Esileht Koroonaviirus COVID-19 Antikehade test – koroonatõend

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Antikehade test – koroonatõend

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi on saanud koroonatõendi, kui on teinud antikehade testi ja haigestumisest on möödas rohkem kui 180 päeva? Hiljuti olid mõned inimesed kohtus ja saavutasid võidu, aga kas sellest muutus midagi ja on võimalik saada tõendit?

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis sellisest tõendist kasu oleks, kui läbipõdemise tõend ise kehtib 180 päeva pärast terveks tunnistamist? Kui sa taotleksid antikehade testi alusel läbipõdemistõendit rohkem kui 180 päeva pärast põdemist, siis oleks see juba eos aegunud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi siis, kui su haigusest oleks vähem kui 180 päeva, ei saa sa praegu antikehade põhjal läbipõdemise tõendit. Tõendi saad ainult siis, kui on positiivne PCR test. Antikehade test ei loe.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ta ju soovibki niisugust muudatust, et saaks töendi. Aga tead see tõend ei aitaks, kui 180 päeva läbi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga kas sellest muutus midagi ja on võimalik saada tõendit?

Midagi ei muutunud ja mingit tõendit sa ei saa. Veel vähem saad mingit tõendit üle 180 päeva hiljem. Arulage plaan.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: right;”>Kas need kes vastavad on ise läbi põdenud ja teinud antikehade testi 180 peale haigestumist? Mis siin täpsemalt arulagedat on? Kui on endiselt olemas piisav arv antikehasid, mis kaitsevad viiruse eest sama palju, kui vaktsiin siis peaks olema normaalne, et inimene on võrdne nendega kes on vaktsineeritud. Kui mitut inimest te tunnete, kes on läbi põdenud ja uuesti nakatunud? Aga neid kes on viiruse saanud kuigi on vaktsineeritud?</p>
 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin täpsemalt arulagedat on? Kui on endiselt olemas piisav arv antikehasid, mis kaitsevad viiruse eest sama palju, kui vaktsiin siis peaks olema normaalne, et inimene on võrdne nendega kes on vaktsineeritud. Kui mitut inimest te tunnete, kes on läbi põdenud ja uuesti nakatunud?

Sina võid ju nii arvata, aga ametlikult hetkel ei kehti antigeeni test mingi tõendina, sest ei ole piisavaid teadusuuringuid, kui palju antikehasid on piisav kaitse ja kui palju ei ole. Mina tunnen küll selliseid inimesi, kes on läbi põdenud ja on uuesti nakatunud. Mis peaks sinu arust olema normaalne, ei ole oluline. Olulised on kehtivad reeglid ja nende järgi ei ole antigeeni test tõendiks läbipõdemise kohta. Kõik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mitut inimest te tunnete, kes on läbi põdenud ja uuesti nakatunud? Aga neid kes on viiruse saanud kuigi on vaktsineeritud?

No kuna sa niimoodi otse küsid, siis ma võin vastata küll. Tunnen ühte inimest, kes põdes kaks korda, teine kord oli sisuliselt mineku äärel, ja tunnen ühte inimest, kes põdes mõned kuud pärast vaktsineerimist, aga väga kergelt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, mingi tõendi pärast vaktsineerima nagu minna ei tahaks. Läbi põetud. Vaktsineeriks ainult tervislikust vajadusest. Väga tobe skeem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ajuvaba süsteem. Mul antikehi 2300, aga vot kehtetu. 0. Põhimõtteliselt lase 2 süsti otsa veel. Elu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul antikehi 2300, aga vot kehtetu. 0. Põhimõtteliselt lase 2 süsti otsa veel.

Kes sul kahte on käskinud teha?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antikehad ei huvita mitte ühtegi arsti. Isegi Joller ütles, et see ei puutu asjasse kui vaja vaktsineerida.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antikehad ei huvita mitte ühtegi arsti. Isegi Joller ütles, et see ei puutu asjasse kui vaja vaktsineerida.

Kas vaktsineerimise mõte pole neid samu antikehasid tekitada?

Või veel midagi?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul samuti sama mure mis teemaalgatajal. Natuke googeldasin: https://tsiviilallianss.ee/

Olen samuti seda teed alustamas, et läbipõlemist tõendada tagantjärgi. Tragikoomiline on see, et kui kevadel põdesin ei pidanud ametlikku testimist vajalikuks….nüüd on häda, et ei saa seda kuidagi tõendada ja haigeks pole samuti “lootust” jääda, et ametlikult nakatumine fikseerida.

Hakkan asja uurima- antikehade test esmajoones. Võimalik, et ka see ei näita midagi sest haigusest palju möödas. T rakud peaksid ometigi olema aga kas nendega kohtusse minna saab on iseküsimus…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vaktsineerimise mõte pole neid samu antikehasid tekitada?

Või veel midagi?

Ei saa kindlalt väita, aga mulje on jäänud selline, nagu valitsusel oleks vaja kellelegi kusagile ette näidata, et 70% sai täis. Meetmed viitaks küll sellele, et inimestel on seal silmaklapid ees.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin täpsemalt arulagedat on? Kui on endiselt olemas piisav arv antikehasid, mis kaitsevad viiruse eest sama palju, kui vaktsiin siis peaks olema normaalne, et inimene on võrdne nendega kes on vaktsineeritud. Kui mitut inimest te tunnete, kes on läbi põdenud ja uuesti nakatunud?

Mina tunnen küll selliseid inimesi, kes on läbi põdenud ja on uuesti nakatunud.

Minu tutvusringkonnas põhimõtteliselt pole vaktsiinivastaseid, nii et mina tunnen ka inimesi, kes on vaktsineerinud ja uuesti nakatunud. Sinu loogika kohaselt tähendab see siis, et vaktsiin ka ei tohiks kauem kehtida kui 180 päeva?

 

Teiseks tundub mulle, et inimesed lahmivad siin ilma, et nad teaksid, millest jutt käib. Jutt käib SELLEST kohtuasjast – ja nagu sealt lugeda võite, siis kohus otsustas just seda, et kui antikehad pärast 180 päeva olemas, siis peaks neil olema ka vastavad õigused. St PÄRAST 180 päeva. Aga kui ma õigesti mäletan, siis TA-d see hetkel ei aita, sest riik kaebas vist otsuse edasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antikehad ei huvita mitte ühtegi arsti. Isegi Joller ütles, et see ei puutu asjasse kui vaja vaktsineerida.

Isegi Joller ütles ???? Halloo, mitu tarka ja loogilist asja see inimene üldse kunagi öelnud on? Seega loogiline, et ta võis seda vabalt öelda. Ta ilmselgelt ei ole kõige kirkam kriit karbis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Antikehade test – koroonatõend