Esileht Hobinurk Ants Rootslase saade

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )

Teema: Ants Rootslase saade

Postitas:
Kägu

Tema vähemalt kuulab, räägib ja püüab aidata. Inimesel ei jää lahkudes tunnet, et samahästi oleksin võinud kodus külmkapile jutustada. Mingit vastukaja, abi nagunii ei saanud.

ta palus padjaga rääkida, see vist uuem teraapiavorm, mis krdi abi saab ema, kes on kaotanud lapse ja rääkida palutakse padjaga?? et nii super-hüper tunne tuli ja lein kadus? ei usu, leina vähendab ainult aeg

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kust tulevad miljonid? hmm, ikka teiste pealt teenides, esialgu kopikad, hiljem priskemad summad, ärge jätke kasutamata juhust ja osta raamatuid, ning koolitusi : roosaare.com

siis ei imesta, et hea koolituse on poiss udu-ajamises saanud 😀

+12
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina käisin lapsepõlves oma muresid kurtmas suurele orupervel kasvavale kasele, tegin talle kalli-kali ka ja alati sai olemine kergemaks.  Keegi seda mulle ei õpetanud, kuidagi ise tekkis see mõte.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin lapsepõlves oma muresid kurtmas suurele orupervel kasvavale kasele, tegin talle kalli-kali ka ja alati sai olemine kergemaks. Keegi seda mulle ei õpetanud, kuidagi ise tekkis see mõte.

Aga kujuta endale ette, et kaotad oma kaua igatsetud ja oodatud lapse, kas siis aitaks sind puu kallistamine?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kujuta endale ette, et kaotad oma kaua igatsetud ja oodatud lapse, kas siis aitaks sind puu kallistamine?

Kas sul on pakkuda paremat valikut. Mingile raamatutarkust täis kella vaatavale mimmule jutustama käia või?

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kujuta endale ette, et kaotad oma kaua igatsetud ja oodatud lapse, kas siis aitaks sind puu kallistamine?

Kas sul on pakkuda paremat valikut. Mingile raamatutarkust täis kella vaatavale mimmule jutustama käia või?

vau, kas need kaks on sinu jaoks tõesti ainsad valikud? tundub, et elu teistes toonides nägemiseks pead siiski veel veidi rohkem elama, peale seda, kui kohvrid saad ukse taha tõetetud

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kujuta endale ette, et kaotad oma kaua igatsetud ja oodatud lapse, kas siis aitaks sind puu kallistamine?

Miks puule mure kurtmine halb peaks olema, et puu ei esita arvet või?
Suure vihaga inimestelgi soovitatakse metsas ennast tühjaks karjumas käia.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kujuta endale ette, et kaotad oma kaua igatsetud ja oodatud lapse, kas siis aitaks sind puu kallistamine?

Miks puule mure kurtmine halb peaks olema, et puu ei esita arvet või?

Suure vihaga inimestelgi soovitatakse metsas ennast tühjaks karjumas käia.

aga aitab? et lähed karjud metsas, kallistad puud  ja unustad leina lapse pärast? tõesti? tee siis ka oma kursused

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga aitab? et lähed karjud metsas, kallistad puud  ja unustad leina lapse pärast? tõesti? tee siis ka oma kursused

Tõsiselt loodad unustamist?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju ta loodab mälukaotusele, palju seepe vaadanud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mingil põhjusel meie päris terapeudid ei kasuta ei seda, ega ühtki teist tehnikat peale lõputu sonimise.

hahaha! Rootslase fännitar nimetab erialase haridusega terapeutide juttu sonimiseks! omg kui haige… ja kui idiootne.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma saan õigesti aru, et selle saate tegija on Tuuli Roosma? Olen väga pettunud! Seni on mulle kõik tema saated väga meeldinud alustades mammamiiadega ja lõpetades reisisaadetega. Ta on intelligentne, huvitav ja tark naine. Kuidas siis järsku selline saade? Ilmselt ta ise ei hinda soolapuhumist. Küll aga püüdis ära arvata, mis inimesi huvitaks. Ja kahjuks tänapäeval on tõesti väga palju inimesi, kes huvituvad ja usuvad soolapuhumisse ja klaaskuuli veeretamisse.

