Esileht Kodunurk äpardused köögis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: äpardused köögis

Postitas:

toorest kartulit praadides pannile õli lisades imestasin, miks õli nii paks ja kollane on, aga valasin edasi. hetk hiljem avastasin, et õli asemel nõudepesuvahend, mis kuidagi õlipudeli kõrvale oli sattunud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tegin just guljassi ja lopus kui oli vaja jahu panna sisse taitsa uimasena tegin piima/jahu segu tassis ja valasin selle potti. ise veel segades motlesin, et kuidagi teistmoodi tundub kui tavaliselt. nii, et guljassi asemel tuli hoopis valge kaste lihatykkidega.[/tsitaat]
Ei saanud nüüd aru, miks sellest gulja¨i ei saanud? Kui kõige lõpus oli vaja jahu sisse panna, siis segasid selle veega ja panidki ju? Või kuhu sa selle panid? Mitte muhvigi ei saa aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ise lapsena isa samuti korra sisse larbitud kausitäis piimasuppi punase pipraga. Ise veel mõtlesin, et krrdi kibe kaneel on emal. Aga kuna olin jumala kindel, et panin just nimelt kaneeli supi peale, siis sõin ära ja ei nurisenud.
Teine kord tegin moosi- purukooki, kuhu pidi minema 1 tl või spl äädikat ja ma uhasin 1 dl. Kuigi üritasin seda kooki suhkruga magustada, ei saanud sellest asja.
Viimane äpardus, või noh, isegi mitte äparduseks ei saa seda nimetada, oli paar päeva tagasi, kus tahtsin teha Pad Thai’d. Tegin nii, nagu õpetuses ja no välja tuli nagu okse. Ei maitsenud mulle see kalakaste- suhkur- tamarin kooslus kastmes ja riisinuudlid tundusid kuidagi eriti vastikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aastaid tagasi sõbrannale külla minnes avastasin kogu ta pere kööki küürimas – 3 l arooniakompotipurk oli kaane pealt visanud, kogu köök oli kenasti roosa, lagi vajas ka värvimist 😀
ise olen korra alt läinud mädamunaga – peale seda muusutan alati muna, enne kui otse pannile löön… kohvi sisse olen soola pannud, banaanid olen kenasti ära koorinud ja siis otse prügikasti visanud, koored on pihku jäänud… suuremaid ekstreemsusi ei meenu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 11:26; 16.02 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin poti riisiga pliidile podisema ja läksin ise teise tuppa arvuti taha aega parajaks tegema. Mugavlesin toolis, lugesin kõik blogid läbi, uurisin foorumeid ja mängisin mänge. Mõne aja pärast tunnen – mis jube hais siin toas on? Olin just uue arvuti ostnud ja see ajas vahepeal sellist kärsahaisu moodi lõhna välja, arvasin kohe, et ju siis see arvuti ole, ega’s midagi, tegin akna lahti ja jätkasin oma internetirännakuid. Mõni aeg hiljem tundsin, et see kärsahais läheb ainult tugevamaks ja oh sa raks, kui meelde tuli, et jätsin riisi pliidile..! Tormasin kööki, mis oli paksult sinist tossu täis, avasin akna ja hakkasin seda musta söekäkki potist välja kraapima, ise mahlakalt vandudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aah, meelde tuli 🙂 kuna mulle maitsevad väga küpsetatud kastanid, siis otsustasin kodus järgi proovida, no et teen nagu popkorni – natuke õli potis kuumaks ja kastanid sisse… ja ossa süda kui need paukuma hakkasid, potikaas lendas laias kaares minema, köök oli praksuvaid kastaneid täis ja kui ma esimese ettejuhtuva kaane kätte sain ja potile peale surusin, siis pidin ise selle otsas niikaua kõhutama kuni lahing läbi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 11:26; 16.02 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli veel varasest noorepõlvest lugu meelde.
Koolis veel siis ei käinud.
Oli kibe heinateo aeg. Mehed hangusid heinu küüni alla. Päike palav, janu kõrvetas. Kamandati siis mind, et mine ja tee üks suur kann morssi.
Panin vilega tuppa. Vesi kannu, sõstramahl peale ja hea hulk suhkrut ka. Segan, maitsen – hapu veel. Panen suhkrut juurde, ikka mõnuga. Segan, maitsen – mis värk on, ikka jube hapu. Nagu hapumgi kui enne. Panen igaks juhuks veel suhkrut. Segan… Viin kannu õue. Isale veel ütlesin, et ei tea, natuke hapu vist jäi. Isa arvas: \”Ongi hea, liiga magus paneb suu kleepima!\” ja jõi korraliku suure janu. Küll tegi vissis nägu seejärel.
Viisin morsi tagasi, uut laari tegema.
Selleks ajaks oli ema ka juba köögis ja vaatas, et ma olin suhkru asemel sidrunhapet tummiselt morsile lisanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin ka kunagi lapsena sidrunhappega pannkooke, panin muudkui juurde, aga magusamaks ei läinud tainas.

