Esileht Hobinurk Apollo snäkid ja joogid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Apollo snäkid ja joogid

Postitas:

Tere! Kas keegi oskab öelda kui palju maksab Apollo kinos S suuruses popcorn ja 0,5l Coca-Cola?

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Täpselt ei tea, aga rohkem kui pilet.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

S popcorni polegi mu meelest. On M ja L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teismeline käis Forum Cinemas, ütles, et jook ja popcorn oli 16 eurot.

Usa-s maksab suurem combo ca 9 eurot, Eestis on täiesti absurdsed hinnad.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

S popcorni polegi mu meelest. On M ja L

Oli küll S ka, just eile käisin kinos. Minu teada on Apollo kino snäkid ka Bolt Food appis müügil, sealt peaks hindu nägema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teismeline käis Forum Cinemas, ütles, et jook ja popcorn oli 16 eurot.

Usa-s maksab suurem combo ca 9 eurot, Eestis on täiesti absurdsed hinnad.

Koli siis Usasse või mis riik see nüüd oli kui seal kõik soodsam.

 

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teismeline käis Forum Cinemas, ütles, et jook ja popcorn oli 16 eurot.

Kas keegi ostab ka seda jõledat kombot?

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teismeline käis Forum Cinemas, ütles, et jook ja popcorn oli 16 eurot.

Kas keegi ostab ka seda jõledat kombot?

Jah. Paljud ostavad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. Paljud ostavad.

Väga imelik. Täielik rämps ju.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. Paljud ostavad.

Väga imelik. Täielik rämps ju.

Imelik, et sa sellest kuulnud pole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et sa sellest kuulnud pole.

Olen ikka, aga arvasin, et need on mingid veidrikud, kes sellist solki söövad. Selle asemel ja sama raha eest võiks kuhugi mõistlikkusse kohta sööma minna.

Eks see nende laste probleem ole, kelle vanemad igast solki koju ostavad-limpse ja magusat.

0
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eks see nende laste probleem ole, kelle vanemad igast solki koju ostavad-limpse ja magusat.

Me teeme popkorni lausa kodus. Mis selles niiväga kahjulikku on, et paar korda kuus ei võiks süüa? Ja cocat joome ka vahel pudeli nelja peale, nii kord kvartalis. Jube küll. Kui mina ilmatu ammu laps olin, polnud popkornist, cocast, kartulikrõpsudest ega friikatest keegi midagi kuulnudki, aga sõime rasvas küpsetatud moosipirukaid, rasvas praetud pannikartuleid, jõime rohkelt limpsi, määrisime leivale paksult võid ja kodus tehti palju magustoite. Mis probleem sul on, kui keegi mõnikord kinos snäkke sööb?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see nende laste probleem ole, kelle vanemad igast solki koju ostavad-limpse ja magusat.

Sa oled nii imelik. Väga veider ona arvata, et kui inimene vahel snäkke ostab, oleks see tema igapäevaseks põhitoiduks.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selline combo maksab 16 eurot, on see ilmselge nöörimine ja ropp ülemaksmine. Ma teeks lapsele selgeks, et selle raha eest saama süüa korraliku lõuna ja raha jääb ülegi. Minu lapsed on väga nutikad ja saavad aru, et selle raha eest saab ka poest palju rohkem maitsvat.

Asi ei ole selles, et popcorn/coca oleks nii halb, vahest teeme ka kodus – 2 euro eest saab suure kausitäie, vaid lapsed (ja ka nende vanemad) pannakse kinos sundseisu.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selline combo maksab 16 eurot, on see ilmselge nöörimine ja ropp ülemaksmine. Ma teeks lapsele selgeks, et selle raha eest saama süüa korraliku lõuna ja raha jääb ülegi. Minu lapsed on väga nutikad ja saavad aru, et selle raha eest saab ka poest palju rohkem maitsvat. Asi ei ole selles, et popcorn/coca oleks nii halb, vahest teeme ka kodus – 2 euro eest saab suure kausitäie, vaid lapsed (ja ka nende vanemad) pannakse kinos sundseisu.

Nõus, seda silmas pidasingi. Vanemad annavad lapsele 16 eurot, et see saaks mingit jama osta. Selle raha eest saab juba restos pardi.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus, seda silmas pidasingi. Vanemad annavad lapsele 16 eurot, et see saaks mingit jama osta. Selle raha eest saab juba restos pardi.