Noo? Tegemist on ju Saladuste tegijaga, selle saasta tegija ei saa olla sama inimene, keda kirjeldad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ants ju vana müügimees. Ants, inimesed näevad sinu rahaahnust ja su erakordselt ebaeetilist äri läbi. Inimeste teadlikkus kasvab ja su moraalitu äri kukub varsti kokku. Tv3 ka olematu moraalse kompassiga, et teiste kannatuste arvelt promomist toetab. Roosmast samuti arvamus langenud.

Haige ikka, et selline käguajamine seadusega piiratud pole.

Ants on vana Southwestern Advantage raamatumüüja Ämerikas ? Neid treenitakse ikka korralikult ja nende pealt teenitakse ka mitte vähe, tunnen neid “ladviku” ässasid- muidugi jälle Äripäeva mõistes aasta ärimehed ja nende vaeste tudengite pealt saavad elada korralikku “ameerika unelmat”- julm

Aaa, et ta on siis ikka koolituse läbinud. Ja sellest raamatute müügikoolituse on Eestis sujuvalt ümber vormistanud teraapiaks ja hüpnoosiks. Ok, kõige halvem selle loo juures on ikkagi, et suur telekanal otsustas õla alla panna ja promoda sellist ebaeetilist äri. Aga noh, horoskoobid ilmuvad siiamaani (22. sajandil) lehtedes, eks see ole jämedalt sama teema (kuigi ohutum versioon umbluust).

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli teadlastel on juba 22. sajand! Mul kass hakkas diivanil teie üle naerma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti naeruväärne on see, et arvatakse, nagu toimuks mingi reaalne tervenemine, tegelikult tunnevad nad end hetkeliselt paremini pärast motiveerimist, seda enam, et nad juba läksid saatesse ootusega, et neid aidatakse. Seda pole raske mõista, et sellise imeteo tagajärjed kestavadki vaid hetke ja on põhjustatud saatesse mineja enda motivatsioonist, palju vähem sellest posijast.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kust tulevad miljonid? hmm, ikka teiste pealt teenides, esialgu kopikad, hiljem priskemad summad, ärge jätke kasutamata juhust ja osta raamatuid, ning koolitusi : roosaare.com siis ei imesta, et hea koolituse on poiss udu-ajamises saanud ????

Millega see Roosaare nüüd ette jäi?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli teadlastel on juba 22. sajand! Mul kass hakkas diivanil teie üle naerma.

Tõesti. Päris halb valik- ühel poolel posijad, kelmid ja nende fännid, teisel poolel 22. sajandi inimesed. Et isegi parem osa Perekoolist on siiski kehvake, kurb 🙁

(Olgu, saan aru küll, et see 22. sajandi jutt on vaid 1 inimese lihtne eksimus, kuid ikkagi, kui juba aega Perekoolis kulutad, ega siis mingi raketiteadlane ei ole, kurb tõsiasi.)

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma saan õigesti aru, et selle saate tegija on Tuuli Roosma? Olen väga pettunud! Seni on mulle kõik tema saated väga meeldinud alustades mammamiiadega ja lõpetades reisisaadetega. Ta on intelligentne, huvitav ja tark naine. Kuidas siis järsku selline saade? Ilmselt ta ise ei hinda soolapuhumist. Küll aga püüdis ära arvata, mis inimesi huvitaks. Ja kahjuks tänapäeval on tõesti väga palju inimesi, kes huvituvad ja usuvad soolapuhumisse ja klaaskuuli veeretamisse.

Noo? Tegemist on ju Saladuste tegijaga, selle saasta tegija ei saa olla sama inimene, keda kirjeldad.

