Esileht Hobinurk Anu saade

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Anu saade

Postitas:

Tundub, et homme saab jälle midagi vastikut kuulda.

+3
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:16; 24.04 18:23; 24.04 20:13;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis seal tuleb siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 18:19; 24.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks suur onu räägib jälle, kuidas ta oma naise kõrvalt teisi naisi paneb. Ja naine selle peale vaid õnnetult, kuid teesklevalt nõusolevalt kaasa noogutab.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:16; 24.04 18:23; 24.04 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata juba ammu Anu saadet. Koguaeg ühed samad inimesed, muusikud, kulturnikud, näitlejad ja siis kordus, ja veelkord kordus, ja veelkord… Kaua saab ühte ja sama jama rahvale ette sööta? Ammu on aeg uueks saateformaadiks uue eestvedajaga.

+36
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:30; 24.04 20:10; 25.04 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see suur onu on?

* sureb põnevusest

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata juba ammu Anu saadet. Koguaeg ühed samad inimesed, muusikud, kulturnikud, näitlejad ja siis kordus, ja veelkord kordus, ja veelkord… Kaua saab ühte ja sama jama rahvale ette sööta? Ammu on aeg uueks saateformaadiks uue eestvedajaga.

Kas ETV on muutusteks suuteline? Seal ju sünnitakse ja surrakse sama saate juhina.

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 19:27; 24.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see suur onu on?

Andres Sõber.

Meeldetuletuseks – https://kroonika.delfi.ee/artikkel/74259493/kirev-voi-kohatu-vageva-suuvargiga-andres-sober-avalikustas-abikaasaga-anu-valba-saates-lahutuskriisi-poiss-murgeldas-vahepeal-teistega-ka-utle-nagu-asi-oli

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata juba ammu Anu saadet. Koguaeg ühed samad inimesed, muusikud, kulturnikud, näitlejad ja siis kordus, ja veelkord kordus, ja veelkord… Kaua saab ühte ja sama jama rahvale ette sööta? Ammu on aeg uueks saateformaadiks uue eestvedajaga.

Hämmastavad teadmised inimese kohta, kes juba ammu saadet ei vaata.

+15
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 20:00; 24.04 21:07; 25.04 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata juba ammu Anu saadet. Koguaeg ühed samad inimesed, muusikud, kulturnikud, näitlejad ja siis kordus, ja veelkord kordus, ja veelkord… Kaua saab ühte ja sama jama rahvale ette sööta? Ammu on aeg uueks saateformaadiks uue eestvedajaga.

Hämmastavad teadmised inimese kohta, kes juba ammu saadet ei vaata.

Kas sa ei klõpsi kanalite vahel üldse? Nii truu oled ühele kanalile?

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:30; 24.04 20:10; 25.04 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu küsimus on see, et miks peaks ühte alatut ja truudusetut inimest üldse kuidagi pjedestaalile tõstma? Saan aru, et naine teeb jaanalindu ja lapsed püüavad siluda asja, aga siiski…?

+33
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:16; 24.04 18:23; 24.04 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu küsimus on see, et miks peaks ühte alatut ja truudusetut inimest üldse kuidagi pjedestaalile tõstma? Saan aru, et naine teeb jaanalindu ja lapsed püüavad siluda asja, aga siiski…?

Sest tema panus ja tähtsus seisneb hoopis milleski muus.

+7
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 20:00; 24.04 21:07; 25.04 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellest jutt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see suur onu on?

Andres Sõber.

Meeldetuletuseks – https://kroonika.delfi.ee/artikkel/74259493/kirev-voi-kohatu-vageva-suuvargiga-andres-sober-avalikustas-abikaasaga-anu-valba-saates-lahutuskriisi-poiss-murgeldas-vahepeal-teistega-ka-utle-nagu-asi-oli

Päris huvitav “vend” jah. Praalib lausa sellega, kuidas ta üle aisa on löönud.
On alles kõva tegija, ma ütleks 🙂

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 18:19; 24.04 22:30;
To report this post you need to login first.

Kes see suur onu on?

Andres Sõber.

Meeldetuletuseks – https://kroonika.delfi.ee/artikkel/74259493/kirev-voi-kohatu-vageva-suuvargiga-andres-sober-avalikustas-abikaasaga-anu-valba-saates-lahutuskriisi-poiss-murgeldas-vahepeal-teistega-ka-utle-nagu-asi-oli

Päris huvitav “vend” jah. Praalib lausa sellega, kuidas ta üle aisa on löönud.

