Esileht Hobinurk Ants Rootslase saade

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 118 )

Teema: Ants Rootslase saade

Postitas:
Kägu

Hämmastav oskus tüübil ilma igasuguse hariduseta sedasi feimi ja sulli kokku ajada! Kuidas neid ullikesi, kes tema juurde lähevad, ometigi nii palju on?

70 prossa inimestest pidavat rumalad olema.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänases saates raviti 15 minutiga leinast terveks naine, kes oli oma lapse kaotanud. Olen sõnatu.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänases saates raviti 15 minutiga leinast terveks naine, kes oli oma lapse kaotanud. Olen sõnatu.

Aga mina mõtlesin, et milline õnnistus on olla loll. Esiteks oli nagu uhke, et riigi parim hingehoidja Naatan Haamer temaga tegeles, pärast oli 15 minutiga asi korras. Imeline, ütleks mina. Vähe targem inimene leinab eluaeg, aga temal on igale küsimusele vastus valmis ja pole see lapse kaotus enam nii hull midagi.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänases saates raviti 15 minutiga leinast terveks naine, kes oli oma lapse kaotanud. Olen sõnatu.

Aga mina mõtlesin, et milline õnnistus on olla loll. Esiteks oli nagu uhke, et riigi parim hingehoidja Naatan Haamer temaga tegeles, pärast oli 15 minutiga asi korras. Imeline, ütleks mina. Vähe targem inimene leinab eluaeg, aga temal on igale küsimusele vastus valmis ja pole see lapse kaotus enam nii hull midagi.

Nõme leinavat ema lolliks kutsuda. Ilmselgelt laps jääb ema südamesse igaveseks, see ei tähenda, et ta peaks elu lõpuni depressiivselt leinama. Minu arust väga tore, et ema sai uue suuna ja hingamise ellu ning olles Antsu seminaril käinud, ei sea tema tööd ka kahtluse alla.

+5
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma arvan, et ema sai seansist Rootslasega energialaengu ja tundis ennast hetkeks paremini. edasi eufooria lõppedes, leinab oma last ikka terve elu, nagu kõik emad. ma ei suhtunud üldse Rootslasesse halvasti enne, aga jäi häirima see, et ta rääkis roosadest seintest. ei ole vaja olla liiga nutikas, et 7-aastase tüdruku toas roosasid seinu kahtlustada.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänases saates raviti 15 minutiga leinast terveks naine, kes oli oma lapse kaotanud. Olen sõnatu.

Aga mina mõtlesin, et milline õnnistus on olla loll. Esiteks oli nagu uhke, et riigi parim hingehoidja Naatan Haamer temaga tegeles, pärast oli 15 minutiga asi korras. Imeline, ütleks mina. Vähe targem inimene leinab eluaeg, aga temal on igale küsimusele vastus valmis ja pole see lapse kaotus enam nii hull midagi.

Nõme leinavat ema lolliks kutsuda. Ilmselgelt laps jääb ema südamesse igaveseks, see ei tähenda, et ta peaks elu lõpuni depressiivselt leinama. Minu arust väga tore, et ema sai uue suuna ja hingamise ellu ning olles Antsu seminaril käinud, ei sea tema tööd ka kahtluse alla.

Veel nõmedam tema leina posimise (loe: kelmuse) promomiseks ära kasutada.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme leinavat ema lolliks kutsuda.

Aga ta ju oli. Ja sellise ullikese võtab Rootslane hambu, teeb 15 minutiga “terveks”, et saaks teistelt halba olukorda sattunud lollidelt raha kokku kraapida. Ja sina kaitsed selliseid.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme leinavat ema lolliks kutsuda.

Aga ta ju oli. Ja sellise ullikese võtab Rootslane hambu, teeb 15 minutiga “terveks”, et saaks teistelt halba olukorda sattunud lollidelt raha kokku kraapida. Ja sina kaitsed selliseid.

mitu last sa oled matnud? mitu korda oled Antsu sugustelt abi saanud? Las ma vastan su eest – kui sa niimoodi plõksid, siis ei ole sa ühtegi last matnud, nii et ei kommenteeri asju, millest sa mitte kui midagi ei tea ja loodan kogu südamest, et sa ei saagi kunagi sellist asja kogema.

Teiseks, kui sa ei ole kunagi sattunud Antsu suguste juurde, siis järelikult ei ole sul ei usku sellisesse asja ( jällegi- ära võta sõna teemal, millest sa midagi ei tea) v ei ole sa elus sellisesse punkti jõudnud, et oleksid nõus erinevaid asju proovima, et natukenegi leevendust saada.