Saladuste saade kujutas küll väljamõelduid olukordi elust, kuid oli siiski selline lobe ja meelelahutuslik vaatamine. Ja ei kahjustanud mitte kedagi. Ega reklaaminud uhhuuteadust ega uhhuuteadlasi, veenmaks inimesi selliseid uskuma ja oma raha neile viima.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mingi järelvaade saadetele ka tuleb? Ma näiteks tahaks teada, kas see esimese saate mees suudab nüüd tööl edasi käia? On tööle naasnud?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

Ma kannataksin sellist meest max 6 kuud, siis peaksin ka olema temaga varem koos elanud ja inimest tundma. See naine võttis lihtsalt sellise mehe ja vabatahtlikult peab teda 13 aastat ülal, no mida hekki. No ei, milleks sellist pidada.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mingi järelvaade saadetele ka tuleb? Ma näiteks tahaks teada, kas see esimese saate mees suudab nüüd tööl edasi käia? On tööle naasnud?

Kas ta üldse päriselt haige oli? Kui inimesel on diagnoosid ja retseptid siis oleks võinud tõendite huvides ikka midagi näidata ka aga oli kõigest jutt ja väga ebausutav pealegi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled Eesti lihtsakesed on ülepea võlgades, kas neid kõiki peab keegi ülal või? Ei, ikka ise nikerdavad endale teise inimese nimel või mustalt töötamise võimalused.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkides 22.sajandist, siis hämming oli Kodud rahaks saates. Sisekujundusentusiast, 35-a. inimene, on terve elu arvanud, et 1/3 on sama, mis kolmveerand?!

Endine õpetaja? Mitte ometi pärisõpetaja, kõrgharitud? Kurb ja masendav, täistuuridel allakäik:(

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

Ja Rootslast on vaja milleks? Ema süüdistamiseks ja mehe nännutamiseks? Selle asemel et keegi lööks rusika lauda ja kärataks, et mingu tööle. Sokkide raha jääb arvele ja võlasumma väheneb.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

Ja Rootslast on vaja milleks? Ema süüdistamiseks ja mehe nännutamiseks? Selle asemel et keegi lööks rusika lauda ja kärataks, et mingu tööle. Sokkide raha jääb arvele ja võlasumma väheneb.

Ta ütles saates, miks tööle ei lähe. Esiteks oleks autot vaja ja teiseks peaks 20a nii töötama, et kogu palk läheb võlgade katmiseks. Minu jaoks oli sellega kõik öeldud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

Ja Rootslast on vaja milleks? Ema süüdistamiseks ja mehe nännutamiseks? Selle asemel et keegi lööks rusika lauda ja kärataks, et mingu tööle. Sokkide raha jääb arvele ja võlasumma väheneb.

Ta ütles saates, miks tööle ei lähe. Esiteks oleks autot vaja ja teiseks peaks 20a nii töötama, et kogu palk läheb võlgade katmiseks. Minu jaoks oli sellega kõik öeldud.

Et siis mitte kunagi enam ei plaani tööle minna? Norm mees. Ja norm naine, kes sellist üleval peab.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ütles saates, miks tööle ei lähe. Esiteks oleks autot vaja ja teiseks peaks 20a nii töötama, et kogu palk läheb võlgade katmiseks. Minu jaoks oli sellega kõik öeldud.

Et siis pole vajagi võlgu ära maksta kui 20 aastat läheb?   Auto vajaduse taha pugemine on tase omaette.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

Ma kannataksin sellist meest max 6 kuud, siis peaksin ka olema temaga varem koos elanud ja inimest tundma. See naine võttis lihtsalt sellise mehe ja vabatahtlikult peab teda 13 aastat ülal, no mida hekki. No ei, milleks sellist pidada.

Unustasid, et sai temaga ka 3 last…..Mehe ärid läksid põhja juba nende tutvuse alguses ja mees ei käinud tööl nende suhte algusest peale. Ometi oli nõus see naine temaga 3 last saama. Ebareaalne.

