Esileht Koroonaviirus COVID-19 Antikehade test

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Antikehade test

Postitas:
Kägu

Kas siis kui vaktsineeritud olen, saab teha antikehade testi, et kas olen põdenud. Mul on pidev kurguvalu ja tahaks teada. Vbl ma olen põdenud, vbl kannan seda

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida see antikehade test näitama peaks kurguvaluga? Kui oled vaktsineeritud, siis sul ongi ju antikehad nii või naa olemas. Antikehade test ei näita sulle seda, kas oled praegu koroonasse jäänud. Kui kahtlustad, et kurguvalu võib praegu koroonast olla, siis tuleb ikka koroonatest teha.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalise koroonatesti lased teha, selle, millele perearst saatekirja annab ja siis paned aja. Antikehade test ei tee ju vahet, kas su antikehad on vaktsiinist või haigusest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineeritud ja läbi põdenud. Lasin huvi pärast teha Synlabis antikehade testi. Enne veel küsisin et kas on ikka mõtet. Vastus järgmine, lähtume referentsist: läbi põdemata, aga vaktsineeritul on max 100 antikeha. Vähem kui 50 tähendab, et ei ole antikehasid, vaktsiin pole mõjunud. Läbipõdenul on see arv tuhandetes. Minu puhul 81121, laboriarsti kommentaar oli et viitab raskele Covid infektsioonile.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineeritud ja läbi põdenud. Lasin huvi pärast teha Synlabis antikehade testi. Enne veel küsisin et kas on ikka mõtet. Vastus järgmine, lähtume referentsist: läbi põdemata, aga vaktsineeritul on max 100 antikeha. Vähem kui 50 tähendab, et ei ole antikehasid, vaktsiin pole mõjunud. Läbipõdenul on see arv tuhandetes. Minu puhul 81121, laboriarsti kommentaar oli et viitab raskele Covid infektsioonile.

Sellist jama sulle küll see laboriarst ei öelnud, ära valeta. See on ikka täiesti hämmastav, kuidas inimesele räägitakse ehk õiget juttu, aga tema kuuleb ikka midagi muud. Vaktsineeritul ei ole maksimaalselt alla 100 antikeha. See on väga rumal jutt.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et omada mingigi kaitse peab olema antikehade arv ûle 50’me. Kui oled läbi pôdenud vôi vaktsineeritud, siis antikehade arv tôuseb organismis. Lasin just huvipärast synlabis testi teha, antikehi 20587.
Kui kahtlustad koroonat, kirjutab perearst Sulle saatekirja ja lähed teed tavalise koroona testi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et omada mingigi kaitse peab olema antikehade arv ûle 50’me. Kui oled läbi pôdenud vôi vaktsineeritud, siis antikehade arv tôuseb organismis. Lasin just huvipärast synlabis testi teha, antikehi 20587.

Kui kahtlustad koroonat, kirjutab perearst Sulle saatekirja ja lähed teed tavalise koroona testi.

Millal vaktsineerisid ja millega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal vaktsineerisid ja millega?

A kus ta ütleb, et ta üldse vaktsineeritud on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50’me?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineeritud ja läbi põdenud. Lasin huvi pärast teha Synlabis antikehade testi. Enne veel küsisin et kas on ikka mõtet. Vastus järgmine, lähtume referentsist: läbi põdemata, aga vaktsineeritul on max 100 antikeha. Vähem kui 50 tähendab, et ei ole antikehasid, vaktsiin pole mõjunud. Läbipõdenul on see arv tuhandetes. Minu puhul 81121, laboriarsti kommentaar oli et viitab raskele Covid infektsioonile.

Sellist jama sulle küll see laboriarst ei öelnud, ära valeta. See on ikka täiesti hämmastav, kuidas inimesele räägitakse ehk õiget juttu, aga tema kuuleb ikka midagi muud. Vaktsineeritul ei ole maksimaalselt alla 100 antikeha. See on väga rumal jutt.

Pean sulle screeni tegema oma synlabi kontolt või? Ma lähtungi oma kogemusest ja sina tuled kaagutama.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pean sulle screeni tegema oma synlabi kontolt või? Ma lähtungi oma kogemusest ja sina tuled kaagutama.

Võibolla sa eksisid oma kommi kirjutades? Sest see, mida sa kirjutad, ei ole tõesti võimalik, ükski laboriarst ei ütle, et vaktsineeritud inimesel on maksimaalselt 100 antikehade arv. Loe üle, mis sa kirjutasid.

Laboriarsti jutust skriini panna vist ei saa, muidu tahaks küll näha seda väidet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pean sulle screeni tegema oma synlabi kontolt või? Ma lähtungi oma kogemusest ja sina tuled kaagutama.

Jah, palun tee seda. See oli nii rumal jutt, mida kirjutasid, juba kolmas inimene ütleb sulle, et laboriarst ei saanud sulle midagi nii lolli rääkida ega kirjutada. Üle 50 on antikehad olemas, vaktsineeritud inimesed on need peale täiskuuri lõppu ikka kümnetes tuhandetes, mitte alla 100 nagu sina väidad, et arst sulle öelnud olevat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Antikehade test