Meil nõukaajal olid kõik kuivained siltideta ühesuurustes klaaspurkides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hautasin pliidil kapsaid, ühes potis olid veel kartulid, siis kastmepott, kõik kenasti pliidil podisemas. Külalised pidid tulema, läksin ülevalt klaase võtma ja üks klaas kukkus lauale ja pritsis tuhandeid kilde üle terve köögi laiali, kahjuks lendas ka pliidile toitude sisse, nii et kõik kupatus läks prügikasti, koristasin köögis ja otsisin peenikesi klaasitükke taga, neid leidsin veel järgnevatelgi päevadel.
Pidu sai ikka peetud, igaüks võttis midagi lohutuseks kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lõbusad lood 🙂
Meenusid kohe ka enda omad.
Kord küpsetasin kooki nii, et munad lõin vahtu ja panin siis korraks veel külmkappi. Kook oli juba ahjus kui avastasin, et munad on ikka külmkapis.

Tuli jaanipäev. Ämm arvas, et see oleks ju hea võimalus kisselliks keeta kõik moosid, mida muidu ehk ei sööda ära – külalisi ja lapsi kokku 30, teisel hommikul ikka juuakse see kõik ära. Teine hommik oli väga ilus ja soe, mängisime palli jne. Kui pealelõunat olime siis viimastele külalistele lehvitanud, siis meenus, et 20 liitrit kisselli on keldris ikka veel jahtumas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin öösel ¸elatiiniga kooki, et järgmisel hommikul tööle kaasa võtta. Kasutan selleks tavaliselt küpsetuspaberiga vooderdatud 28 cm lahtikäivat ümmargust vormi.
Nii seegi kord, kõik oli valmis ja hakkasin kooki tardumiseks külmikusse tõstma, kui halvasti kinnitatud koogivorm lahti tuli ja kogu vedel koogisegu laotus mööda külmiku riiuleid ja esiseina laiali.
Koristasin siis öösel pool tundi külmkappi ja nutsin haledusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesena meenub, kui lapsena tegin esimese katse keeta piima-makaronisuppi. Olin siis vist ca 7 või 8. Lapse loogika ütles, et makaronid tuleb lihtsalt piimas pehmeks keeta ja asi vask, ongi supp. Nii, piim keema, toored makaronid sisse, ikka mõnusas koguses, et ei peaks neid pärast piima seest taga otsima. Keeb ja keeb mul pliidil, makaronid on juba kogu piima endasse neelanud, a pehmed ikka veel ei ole. Lõpptulemuseks oli makaronipuder ja pott läks salaja mahakandmisele, sest seda põhjakõrbenud piima mina sealt potipõhjast oma lapse aruga enam lahti ei saanudki. Ema veel pärast pikka aega otsis ja kirus end, et kuhu see pott küll sai ja kuidas see niimoodi meie väikeses kodus ära kaduda sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõuka ajal oli sefiir suur defka ja väga ihaldusväärne. Meie kokanduse õpetaja andis meile siis sefiiriretsepti (. Otsustasime pinginaabriga (olime umbes 11-12) ise teha ja kohe PALJU, panime mitmekordselt aineid. Vispeldasimegi kokku ja hakkasime siis supilusikaga kandikule pätsikesi tarduma panema. Kahjuks oli seda segu ikka tohutult, nii et lõpuks pätsisime täis kõik kapid, laua, leivakasti pealse ja muud tasapinnad. Ema pidi kokku kukkuma kui nägi. Palusin härdalt, et ootame, kohe tarduvad ära, ja siis ootasimegi.. Järgmisel päeval kaapisime laudu ja mööblit puhtaks… ei tardunudki (äkki õpetaja andis tordisefiiri retsepti, mõtlen nüüd)

