Esileht Ilu ja tervis Antikehade veretesti tegemine

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Antikehade veretesti tegemine

Postitas:

Kas keegi on teinud covidi antikehade testi, kuigi pole pcr testil käinud? Pean silmas inimesi,kes rohkem ringi liiguvad ja nt kaubanduses töötavad. On juhuseid kus kergem põetud nohu ja köha on olnud covid ja antikehad juba olemas?

Ma olen korduvalt tõbine olnud, aga perearst mind jaanuaris testile suunanud, sest haiguslehte ei vajanud ja sellest ajast olen ka töölt kodus(koondamine).

Selline huvitav arutelu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise plaanin minna, veel ei tea. Viimasest seireuuringust aga tuli välja, et on ports inimesi (24%), kellel on antikehad olemas, aga nad ise ei ole läbipõdemisest teadlikud. Seega kõik võib olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin ka minna. Enda teada pole aasta otsa haige olnud, kuigi mõni peavalupäev vmt on ikka juhtunud. See 14 eurot on ju köömes teadmise eest, kas sul on ohtu või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käis, antikehi ei olnud. Põdesime koos 2020 alguses väga vastikult, sellest ka testile minek. Käis testi tegemas suht hilja, kuus kuud oli vist möödas juba, nii et ega mingit sajaprotsenilist järeldust sellest neg tulemusest ka teha ei saa.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:30; 25.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käis, antikehi ei olnud. Põdesime koos 2020 alguses väga vastikult, sellest ka testile minek. Käis testi tegemas suht hilja, kuus kuud oli vist möödas juba, nii et ega mingit sajaprotsenilist järeldust sellest neg tulemusest ka teha ei saa.

Selles suhtes mitmed uuringud käivad ja võib-olla peitub immuunsuse võti hoopis mälurakkudes ehk tekib hoopis rakuimmuunsus. See tähendab seda, et immuunsus on suure tõenäosusega pikaajaline ja kehas on mälurakud, kes tunnevad selle pahalase ära ja piltlikult öeldes – söövad ta ära.

Praegu veel seda väita ei saa, kuna on vaja veel uuringuid. Osade uuringute järgi see just nii ongi, kuid jätkuvalt teema vajab veel edasi uurimist.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin. olin mitme inimese lähikontaktne ja mul esines 3 päeva maitsemeele kadu. antikehad olid organismis olemas, mis näitasid äsjast põdemist või vaktsineerimist.

Ilmselt kuulun selle 24% hulka.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seda teha saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Synlabis. Test ca 15 eurot pluss verevõtt 5 eurot. Tegin ära nädala alguses, vastus negatiivne, antikehi pole (alla 5 ühiku). Köhaga ja palavikuga haige olen eelmisel aastal kaks korda olnud, üks kord mattis korralikult hinge ja magada sai ainult kõhuli, siis suutsin kuidagi hingata. Tegin toona koroonatesti, oli negatiivne. Nüüdne antikehade test ka negatiivne, järelikult on mingeid koroonale väga sarnaseid haigusi veel liikvel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin hiljuti antikehade testi, kuna olen viimase aasta jooksul vähemalt 5 korda olnud mingis viirushaiguses, küll kergemalt küll raskemalt. Eelmine kevad tegin korra ka covi-19 testi, kõik on olnud negatiivsed. Ikka igasuguseid haiguseid liigub ringi peale covid-19.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin. olin mitme inimese lähikontaktne ja mul esines 3 päeva maitsemeele kadu. antikehad olid organismis olemas, mis näitasid äsjast põdemist või vaktsineerimist.

Ilmselt kuulun selle 24% hulka.

Kuidas sa saad öelda, et kuulud 24% hulka, kui sul olid sümptomid? Need 24% olid ju asümptomaatilised.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:30; 25.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli peres üks lastest covid positiivne. Mingeid sümptomeid ei olnud. Meie ülejäänud pereliikmed samuti haigeks ei jäänud ning testimas ka ei käinud, istusime lihtsalt oma 14 päeva isolatsioonis ära. Eks igasugu asju ja tundeid sai sel ajal suure hirmuga ettekujutatud. Paar kuud hiljem sattus pere teine laps lähikontaktseks. Käisime antikehade testi tegemas. Antikehad puudusid. Seega ei teagi, kas me siis ülejäänud ka olime n.ö. asümptomaatilised või ei olnud haigus piisavalt tugev, et antikehad tekiksid või ei nakatunud üldse. Peaks ju ülinakkav tõbi olema…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käis, antikehi ei olnud. Põdesime koos 2020 alguses väga vastikult, sellest ka testile minek. Käis testi tegemas suht hilja, kuus kuud oli vist möödas juba, nii et ega mingit sajaprotsenilist järeldust sellest neg tulemusest ka teha ei saa.

