Esileht Hobinurk Ants Rootslase saade

Näitan 28 postitust - vahemik 91 kuni 118 (kokku 118 )

Teema: Ants Rootslase saade

Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

Ma kannataksin sellist meest max 6 kuud, siis peaksin ka olema temaga varem koos elanud ja inimest tundma. See naine võttis lihtsalt sellise mehe ja vabatahtlikult peab teda 13 aastat ülal, no mida hekki. No ei, milleks sellist pidada.

Unustasid, et sai temaga ka 3 last…..Mehe ärid läksid põhja juba nende tutvuse alguses ja mees ei käinud tööl nende suhte algusest peale. Ometi oli nõus see naine temaga 3 last saama. Ebareaalne.

Ütlen ausalt, et mul oli vastik seda tüüpi ja saadet vaadata. Kuidas see on reaalselt võimalik, et 13 AASTAT ei käi inimene üldse tööl, omal 4 last??!! Ja mis ta teeb seal kodus? Lihtsalt vahib telekat ja sööb naise tehtud toitu. Lihtsalt piinlik….Ja häbi pole üldse. Tõesti jäle. 13 aasta tubli tööga oleks saanud juba enamuse neist võlgadest makstud. 13 aastaga saab ikka väga palju tehtud. Ma ei kujuta ette, kuidas täies jõus mees suudab nii kaua kodus istuda, lapsi teha ja ise ei too sentigi pere lauale. Täielikult ohvrimentalideedis, ainult halamine, kuidas võlad on teda murdnud. Fakt on see, et 13 aastaga teenib juba päris korraliku summa, ka madalapalgalist lihttööd tehes. Absoluutselt KÕIK on parem, kui passida kodus ja lasta oma emal ja laste emal, naisel kõik kinni plekkida ja täiesti sirge seljaga pealt vaadata, kuidas su 4 last, naine ja ema kõik kannatavad sinu laiskuse pärast.

Ma arvan, et see tüüp tõmbab enne nööri kaela, aga tööle ta ei lähe. Sellise puhul olekski ainuke variant naisel ta välja visata. Milleks teda vaja on? Mitte mingisugust raha nagunii ei too ja naine kasvatab üksi lapsi. Ema peaks ka südame külmaks tegema ja poega mitte aitama. Nagu sellest ei piisaks, et võib poja tõttu juba kodutuks jääda. See inimene ajaks jalad kõhu alt välja ainult siis, kui kõik ta omapead jätaks ja tal poleks muud varianti kui tööle minna.

Ja minu teada tegelikult kogu palk ei läheks võlgade katteks. Mingi summa jäetakse alles, et inimene ikkagi ära elada saaks. Ja võimalik, et kui sul on lapsed, jäetakse veel rohkem alles.

Jah, minu teada peaks see olema miinimumpalk.

Aga jah, tüüp oli tõesti tase – 13(!) aastat molutab kodus ja halab. Tema halab?! Lisaks, ta ema maksab tema eest mingeid võlgu. See tüüp on lihtsalt tont.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe inimese elatusmiinimum on 303,38, arestimise skeem

https://kuchmei.tartutaitur.ee/index.php?page=content&tag=scheme

Kui tal on 3 last, siis elatiseks midagi võetakse, aga enamus jääb alles.

https://kpkoda.ee/kohtutaiturid/tootasu-arestimise-skeem/ elatise skeem seal all

On ikka imelised saated kus keegi nii lihtsaid asju ei tea.

Või see on lavastus nagu Suletud uste taga?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, ma seda üldse ei pannud tähele, et selle uue naisega veel 3 last, jummel!

Nüüd ütleb küll, et see naine on ise kõik selleks teinud, et mees selline on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk kodus teeb kõike, on nagu kodune naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kelle äri kõrbes ja jäi võlgadesse. Kahtlen, et suudab tööellu naasta, Rootslane ei saanud talle väga ligi, sest ta oli nii lukus. Elas aaastaid naise kulul, tööd ei otsinudki ja saate lõpuski oli vana mina tagasi. Näis lootvat, et Rootslane võlub ta rahad tagasi. Naisest samuti kahju.

