Esileht Hobinurk Äpid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Äpid

Postitas:
Kägu

Milliseid huvitavaid äppe olete leidnud ja kasutate, mis on igapäevaellu kasu toonud? Jätame sammulugejad ja ajaviite mängud välja????

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaühe jaoks suhteline, aga kasutan: strava, Garmin, Huawei health,Seb , yaga, booking, ilm+,collage maker, Rimi, Maxima, Alexela, Aliexpress, RMK, Aliexpress, Eeraadio

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lens, Waze, Yoga Go.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan oma telefoni nii äpivabana hoida kui võimalik.

Praegusel ajal üritab iga väike teenusepakkuja ja muidunokitseja kliendile oma äppi peale suruda. Poed, jõusaalid js isegi kohvikud tahavad, et klient äpi alla laeks. Mõnes kohas ei saa muidu allahindlust– naeruväärne. Kui ma laeks alla kõik need äpid, mida erinevad teenusepakkujad mulle pähe määrivad, siis mu telefon annaks otsad.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kägu 20:52 ja lisan siis teemasse ka, äpid mida pidevalt kasutan on Waze, Shazam, Apcoa Flow (parkimisäpp).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elektrihind, Neste, Foreca, Splitwise pluss mõned kodutehnika äpid ja mitmed üldlevinud äpid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallink, Booking, AirBnB, Google maps, pangad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu äpid on hea moodus inimestel ja nende käimistel-tegemistel silma peal hoida. Telefon juba nagu nii by default salvestab meie tegemisi, muu hulgas tarbimiskäitumist, aga tehnikainimesed räägivad, et tulemas on uued ja täiustatud versioonid, mis on tellitud ja seadistatud inimeste jälgimiseks (politsei, muud instantsid). Loobuda sellest ei saa, sest see seotakse kodakondsusega. Tundub ulme, aga eks kovid-pass ja pealesurutud vaktsiinid tundusid ka veel paar aastat tagasi täieliku konspiratsiooniteooriana. Elame, näeme.

+4
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu äpid on hea moodus inimestel ja nende käimistel-tegemistel silma peal hoida. Telefon juba nagu nii by default salvestab meie tegemisi, muu hulgas tarbimiskäitumist, aga tehnikainimesed räägivad, et tulemas on uued ja täiustatud versioonid, mis on tellitud ja seadistatud inimeste jälgimiseks (politsei, muud instantsid). Loobuda sellest ei saa, sest see seotakse kodakondsusega. Tundub ulme, aga eks kovid-pass ja pealesurutud vaktsiinid tundusid ka veel paar aastat tagasi täieliku konspiratsiooniteooriana. Elame, näeme.

Vihjan – mine USAsse ja otsi amishid üles. Nende hulgas võid kindel olla, et miski ei jälgi sind.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihjan – mine USAsse ja otsi amishid üles. Nende hulgas võid kindel olla, et miski ei jälgi sind.

Vale ja asjatundmatu vihje.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma laeks alla kõik need äpid, mida erinevad teenusepakkujad mulle pähe määrivad, siis mu telefon annaks otsad.

Mul küll ei anna. Miks peaks?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma laeks alla kõik need äpid, mida erinevad teenusepakkujad mulle pähe määrivad, siis mu telefon annaks otsad.

Mul küll ei anna. Miks peaks?

Kusjuures see on tõesti nii, et ühte telefoni ei saa salvestada lugematul arvul äppe– mälu ja patarei lihtsalt ei pea vastu. Pead pidevalt laadima ja mälu puhastama, sest äpid võtavad küllaltki palju mahtu. Või siis tuleb neid pidevalt mitteaktiivsesse olekusse seadistada, et energiakulu vähendada.

