Esileht Hobinurk Anu saade

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Anu saade

Postitas:

Kes see suur onu on?

Andres Sõber.

Meeldetuletuseks – https://kroonika.delfi.ee/artikkel/74259493/kirev-voi-kohatu-vageva-suuvargiga-andres-sober-avalikustas-abikaasaga-anu-valba-saates-lahutuskriisi-poiss-murgeldas-vahepeal-teistega-ka-utle-nagu-asi-oli

Saage juba sellest viie aasta  tagusest saatest üle, arvan, et saatejuhile võis tulla selline otseütlemine üllatuseks.  Aga ma saan aru, et just sellepärast õhinal seda saadet vaatate, et äkki midagi samasugust tuleb?

+8
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 09:43; 25.04 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina ei suuda hommikuti telekat vaadata. Väga halb aeg ühele saatele.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 10:03; 25.04 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui kohutavalt ülekaaluline.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 10:54; 25.04 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui kohutavalt ülekaaluline.

Aga kui kaunid ja sportlikud tütred!

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 10:57; 25.04 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui kohutavalt ülekaaluline.

Aga kui kaunid ja sportlikud tütred!

Sellega vabandab ülekaalulisuse välja?

+11
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 10:54; 25.04 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prillitoos sobib pühapäeva hommiku saateks rohkem  – rahulikum, mitmekesisem teema- ja külalistevalik, lühemad lood, informatiivsem.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis seal ikka: onu paneb labast Rapla huumorit, ise uhke ka veel selle üle.

Ise küll sellist pereelu elada ei suudaks, aga nemad seal Raplamaal elavad nii ja on veel uhkedki.

+15
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu küsimus on see, et miks peaks ühte alatut ja truudusetut inimest üldse kuidagi pjedestaalile tõstma? Saan aru, et naine teeb jaanalindu ja lapsed püüavad siluda asja, aga siiski…?

Põhjus saatesse kutsmisel on ilmselt see – Anu saade on ju teatavasti reklaamisaade  – et sellel Sõbral tuli aprilli keskel raamat välja. Koroonaajal läks vahepeal saade õige pisut paremaks, kuna polnud 100% sisuturundus lauljatele/näitlejatele, aga eks õige pea on samal rajal tagasi.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tal on paremaid ja halvemaid saateid. Vahepeal hakkan käega ööma, aga siis jälle huvitavad teemad ja inspireerivad inimesed.

Tänane hea lugu oli Taboriga näiteks…selline killuke päikest sombusesse hommikusse.

Sõbra teemat kommenteerides, teate teada peab natuke tundma…ta on 120 % musta humooriga, ilmselt selline tahumatus ja robustsus on aidanud tal ellu jääda, läbi lüüa omal ajal. Treenerina teda siiski hinnatakse, kuigi osa poisse hoiab ikka peast kinni vahel 🙂

“Aitäh , et trenni tulite ja mida te siis täna teha sooviksite?” treenerina just erilisi pärleid ei kasvata, aga vb ei pea see ka eesmärk olema.

Hetkel on väga tunda erinevus vene aja ja uue eesti ajastu inimeste vahel, nagu ei mõista nooremad vanakooli mentaliteeti, ei mõista vanemad uut pehmode ajastut.

See aga juba veidi teemast kõrvale.

Kokkuvõttes, minu rafineeritud maitsele Sõber ei ole, aga kuna teda isiklikult veidi tean, siis tegemist suure südame ja ikka õilsa asja eest väljas  mehega, lihtsalt et tema meetodid ei pruugi kõigile sobida.

Samas tõesti, kui kenad ja edukad tütred!

+22
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui kohutavalt ülekaaluline.

Aga kui kaunid ja sportlikud tütred!

Sellega vabandab ülekaalulisuse välja?

Ei vabanda, aga meeldivaks tasakaaluks on küll.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 10:57; 25.04 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu väravat sa lõid?????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Margus Tabor on küll üdini positiivne ja sümpaatne inimene. Poleks ilma selle teemata vist meeles olnudki Anu saadet vaadata, tore, et hakkasin vaatama siiski 🙂

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbra teemat kommenteerides, teate teada peab natuke tundma…ta on 120 % musta humooriga, ilmselt selline tahumatus ja robustsus on aidanud tal ellu jääda, läbi lüüa omal ajal. Treenerina teda siiski hinnatakse, kuigi osa poisse hoiab ikka peast kinni vahel ????

Mulle on Sõber alati tundunud robustne ja labane ja mitte eriti intelligentne inimene olevat. Olen mõtelnud, et küll ta naisel peab ikka hea kannatus olema, kuna tema huumor tundub kohati ikka liiga must.

Kui aga täna kuulsin, millise armastusega tema tütred oma õnnesoove saatsid, siis tundub, et see, mida mees väljaspoole kuvab, on totaalselt erinev sellest, milline ta oma pere ja lähedastega on.

+26
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbra teemat kommenteerides, teate teada peab natuke tundma…ta on 120 % musta humooriga, ilmselt selline tahumatus ja robustsus on aidanud tal ellu jääda, läbi lüüa omal ajal. Treenerina teda siiski hinnatakse, kuigi osa poisse hoiab ikka peast kinni vahel ????

Mulle on Sõber alati tundunud robustne ja labane ja mitte eriti intelligentne inimene olevat. Olen mõtelnud, et küll ta naisel peab ikka hea kannatus olema, kuna tema huumor tundub kohati ikka liiga must.

Kui aga täna kuulsin, millise armastusega tema tütred oma õnnesoove saatsid, siis tundub, et see, mida mees väljaspoole kuvab, on totaalselt erinev sellest, milline ta oma pere ja lähedastega on.