Sellegipoolest pole absoluutselt sinu asi, mis keegi ostab või oma rahaga teeb.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellegipoolest pole absoluutselt sinu asi, mis keegi ostab või oma rahaga teeb.

Naerda selliste üle on ikka lubatud.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad annavad lapsele 16 eurot, et see saaks mingit jama osta. Selle raha eest saab juba restos pardi.

Popcorn ühele maksab 4-6eurot, jook vähem
Ei tea, mida see konkreetne teismeline ostis, aga sa ei pea ka kõike sõna-sõnalt võtma, mida internetist loed

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad annavad lapsele 16 eurot, et see saaks mingit jama osta. Selle raha eest saab juba restos pardi.

Popcorn ühele maksab 4-6eurot, jook vähem

Ei tea, mida see konkreetne teismeline ostis, aga sa ei pea ka kõike sõna-sõnalt võtma, mida internetist loed

????????????????????????idiootsus

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui selline combo maksab 16 eurot, on see ilmselge nöörimine ja ropp ülemaksmine. Ma teeks lapsele selgeks, et selle raha eest saama süüa korraliku lõuna ja raha jääb ülegi. Minu lapsed on väga nutikad ja saavad aru, et selle raha eest saab ka poest palju rohkem maitsvat. Asi ei ole selles, et popcorn/coca oleks nii halb, vahest teeme ka kodus – 2 euro eest saab suure kausitäie, vaid lapsed (ja ka nende vanemad) pannakse kinos sundseisu.

Nõus, seda silmas pidasingi. Vanemad annavad lapsele 16 eurot, et see saaks mingit jama osta. Selle raha eest saab juba restos pardi.

Mõnikord ongi rahatargaks saamiseks vaja lastel ka lolle otsuseid teha. See, et sa ütled, et selle raha eest saad restos pardiprae ei huvita ühtegi last. Isegi mind ei huvita – kui mul kinos popkorni isu siis lubangi, sest tahan. Sellest piisab. Küll laps ise õpib kui avastab, et tahab midagi muud, aga raha otsas ja seetõttu jääb saamata. Või kujutad ette, et kui noored lähevad kambaga kinno – kõik lubavad endale popkorni, nachsosid, limpsi jne siis üks ütleb, et ei, ma lähen pärast hoopi pardipraadi sööma? Las lapsed olla lapsed ka.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kujutad ette, et kui noored lähevad kambaga kinno – kõik lubavad endale popkorni, nachsosid, limpsi jne siis üks ütleb, et ei, ma lähen pärast hoopi pardipraadi sööma?

Restoranipart ei aja ühtki teismelist nii pöördesse, et sellepärast popcorni söömata jätab. Mis tal sellest pardist.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Restoranipart ei aja ühtki teismelist nii pöördesse, et sellepärast popcorni söömata jätab. Mis tal sellest pardist.

Jah? Mu laps oli kuuene, kui eelistas restot mingile roskaroale. Limpsi asemel jõi otseloomulikult vett või naturaalmahla. Kommi sõi kord nädalas, kui sedagi. Vürtsikaid toite kahe suupoolega.

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Restoranipart ei aja ühtki teismelist nii pöördesse, et sellepärast popcorni söömata jätab. Mis tal sellest pardist.

Jah? Mu laps oli kuuene, kui eelistas restot mingile roskaroale. Limpsi asemel jõi otseloomulikult vett või naturaalmahla. Kommi sõi kord nädalas, kui sedagi. Vürtsikaid toite kahe suupoolega.

Ma eelistan ka restorani ja pardipraadi popkornile. See ei tähenda, et ma endale vahepeal kinos popkorni ei lubaks. Ega ei välista ka enne või pärast kino restorani minemast.
Täiesti teine asi on sõpradega välja kino ja teises seltskonnas olemine. Mõni teine näiteks ei söögi ega isuta muul ajal popkorn, kuid just kinos lubab seda endale. Söömine kinos on samuti mingil määral seltskondlik tegevus – eriti kuna seal saab valida, mida ja mis hinnaga võtta ja kui kõik juba kinos koos siis on ka nt ok kui keegi ei võtagi (ei ole rohkem kuluraha) või jagatakse. Samal ajal aga ei pruugi sõpradel just olla võimalust minna restorani sööma Sh kino on siiski laste/noorte jaoks meelelahutuslikum üritus kui öelda, et kino asemel võiks siis juba üldse kohe restorani minna.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah? Mu laps oli kuuene, kui eelistas restot mingile roskaroale. Limpsi asemel jõi otseloomulikult vett või naturaalmahla. Kommi sõi kord nädalas, kui sedagi. Vürtsikaid toite kahe suupoolega.