Vahetasin just oma kolm aastat vana mobla välja, sest enam ei olnud võimalik äppe juurde laadida ja see polnud sugugi mingi säästutelefon vaid korralik ja suure mahuga.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina suudan ka funktsioneerida suht äpivabalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures see on tõesti nii, et ühte telefoni ei saa salvestada lugematul arvul äppe– mälu ja patarei lihtsalt ei pea vastu. Pead pidevalt laadima ja mälu puhastama, sest äpid võtavad küllaltki palju mahtu. Või siis tuleb neid pidevalt mitteaktiivsesse olekusse seadistada, et energiakulu vähendada. Vahetasin just oma kolm aastat vana mobla välja, sest enam ei olnud võimalik äppe juurde laadida ja see polnud sugugi mingi säästutelefon vaid korralik ja suure mahuga.

Jummel, palju sul neid oli siis? Mul on 3,5 lk displeid, need küll mingeid mõju ei avalda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures see on tõesti nii, et ühte telefoni ei saa salvestada lugematul arvul äppe– mälu ja patarei lihtsalt ei pea vastu. Pead pidevalt laadima ja mälu puhastama, sest äpid võtavad küllaltki palju mahtu. Või siis tuleb neid pidevalt mitteaktiivsesse olekusse seadistada, et energiakulu vähendada. Vahetasin just oma kolm aastat vana mobla välja, sest enam ei olnud võimalik äppe juurde laadida ja see polnud sugugi mingi säästutelefon vaid korralik ja suure mahuga.

Jummel, palju sul neid oli siis? Mul on 3,5 lk displeid, need küll mingeid mõju ei avalda.

Kusjuures ei olnud ega ole siiani palju. Panga- ja parkimisäpp, sõnaraamat ning mõned hobiga seonduvad rakendused. Rohkem midagi, v.a need, mis telefoni ostes kaasa tulevad ja mida eemaldada pole võimalik (google ja Samsungi äpid).

Probleem tekkis, kui hakkasin ühte tervisekeskusega seotud äppi alla laadima ja telefon teatas, et mahtu pole. Tuleb midagi eemaldada ja mälu puhastada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem tekkis, kui hakkasin ühte tervisekeskusega seotud äppi alla laadima ja telefon teatas, et mahtu pole. Tuleb midagi eemaldada ja mälu puhastada.

Minul võtab kõige rohkem mahtu pildid ja videod, mida aeg-ajalt arvutisse ära laen. Äppe on 2,5lk, seadistatud on nii, et enamus töötab siis kui avan. Üksikud lisaks installitud äpid töötavad taustal kogu aeg. Ja mul ei ole kõige vingem ja kallim telefon. Akut laen iga päev kuna kasutan telefoni muusika kuulamiseks ja netis olemiseks. Maal olles peab aku mitu päeva vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem tekkis, kui hakkasin ühte tervisekeskusega seotud äppi alla laadima ja telefon teatas, et mahtu pole. Tuleb midagi eemaldada ja mälu puhastada.

Sul on telefon kehv, mitte pole asi äppides. Kõige rohkem võtavad pildid ja videod. Osta endale normaalse mälumahuga telefon, minimaalselt 64GB.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutitelefoni mälumahtu võtavad – rakenduste tühjendamata mälu nt google otsingud ka, smsid, kõnelogi jmt. Igasugu avatud ja allalaetud dokumendid. Kõige mahukamad muidugi kipuvad olema siiski pildid-videod (abiks nt dropbox vmt pilveteenus) mitte rakendused ise.

Võimalik, et polegi suuremat telefoni vaja, vaid võimalik paigaldada lisa mälukaart ja rakendused hoopis mälukaardile tõsta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu äpid on hea moodus inimestel ja nende käimistel-tegemistel silma peal hoida. Telefon juba nagu nii by default salvestab meie tegemisi, muu hulgas tarbimiskäitumist, aga tehnikainimesed räägivad, et tulemas on uued ja täiustatud versioonid, mis on tellitud ja seadistatud inimeste jälgimiseks (politsei, muud instantsid). Loobuda sellest ei saa, sest see seotakse kodakondsusega. Tundub ulme, aga eks kovid-pass ja pealesurutud vaktsiinid tundusid ka veel paar aastat tagasi täieliku konspiratsiooniteooriana. Elame, näeme.