Kui seda ema aitas see 15 minutit kasvõi  natukenegi, siis on eesmärk täidetud. Sellist leina ei ravi miski, ainult leevendada saab…

+6
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jäi silma, et kui terapeut räägib, siis kuidagi hüpnotiseerivalt. Oskab väga hästi sugereerida. Samas ei tee midagi üleloomulikku ega nõiu, valdab psühholoogiat suurepäraselt.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline kõnemaneer on tal täiesti teadlik – on mingis intervjuus ise öelnud, et meelega räägib niimoodi rahustavalt, sugestiivselt ja madalam hääl on ka oluline.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ants ju vana müügimees. Ants, inimesed näevad sinu rahaahnust ja su erakordselt ebaeetilist äri läbi. Inimeste teadlikkus kasvab ja su moraalitu äri kukub varsti kokku. Tv3 ka olematu moraalse kompassiga, et teiste kannatuste arvelt promomist toetab. Roosmast samuti arvamus langenud.

Haige ikka, et selline käguajamine seadusega piiratud pole.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks, kui sa ei ole kunagi sattunud Antsu suguste juurde, siis järelikult ei ole sul ei usku sellisesse asja ( jällegi- ära võta sõna teemal, millest sa midagi ei tea) v ei ole sa elus sellisesse punkti jõudnud, et oleksid nõus erinevaid asju proovima, et natukenegi leevendust saada.

Jah, kõik lubavad midagi, aga tegelikult abi ei saa. Olen oma lapsele kõikjalt abi otsinud, nii tavameditsiinist, ebameditsiinist, igasugu tehnikatest ja mitte millestki ei ole abi olnud, kuigi probleem on just selline, mida need imeposijad kõikjal 5 minutiga ravivad. Ei usu neist ainsatki.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin. Mingid laia naeratusega rikkurid hädaldasid oma klantskorteris, et raha saab otsa, masendus. Rikkurite rahamured veeretati televaatajate kaela. Eneseimetlejad ja kerjused ainult. Nagu vereimejad ainult, et toituvad televaatajate hingedest. Nõme saade.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120162396/ants-rootslase-saate-arvustus-isehakanud-terapeudid-armastavad-koike-seletada-labi-lapsepolvetraumade

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ants ju vana müügimees. Ants, inimesed näevad sinu rahaahnust ja su erakordselt ebaeetilist äri läbi. Inimeste teadlikkus kasvab ja su moraalitu äri kukub varsti kokku. Tv3 ka olematu moraalse kompassiga, et teiste kannatuste arvelt promomist toetab. Roosmast samuti arvamus langenud.

Haige ikka, et selline käguajamine seadusega piiratud pole.

Huvitav, et siin foorumis kägu ajamine lubatud on… kõike võib öelda, mida tuul pähe toob

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda leinasaadet ja plussid Rootslasele! Tegelikult pole tehnikas mida ta kasutab, midagi uut. Pole tema leiutis. Aga mingil põhjusel meie päris terapeudid ei kasuta ei seda, ega ühtki teist tehnikat peale lõputu sonimise. Muidugi pole teada, kauaks see nüüd leinad ema aitas, lolliks ma abi saanud naist kindlasti ei pea. Ja päris kindlasti pole ka Rootslane loll. Mina küll südamest loodan, et naine sai oma leinas sammukese edasi ja suudab kogu leina läbi elada.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väidetavalt Ants ei tea, mis probleemiga tal saates tegemist tuleb. Ja ometi küsib ta saates leinavalt emalt esimese asjana, et mis probleemiga tema perel tuli kokku puutuda.. Kuidas ta teab siis, et mure puudutab kogu peret, mitte ainult naist ennast, kes võiks samuti nagu esimese saate külaline olla läbi põlenud või kimpus muu täiesti isikliku probleemiga, mis tema meest ei puuduta?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120162396/ants-rootslase-saate-arvustus-isehakanud-terapeudid-armastavad-koike-seletada-labi-lapsepolvetraumade

Ei ole ju erinevust nn ametlikega.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda leinasaadet ja plussid Rootslasele! Tegelikult pole tehnikas mida ta kasutab, midagi uut. Pole tema leiutis. Aga mingil põhjusel meie päris terapeudid ei kasuta ei seda, ega ühtki teist tehnikat peale lõputu sonimise. Muidugi pole teada, kauaks see nüüd leinad ema aitas, lolliks ma abi saanud naist kindlasti ei pea. Ja päris kindlasti pole ka Rootslane loll. Mina küll südamest loodan, et naine sai oma leinas sammukese edasi ja suudab kogu leina läbi elada.

Jah, minu meelest ka head ja terapeutilised meetodid. Muidu olen ka Rootslasest halval arvamusel ja pean ebaeetiliseks. Ei meeldinud vaid see lapse rolli minek ja mulje jätmine nagu laps oleks midagi teispoolsusest öelnud. Aga psühholoogiat valdab päris hästi ja saab aru, mida inimene kõige rohkem vajab. Päris terapeudid on ehk õppinud ja üritavad ka midagi, kes paremini, kes kehvemini, aga ehk sellepärast inimesed nn posijate poole pöörduvadki, et nad saavad aru, mida inimene TEGELIKULT vajab ehk siis mis teda kõige rohkem aitaks. Lihtsalt teaduslik raamatuteksti pajatamine üldiselt mitte.