Ütlen ausalt, et mul oli vastik seda tüüpi ja saadet vaadata. Kuidas see on reaalselt võimalik, et 13 AASTAT ei käi inimene üldse tööl, omal 4 last??!! Ja mis ta teeb seal kodus? Lihtsalt vahib telekat ja sööb naise tehtud toitu. Lihtsalt piinlik….Ja häbi pole üldse. Tõesti jäle. 13 aasta tubli tööga oleks saanud juba enamuse neist võlgadest makstud. 13 aastaga saab ikka väga palju tehtud. Ma ei kujuta ette, kuidas täies jõus mees suudab nii kaua kodus istuda, lapsi teha ja ise ei too sentigi pere lauale. Täielikult ohvrimentalideedis, ainult halamine, kuidas võlad on teda murdnud. Fakt on see, et 13 aastaga teenib juba päris korraliku summa, ka madalapalgalist lihttööd tehes. Absoluutselt KÕIK on parem, kui passida kodus ja lasta oma emal ja laste emal, naisel kõik kinni plekkida ja täiesti sirge seljaga pealt vaadata, kuidas su 4 last, naine ja ema kõik kannatavad sinu laiskuse pärast.

Ma arvan, et see tüüp tõmbab enne nööri kaela, aga tööle ta ei lähe. Sellise puhul olekski ainuke variant naisel ta välja visata. Milleks teda vaja on? Mitte mingisugust raha nagunii ei too ja naine kasvatab üksi lapsi. Ema peaks ka südame külmaks tegema ja poega mitte aitama. Nagu sellest ei piisaks, et võib poja tõttu juba kodutuks jääda. See inimene ajaks jalad kõhu alt välja ainult siis, kui kõik ta omapead jätaks ja tal poleks muud varianti kui tööle minna.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

Ma kannataksin sellist meest max 6 kuud, siis peaksin ka olema temaga varem koos elanud ja inimest tundma. See naine võttis lihtsalt sellise mehe ja vabatahtlikult peab teda 13 aastat ülal, no mida hekki. No ei, milleks sellist pidada.

Unustasid, et sai temaga ka 3 last…..Mehe ärid läksid põhja juba nende tutvuse alguses ja mees ei käinud tööl nende suhte algusest peale. Ometi oli nõus see naine temaga 3 last saama. Ebareaalne.

Ütlen ausalt, et mul oli vastik seda tüüpi ja saadet vaadata. Kuidas see on reaalselt võimalik, et 13 AASTAT ei käi inimene üldse tööl, omal 4 last??!! Ja mis ta teeb seal kodus? Lihtsalt vahib telekat ja sööb naise tehtud toitu. Lihtsalt piinlik….Ja häbi pole üldse. Tõesti jäle. 13 aasta tubli tööga oleks saanud juba enamuse neist võlgadest makstud. 13 aastaga saab ikka väga palju tehtud. Ma ei kujuta ette, kuidas täies jõus mees suudab nii kaua kodus istuda, lapsi teha ja ise ei too sentigi pere lauale. Täielikult ohvrimentalideedis, ainult halamine, kuidas võlad on teda murdnud. Fakt on see, et 13 aastaga teenib juba päris korraliku summa, ka madalapalgalist lihttööd tehes. Absoluutselt KÕIK on parem, kui passida kodus ja lasta oma emal ja laste emal, naisel kõik kinni plekkida ja täiesti sirge seljaga pealt vaadata, kuidas su 4 last, naine ja ema kõik kannatavad sinu laiskuse pärast.

Ma arvan, et see tüüp tõmbab enne nööri kaela, aga tööle ta ei lähe. Sellise puhul olekski ainuke variant naisel ta välja visata. Milleks teda vaja on? Mitte mingisugust raha nagunii ei too ja naine kasvatab üksi lapsi. Ema peaks ka südame külmaks tegema ja poega mitte aitama. Nagu sellest ei piisaks, et võib poja tõttu juba kodutuks jääda. See inimene ajaks jalad kõhu alt välja ainult siis, kui kõik ta omapead jätaks ja tal poleks muud varianti kui tööle minna.

Ja minu teada tegelikult kogu palk ei läheks võlgade katteks. Mingi summa jäetakse alles, et inimene ikkagi ära elada saaks. Ja võimalik, et kui sul on lapsed, jäetakse veel rohkem alles.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )


Esileht Hobinurk Ants Rootslase saade