Esileht Ajaviite- ja muud jutud Anu Saagim

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Anu Saagim

Postitas:
Kägu

Hm, ma just olen kuulnud, et ta on usaldusväärne ja lojaalne. Isiklikult küll ei tunne, aga jutt (kui bravuur ja šokeerimised reklaamiks lugeda, mida need ju ongi) on üsna mõistlik. Sümpaatne naine, ise küll selline pole ega tahaks olla, aga teda hukka ei mõista. N 50+

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen vanamutt ja arvan, et ühest Saagimist piisab. Kole oleks, kui kõik vanamutid sellised oleksid. Arvan ka, et Saagim on mõistlikum ja tasakaalukam, kui ta välja paistab. See on teater, mida ta teeb. Nooruses omandatud imidž ja seda ta nüüd hoiab ning teeb seda päris hästi. Edu talle, aga ise ei kavatsegi selline olla, isegi kui välimus välja veaks. (Ei vea – ennetan parastamisi.)
Danhammeril polnud omal ajal häda midagi, paras skandalist ja aferist, aga mis siis? Väheke silmakirjalik ei ole Anu ülistada ja Danhammerit põlastada? Olid päris paras paar.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piinlik on teda vaadata ja kuulata.
N44

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõistust tal eriti ei ole, julgust ja välimust küll. Eks rumalad imetlevadki teda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mulle meeldib, julge naine kes julgeb särada. 51 olen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimasele

Kui võrdled Saagimit ja Sisaskit ainult välimuse osas, siis muidugi, Sisask ei jää talle milleski alla, pigem teeb hoopis silmad ette, no just loomuliku ilu ja vaikse väärikusega.

Aga muus osas ära Saagimit alahinda. Tema tarkus seisnebki selles, et ta on osanud imehästi ära kasutada seda, mis talle on antud. Ja kui antud pole, on ise juurde valetanud. No ta on vahest lärmakas ja labane, aga ka mulle näib, et see on pigem ta enda kujundatud imidž, mitte päris tema. Kõik teised “meelelahutusstaarid” või kuidas iganes neid nimetada, püsivad heal juhul ehk aasta-paar püünel, aga Saagim on nagu ilmasammas! Ehhee. Nii et selles osas mina küll teda imetlen.

Üks nostalgitsev artikkel ka siia juurde –

P.S. Tuli meelde see kägu, kes halvustas üht 50-aastast naisterahvast vaid seepärast, et too söandab ikka veel kanda pikki blonde juukseid. Huvitav, mis ta siis veel Anu Saagimist arvab?? 😄

P.P.S. Minul vanust 35 a.

Ei, ma ei pea ainult välimust silmas. Olen sinu eakaaslane ja välimuse järgi arvamine jäi sinna keskkooli algusaastatesse. Pigem ikka tema (Sisaski) olek, tegemised, looming.
Minu jaoks ei ole valetav inimene kena.

Kuulun ka sinna rühma, kes leiab, et keskiga+ inimesel pikad juuksed on üleliigsed, või kerge…meeleheide. No nagu sotsiaalmeedias kellegi äramärgutud staatus “vallaline”.
Sorry, aga ma ju võin oma arvamust avaldada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Edu talle, aga ise ei kavatsegi selline olla, isegi kui välimus välja veaks. (Ei vea – ennetan parastamisi.)

Mis vajadus on anonüümselt enda välimust tõestada? Kas pole pohh, mida üks jumala võõras kägu kuskil arvab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

keskiga+ inimesel pikad juuksed on üleliigsed, või kerge…meeleheide

Siin üks memm on raskes meeleheites:

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei, mulle ei ole vaja neid välismaiseid duunitud pilte siia näitamiseks tuua. Olen näinud, arvamus jääb samaks. Sa ei pea ärrituma minu teistsuguse arvamuse peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest küll ilus pole. Otse vist üldse ei kannataks vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei meeldi see labane roll mida ta etendab ja ilmselt ei ole tal ka head iseloomu kui uskuda Ingrid Veidenbergi juttu sellest, et just Saagim korraldas Inno abiga selle koleda kättemaksukampaania.

Kampaania? Millise?

Eks loe https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/anu-saagim-ja-ingrid-veidenberg-avaldavad-sudametu-kattemaksu-tagamaad-mille-tottu-naised-juba-kummekond-aastat-sonagi-ei-vaheta?id=84049502

Seda asja alustas ikkagi Veidenberg, nagu mõlemad tunnistavad. Avaldada “lihtsalt väike nupp” nutvast lapsest ja siis kehitada õlgu, et mis see nüüd ära pole – nõme ja alatu. Ei maksa tagajärgede pärast halada.

Saagim on äge naine ja kindlasti mitte rumal. Ta on 100% meediainimene ja paljud meist ei olegi üldse pädevad teda hindama. Nagu keegi eespool oli kindel, et meedia kasutab teda ära… Inimene teab, mida tahab ja oskab seda saavutada. Välimuse teemal ei hakkaks pikemalt peatuma, see on kahtlemata väga hea.
Kohati minu maitse jaoks veidi üle võlli käitumisega, aga olekski väga igav, kui kõik käituksid minuga ühtemoodi. (vanus 42)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei meeldi see labane roll mida ta etendab ja ilmselt ei ole tal ka head iseloomu kui uskuda Ingrid Veidenbergi juttu sellest, et just Saagim korraldas Inno abiga selle koleda kättemaksukampaania.

