Esileht Ajaviite- ja muud jutud Apollo kino iseteenindusest snäkkide-jookide võtmine

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Apollo kino iseteenindusest snäkkide-jookide võtmine

Postitas:
Kägu

Seda silmas pidasingi, et minu meelest väiketootjalt varastamine on ikka mitu kraadi kangem.

Kui nii arvad, pole sa nendest varastest parem. Varga mentaliteet on igal pool sama. Aus inimene ei mõtle nii, et siit virutada on ok, siit jälle mitte nii ok.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seda silmas pidasingi, et minu meelest väiketootjalt varastamine on ikka mitu kraadi kangem.

Kui nii arvad, pole sa nendest varastest parem. Varga mentaliteet on igal pool sama. Aus inimene ei mõtle nii, et siit virutada on ok, siit jälle mitte nii ok.

Polegi kuskilt võtnud ilma loa või rahata, aga suurtest kettidest pole siiski kahju.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Polegi kuskilt võtnud ilma loa või rahata, aga suurtest kettidest pole siiski kahju.

Rumal inimene oled. Ega ketiomanik midagi ei kaota, varastatud kauba hind lisatakse hindadele juurde. Kaotavad ausad kliendid ja töötajad.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rumal inimene oled. Ega ketiomanik midagi ei kaota, varastatud kauba hind lisatakse hindadele juurde. Kaotavad ausad kliendid ja töötajad.

Ega ma ei saa parata, kui kuskil on keegi kleptomaan või komminäljas teismeline. Mõistad ikka, et ma maksan neid samu hindasid mida teisedki?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja ja ta sugulane on hea näide geenibaasist, mida tegelikult ei tohiks paljundada, kuna inimkonna intelligentsitase iga järgmise nendesuguse lisandumisega aina langeb.

TA ei ole minu meelest ühestki oma sugulasest siin kirjutanud?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ega ma ei saa parata, kui kuskil on keegi kleptomaan või komminäljas teismeline. Mõistad ikka, et ma maksan neid samu hindasid mida teisedki?

Oma seisukohtade ja eeskujuga siiski sa süvendad seda. Mida sinuga vestlev komminäljas teismeline arvama peaks, kui seletad, et suurpoest varastamine on tegelt okei, pole hullu midagi?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma seisukohtade ja eeskujuga siiski sa süvendad seda. Mida sinuga vestlev komminäljas teismeline arvama peaks, kui seletad, et suurpoest varastamine on tegelt okei, pole hullu midagi?

Ma ei suhtle üldjuhul teismelistega ja kui suhtlen, siis ilmselgelt ei tuleks nad mulle esimese asjana oma poevargustest rääkima, et ma saaksin neid ära tinistada oma kapitalismikriitiliste väidetega.

Need on pelgalt minu vaated. Kriitiline meel ei tähenda kohe, et hakkan noori manipuleerima või lähen Apollosse vargile.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust pole vahet, kas apollo või selver on selle “ära teeninud” aus inimene jääb ausaks igal juhul ja pool.

Samas “pisi”vargused on olnud “ausate” inimeste poolt muidu ka, toidupoodides. Ehk miks enamus sooduskampaaniate kleebiseid ümber tehti, kuna need “reisisid” õigetelt toodetelt muudele toodetele, millele sooduseid tehti. Puuviljaletis kaalud luunja kurgi asemele hoopis hispaania kurgi jne – need kõik on samasugused vargused. Selliseid “varguseid” juletakse teha, kuna tegu pole pistan kotti vargusega, vaid kui jäädaksegi vahele siis tegelikult midagi hullu ei juhtu, vaadatakse kutsika silmadega turvale otsa, et kogemata. Vaatasin vale kurgi/õuna/tomatisordi numbrit vmt. Lihtne segaduse, hajameelsuse vmt kaela ajada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja ja ta sugulane on hea näide geenibaasist, mida tegelikult ei tohiks paljundada, kuna inimkonna intelligentsitase iga järgmise nendesuguse lisandumisega aina langeb.

Ei tahagi lapsi saada. Pealegi, mis see intelligentsitase siia üldse puutub. Avaldasin imestust. Tahaks parem seda keenjust näha, kes selle konkreetse iseteeninduse välja mõtles.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks parem seda keenjust näha, kes selle konkreetse iseteeninduse välja mõtles.

Selline “keenjus”, kes oskab arvutada. 90 protsenti inimestest on ju ausad ja ei peta. See 10 protsenti kadu on väiksem kahju kui kasutada ainult inimtööjõudu. Palgakulu on kõige suurem kulu üldse. Kui valida, kas palgata üks aeglane teismeline tööle (kes samuti eksib) või osta 5 iseteenindusautomaati, siis kasulikum on võtta need automaadid. Kas tõesti arvad, et omanikud teeks midagi sellist, mis on neile kahjulik? Linnamäe on loll ja ei oska arvutada sinu arust?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alustuseks on üldse nõme kinos kräppi närimas käia. Inimesed on muutunud satikateks – kui paar tundi midagi õgida ei saa, siis saabub näljasurm.

Vastik, kui keegi kinos su kõrval närib haisvaid nachosid haisva kastmega. Popcorn lehkab ka jälgilt.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks teemaalgataja on ka seda tüüpi, kes laob hotelli bufeelauas endale 10 keedumuna käekotti, et “õhtul hea salatit teha”.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks teemaalgataja on ka seda tüüpi, kes laob hotelli bufeelauas endale 10 keedumuna käekotti, et “õhtul hea salatit teha”.

Milliste TA postituste põhjal sa nüüd selle järelduse siis tegid?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Milliste TA postituste põhjal sa nüüd selle järelduse siis tegid?

Mul on sellised läbi-Perekooli vaatamise prillid, sestap teangi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui ketipoodide kasunist on eelmisel kvartil vargused protsendi rohkem ära närinud kui tavaliselt, siis selle protsendi tahavad nad igal juhul tagasi saada. Esimesena minnakse tööjõukulude (töötajate palgad) ja sisseostuhindade (tootjate kasum) kallale. Sellele väga ei mõelda, aga suurpood pole mingi müstiline võõrorganism või kuri Leedu onu. Suurettevõttel on sama moodi aktsionärid, ka väikeaktsionärid, luust ja lihast inimesed, kelle raha selles ettevõttes on.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Apollo kino iseteenindusest snäkkide-jookide võtmine