Ma kannataksin sellist meest max 6 kuud, siis peaksin ka olema temaga varem koos elanud ja inimest tundma. See naine võttis lihtsalt sellise mehe ja vabatahtlikult peab teda 13 aastat ülal, no mida hekki. No ei, milleks sellist pidada.

Unustasid, et sai temaga ka 3 last…..Mehe ärid läksid põhja juba nende tutvuse alguses ja mees ei käinud tööl nende suhte algusest peale. Ometi oli nõus see naine temaga 3 last saama. Ebareaalne.

Ütlen ausalt, et mul oli vastik seda tüüpi ja saadet vaadata. Kuidas see on reaalselt võimalik, et 13 AASTAT ei käi inimene üldse tööl, omal 4 last??!! Ja mis ta teeb seal kodus? Lihtsalt vahib telekat ja sööb naise tehtud toitu. Lihtsalt piinlik….Ja häbi pole üldse. Tõesti jäle. 13 aasta tubli tööga oleks saanud juba enamuse neist võlgadest makstud. 13 aastaga saab ikka väga palju tehtud. Ma ei kujuta ette, kuidas täies jõus mees suudab nii kaua kodus istuda, lapsi teha ja ise ei too sentigi pere lauale. Täielikult ohvrimentalideedis, ainult halamine, kuidas võlad on teda murdnud. Fakt on see, et 13 aastaga teenib juba päris korraliku summa, ka madalapalgalist lihttööd tehes. Absoluutselt KÕIK on parem, kui passida kodus ja lasta oma emal ja laste emal, naisel kõik kinni plekkida ja täiesti sirge seljaga pealt vaadata, kuidas su 4 last, naine ja ema kõik kannatavad sinu laiskuse pärast.

Ma arvan, et see tüüp tõmbab enne nööri kaela, aga tööle ta ei lähe. Sellise puhul olekski ainuke variant naisel ta välja visata. Milleks teda vaja on? Mitte mingisugust raha nagunii ei too ja naine kasvatab üksi lapsi. Ema peaks ka südame külmaks tegema ja poega mitte aitama. Nagu sellest ei piisaks, et võib poja tõttu juba kodutuks jääda. See inimene ajaks jalad kõhu alt välja ainult siis, kui kõik ta omapead jätaks ja tal poleks muud varianti kui tööle minna.

Sõltuvussuhe, mehe lõhn majas jne.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta oleks 13 aastat tagasi tööle läinud ja võlgu vaikselt maksnud, oleks ju nüüdseks vaid ca 7-10a veel, et nulli saada.

