehi mõõtma👏, ma arvan inimese oma kaitse on märksa keerulisem, kui teadlaste leiutised.

Ahjaa, mul pole poomistunnet vaid tüki tunne kurgus. Selle kirjutan hetkel stressi alla, aga AD sööma keset pandeemiat ei soovi/ega vist üldse🤔, sest hetkel tasub olla võimalikukt terve ja kaasuvate ravimiteta, kui võimalik.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aaa, poomisärevik otsib uusi kaasaelajaid.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alguses oli mul antikehasid 12000-14 päeva pealt haigust. Aga täna on juba pea 30000. Teised kes põdesid pole sellist tulemust küll saanud. Mõnel siin paar sada kuni paartuhat. Mul igasugused imelikud sümptomid ka, küll kõris poob aeg ajalt, siis on tükk nagu kurgus ees ja neelata ei taha. LOR vaatas üle ja kõik oli nagu korras, mis minuga toimub? Hirm on, et see on kõik mingi hirmsa haiguse poolt põhjustatud mille tekitas koroona mida põdesin liiga kergelt? Või on asi neis antikehades? Lugesin kusagilt et palju pole hea, sest see hakkab immuunsusteemi hävitama-facebookis kuskil kirjutati nii.

Alustuseks loe facebookist vähem suvalist juttu. 30000 pole selline number mis kuskilt otsast ohustaks su immuunsüsteemi. Selle jaoks on vaja kordades suuremaid numbreid. Ja teistega ka ära end võrdle, inimesed on ju kõik erinevad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tüki tunne kurgus tulebki sul ärevusest.

otsi abi enda ärevuse leevendamiseks, niisama järjest kurtmisest ja juurdemuretsemisest ei ole abi.

mul on endal varasemas elus sama asi olnud, kestis ikka mingi umbes aasta vähemalt. seoses elukeskkonna ja töötingimuste muutumisega kadus kui võluväel. Aga eks see on individuaalne, sul on vaja võib-olla midagi muud teha, et see leeveneks. Aga alustuseks seegi hea, kui suudad mõelda, et see tükk kurgus on sul psühhosomaatiline.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei utleks et see on tükk, keegi vist kirjutas oma lugu vahepeal vahele..mul poob vahel nii et süüa ei taha nagu ei läheks alla. Nagu utlesin eile oli parim päev.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei utleks et see on tükk, keegi vist kirjutas oma lugu vahepeal vahele..mul poob vahel nii et süüa ei taha nagu ei läheks alla. Nagu utlesin eile oli parim päev.

jah just ja see ka on psühhosomaatiline, kui sul on kõik proovid tehtud ja füüsiliselt oled terve. Poomistunne, tükk kurgus – tüüpiline ängistus ja ärevus, stressi märk. antidepressant selle puhul ei tööta, sa pead ise endaga tööd tegema, teadvustama endale, et sul päriselt ka ei ole mingi hirmus surmatõbi, vaid see on sinusse kogunenud mentaalne jamps.

Guugelda, loe. Näiteks siin üks artikkel: https://www.anxietycentre.com/anxiety-disorders/symptoms/choking-feeling/

Märksõna, millega guugeldada: choking feeling from anxiety

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tervise alafoorumist jäi väheks või, et ka nüüd siia oma ärevusest teematama tulid?

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tervise alafoorumist jäi väheks või, et ka nüüd siia oma ärevusest teematama tulid?

Mis sul viga on?

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sina tegele oma joomisprobleemiga ja teemata vähem.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärge lihtsalt vastake talle

https://foorum.perekool.ee/teema/pidev-poomistunne/

Sama tegelase teema terviserubriigis. Isegi see antikehade number on tal seal teemas kenasti välja toodud 02.01.22 mingi kella 14 paiku (2.lk).

Milleks psüühikahäirega inimese kujutelmi veel mingite tõsiste vastustega tagant kütta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tüki tunne kurgus tulebki sul ärevusest. otsi abi enda ärevuse leevendamiseks, niisama järjest kurtmisest ja juurdemuretsemisest ei ole abi.

