Esileht Hobinurk Ants Rootslase saade

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 118 )

Teema: Ants Rootslase saade

Postitas:
Kägu

Kes vaatas, mis mulje jäi? Arvestades tema populaarust peaks ju vaatajaid olema. Mulle tundus süna soolapuhumisena, aga samas oli siiski huvitav.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin, aga minu jaoks ei tundunud see imeline tervenemine eriti usutav. Ma ei usu, et Rootslasel mingid erilised võimed on,  aga rääkida ta muidugi oskab.  Pean teda sama tüüpi müügimeheks kui neid,  kes peale tunniajalist mesimagusat juttu vanamemmele tolmuiomeja maha parseldada suudavad.

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ta ju enne oligi müügimees ja väga edukas, kuigi põhiharidusega…

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vaatas, mis mulje jäi? Arvestades tema populaarust peaks ju vaatajaid olema. Mulle tundus süna soolapuhumisena, aga samas oli siiski huvitav.

Mingit lolli ma ei vaata.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pean teda sama tüüpi müügimeheks kui neid,  kes peale tunniajalist mesimagusat juttu vanamemmele tolmuiomeja maha parseldada suudavad.

Sellega tema vist alustaski ja avaski seeläbi oma “supervõime” inimestele kärbseid pähe ajada.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaadanud, minu jaoks on tema populaarsus täiesti arusaamatu.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks kadus igasugune huvi Roostlase kui üleshaibitud isiksuse vastu pärast tema raamatu lugemist. Olen ise müügitööga tegelenud ja mitte midagi muud peale puhtakujulise müügioskuse ma seal taga ei näe.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas rääkisid saate peaosaline ja tema naine imelisest tervenemisest?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin, aga minu jaoks ei tundunud see imeline tervenemine eriti usutav. Ma ei usu, et Rootslasel mingid erilised võimed on, aga rääkida ta muidugi oskab. Pean teda sama tüüpi müügimeheks kui neid, kes peale tunniajalist mesimagusat juttu vanamemmele tolmuiomeja maha parseldada suudavad.

Sellised on veel kõige jälgimad.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin puhtast huvist ja huumori eesmärgil. Mingitesse “võimetesse” ei usu. Arusaamatu, kes need lambad on, kes tema nn vastuvõttudel käivad, KUI meeleheitel inimesed olema peavad?!

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis, huvitav saade.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis, huvitav saade.

Sotsiaalpsühholoogia kohalt tõesti huvitav. Ja kurb. Selles suhtes, et millist saasta tv-kanalid inimestele vaatamiseks paiskavad. Vaatajaid alahindav rämps.

 

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See saade on täielik tsirkus!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

puhas psühholoogiline tinistamine

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pean teda sama tüüpi müügimeheks kui neid, kes peale tunniajalist mesimagusat juttu vanamemmele tolmuiomeja maha parseldada suudavad.

Sellega tema vist alustaski ja avaski seeläbi oma “supervõime” inimestele kärbseid pähe ajada.

Rootslane alustas jah enda karjääri 16-aastaselt telefonimüüjana.
Kui hoolega guugeldada, siis selgub, et ta on käinud ainult mingitel uhuu-koolitustel ning tal on ainult põhiharidus, mitte kesk- ega (erialane)kõrgharidus.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootslane alustas jah enda karjääri 16-aastaselt telefonimüüjana. Kui hoolega guugeldada, siis selgub, et ta on käinud ainult mingitel uhuu-koolitustel ning tal on ainult põhiharidus, mitte kesk- ega (erialane)kõrgharidus.

Päriselt?! ???? Ja see inimene nimetab ennast terapeudiks?

See näitab ju tegelikult, millises pealiskaudsuse maailmas me elame. FB-s on grupid, kus tehakse teadussaavutusi maha ja kutsutakse “oma peaga mõtlema”, isehakanud “terapeudil” on oma saade või siis raamat välja antud, ilutegija kirjutab kirjavigadest kubiseva raamatu, mis on raamatute müügitopis, jne, jne. Naeruväärne ja õudne samaaegselt.

 

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenus Ita Everi kunagine laul, et elu soosib hüplejaid ja karglejaid. Sisust ei hooli enam keegi, ole ainult aktiivne, trügi ja kiida ennast.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paras Kärsiniga punti panna ja allavett lasta. Soolapuhujad ja õhumüüjad.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas sellistel tegelastel, kes ennast valede nimedega reklaamivad üldse tegutseda lastakse? Ei ole täpselt kursis, kelleks ta ennast täpselt nimetab, aga kui tal ei ole vastavat  haridust, ei saa ta enda teenust pakkuda kui psühholoog või terapeut. Tal peaks olema mingi muu nimetus, mis ei nõua akadeemilist haridust (nt tervendaja, nõid vms) – siis oleks inimestele vaba valik, kas käivad tema juures või mitte.

Me ju ei lähe hambaid ravima inimese juurde, kes on laheda jutuga ja ise varem hambaarsti juures käinud, vaid ikka hambarsti litsentsi omava spetsialisti juurde… Kui inimesel ei ole vastavat haridust, ei ole ka garantiid, et tal vastavad teadmised on.

