Esileht Ajaviite- ja muud jutud Anu Saagim

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Anu Saagim

Postitas:
Kägu

Kui vana teie olete ja mida Anu Saagimist arvate?

Ajendatuna eilsest, kui kurtis, et tema kohta avaldavad (halba) arvamust vaid vanad “penskarinässid”.

Mina olen 38 ja arvan temast pigem hästi. Usun, et ta on tegelikult tark ja kaval naisterahvas, välimus on ka kena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ta muidu, mis ta on, aga selliseid kompleksivabu ja humoorikaid vanemaid daame võiks eestlaste hulgas rohkem olla küll. Muidu siin see pidev iseenese põďemine ja ving ja sapp ja traagika.

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen vana penskarinäss 😀 ja arvan ka head, et lahe ja julge daam

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Usun, et ta on tegelikult tark ja kaval naisterahvas, välimus on ka kena.

Tarkuses sügavalt kahtlen, kavalusega olen nõus ja välimust pole lähedalt, pestuna ja ilma meigita näinud, et hinnata.
M47.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on tema vanus täielik MÜSTIKA! Emaga täpselt sama vana ja no ei kujuta mina ette, et mu ema niimoodi käituks/oleks! ja mu ema pole üldse mutilik ega midagi. N26

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tarkuses sügavalt kahtlen, kavalusega olen nõus ja välimust pole lähedalt, pestuna ja ilma meigita näinud, et hinnata.
M47.

Olen samal arvamusel. Olen näinud teda ka ilma meigita ja tavaline eelpenskarinäss. Ainult endas ebakindel inimene vehib kätega ja hoiab oma suud pidevalt pärani lahti nagu lollakas. Ameerikast saadud komme.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei oska midagi arvata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samamoodi ei arva tast midagi. Tema ise mitte, küll aga sookaaslased (ja pk käod) on tast aga mingi veidra etaloni teinud, et vaadake aga kui kaunis ja kui vahva, kes nii ei arva, on penskar. Nooh… Mulle isiklikult meeldib inimeste sisemine ilu. Mitte klisheena, vaid päriselt ka. Saagimi “tarkust” ma ei oska hinnata – pole ta siiani millegi erilisega hiilanud, tema ampluaa on kollane uudis ja kes-kellega-kuna-ja-miks. Haridust tal suurt pole, omal alal võib tegutseda, aga kas see on midagi, mis ka tulevikku jälje jätab, pole kindel. Labasus on küll asi, mida ma tõsiselt lülin. Mul on kolleeg, pedagoog, kena haritud inimene, kes aga vabal ajal vot just selliseid pepu ja kaka nalju teeb, ise naerda müristab ja uskumatu – ka teisi nakatab. Istun alati kui tummahammas kui koos seltskonnas oleme, sest minu jaoks on see nii valusalt piinlik. Aga näe, on kontingent, kes mõnuga kaasa itsitavad.
Saagim pole minu jaoks kindlasti mitte Eesti ainus. Mulle näiteks väga meeldib Siiri Sisask (kui meelelahutusmaailmast võtta). Palju intelligentsem ja kaunim igast vaatenurgast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei meeldi see labane roll mida ta etendab ja ilmselt ei ole tal ka head iseloomu kui uskuda Ingrid Veidenbergi juttu sellest, et just Saagim korraldas Inno abiga selle koleda kättemaksukampaania. Ja veel need tema noorpõlve kolemehed, võehh

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Viimasele

Kui võrdled Saagimit ja Sisaskit ainult välimuse osas, siis muidugi, Sisask ei jää talle milleski alla, pigem teeb hoopis silmad ette, no just loomuliku ilu ja vaikse väärikusega.

Aga muus osas ära Saagimit alahinda. Tema tarkus seisnebki selles, et ta on osanud imehästi ära kasutada seda, mis talle on antud. Ja kui antud pole, on ise juurde valetanud. No ta on vahest lärmakas ja labane, aga ka mulle näib, et see on pigem ta enda kujundatud imidž, mitte päris tema. Kõik teised “meelelahutusstaarid” või kuidas iganes neid nimetada, püsivad heal juhul ehk aasta-paar püünel, aga Saagim on nagu ilmasammas! Ehhee. Nii et selles osas mina küll teda imetlen.

Üks nostalgitsev artikkel ka siia juurde –

P.S. Tuli meelde see kägu, kes halvustas üht 50-aastast naisterahvast vaid seepärast, et too söandab ikka veel kanda pikki blonde juukseid. Huvitav, mis ta siis veel Anu Saagimist arvab?? 😄

P.P.S. Minul vanust 35 a.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei meeldi see labane roll mida ta etendab ja ilmselt ei ole tal ka head iseloomu kui uskuda Ingrid Veidenbergi juttu sellest, et just Saagim korraldas Inno abiga selle koleda kättemaksukampaania.

Kampaania? Millise?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei arva mitte midagi. Ei head ega halba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle ta väga meeldib!