Keda huvitab su käitumine? Mul on FB kui IG täitsa avalikud ning pilte täis, kuid google otsing.uga ei tule isegi mu profiilipilti üles. Üldse mitte ühtegi pilti

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CCleaner 😀

Mu elu rikastavad mõned määrajad ka (nt linnulaulu-, taevakaart jms).

Valitud kollaažitegija ja videomontaažiäpp.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kasutan regulaarselt, waze, shazam, poodide äpid, pank, parkimine, 1 töö äpp, 1 orienteerumisäpp, bolt, tallink, booking, praamid, vivino

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kõige tähtsamad äpid on kaks ilmaäppi, yr.no ja wetter.de

Sellest järgmine on virtuaalse toitenupu äpp kõigi teiste rakenduste peal. See on puhas laiskus, mul läks telefoni nupp katki ja ei viitsi parandusse viia juba vist rohkem kui aasta.

Siis on veel kahe kohaliku transpordifirma äpid.

Eestis kasutamiseks Bolt ja siin, kus ma elan, Wolt.

Siinkandis on popp ka Whatsapp, igasugu kooslused teevad endale whatsapi grupi mitte Facebooki grupi. Ma pean ka siis olema laste pärast lasteaia lapsevanemate whatsapis ja kooli omas ka. See on üks kuradima nuhtlus ja nõme äpp, üldse ma ei salli seda. Kui keegi pildi või video postitab, siis selle nägemiseks laaditakse see telefoni, pärast mul mälu täis, sest mingid whatsapi pildid on end sinna istutanud, kogu aeg käi käsitsi kustutamas.

Pangaäpid, siinse panganduse kasutamiseks peab olema kaks, üks on teise verifitseerimiseks.

Printimise ja skännimise äpid.

Menstruatsiooniäpp on ka. Enne oli Flo, aga siis sain teada, et ikkagi saadab ja salvestab andmeid kuhugi ja kuidagi ja vahetasin välja sellise vastu, mis ainult telefonis andmeid hoiab.

Molutamiseks ja niisama scrollimiseks on Pinterest ja FB. See viimane, ma tean, on äpiga ainult lollidele, teadlikumad on brauseris ja sebinud endale mingid reklaamivabad laiendused, mis kuvavad FB nii nagu sina tahad, mitte nii nagu FB sind tahab. Aga jällegi, ma olen laisk ja ei viitsi ümber korraldada. Lasen end influentsida, olengi paar väga kasulikku asja FB reklaamide põhjal ostnud.

Veel üritab end sisse pressida Redditi äpp, aga siiani olen sõrad vastu ajanud. Mul on seal burner account ja ei taha mingit personaliseeritud redditit, kuigi seda telefoni brauseris kasutada on jube vaevarikas.

Väga hea teema muidu, nüüd vaatan, et paar äppi vedelebki niisama, hakkan kohe ära kustutama.

 

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinkandis on popp ka Whatsapp, igasugu kooslused teevad endale whatsapi grupi mitte Facebooki grupi. Ma pean ka siis olema laste pärast lasteaia lapsevanemate whatsapis ja kooli omas ka. See on üks kuradima nuhtlus ja nõme äpp, üldse ma ei salli seda. Kui keegi pildi või video postitab, siis selle nägemiseks laaditakse see telefoni, pärast mul mälu täis, sest mingid whatsapi pildid on end sinna istutanud, kogu aeg käi käsitsi kustutamas.

Selle videote/piltide allalaadimise koha pealt on sul õigus, aga muidu on Whatsapp küllaltki hea app. Aga mõistan, et kui oled grupis, kus 20 liiget iga päev oma laste kriimustustest ja sääsehammustustest pilte üles panevad ning kogu see kupatus sinu telefonis maandub, siis väga lõbus just pole.