 

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole täpselt kursis, kelleks ta ennast täpselt nimetab, aga kui tal ei ole vastavat  haridust, ei saa ta enda teenust pakkuda kui psühholoog või terapeut. Tal peaks olema mingi muu nimetus, mis ei nõua akadeemilist haridust (nt tervendaja, nõid vms) – siis oleks inimestele vaba valik, kas käivad tema juures või mitte.

Paraku ei ole terapeut mingi kutsenimetus. Psühhoterapeut on, füsioterapeut on, aga lihtsalt terapeudiks võib ennast nimetada iga inimene tänavalt, kes pakub seebimulli-, naeru- või uhhuuteraapiat.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole täpselt kursis, kelleks ta ennast täpselt nimetab, aga kui tal ei ole vastavat haridust, ei saa ta enda teenust pakkuda kui psühholoog või terapeut. Tal peaks olema mingi muu nimetus, mis ei nõua akadeemilist haridust (nt tervendaja, nõid vms) – siis oleks inimestele vaba valik, kas käivad tema juures või mitte.

Paraku ei ole terapeut mingi kutsenimetus. Psühhoterapeut on, füsioterapeut on, aga lihtsalt terapeudiks võib ennast nimetada iga inimene tänavalt, kes pakub seebimulli-, naeru- või uhhuuteraapiat.

Ja kui keegi julgeb sellest rääkida ning sellel tähelepanu juhtida, siis on kohe juristid mängu toodud ja kisa taevani. Keegi siin ässitas oma kirjastaja teisele kallale 😀

Maailm on hulluks minemas ja peatada seda vist ei saa kahjuks.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku ei ole terapeut mingi kutsenimetus. Psühhoterapeut on, füsioterapeut on, aga lihtsalt terapeudiks võib ennast nimetada iga inimene tänavalt, kes pakub seebimulli-, naeru- või uhhuuteraapiat.

Ja kui keegi julgeb sellest rääkida ning sellel tähelepanu juhtida, siis on kohe juristid mängu toodud ja kisa taevani. Keegi siin ässitas oma kirjastaja teisele kallale ????

Maailm on hulluks minemas ja peatada seda vist ei saa kahjuks.

Oma osa on siin kindlasti sotsiaalmeedial, kus sellised “terapeudid” omale järgijaid leiavad. Ja muidugi tavameedia ehk siis televisioon ja ajakirjandus. Kui need igasugu soolapuhujate tegemisi ei kajastaks, poleks probleem nii suur. Meedia on see, mis neid haibib.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teles on kõik lavastus, arvan mina. Ka vestlussaated on võlts, räägitakse seda, mis sobib.,

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teles on kõik lavastus, arvan mina. Ka vestlussaated on võlts, räägitakse seda, mis sobib.,

Aga milleks siis see kõik? Tüübile vaja promo teha?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin lühikest lõiku saatest. Üks pool minust tahaks öelda, et see on totaalne jama… Teisest küljest, arvestades Martini ja tema elukaaslane sotsiaalmeedia postitusi, siis ma ei imestaks, kui see teda päriselt aitas. Kuigi kahtlustan, et seal võis olla mingi kahepoolne reklaamprojekt mängus. Samad igasuguse abi juures on ju väga suur osa sellel, kas ja kui palju sa usud sellesse. Kui taoline maailm ikkagi hingelähedane on ja sellistest asjadest abi on, siis on ju tegelikult natuke tore ka.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin, aga minu jaoks ei tundunud see imeline tervenemine eriti usutav.

Lihtsalt infoks, et see “terveneja” oli ühe teise soolapuhuja elukaaslane. Ilmselge klounaad, mis peaks tegelikult kelmuse paragrafi alla minema, sest selle eesmärk on müüa oma saasta pooleajulistele.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin, aga minu jaoks ei tundunud see imeline tervenemine eriti usutav.

Lihtsalt infoks, et see “terveneja” oli ühe teise soolapuhuja elukaaslane. Ilmselge klounaad, mis peaks tegelikult kelmuse paragrafi alla minema, sest selle eesmärk on müüa oma saasta pooleajulistele.

või ma ei tea ka, “soolapuhuja” ei pruugi olla täpne termin, sest see tähendab vist mingit nõida? mingi selline tegelane nagu “õnnekoolitaja”, “elustiili õpetaja”… umbluu on vist korrektne termin?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav oskus tüübil ilma igasuguse hariduseta sedasi feimi ja sulli kokku ajada! Kuidas neid ullikesi, kes tema juurde lähevad, ometigi nii palju on?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav oskus tüübil ilma igasuguse hariduseta sedasi feimi ja sulli kokku ajada! Kuidas neid ullikesi, kes tema juurde lähevad, ometigi nii palju on?

Mina nimetaks ka seda andeks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haridus ei puutu asjasse. Sellistel Ostap Benderi tüüpi tegelastel on lihtsalt üleloomulik anne lollide käest raha ära korjata.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 118 )


Esileht Hobinurk Ants Rootslase saade