Kampaania? Millise?

Eks loe https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/anu-saagim-ja-ingrid-veidenberg-avaldavad-sudametu-kattemaksu-tagamaad-mille-tottu-naised-juba-kummekond-aastat-sonagi-ei-vaheta?id=84049502

Ah see! See on ju nii vana ja täiesti kallutatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu mulle Saagim meeldib, aga need pikad sorakad juuksed… vot ei meeldi. Sellel ülaltoodud fotol ka ei meeldi just juuksed.
Vanemal inimesel muudavad juukseed kuidagi oma struktuuri, no ei jää ilusad ja kohevad. Tegelikult ka noorte hulgas on vähe ILUSAID pikkasid juukseid, tavaline on ikka mingid õhukesed sorakad.

N56

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib – kadestamisväärselt kena, julge, otsekohene, särav, enesekindel ja tark. Mina usun ka, et see kohati veidi üle võlli Anu on roll, mis talle hea sissetuleku on taganud juba aastateks. Kui see pole tarkus siis mis see on?
Olen 32 aastane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust sobivad talle pikad juuksed väga hästi, mis soengu ta peaks tegema siis? Lühikeste juustega poleks pooltki nii kena. Siin pildil toodud naist kaunistavad pikad juuksed samuti, juuksed on pool tema ilust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teda eraelus kümneid kordi näinud-kuulnud, aga me pole otseselt tuttavad. Minu jaoks on müstika see, miks ta targa ja meeldiva naisena endale sellise totra imago-maski on valinud, õigemini see, miks ta seda 20 aastat tagasi maha ei raputanud. Reaalelus rahulik, viisakas, tähelepanelik, lahke, olen teda kuulnud vägagi keerulisi asju arutamas, täie tõsiduse, süvenemisvõime, asjalikkuse ja meeldiva hääletooniga. Pole ühtki lolli lauset ka tema suust reaalelus kuulnud.

Ja nii kui kaamerat näeb, kukub kiljuma, riideid seljast pilduma, ennast hõõrutama, kriiskama, lõkerdama jne. ma ei saa aru milleks.

Okei, see on su roll. Okei, sa oled seda pidanud aastakümneid. Ehk aitaks juba. Näita inimestele enne vanadussurma ka seda oma normaalset, meeldivat, rahulikku, huvitavat, inimlikku, sõbralikku, arukat, põnevat külge.

Ja TEGELIKULT on ta ju väga umbes 17-20 aastat tagasi andnud intervjuu, kus ütles, et astub avaliku elu tegelase ja peolõvi positsioonilt tagasi, sest ei tunne enam nö väljajäetuse hirmu ja ei vaja enam seda kuvandit ja rolli. Minu ümberjutustus, enam seda intervjuud ei oska otsida.

Muidugi ei pidanud ta paari päevagi mu meelest vaastu ja pildus kuskil järgmisel peol juba juukseid ja riideid. Ja kiljus.

N50

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näita inimestele enne vanadussurma ka seda oma normaalset, meeldivat, rahulikku, huvitavat, inimlikku, sõbralikku, arukat, põnevat külge.

Ta ju ütles, et otseselt ei soovigi seda. Lihtsalt pole huvitatud ja ei lähe korda näidata laiemale massile, kes ta tegelikult on. Tema valik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Okei, see on su roll. Okei, sa oled seda pidanud aastakümneid. Ehk aitaks juba. Näita inimestele enne vanadussurma ka seda oma normaalset, meeldivat, rahulikku, huvitavat, inimlikku, sõbralikku, arukat, põnevat külge.

Aga see on ju igav ega huvitaks kedagi! Selliseid rahulikke ja sõbralikke keskealisi mutte on kõik kohad täis, siis ta ei eristuks enam kuidagi. Ja leiba see talle ka lauale ei tooks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näita inimestele enne vanadussurma ka seda oma normaalset

Vot perekool on see koht, kus mõni postitus ikkavõhku ahmima võtab oma siira juhmusega. Vanadussurma???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näita inimestele enne vanadussurma ka seda oma normaalset, meeldivat, rahulikku, huvitavat, inimlikku, sõbralikku, arukat, põnevat külge.

Ta ju ütles, et otseselt ei soovigi seda. Lihtsalt pole huvitatud ja ei lähe korda näidata laiemale massile, kes ta tegelikult on. Tema valik.

Absoluutselt tema valik. Kui ta aru saab, et kisub naeruväärseks, on tore. Kui ei, siis on pisut piinlik. Kiilus kinni noorusaega. Umbes siis nagu Margus Lepa, kes oma Kiire-rollist välja ei ole saanudki – minu arvamus ainult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näita inimestele enne vanadussurma ka seda oma normaalset

Vot perekool on see koht, kus mõni postitus ikkavõhku ahmima võtab oma siira juhmusega. Vanadussurma???