Kui ta nagunii naise ja ema rahakoti peal elab, küll oleks ka tööl käies hakkama saanud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka tubli naine olema, et 5-liikmelist peret üksi üleval pidada.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt piinlik lugu. Tõesti vastik. See tüüp on tõeliselt manipulatiivne ka. Ma ei saa aru, kuidas see naine sellisega suutnud nii pikalt koos elada ja nii palju lapsi ka veel saada. Kogu see mehe närvivapustuse etendamine tundus ka teesklus. Oli näha, et tüüp on isegi Rootslasele vastik ja hammustas manipulatsioonid läbi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegi pärast arvan, et ehk see naine ajaski ta sinna saatesse ja nende juttude järgi tundus, et naisel on lõpuks üsna villand saanud. Eks aja küsimus, millal mehe maha jätab. Siis on elatisvõlg lisaks ühele veel 3 lapse ees. Siis veel rohkem põhjusi leida, miks tööle minna ei saa, sest veel rohkem raha võetakse ära.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestan, et selline mees saatesse tulekuga nõus oli. Väga kahtlane. Pigem pandi fakti ette, sest ei olnud näha, nagu oleks koostööd teha tahtnud. Pigem irvitas selle kõige üle.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta kirjeldas ISEGI juba 13 aastat tagasi toimunud kohtutäituri poolt ruumidest väljatõstmist olukorrana, kus tema oli ohver. ometi eelneb sundväljatõstmisele 1) mitmekordsed meeldetuletused võlausaldajalt; 2) kohtumenetlus (kus ta kindlasti ei soovinud osaleda ja kohus tegi tagaseljaotsuse); 3)seejärel väljamõistetud summa vabatahtliku täitmise nõuded (ole inimene ja vasta, tee maksegraafik); 4) seejärel kohtutäituri poolt vara arestimine (reageeri vähemalt siis); seejärel nõude pööramine varale – arvatavasti need samad ruumid; 5) kohtutäituri nõue ruum vabastada; 6) kohtutäituri pöördumine kohtu poole, et tekiks õigus võlgniku ruumidesse siseneda, et vara müüki panna.
kõik see pidi olema aastate pikkune menetluse kohtutes ja kohtutäituri käes. siiski esitles isik juhtunut telekas olukorrana, kust temalt võeti ebaseaduslikult ja tagaselja tema ruumid üle. ei imesta, kui ongi tegemist isiksusehäirega ja inimene näebki olukorda sellisena. sülitab absoluutselt kõigele, isegi kohtuotsusele. seda osa, et tema arvates ebaõiglase ja ränkraske võlakoorma võlausaldajad on täpselt samasugused inimesed, nagu tema ise, kes seda raha vajavad täpselt samuti, nagu tema, ei ole tüübile üldse mõtet selgitada.
see, et täitur palga ära võtab, on jama. tema ja tema kolme lapsega jäetakse nii suur arestivaba summa, et ta ei teenigi nii palju.
kui naine ta välja tõstab, siis kindlasti ta hakkab ennast esitlema, nuuks, selle naise ohvrina, nuuks, kes polnud nõus talle enam sokke ostma, kuigi tema oli hädas.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piinlik jah, kui täisjõus meesterahvas endast sellise ohvri on teinud. Endal pole nagu üldse piinlik. Ja naine veel ütles, et tutvudes võlus see, et tundus nii TUGEV mees. Vabandage väga..

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elasid mingis ääreala metsanurgas, kas seal hakka mitut autopesulat pidama või?

Miks see algus nii suur ja äge pidi olema, et oma ja ema vara panti pai?

Selline alla 10 tonnise kuupalga eest küll tööle ei lähe. Ei tasu ju ära.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar parajaid. Ma küll naisele kaasa ei tunne. Ise võttis sellise tropi, tegi veel kolm last ka. Mis siin enam haliseda või piinlikkust tunda või tüdimust. Vabatahtlikult ju peab teda üleval.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta kirjeldas ISEGI juba 13 aastat tagasi toimunud kohtutäituri poolt ruumidest väljatõstmist olukorrana, kus tema oli ohver. ometi eelneb sundväljatõstmisele 1) mitmekordsed meeldetuletused võlausaldajalt; 2) kohtumenetlus (kus ta kindlasti ei soovinud osaleda ja kohus tegi tagaseljaotsuse); 3)seejärel väljamõistetud summa vabatahtliku täitmise nõuded (ole inimene ja vasta, tee maksegraafik); 4) seejärel kohtutäituri poolt vara arestimine (reageeri vähemalt siis); seejärel nõude pööramine varale – arvatavasti need samad ruumid; 5) kohtutäituri nõue ruum vabastada; 6) kohtutäituri pöördumine kohtu poole, et tekiks õigus võlgniku ruumidesse siseneda, et vara müüki panna. kõik see pidi olema aastate pikkune menetluse kohtutes ja kohtutäituri käes.

Jeerum, ma ei näinud mitte midagi sellist. Kas ma hakkasin hiljem saadet vaatama?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, ma ei näinud mitte midagi sellist. Kas ma hakkasin hiljem saadet vaatama?