Sel emal olid klassikalised küsimused, et miks küll mina ja miks küll minu laps ja miks nii juhtus. Miks, miks, miks. Samas ongi ju nii, et sageli polegi mingit päris põhjust, vaid kõik ongi juhuslik. Leppimine ongi see kõige raskem ja tegelikult leinaprotsessi viimasem ja lõplikum samm. 3 kuud on liiga lühike aeg minu meelest, et üldse peaks jõudma leppimiseni.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema vähemalt kuulab, räägib ja püüab aidata. Inimesel ei jää lahkudes tunnet, et samahästi oleksin võinud kodus külmkapile jutustada. Mingit vastukaja, abi nagunii ei saanud.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma saan õigesti aru, et selle saate tegija on Tuuli Roosma? Olen väga pettunud! Seni on mulle kõik tema saated väga meeldinud alustades mammamiiadega ja lõpetades reisisaadetega. Ta on intelligentne, huvitav ja tark naine. Kuidas siis järsku selline saade? Ilmselt ta ise ei hinda soolapuhumist. Küll aga püüdis ära arvata, mis inimesi huvitaks. Ja kahjuks tänapäeval on tõesti väga palju inimesi, kes huvituvad ja usuvad soolapuhumisse ja klaaskuuli veeretamisse.

+21
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga püüdis ära arvata, mis inimesi huvitaks.

Olen ka pettunud temas. Ilmselgelt tahab ainult pappi kokku ajada ja ärivaistu tal on. Aga mingi eetika võiks ikka jääda.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpetage see saagimine! Kui see Ants suudab hädalistele piisavalt veenvalt sisestada, et nad on terved, saavad terveks, siis võib nii ollagi/minnagi. Neil on ju häda kõrvade vahel, mitte füüsiline. Uskumine muudabki kõike.

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsed ei ole vist hüpnoosist ka midagi kuulnud?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaaanud olen ainult selle lahkunud lapse saate ära, väga kurb..

aga ma ei tea, leinast teha selline enda upitamise saade, siis see oli minu meelest kohatu “pane padi toolile ja räägi nagu lahkunuga”, “vaata seda patja ja ütle, mis tunne sul tekib” ?????

kas tõesti pole emale pakutud professionaalsemat leinanõustamist, kui tule aga saatesse isehakanud ravitsejaga kohtuma 🙁

 

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema vähemalt kuulab, räägib ja püüab aidata. Inimesel ei jää lahkudes tunnet, et samahästi oleksin võinud kodus külmkapile jutustada. Mingit vastukaja, abi nagunii ei saanud.

Rootslase ja õppinud terapeudi vahe on see, et päris terapeut ei tõsta ennast esile. Ta kuulab aktiivselt ja esitab küsimusi, aga ei pea alati lahendusi pakkuma. Teraapia eesmärk on, et inimene ise hakkaks probleemile lahendust otsima.

Rootslane paistab olema eneseimetleja, kes tahab olla esil ja särada, mitte inimest aidata.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootslane paistab olema eneseimetleja, kes tahab olla esil ja särada, mitte inimest aidata.

Rootslane tahab raha, savi nendest inimestest.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralik teater.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ema lemmikvärv oli roheline (mürkroheline) sujuvalt viskas Ants maha rohelise ja mingi muu värvi (kas polnud mitte valge?) ja oppa- kuhu ema suundub?

natuke julm ühe lapse kaotanud ema suhtes… see lein tuleb endas läbi elada, tean, millest räägin kuna sõbranna laps kaotas oma elu 5 aastaselt julmemal moel, seega – ei usu sellist voodood

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ants ju vana müügimees. Ants, inimesed näevad sinu rahaahnust ja su erakordselt ebaeetilist äri läbi. Inimeste teadlikkus kasvab ja su moraalitu äri kukub varsti kokku. Tv3 ka olematu moraalse kompassiga, et teiste kannatuste arvelt promomist toetab. Roosmast samuti arvamus langenud.

Haige ikka, et selline käguajamine seadusega piiratud pole.

Ants on vana Southwestern Advantage raamatumüüja Ämerikas ? Neid treenitakse ikka korralikult ja nende pealt teenitakse ka mitte vähe, tunnen neid “ladviku” ässasid- muidugi jälle Äripäeva mõistes aasta ärimehed ja nende vaeste tudengite pealt saavad elada korralikku “ameerika unelmat”- julm

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 118 )


Esileht Hobinurk Ants Rootslase saade