Igatahes sefiiriigatsus läks mõneks ajaks üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel sünnipäeval tõi perenaine vahetult enne karaoke-tuuri lauale vaagnatäie omatehtud singirulle. Kõik me laulsime tohutult entusiastlikult kaasa, pilgud telekas ja ei pannudki tähele, et ühtede külaliste spanjel oli meie nina alt terve vaagnatäie singirulle ära hävitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil olid ka millalgi kuges lapsepõlves moosiülejäägid tekkinud ja ema siis otsustas 1x koduveini teha. pudel oli ikka tohutu, mingi 40l äkki ja kui se möks seal sees käärima läks, siis ühel heal hetkel lõi lihtsalt põhja alt ära ja kogu tuba oli seda haisvat löga täis. oi see oli jube ja haises ikka jupp aega. igatahe veini tegemise isu pole emal enam rohkem olnud 😀

ise ma tegin millalgi kringlit külakostiks, aga kuna panin küpsemisajaga veidi mööda, siis läks suht kiireks bussi peale minekuga ja kringel jäi seest veidi nätskeks- maitses hästi, aga kui pärast need pärmirehitsad tulema hakkasid, siis oli küll jube

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kunagi lastena olime kahekesi omapead kodus ja tahtsime koogel- moogelit, no ja kuna seda head asja tehti meie arvates alati liiga väike kogus, sis me otsustasime mitte koonerdada. Kujutage sis ette, 7-ja 5- aastane \”kokk\” ja 10 muna! Mäletan , et sõime supilusikatega suurest kausist, aga lõpp läks ikka kuskile põõsaste alla .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei saanud nüüd aru, miks sellest gulja¨i ei saanud? Kui kõige lõpus oli vaja jahu sisse panna, siis segasid selle veega ja panidki ju? Või kuhu sa selle panid? Mitte muhvigi ei saa aru. [/tsitaat]

Sama siin, loen ja loen, aga ikka ei saa aru. Panid jahu sisse ja oligi kaste valmis..? Misasi siis viltu läks? Täiesti sportlik huvi juba tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina unustasin eile külmutatud vaarikad koogi jaoks sulama panna. Kui tainas valmis oli, tuli meelde, et vaarikad alles sügavkülmas. Sulatasin need siis 10 minutiga fööniga ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 16:45; 19.02 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina unustasin eile külmutatud vaarikad koogi jaoks sulama panna. Kui tainas valmis oli, tuli meelde, et vaarikad alles sügavkülmas. Sulatasin need siis 10 minutiga fööniga ära.[/tsitaat]
midagi poleks juhtunud, kui oleks need vaarikad külmunud kujul taignasse seganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

midagi poleks juhtunud, kui oleks need vaarikad külmunud kujul taignasse seganud.[/tsitaat]

ma korra tegin külmunutest ka, kuid kook jäi väga vedel ja vesine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 16:45; 19.02 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tegin just guljassi ja lopus kui oli vaja jahu panna sisse taitsa uimasena tegin piima/jahu segu tassis ja valasin selle potti. ise veel segades motlesin, et kuidagi teistmoodi tundub kui tavaliselt. nii, et guljassi asemel tuli hoopis valge kaste lihatykkidega.
nyyd siis peame seda jura tana ohtul sooma ahjukartulitega 😛

mida ”head” olete teie kokku keeranud?[/tsitaat]

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei saanud nüüd aru, miks sellest gulja¨i ei saanud? Kui kõige lõpus oli vaja jahu sisse panna, siis segasid selle veega ja panidki ju? Või kuhu sa selle panid? Mitte muhvigi ei saa aru. [/tsitaat]

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sama siin, loen ja loen, aga ikka ei saa aru. Panid jahu sisse ja oligi kaste valmis..? Misasi siis viltu läks? Täiesti sportlik huvi juba tekib. [/tsitaat]

Teemaalgataja segas jahu ju piimaga, mitte veega!
Piima-jahu seguga saab lihakastme küll, aga mitte gulja¨i. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 23:45; 19.02 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma korra tegin külmunutest ka, kuid kook jäi väga vedel ja vesine[/tsitaat]
Koogile võib lisada sügavkülmast võetud marju, sa ei pea neid sulatama.