Lugesid ja midagi jutu mõttest ei taibanud?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AR ütles talle ju täitsa otse, et on “mugav manipulaator”. Ja kui see läks eetrisse, saates, mis on mõeldud tema promona ka, siis oli see veel viisakalt öeldud. Paha oli tõesti näha täisjõus mehe lõputut hala, ohsavaene “puusepp ilma tööriistadeta” (need jutumärkides olid ta enda sõnad). Sellises mahus võlgadest suudetakse välja tulla küll, ka palgatööga, aga ta jäi ikka lõpuski mingi äri teema juurde. Taustahääl ütles: “Keegi pole aidanud Tarmol 13 aasta jooksul rahaprobleemidest võitu saada”. No mida? Naine ja ema on teda elus hoidnud, emal kodu pandis, aga on ta üldse reaalselt abi otsinud, võlanõustajalt nt, ise midagigi teinud?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina usun küll, et sellistest terapeutidest on abi, kui inimene usub. Usk (st platseebo) on tohutult võimas jõud, mis võib imesid teha. Kes ei usu, sellele ei aita.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AR ütles talle ju täitsa otse, et on “mugav manipulaator”. Ja kui see läks eetrisse, saates, mis on mõeldud tema promona ka, siis oli see veel viisakalt öeldud. Paha oli tõesti näha täisjõus mehe lõputut hala, ohsavaene “puusepp ilma tööriistadeta” (need jutumärkides olid ta enda sõnad). Sellises mahus võlgadest suudetakse välja tulla küll, ka palgatööga, aga ta jäi ikka lõpuski mingi äri teema juurde. Taustahääl ütles: “Keegi pole aidanud Tarmol 13 aasta jooksul rahaprobleemidest võitu saada”. No mida? Naine ja ema on teda elus hoidnud, emal kodu pandis, aga on ta üldse reaalselt abi otsinud, võlanõustajalt nt, ise midagigi teinud?

Tundub, et ta tahaks pigem Kerro stiilis abi. Et mingi maag või nõid tuleks ja paneks tal rahavood liikuma. Ei tea, mida ta reaalselt loodab. Et lihtsalt niisama kaovad ühel ilusal päeval võlad ära? Võidab lotoga miljoni? Kuskilt lihtsalt niisama kukub raha sülle?

Kes teda aitama peaks? Tuleb lihtsalt maksab tema eest võlgu?

Vastik vaadata. Ja Rootslane samas suudab nii viisakaks jääda ja üsna läbi lillede öelda. Nagu see väljend “emade poeg”, mida korduvalt kasutanud. See vanavanemate pattude asi ka. Tundub ka selline võte, et mõnel ohvrimentaliteediga inimesel on abi sellest, kui on süüdistada konkreetselt midagi või kedagi, kas või mitme põlvkonna taha. Ja siis kunstlikult sellest vabastades on ka nagu platseebo. Peaasi, et oleks mingi endast väline põhjus, mida justkui kõrvaldada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesid ja midagi jutu mõttest ei taibanud?

Ma sain saatest aru, et välja tõstis teda rendileandja, mitte täitur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a sain saatest aru, et välja tõstis teda rendileandja, mitte täitur.

Võisid ka koos tõsta, rendileandja lihtsalt meelitas roti urust välja, et jõudu ei peaks kasutama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta kirjeldas ISEGI juba 13 aastat tagasi toimunud kohtutäituri poolt ruumidest väljatõstmist olukorrana, kus tema oli ohver. ometi eelneb sundväljatõstmisele 1) mitmekordsed meeldetuletused võlausaldajalt; 2) kohtumenetlus (kus ta kindlasti ei soovinud osaleda ja kohus tegi tagaseljaotsuse); 3)seejärel väljamõistetud summa vabatahtliku täitmise nõuded (ole inimene ja vasta, tee maksegraafik); 4) seejärel kohtutäituri poolt vara arestimine (reageeri vähemalt siis); seejärel nõude pööramine varale – arvatavasti need samad ruumid; 5) kohtutäituri nõue ruum vabastada; 6) kohtutäituri pöördumine kohtu poole, et tekiks õigus võlgniku ruumidesse siseneda, et vara müüki panna. kõik see pidi olema aastate pikkune menetluse kohtutes ja kohtutäituri käes.

Vaatasin spetsiaalselt üle, su jutt on täielik jura. Mitte mingit kohtutäiturit, rendileandja tõstis ta välja. Milleks selliseid asju luuletad, mida saates pole olnud? Olen ka ise rendileandja ning samamoodi vahetan lukud ja adjöö.

Tuleb välja, et mu aju võtab ikka paremini, kui mõne muu oma.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain saatest aru, et välja tõstis teda rendileandja, mitte täitur.