29 olen

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib, kuidas ta keerutamata asju välja ütleb. Taiplik naisterahvas ja kena välimusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tark, kaval ja näeb hea välja.
See, et vahel labast sisse viskab, no kes meist täiuslik on?
N 40.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anu Saagim on hästi pikk ja see mõjub. Kenad terved juuksed ja sale keha.
KÜll aga mõtlen ma, milline ilukirurg talle sellised rinnad on teinud? Kuskohas need nibud asetsevad? Täiesti ebaõnnestunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anu Saagim ju kandideeris viimastel valimistel ja mu 70-aastane ema hääletas tema poolt. Tema meelest on Anu tark ja efektne naine.

Mulle (40+) tundub Saagim võlts ning labane. Samas pidu võiks temaga koos panna küll – kindlasti oleks lõbus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anu Saagim räägib paljudes intervjuudes anonüümsetest netikommentaatoritest ja nende kohtusse kaebamisest. Nii et ettevaatud, prouad ja preilid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tema tarkus seisnebki selles, et ta on osanud imehästi ära kasutada seda, mis talle on antud. Ja kui antud pole, on ise juurde valetanud.

Mis talle siis antud on? Pigem on ta ise omale juurde pannud ja üleni kunstlik. Tema “tarkus” ei suuda ära taibata isegi seda, et mitte tema ei kasuta meediat, vaid meedia kasutab teda oma kasumihuvides ära. Ühiskonnas ongi levimas saagimisündroom – mida lollimat nägu tehakse ja mida madalamad naljad, seda kergem on massile ajupesu teha. Kõik jäävad imetlema suuri tisse ja kõrvuni suud ning ühiskonna suurematele probleemidele ei jää neil oma aega ega ajukest murda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei meeldi see labane roll mida ta etendab ja ilmselt ei ole tal ka head iseloomu kui uskuda Ingrid Veidenbergi juttu sellest, et just Saagim korraldas Inno abiga selle koleda kättemaksukampaania.

Kampaania? Millise?

Eks loe https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/anu-saagim-ja-ingrid-veidenberg-avaldavad-sudametu-kattemaksu-tagamaad-mille-tottu-naised-juba-kummekond-aastat-sonagi-ei-vaheta?id=84049502

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühiskonnas ongi levimas saagimisündroom – mida lollimat nägu tehakse ja mida madalamad naljad, seda kergem on massile ajupesu teha. Kõik jäävad imetlema suuri tisse ja kõrvuni suud ning ühiskonna suurematele probleemidele ei jää neil oma aega ega ajukest murda.

Kes selle kohta ütleski: me lõbustame teid lolliks. See on sihilik ja toimib.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Näh, kuhu artikli link kadus? Pidasin silmas seda – https://ekspress.delfi.ee/kuum/kuhu-kadusid-eesti-sekspommid?id=86916015

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Mis talle siis antud on? Pigem on ta ise omale juurde pannud ja üleni kunstlik. Tema “tarkus” ei suuda ära taibata isegi seda, et mitte tema ei kasuta meediat, vaid meedia kasutab teda oma kasumihuvides ära.

No seda ma silmas pidasingi – et kui antud pole, siis on endale ise juurde valetanud.

Üldse ei nõustu su teise väitega. Mitte kordagi pole mulle küll jäänud muljet, et meedia kasutab Saagimit ära. Pigem vastupidi. Kõik teised “seksikiisud” on aegade hämarusse kadunud, aga Saagim oskab ikka ja jälle leida need õiged nupud, mida vajutada, et jälle pildile jõuda. See pole ehk seda laadi tarkus, mis sulle muljet avaldaks, aga rumal – ja ära kasutatud – naine ta kohe kindlasti pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga rumal – ja ära kasutatud – naine ta kohe kindlasti pole.

Kas sina kannataksid C. Danhammeri sugust meest kasvõi viis minutit restoranilõuna eest välja?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõik teised “seksikiisud” on aegade hämarusse kadunud, aga Saagim oskab ikka ja jälle leida need õiged nupud, mida vajutada, et jälle pildile jõuda.

s. tsirkus ja s. ahvid.

Kes selle kohta ütleski: me lõbustame teid lolliks. See on sihilik ja toimib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hästi arvan (olen 43). Tal on mõistust ja julgust. Ok, on bravuuri ka ja eks ta vahel pingutab üle aga vahel ongi vaja natuke võimendada. Ja tundub, et tal on südant ka. Ahjaa, välimust on ka aga palju tema jätkuvast nooruslikkusest tuleneb tema isiksusest.
Selliseid võiks tõesti rohkem olla. Mõtle kui kõik oleks selles vanuses mutistunud nurgas tagarääkivad hiirekesed. õudne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid võiks tõesti rohkem olla.

Rikkaid Danhammereid ei jätkuks enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hästi arvan (olen 43). Tal on mõistust ja julgust. Ok, on bravuuri ka ja eks ta vahel pingutab üle aga vahel ongi vaja natuke võimendada. Ja tundub, et tal on südant ka. Ahjaa, välimust on ka aga palju tema jätkuvast nooruslikkusest tuleneb tema isiksusest.

Selliseid võiks tõesti rohkem olla. Mõtle kui kõik oleks selles vanuses mutistunud nurgas tagarääkivad hiirekesed. õudne.

Sa nagu ise oledki see Saagim?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Anu Saagim