Nipp sulle tulevikuks: sega sügavküömast võetud marjad kohe läbi tärklisega, lisa külmunud marjad kohe tainale ja kook kohe ahju – nii ei jää vesiseks.

Miks? Sest tärklis seob marjade mahla, marjad ei vaju ka põhja, seega ei teki marjamahlast ka vesisust ja saad täiesti normaalse koogi. 😉

Tärklise kogus on ca 1 spl ca 200 g marjade puhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 23:45; 19.02 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile panin koogipõhja ahju ja aru ei saa miks haiseb. Otsisin pliidi tagant, et juhtmed kärssavad. Hirmus kärsakas.
Aga alumisele restile taha nurka olid jäänud plastmass käepidemega potid…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 16:44; 20.02 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ükskord tarretist. Ostsin poest seda tarretisepulbrit prooviks, noh, et kuidas maitseb eks.
Tegin siis õpetuse järgi valmis. Panin külma. Oli juba õige aja külmas olnud, ikka veel vedel. No hoidsin siis kauem. Ootasin veel terve järgmise päeva ka- ikka oli vedel alles. Siis vaatasin pakendit (üks pakk jäi veel kappi) ja nägin, et kogemata ostsin hoopis kisselli 😀 Vaene mees, kes nii väga ootas, millal ometi tarretist saaks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tegi sõbranna esimest korda ¸elatiiniga torti ning Perekooli kokaraamatus oli viga sees, 3 tl asemel oli 3 dl ¸elatiini ning algajana ei osanud ta uneski arvata, et see pole reaalne, kui tordi sisse kulub oma 4 pakki ¸elatiini. See oli sürr, mis sealt välja tuli – see jogurtitarretis tõrjus isegi noaga lähenemiskatsed tagasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köök on selline koht kus ikka midagi põnevat juhtub. Kuna pean küllaltki vara tõusma siis ükskord unise peaga tegin kohvi kannu valmis. Valasin siis oma arust tassi, võtsin külmikust kohvikoore, et peale valada. Hakkasin siis valama ja krt tass tühi. Kus siis kohvi on, ma ju valasin. Oli hoopis kõrvalseisvas suhkrutoosis.

Vend oli just äsja abiellunud. Mina olin siis kuskil pubekas alles. Tema siis suure hooga hakkas ühepajatoitu tegema. Kapsas, porgand ja kaalikas juba potis ning koorisime kartuleid. Kuna oli tookord ka palju rahvast seal ja igasugust sagimist, siis nii need kartulid tervetena ka sinna potti läksid. Ema läks siis toitu segama ja pidi naeru krambid saama, et mis need siis on. Hea et sai kohe jaole, siis korjasime neid välja ja jahutasime, et saaks ikka nats tükeldada ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Köök on selline koht kus ikka midagi põnevat juhtub. Kuna pean küllaltki vara tõusma siis ükskord unise peaga tegin kohvi kannu valmis. Valasin siis oma arust tassi, võtsin külmikust kohvikoore, et peale valada. Hakkasin siis valama ja krt tass tühi. Kus siis kohvi on, ma ju valasin. Oli hoopis kõrvalseisvas suhkrutoosis.

Vend oli just äsja abiellunud. Mina olin siis kuskil pubekas alles. Tema siis suure hooga hakkas ühepajatoitu tegema. Kapsas, porgand ja kaalikas juba potis ning koorisime kartuleid. Kuna oli tookord ka palju rahvast seal ja igasugust sagimist, siis nii need kartulid tervetena ka sinna potti läksid. Ema läks siis toitu segama ja pidi naeru krambid saama, et mis need siis on. Hea et sai kohe jaole, siis korjasime neid välja ja jahutasime, et saaks ikka nats tükeldada ka.[/tsitaat]

kas see tykeldamine oli mingi pulmakomme vôi?