Tean ka mõnda sellist robustset vanemat meest. Ja huvitav, et nad oma tütreid väga hoiavad ja kaitsevad ja ülistavad, samamoodi tütred oma isa vastu. Ülejäänud inimestega on suhted sageli üsna konfliktsed. Jäingi siin mõtlema, et mis muster see on…

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõber on tõesti ehmatavalt suures kaalus. Ja seejuures räägib uhkelt kiloste tortide korraga söömisest…

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 21:00; 26.04 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui mõne naisterahva kaalu siin kommentaariumis arvustatakse…Kui silmakirjalik ikka naissugu on.   Mees paks = laisk, kasimatu, ülbe. Naine paks = olen nagu tahan, olen suppper iseloomuga, kuidas julgetakse mu k a a l u arvustada – paksuvihkajad?! Mnjah.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui mõne naisterahva kaalu siin kommentaariumis arvustatakse…Kui silmakirjalik ikka naissugu on. Mees paks = laisk, kasimatu, ülbe. Naine paks = olen nagu tahan, olen suppper iseloomuga, kuidas julgetakse mu k a a l u arvustada – paksuvihkajad?! Mnjah.

No antud mees paistis küll endast väga heal arvamusel olevat nagu alati, ära sellepärast küll muretse. Nii tõsine rasvumine on paraku suur terviserisk nii naistele kui meestele.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 21:00; 26.04 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis on mingi seltskond inimesi, kes raiub, et ülekaal ei põhjusta mingeid tervisevaevusi. Et nad ei ole rohkem ohustatud ja haigemad kui kõhnad inimesed. Ja et meditsiinisüsteemi ei koorma ülekaalulised inimesed sugugi rohkem kui saledad.

Korduvalt olen seda perekoolist lugenud. Pidada täielik müüt ja väljamõeldis olema, et ülekaalulised kulutavad ja tarbivad rohkem meditsiini ressurssi.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 07:09; 27.04 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis on mingi seltskond inimesi, kes raiub, et ülekaal ei põhjusta mingeid tervisevaevusi. Et nad ei ole rohkem ohustatud ja haigemad kui kõhnad inimesed. Ja et meditsiinisüsteemi ei koorma ülekaalulised inimesed sugugi rohkem kui saledad.

Korduvalt olen seda perekoolist lugenud. Pidada täielik müüt ja väljamõeldis olema, et ülekaalulised kulutavad ja tarbivad rohkem meditsiini ressurssi.

Ülekaal ja rasvumine on kaks erinevat asja.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:00; 26.04 10:02; 26.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage juba sellest viie aasta  tagusest saatest üle, arvan, et saatejuhile võis tulla selline otseütlemine üllatuseks.  Aga ma saan aru, et just sellepärast õhinal seda saadet vaatate, et äkki midagi samasugust tuleb?

Uskumatu, et sellest on 5 aastat. Samamoodi, kui nüüd saadet reklaamiti, tundus nagu Sõber alles käis seal. Aga sa eksid, minu jaoks oli too 5 aasta tagune ebameeldiv kuulamine ja sel korral jätsingi saate vahele, kuna tema mõtted ei huvitanud üle kuulata.
Tema puhul pakuvad huvi tööalased saavutused, millest ülevaate saamiseks piisab spordiuudistest, isiklikus plaanis ei huvita.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta alati intervjuudes oma abikaasat alandab….

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta alati intervjuudes oma abikaasat alandab….

Ma ei oleks nii kindel, et ta naine ennast alandatuna tunneb. Nad on lihtsalt teise põlvkonna inimesed ja ilmselt ka paljude jaoks harjumatu (musta) huumori viljelejad.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:00; 26.04 10:02; 26.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oleks nii kindel, et ta naine ennast alandatuna tunnbe. Nad on lihtsalt teise põlvkonna inimesed ja ilmselt ka paljude jaoks harjumatu (musta) huumori viljelejad.

Inimene võiks ära tunda, millal ja kus sobib sedalaadi musta huumorit teha. Mina isiklikult olen ka väga musta huumori austaja. Selle mehe ütlemistest seda huumorit välja ei loe. Isegi, kui neil omavahel ongi mingi eriline, teistsuguse nurga alt must huumor, siis peaks arvestama, et televaataja seda ära ei tunne ning tunnetab asja täiesti teistmoodi. Seega, võiks sedalaadi omavaheline tögamine (kui see nii on – mina ei usu, et on) jääda tõesti ainult koduseinte või selle seltskonna vahele, kes teab tausta ja saab aru, et see kõik on nali.

 

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 07:09; 27.04 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oleks nii kindel, et ta naine ennast alandatuna tunnbe. Nad on lihtsalt teise põlvkonna inimesed ja ilmselt ka paljude jaoks harjumatu (musta) huumori viljelejad.

Inimene võiks ära tunda, millal ja kus sobib sedalaadi musta huumorit teha. Mina isiklikult olen ka väga musta huumori austaja. Selle mehe ütlemistest seda huumorit välja ei loe. Isegi, kui neil omavahel ongi mingi eriline, teistsuguse nurga alt must huumor, siis peaks arvestama, et televaataja seda ära ei tunne ning tunnetab asja täiesti teistmoodi. Seega, võiks sedalaadi omavaheline tögamine (kui see nii on – mina ei usu, et on) jääda tõesti ainult koduseinte või selle seltskonna vahele, kes teab tausta ja saab aru, et see kõik on nali.

sellist huumorit harrastati palju kunagi ja seda tegid tihtipeale just sportlsed jms, ta ju vanakooli mees, ei usu, et muutub kellegi kommentaari pärast, teda ümbritsevad inimesed sellega harjunud ja mingit probleemi ei näe, nii et saa üle

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 08:32; 27.04 12:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Hobinurk Anu saade