Yr.no ei ole mul äpina vaid lähen iga kord läbi brauseri. FB-ga samuti. Instagrami äpp on samuti ja minu meelest on sellega nagu Whatsappigagi, et kui keegi sulle läbi IG pild saadab, siis maandub see sinu telefoni pildigaleriis.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab su käitumine? Mul on FB kui IG täitsa avalikud ning pilte täis, kuid google otsing.uga ei tule isegi mu profiilipilti üles. Üldse mitte ühtegi pilti

See, et sul otsinguga FB või IG välja ei tule, pole küll mingi näitaja.

Need saidid salvestavad su tegevused ja muud mustrid ning müüvad sinu andmed reklaamitootjatele maha. See pole mingi konspiratsiooniteooria vaid täpselt nii see tänapäeval käib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab su käitumine? Mul on FB kui IG täitsa avalikud ning pilte täis, kuid google otsing.uga ei tule isegi mu profiilipilti üles. Üldse mitte ühtegi pilti

See, et sul otsinguga FB või IG välja ei tule, pole küll mingi näitaja.

Need saidid salvestavad su tegevused ja muud mustrid ning müüvad sinu andmed reklaamitootjatele maha. See pole mingi konspiratsiooniteooria vaid täpselt nii see tänapäeval käib.

Väidetavalt. Tegelikult ei suuda mitte keegi teha sulle kõigi su huvide kohta mingit analüüsi või suunatud pakkumisi. Sa pole nii rikas, et nii palju kulutada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väidetavalt. Tegelikult ei suuda mitte keegi teha sulle kõigi su huvide kohta mingit analüüsi või suunatud pakkumisi. Sa pole nii rikas, et nii palju kulutada.

Need on algoritmid, mis su käitumise salvestavad ja seda analüüsivad. Või arvasid, et Joe ja Ahmed teevadselle töö kirjutuslaua taga käsitsi ära?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väidetavalt. Tegelikult ei suuda mitte keegi teha sulle kõigi su huvide kohta mingit analüüsi või suunatud pakkumisi. Sa pole nii rikas, et nii palju kulutada.

Need on algoritmid, mis su käitumise salvestavad ja seda analüüsivad. Või arvasid, et Joe ja Ahmed teevadselle töö kirjutuslaua taga käsitsi ära?

Algoritme saab tasuta?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äikeseäpp Lightning, kaardiäpid Maps.me ja Google Maps, marinetraffic ja flightradar, QR reader ja outlook on mulle olulised.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väidetavalt. Tegelikult ei suuda mitte keegi teha sulle kõigi su huvide kohta mingit analüüsi või suunatud pakkumisi. Sa pole nii rikas, et nii palju kulutada.

Need on algoritmid, mis su käitumise salvestavad ja seda analüüsivad. Või arvasid, et Joe ja Ahmed teevadselle töö kirjutuslaua taga käsitsi ära?

Selliste algoritmidega analüüsitakse üldiselt inimeste valikuid ja käitumisi, mida inimene klikib, vaatab, ostab, laigib – mitte sinu isikustatud käitumist. Konkreetselt sinu elu vastu tuntaks huvi vaid juhul, kui oled avaliku huvi orbiidis ja see on juba hoopis muu algoritm.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinkandis on popp ka Whatsapp, igasugu kooslused teevad endale whatsapi grupi mitte Facebooki grupi. Ma pean ka siis olema laste pärast lasteaia lapsevanemate whatsapis ja kooli omas ka. See on üks kuradima nuhtlus ja nõme äpp, üldse ma ei salli seda. Kui keegi pildi või video postitab, siis selle nägemiseks laaditakse see telefoni, pärast mul mälu täis, sest mingid whatsapi pildid on end sinna istutanud, kogu aeg käi käsitsi kustutamas.

Whatsapp laseb valida, kas pildid salvestatakse automaatselt su albumisse või mitte. Mine all paremas nurgas Settings-Chats-Save to Camera Roll 

Lülita see nupp välja ja näed endiselt vestlustes kõiki pilte, aga sinu albumisse need ei salvestu.

Kui tahad mõnd pilti salvestada, siis ava pilt, vajuta all vasakus nurgas olevale ikoonile (ruuduke väikese püstise noolega) ning kliki Save

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Hobinurk Äpid