Minu õde koos mehega olid ka positiivsed ja paar nädalat hiljem ei näidanud antikehade test ei mitte midagi. Ei hiljutist põdemist ega kokkupuudet.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 00:48; 26.02 08:03; 26.02 08:04; 26.02 15:17; 26.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käis, antikehi ei olnud. Põdesime koos 2020 alguses väga vastikult, sellest ka testile minek. Käis testi tegemas suht hilja, kuus kuud oli vist möödas juba, nii et ega mingit sajaprotsenilist järeldust sellest neg tulemusest ka teha ei saa.

Minu õde koos mehega olid ka positiivsed ja paar nädalat hiljem ei näidanud antikehade test ei mitte midagi. Ei hiljutist põdemist ega kokkupuudet.

Ju siis sattusid ülitundliku testi ohvriks, nagu paljud teised.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 06:57; 27.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On nii ja naasuguseid tulemusi olnud.

Minul isiklikult on antikehad olemas olnud nii peale põdemist kui vaktsineerimist.

Tean inimest, kelle harrastuskollektiiv põdes COVID-19 päris korralikult, tema ainukesena vist ei jäänud. Antikehad positiivsed.

Tean inimest, kellel antikehad positiivsed, kuid teadaolevalt ei ole COVID-19 põdenud. Põdes mingit sarnaste sümptomitega haigust 2019. aastal Aasias reisides, mitu kuud enne COVID-19 ametlikku algust…  Ja praegu on eesliinitöötajana igapäevaselt olnud positiivsete haigetega kontaktis.

Tean inimesi, kes põdesid 2020. aasta kevadel COVID-19. 2020. aasta lõpuks olid osadel neist antikehad täies jõus olemas, osadel olid langemas ja osadel peaaegu enam ei olnud.

Veel… kui keegi analüüsi teeb, siis antikehade nö. positiivsed  tulemused on sadades ja tuhandetes (olen kuulnud tulemusest üle 6000, ilmselt Synlabis), olenevalt analüüsimeetodist. Kelle tulemsued on ühe- ja kahekohalised, nendel on antikehi vähe ja nendele lootma ei tasu jääda.

Meedik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On nii ja naasuguseid tulemusi olnud.

Minul isiklikult on antikehad olemas olnud nii peale põdemist kui vaktsineerimist.

Tean inimest, kelle harrastuskollektiiv põdes COVID-19 päris korralikult, tema ainukesena vist ei jäänud. Antikehad positiivsed.

Tean inimest, kellel antikehad positiivsed, kuid teadaolevalt ei ole COVID-19 põdenud. Põdes mingit sarnaste sümptomitega haigust 2019. aastal Aasias reisides, mitu kuud enne COVID-19 ametlikku algust… Ja praegu on eesliinitöötajana igapäevaselt olnud positiivsete haigetega kontaktis.

Tean inimesi, kes põdesid 2020. aasta kevadel COVID-19. 2020. aasta lõpuks olid osadel neist antikehad täies jõus olemas, osadel olid langemas ja osadel peaaegu enam ei olnud.

Veel… kui keegi analüüsi teeb, siis antikehade nö. positiivsed tulemused on sadades ja tuhandetes (olen kuulnud tulemusest üle 6000, ilmselt Synlabis), olenevalt analüüsimeetodist. Kelle tulemsued on ühe- ja kahekohalised, nendel on antikehi vähe ja nendele lootma ei tasu jääda.

Meedik

Võib-olla meedik oskab seletada, miks positiivse testi ja koroona diagnoosi saanud inimesel ning tema pereliikmetel antikehade test midagi ei näita, paar nädalat hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 00:48; 26.02 08:03; 26.02 08:04; 26.02 15:17; 26.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käis, antikehi ei olnud. Põdesime koos 2020 alguses väga vastikult, sellest ka testile minek. Käis testi tegemas suht hilja, kuus kuud oli vist möödas juba, nii et ega mingit sajaprotsenilist järeldust sellest neg tulemusest ka teha ei saa.

Minu õde koos mehega olid ka positiivsed ja paar nädalat hiljem ei näidanud antikehade test ei mitte midagi. Ei hiljutist põdemist ega kokkupuudet.