Roskaroog? Mingi ehitaja naine Soomes jälle, kes siin ülbab? Kiirtoitu ei söö paljud, mingi imeasi see ei ole. Naturaalmahl pole eriti limonaadist parem valik. Vürtsikaid toite eelistavad need, kellel on maitsepungi suus vähe, mitte pole see mingi erilise gurmaani tunnusmärk. Suurem osa inimesi ei pea pardiprae ja popcorni vahel valima, saavad lubada mõlemat. Need on lihtsalt erinevad asjad, mida süüakse erinevas kohas.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Roskaroog? Mingi ehitaja naine Soomes jälle, kes siin ülbab? Kiirtoitu ei söö paljud, mingi imeasi see ei ole. Naturaalmahl pole eriti limonaadist parem valik. Vürtsikaid toite eelistavad need, kellel on maitsepungi suus vähe, mitte pole see mingi erilise gurmaani tunnusmärk. Suurem osa inimesi ei pea pardiprae ja popcorni vahel valima, saavad lubada mõlemat. Need on lihtsalt erinevad asjad, mida süüakse erinevas kohas.

Ehitaja naine jajah, kindlasti. Elasin Soomes 90-ndatel ja väga tabav sõna sellise toidu iseloomustamiseks.

Ah et siis apelsin on kasulik(ise Perekoolis ikka väidate, et sööte puuvilju iga päev kilodes), aga värskelt pressitud apesinimahl on sama, mis limonaad?

Aasia restos oli kõrvallauas olevatel vanematel laps kaasas, kellele telliti ainult friikaid-sa siis väidad, et tegu noorega, kel maitsepungi suus meeletult? Anna kannatust.

 

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasia restos oli kõrvallauas olevatel vanematel laps kaasas, kellele telliti ainult friikaid-sa siis väidad, et tegu noorega, kel maitsepungi suus meeletult? Anna kannatust.

Tore, et sul õnnestus restoranis käia. Nagu öeldi, on inimesi, kes saavad lubada nii restoranis kui kinoskäiku. Lase olla!

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasia restos oli kõrvallauas olevatel vanematel laps kaasas, kellele telliti ainult friikaid-sa siis väidad, et tegu noorega, kel maitsepungi suus meeletult? Anna kannatust.

Friikartulid on tavaliselt liiga soolased ja rasvased, mis need maitsepungad siia puutuvad, samamoodi ülemaitsestatud. Sa oled vist jälle see üheksakümnendatel rikkaks saanud memm, kes siin pidevalt hüppab? Jumala imelikud teemad iga kord. Isegi seda ei tea, et apelsinil ja apelsinimahlal on suur vahe sees.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selline combo maksab 16 eurot, on see ilmselge nöörimine ja ropp ülemaksmine. Ma teeks lapsele selgeks, et selle raha eest saama süüa korraliku lõuna ja raha jääb ülegi. Minu lapsed on väga nutikad ja saavad aru, et selle raha eest saab ka poest palju rohkem maitsvat.

Asi ei ole selles, et popcorn/coca oleks nii halb, vahest teeme ka kodus – 2 euro eest saab suure kausitäie, vaid lapsed (ja ka nende vanemad) pannakse kinos sundseisu.

Sunnitakse kinosaalis sööma?

Ilma söömata võib ju ka filmi vaadata ja kodus siis odavat popkorni süüa. Eriti kui sellised teadlikud ja hästikasvatatud lapsed on.

Miks nad üldse kinno lähevad? Kodus on odavam Netflixi vaadata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi seda ei tea, et apelsinil ja apelsinimahlal on suur vahe sees.

Kuidas see veel võimalik on? Pole elus näinud, et apelsinide pressimisel mahlaks sinna miskit salaja sisse valatakse. Päriselt? Leti all siis kusagil või kus see toimub?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore, et sul õnnestus restoranis käia. Nagu öeldi, on inimesi, kes saavad lubada nii restoranis kui kinoskäiku. Lase olla!

Enamik inimesi saavad endale lubada nii restorani kui kinoskäiku. Miks sa nii imelikku juttu räägid? Sa ütled nende naiivitaride kohta, kes mitukümmend tuhat petturitele kannavad ka, et on inimesi, kes saavad endale lubada nii tavaelu kui petiste ülalpidamist?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Hobinurk Apollo snäkid ja joogid