On alles kõva tegija, ma ütleks ????

Huh, nii inetu jutuga mees. Naist see tüüp küll üldse ei austa, on hoopiski veendunud, et naisel on temaga vedanud.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga pas.amagu leiab naisi ja armukesi kui kuulus on. Uskumatu!

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 19:27; 24.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei klõpsi kanalite vahel üldse? Nii truu oled ühele kanalile?

Ei klõpsa. Meie oma riigitelevisioon on ainuke, mida õige rahvuskonservatiiv vaatab ja tahab vaadata.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 00:03; 25.04 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anul kipuvad need osad külalised korduma. Jalmar Vabarna käib umbes kolm korda aastas tema saates.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anul kipuvad need osad külalised korduma. Jalmar Vabarna käib umbes kolm korda aastas tema saates.

See on tore, kui kordub. Saab teada, kuidas inimese elu on vahepeal läinud.

+4
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 00:03; 25.04 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anul kipuvad need osad külalised korduma. Jalmar Vabarna käib umbes kolm korda aastas tema saates.

Nii vähe? Ma pakun, et vähemalt viis korda käis.. :S

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saara Pius on ka kord kuus mu meelest.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et homme saab jälle midagi vastikut kuulda.

ja sa ootad nii väga seda saadet, et isegi tema postitad varem, kohe nii igav elu sul

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 08:32; 27.04 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et homme saab jälle midagi vastikut kuulda.

ja sa ootad nii väga seda saadet, et isegi tema postitad varem, kohe nii igav elu sul

Ma just mõtlen, et mis on valesti läinud inimese elus, et ta juba laupäeva õhtul mõtleb ette selle peale, kui vastik saade järgmisel hommikul telekast tuleb ja ta teeb selle kohta lausa teema. Ma ise pole mitte ainsatki nimetatud saadet mitte iialgi vaadanud, seega ma ei oska kommenteerida, millega tegemist, aga nagu… telekat EI PEA vaatama, päriselt ka. Eriti kui sealt nii vastikud saated tulevad, mis juba ette rahulikult magada ei lase.

+12
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ongi staaride nappus, sama häda on n.ö. naiste ajakirjades, ikka ja jälle ühed ja samad näod oma elust-olust ja vaimsest kirgastumisest rääkimas.

Aga  TA tekitas huvi, et kohe midagi vastikut on oodata sp. panin teleka käima, toon kohvi ja jään ootele.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 09:43; 25.04 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga  TA tekitas huvi, et kohe midagi vastikut on oodata sp. panin teleka käima, toon kohvi ja jään ootele.

Kuna teemaalgatajal on ilmselt isiklik kana kitkuda, siis ei pruugi see näidatav mitte kõigi jaoks sama vastik olla.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:00; 26.04 10:02; 26.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei klõpsi kanalite vahel üldse? Nii truu oled ühele kanalile?

Hmm. Tegelikult ei klõpsi jah. Ei vaata lineaarset televisiooni ja salvestustes on ainult mulle meeldivad saated.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 20:00; 24.04 21:07; 25.04 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mõned vaatavad vist liiga palju klantšajakirju ja vahivad telekat. Kui piirduda kvaliteetse ajakirjanduse ja etv-ga, siis ei tohiks sellist probleemi olla.

Öelge ausalt, kas te hakkate innukalt lugema või vaatama, kus pealkiri reklaamib, et keegi Tiina Tamm naudib emaks olemist.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 10:03; 25.04 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust on Maahommik ka huvitavam kui Anu saade…

… jaaaa jälle esimene külaline on näitleja. Klõpsin kohe kanali mujale.

+19
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:30; 24.04 20:10; 25.04 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nüüd võiks öelda et kellelegi ei meeldi Anu saade? Või ei meeldi neile 20 inimesele kes siin teemas vastanud on?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anu Välba näeb ikka väga hea välja, minu arust ei ole ta üldse vanemaks jäänud, kuigi hakkab juba tasapisi  50le lähenema.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätkuvalt vaatan seda saadet, minu pühapäevahommikune rutiin – kohvitass ja Anu saade. Aga järjest jamamaks läheb see saade tõesti.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Hobinurk Anu saade