ma tean, et vanasti raiuti (tykeldati) titte ja mâhiti halgu (vbl vastupidi, ei mâleta). aga ah et nyyd siis kartuleid? moodsad-soodsad ajad, mis muud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]naabrimemm tegi jõuluks verivorste. kogenud perenaisena olid tal alati väga head vorstid. nii ka seekord.

kevadel, kui oli aeg hakata astriseemneid mulda külvama, ei leidnud ta neid kusagilt.
kummaline, sügisel olid ju alles, just sealsamas sahtlis, kus vorstirohigi…
vorstirohi?
vorstirohi!
vosrtirohi oli alles.

siis sai naabrimemm aru, et oli jõuluvorstidesse vorstirohu asemel hoopis astriseemneid pannud.
aga ei sest polnd kedagi, pere sõi ja kiitis, ei saand keegi aru, et seal astriseemned sees olid.

____________________________

ise olen jogurtitordi untsu keeranud, ürgajal, kui igasugused troopikaviljad veel igapäevased asjad ei olnud. ilus tort pidi tulema, konserveeritud virsikutega ja puha. värvi pärast sai paar kiivit ka peale lõigutud. no ilmatu uhke ja värviline värk!

kust mina pidin teadma, et kiivi ¸elatiini ära nullib. siis polnud veel internettigi, ainult kiivid olid.
ühesõnaga oli see tort järgmisel päeval ikka veel vedel. no pisut tahedam oli, kui esimesel päeval, sest tordipõhi oli lagunenud ja asja pisut paksemaks teinud.

mina tahtsin kogu kupatuse minema visata, aga mees sõi kõik ära. maitse olevat \”õige\” olnud, konsistents teda ei häirinud.
vahel meenutab nüüdki seda \”magusat suppi\”.
[/tsitaat]

Mina tegin sõbrannaga oma 20. sünnipäevaks tarretisetorti kiividega. Raha meil palju ei olnud, nii et kui kell 22 õhtul selgus, et kiivid ei tardugi ära, siis kraapisime katte maha, sõime kiivid ära, peale panime mingeid marju ja tarretasime uuesti. Kõik külalised (neid oli palju) olid vaesed üliõpilased nagu meiegi ja ootasid meelsasti torti kella kaheni öösel. Ikka hea rohke alkoholi kõrvale midagi hammustada.

Paar aastat varem sai keegi 16 ja otsustasime tema sünnipäeval keeta ube, et hea odav. Me ei teadnud, et ube tuleks enne terve öö leotada. Peol leidus keegi kokaks õppiv tüdruk, kes käskis oad likku panna. Valmis said need jällegi umbes päikesetõusuks, mil kohal olid veel vaid kõige vapramad.

Ülikooli alguses tahtsin tooreid kartuleid praadida, kogu pannitäis läks lõpuks kärssama.

Zhelatiini olen valanud topsist otse veevanni, kus kohal teda tuleks sulatada…

Puljongi olen kontide küljest ka kindlasti ära valanud.

Ja just nüüd vaatasin, et miski asi on külmkapis nii õnnetult kukkunud, et alumisest klaasriiulist on tükk välja löödud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina küll teen gulja¨¨i piimaga. Ei ole see ju suvaline jahukaste lihaga, sest kasutan ka tomatipastat. Minuarust see teemaalgatajal küll mingi eriline äpardus polnud.
Ise tegin kunagi väiksena ploffi. tulin varem koju koolist, kui vanemad töölt ja tihti vaaritasin söögi valmis perele. Olin ka vast 12-13 aastane. teadsin, et ploff käib punane ja et ema paneb sinna punast pipart. Aga seda ei teadnud, et värvi annab sinna tomatipasta, mitte pipar. Kuna toit oli ikka vpalju valgem kui ema tehtu, siis lisasin sinna muudkui pipart juurde. Õiget värvi muidugi ei saavutanudki ja süüa see otseloomulikult ei kõlvanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, see küpsemisasja arvestus on ka selline libeda peal käimine – meil tulid külalised mõttele, et tulevad hanega meile, et siis täidame ära, paneme ahju ja siis sööme. No tore on, 4 kilone hani oli, ettevalmistus võttis tunni, küpsemist tahtis 1 tunni iga kilo kohta 🙂 No sai seda hane läbi ahjuukse ikka vaadatud ja oodatud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Kodunurk äpardused köögis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.