Miks poleks pidanud siis tõstma? Milleks puuki pidada ja muudkui uusi võimalusi anda ja ise seetõttu kahjumit saada?

120000 pole nüüd küll mingi ulmesumma mida tagasi maksta. Paljudel on eluasemelaen samas suurusjärgus või suurem, maksavad seda samuti palgatööl käies, mitme lapse ja muu elu kõrvalt probleemideta tagasi.

Vastik hakkas sellist meest vaadates. Maja oli ka vana ja logu ja ehitus pooleli jäänud. 13 aastaga oleks võinud kasvõi maja korda teha. Ise pidi ju puusepp olema.  Aga kuna maja olevat naise oma, siis kindlasti juba sellepärast ei liiguta selline mees seal lillegi.

Ja kui tõesti ei taha ametlikult palgatööl käia ja peab oma võla tagasi maksmist mingiks hirmsaks ebaõigluseks, siis enda ja oma laste üleval pidamiseks mingu siis mustalt tööle, sõtku bolti, hakaku youtuuberiks, tehku midagigi, et raha teenida.

Ja mingi auto ju peres on, saateski oli näha. Mees saaks ju hommikul koos naisega Tartusse (tõenäoliselt naine ju töötab Tartus) ja õhtul koju tagasi. Samuti on võimalik sõita jalgratta või ühistranspordiga tööle. Aga sellist tüüpi meestele käivad sellised asjad muidugi uhkuse pihta, tema läheb tööle siis kui palk on vähemalt 5000 eur, et saaks uue auto liisida, muidu mitte.

Naisel soovitaks see mõttetu puuk maha jätta. Kena naine, leiaks uue ja parema.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisel soovitaks see mõttetu puuk maha jätta. Kena naine, leiaks uue ja parema.

Ei saa ka aru, miks naine sellist üleval peab. Mees pole ju ka tänulik absoluutselt, et ema ja naise kulul on siiani elatud saanud. Kui enam varianti ei oleks, et raha kuskilt tuleb ja kuskil elada saab, siis hakkaks ka liigutama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tubli naine, jah! Käib kolmel kohal (või kolme kohaga? ei saanud aru) tööl ja kasvatab kolme last. Saatest jäi mulje, et ka majapidamine on tema õlul. Vähemalt saates tegi süüa naine.

Nüüd saavad ju kolmelapselised suurt toetust, oma palk lisaks ja naine elaks ilusti ära. See tähedab, koos lastega ja ilma selle meheta, oleks tal ju palju kergem elu. Raha jääks ka oluliselt rohkem alles kui praegu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OH, mis te nüüd. Ega siis mehehaisu majast välja või lasta!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks poleks pidanud siis tõstma? Milleks puuki pidada ja muudkui uusi võimalusi anda ja ise seetõttu kahjumit saada?

Kõik õige, olekski pidanud. Aga vastasin sellele, kes nägi seal kohtutäituri väljatõstmist ning kirjutas pika stoori, mis sellele lõik eelnema pidi:

ta kirjeldas ISEGI juba 13 aastat tagasi toimunud kohtutäituri poolt ruumidest väljatõstmist olukorrana, kus tema oli ohver. ometi eelneb sundväljatõstmisele 1) mitmekordsed meeldetuletused võlausaldajalt; 2) kohtumenetlus (kus ta kindlasti ei soovinud osaleda ja kohus tegi tagaseljaotsuse); 3)seejärel väljamõistetud summa vabatahtliku täitmise nõuded (ole inimene ja vasta, tee maksegraafik); 4) seejärel kohtutäituri poolt vara arestimine (reageeri vähemalt siis); seejärel nõude pööramine varale – arvatavasti need samad ruumid; 5) kohtutäituri nõue ruum vabastada; 6) kohtutäituri pöördumine kohtu poole, et tekiks õigus võlgniku ruumidesse siseneda, et vara müüki panna. kõik see pidi olema aastate pikkune menetluse kohtutes ja kohtutäituri käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see võlg on juba 13 aastat rahulikult olnud, miks siis ema peab nüüd korterit väiksema vastu vahetama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 91 kuni 118 (kokku 118 )


Esileht Hobinurk Ants Rootslase saade