Ju siis sattusid ülitundliku testi ohvriks, nagu paljud teised.

Paljud paljud paljud  teised

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 00:48; 26.02 08:03; 26.02 08:04; 26.02 15:17; 26.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin seireuuringus ja sain teada, et mul on antikehad – vähe, aga olemas. Samas olen kohusetundlikult end testinud iga külmetusega ja test olnud iga kord negatiivne. Teadaolevat lähikontakti pole aasta jooksul olnud. Asümptomaatilise põdemisega vist kaasnebki lahjem antikehade kontsentratsioon.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla meedik oskab seletada, miks positiivse testi ja koroona diagnoosi saanud inimesel ning tema pereliikmetel antikehade test midagi ei näita, paar nädalat hiljem.

Vastati ju juba – valepositiivsed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla meedik oskab seletada, miks positiivse testi ja koroona diagnoosi saanud inimesel ning tema pereliikmetel antikehade test midagi ei näita, paar nädalat hiljem.

Vastati ju juba – valepositiivsed.

Märkasin. Soovisin ka meediku arvamust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 00:48; 26.02 08:03; 26.02 08:04; 26.02 15:17; 26.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest paar nädalat hiljem, nakatumisest või tervenemisest? Kuu aega soovitatakse vahet hoida, ja võib juhtuda, et antikehi ei tekkinud, kuna saadud viirusedoos oli liiga väike.

Loe: https://koroonatestimine.ee/patsiendile/antikehade-maaramine/

/eiolemeedik/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehtud, sest teisest vaktsineerimisest möödas 1 kuu. Tulemus oli suurem kui 250. Nii oli kirjas. Nüüd tehakse kahe kuu pärast uus proov ja siis ka kui 6 kuud vaktsineerimisest möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest paar nädalat hiljem, nakatumisest või tervenemisest? Kuu aega soovitatakse vahet hoida, ja võib juhtuda, et antikehi ei tekkinud, kuna saadud viirusedoos oli liiga väike.

Loe: https://koroonatestimine.ee/patsiendile/antikehade-maaramine/

/eiolemeedik/

“Tervenemisest”. Kokkupuutest oli  ligi kuu. Algul tuli olla isolatsioonis ja siis testiti ning oli positiivne. Haigusümptomid puudusid.

Huvitav haigus. Sümptomeid pole, antikehi pole, aga diagnoos on.

Tãna just lasin teha teismelisele lapsele tuulerõugete antikehade testi, sest ta pole minu teada põdenud. Test  näitas et põdemist pole olnud. Siin ma saan aru, jutt selge. Pole sümptomeid ega antikehi ja keegi ei pane ka diagnoosi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 00:48; 26.02 08:03; 26.02 08:04; 26.02 15:17; 26.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õde koos mehega olid ka positiivsed ja paar nädalat hiljem ei näidanud antikehade test ei mitte midagi. Ei hiljutist põdemist ega kokkupuudet.

Paari nädala jooksul ei jõua antikehad veel tekkida. Sellega on sama mis vaktsineerimisel – kaitse tekib alles pärast 3-4 nädalat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 17:37; 27.02 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käis, antikehi ei olnud. Põdesime koos 2020 alguses väga vastikult, sellest ka testile minek. Käis testi tegemas suht hilja, kuus kuud oli vist möödas juba, nii et ega mingit sajaprotsenilist järeldust sellest neg tulemusest ka teha ei saa.

Antikehad püsivadki vaid keskmiselt 6 kuud,  mõnel ka paar kuud vähem või rohkem.  Pool aastat peale haigestumist oleks igal juhul mõttekam enam antikehadele mitte lootma jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 17:37; 27.02 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käis, antikehi ei olnud. Põdesime koos 2020 alguses väga vastikult, sellest ka testile minek. Käis testi tegemas suht hilja, kuus kuud oli vist möödas juba, nii et ega mingit sajaprotsenilist järeldust sellest neg tulemusest ka teha ei saa.

Antikehad püsivadki vaid keskmiselt 6 kuud, mõnel ka paar kuud vähem või rohkem. Pool aastat peale haigestumist oleks igal juhul mõttekam enam antikehadele mitte lootma jääda.

ALguses, märtsi mõtlete? kindlasti oli PCR test positiivne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 06:57; 27.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie teemad “kas keegi on…” tekitavad juba allergiapuhangu. Palun mõelge midagi andekamat välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu ja tervis Antikehade veretesti tegemine