Arvan sama. Eriti kuna TA kirjutab, et “Enne covidi põdemist olid hullud paanikahood ravimitest“. See kõlab küll nagu ehtne ärevushäire. Mul ka ärevushäire olnud, seega tean hästi, et igasugused psühhosomaatilised sümptomid on sellega kerged tulema. Mul oli kerge ärevus (kui võrrelda nt nende inimestega, kes ei julge poodi minna, ühistransporti minna vms), aga ma ei saanud aru, mis minuga toimub, arvasin, et lähen hulluks ja see tekitas omakorda ärevust juurde. Läksin perearsti juurde, lugesin kodus kirja pandud sümptomid ette ja no arst sai juba peale kolmanda sümptomi ette lugemist aru, milles asi. Mul oli väga hea perearst, kes selgitas mulle kõik sümptomid, nende põhjused, nende vastastikkuse mõju ja kõik muu lahti. Ja pärast seda, kui arsti juurest ära läksin, olid umbes pooled sümptomid suht hetkega kadunud või leebemaks muutunud. Seega mulle oli vaja, et keegi ütleks, et ma ei lähe hulluks ning juba sellest piisas. TA,  otsi kiiremas korras professionaalset abi enne, kui su olukord hullemaks läheb. Ärevusega on sageli nii, et üks ärevus asendub teisega, sinu puhul siis ravimid vs antikehad. „Terviseärevus“ on täita omaette ärevuse liik.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks kodused ei sekku ja kuulavad seda lolli hala? Ma ei viitsiks elus seda hala kuulata-otsigu abi või läheme eraldi teed. See on psühhoterror.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Facebookis kirjutavad inimesed et suur antikehade arv on halb. Organism rundab iseennast ja tekib tsütokiinide torm. Mis iganes see ka poleks?! Kuidas ma neist antikehadest lahti saaksin. Arevus on jumala laes ja kurgus poob. Enamik kes labi podenud räägivad tulemusest paarsada jne. Akki mu organism muudkui toodabki neid juurde ja on omadega segi? Kuskohast ma leian targa arsti kellega sel teemal suhelda? Palju neid vaktsiinidega tuleb? Akki neil ongi vaktsiini korvaltoimed kel. Liiga palju antikehasid? Äkki minu hadad ka antikehadest? 🙁

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas mõõtsid ja palju siis on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Facebookis kirjutavad inimesed et suur antikehade arv on halb. Organism rundab iseennast ja tekib tsütokiinide torm. Mis iganes see ka poleks?! Kuidas ma neist antikehadest lahti saaksin. Arevus on jumala laes ja kurgus poob. Enamik kes labi podenud räägivad tulemusest paarsada jne. Akki mu organism muudkui toodabki neid juurde ja on omadega segi? Kuskohast ma leian targa arsti kellega sel teemal suhelda? Palju neid vaktsiinidega tuleb? Akki neil ongi vaktsiini korvaltoimed kel. Liiga palju antikehasid? Äkki minu hadad ka antikehadest? 🙁

Miks sa neid antikehasid mõõtmas käid? Sul pole tõesti targemat teha, kui tähelepanu otsimiseks endale uusi haiguseid välja mõelda?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne põeks 5x koroonat kui kannataks selle hirmu all, et mis toob homne päev, kas neelan või hingan veel.  Enne covidi põdemist olid hullud paanikahood ravimitest. Nüüd o hirm, aga paanikat ei ole. Kardan, et ogavalk elab mus edasi ja vaikselt tapab? See ju laboriviirus ja kes teab mida veel teha võib? Kas neuroloog ei aitaks siin? Mul enda meelest kilpnaarmed ja need korras. Olen alla 30 ja muidu terve vereproove vaadates… 🙁 miski ju on viltu.

Mis psühhiaater ütleb? Ilmselgelt su mõistus pole korras.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

miski ju on viltu.

On kül jah…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu hädad pole antikehades vaid sinu peas.

+1
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Antikehade hirm….