Mis selles sõnas siis nii koledat on? No kas sa siis loodad, et ta sureb millessegi enne loomulikku vanadussurma? Julmavõitu sinust.

Mina loodan küll, et ta sureb u 35 aasta pärast rahulikku vanadussurma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt tema valik. Kui ta aru saab, et kisub naeruväärseks, on tore. Kui ei, siis on pisut piinlik. Kiilus kinni noorusaega.

Kas tõesti arvad, et ta ei saa ise aru, mis sorti tüüpi ta mängib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen veendunud, et ta juba ammu ei saa aru, mida või keda ta seal “mängib”.
Miks peaks üks täiskasvanud, arukas naine üldse kedagi mängima? Kas ta ise on seest nii tühi ja rumal, et seda ei kannata siis karvavõrdki demonstreerida? KOGU AEG peab kedagi teist MÄNGIMA?
Ta ei tee sellega juba ammu mingit raha, ega ta Hollywoody näitleja ei ole, kel filmidesse kutsumine sõltuks mingist public image`st, s.o. mida popim on, seda rohkem käiakse teda vaatamas ja seda suuremaks kujunevad tasud, käibed jne.
Ta käib tööl nagu me kõik and that`s it.
Kellele see palagan või milleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja nii kui kaamerat näeb, kukub kiljuma, riideid seljast pilduma, ennast hõõrutama, kriiskama, lõkerdama jne. ma ei saa aru milleks.

Okei, see on su roll. Okei, sa oled seda pidanud aastakümneid. Ehk aitaks juba.

Tema kiljuv meediaroll hakkab ära tüütama. Uus põlvkond tuleb peale, kelle jaoks on ta juba näss, nagu ta ise penskareid nimetab. Püüd iga hinna eest noortele meeldida ja nende keskel pralletada on üle võlli keeratud. Nagu meeleheitlik püüd võtta veel viimast, mis võtta annab. Ka tema uhhuu jutusaated on oma sisult rohkem kätega vehkimised ja silmade pööritamised ning ka see on juba moest läinud. Kujutage nüüd ette teda 60-70 aastaselt alasti ristil seotuna või kiljudes oma paljaid tisse näitamas. Jätab napaka mulje. Pole siis ime kui ta Soomes sai “vastu nina”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Muidu mulle Saagim meeldib, aga need pikad sorakad juuksed… vot ei meeldi. Sellel ülaltoodud fotol ka ei meeldi just juuksed.

Vanemal inimesel muudavad juukseed kuidagi oma struktuuri, no ei jää ilusad ja kohevad. Tegelikult ka noorte hulgas on vähe ILUSAID pikkasid juukseid, tavaline on ikka mingid õhukesed sorakad.

N56

Uh, ma vaatan selle MKR’i antikristlase katkiseid hõredaid juukseotsi ja – perekoolilikult – oksemaitse tuleb kurku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt tema valik. Kui ta aru saab, et kisub naeruväärseks, on tore. Kui ei, siis on pisut piinlik. Kiilus kinni noorusaega.

Ei arva. Vastupidi. Kust sa minu postitusest seda küll välja loed 🙂 Ma ju kirjutasin sellest, et tal on väga selgelt lahus pärismina ja roll ning võiks sellest rollitüübist juba hakata vaikselt välja tulema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole siis ime kui ta Soomes sai “vastu nina”.

Jah, aga kui ta väärikas soliidne proua oleks, siis ei ole ilmselt teda sinna Soome läbusaatesse kutsutudki, isegi Margna omasse mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole siis ime kui ta Soomes sai “vastu nina”.

Jah, aga kui ta väärikas soliidne proua oleks, siis ei ole ilmselt teda sinna Soome läbusaatesse kutsutudki, isegi Margna omasse mitte.

Väärikas ja soliidne proua ei võtaks selliseid kutseid vastugi. Mingi piir peaks ikka olema, kust üle ei astuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väärikas ja soliidne proua ei võtaks selliseid kutseid vastugi. Mingi piir peaks ikka olema, kust üle ei astuta.

Kuulsid ju millised summad seal saadaval. Vaevalt siis tal Õhtulehes seda uhhuudega töödki oleks. Mis üle jääb? Ka Humanas müüja olla või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulsid ju millised summad seal saadaval. Vaevalt siis tal Õhtulehes seda uhhuudega töödki oleks. Mis üle jääb? Ka Humanas müüja olla või?

Kui inimene on aastakümneid liikunud koos “rikaste ja ilusatega”, olnud ihaldatud paljude meeste poolt, kutsutud igale poole, hoitud väga heas vormis – miks ometi te arvate, et ta vajab üldse elamiseks veel mingit raha. Nende aastakümnetega on talle juba ilmselt – minu arvamus – kulda kingitud piisavalt austajate poolt, et elu lõpuni rahulikult ära elada.
Te nagu tõesti arvate, et tal ülehomse Kirde saia jaoks on vaja ajalehes tööl käia? Kui nii, siis on küll asjatu see rolli mängimine olnud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Anu Saagim