Esileht Hobinurk Apollo snäkid ja joogid

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Apollo snäkid ja joogid

Postitas:
Kägu

Me vahest käime enne kino poes ja sööme kinos poest ostetud kraami.

Selline tegevus on keelatud, oled siis ju täielik rott.

See võib ju keelatud olla aga tuleb odavam jäätist manustada kui popcorni syya. Samas kui ma staaritooli võtan ja tellimusi teen, siis kulutan ikka pärispalju. mul kunagi tuttavad kutid võtsid kinno ikka oma veinipudeli kaasa.

veinipudel on nõrkadele. ma olen marineeritud kala kinos söönud. ja mis rotid? kuni kinos normaalset toitu ei pakuta, on see normaalne ju. et popcorni söömine on okei, aga oma küpsiste mitte? sest ma ei jätagi kinole mingi ülehinnatud toidulaadsed toote eest raha?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest ma ei jätagi kinole mingi ülehinnatud toidulaadsed toote eest raha?

Variant on ka paar tundi järamata hakkama saada. Mina näiteks nii teen.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen marineeritud kala kinos söönud.

Ja milles teised süüdi on, et su haisvat kala peavad kannatama? Söö kodus või prügikasti kõrval oma kala.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen marineeritud kala kinos söönud.

Ja milles teised süüdi on, et su haisvat kala peavad kannatama? Söö kodus või prügikasti kõrval oma kala.

Minu arust haiseb popcorn veel hullemini. Kui 90ndate alguses Ameerikas käisin, siis imestasin, et miks inimesed igal pool söövad – kinos, spordivõistlustel jne. Meil siis sellist kommet ei olnud – sõid kodus kõhus täis. Nüüd ammu on ka meil  põhiõiguseks, et suu peab käima. Ja rahvas pakseneb.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja milles teised süüdi on, et su haisvat kala peavad kannatama? Söö kodus või prügikasti kõrval oma kala.

Kala ei haise, popcorn haiseb!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen marineeritud kala kinos söönud.

Ja milles teised süüdi on, et su haisvat kala peavad kannatama? Söö kodus või prügikasti kõrval oma kala.

elu ongi risk ju. kui joppab ei söö su kõrval kinos keegi midagi. kui ei joppa, sööb popcorni. kui karma on eriline bitch, siis sööb keegi kala.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen marineeritud kala kinos söönud.

Ja milles teised süüdi on, et su haisvat kala peavad kannatama? Söö kodus või prügikasti kõrval oma kala.

Minu arust haiseb popcorn veel hullemini. Kui 90ndate alguses Ameerikas käisin, siis imestasin, et miks inimesed igal pool söövad – kinos, spordivõistlustel jne. Meil siis sellist kommet ei olnud – sõid kodus kõhus täis. Nüüd ammu on ka meil põhiõiguseks, et suu peab käima. Ja rahvas pakseneb.

Mõni sööb popkorni kodus pidevalt. Teine sööb harva kinos. Miks kohe meelevaldne järeldus teha, et kogu aeg peab suu käima? Ilmselgelt kui kinos popkorni pakutakse käib see pooleldi (jah sunduslikult, kellele käib kellele ei käi) paljudele kino elamuse juurde. Ma muul ajal ei taha üldse popkorni süüa, aga nüüd viimased aastad vist kord aastas kinno jõudnud ja siis tõesti võtan.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti ei maksa endale ette kujutada, et jõusaalis käivad inimesed ei luba endale aeg-ajalt kiirtoitu, küsimus on tasakaalus ja eluterves suhtumises võtta toitu terve mõistusega.

Ma tulin just jõusaalist, käin viis korda nädalas juba aastaid, ja mugin hetkel Milka šoksi, tahvlist otse hammustan. Kehakaal on normis, muskel punnis ja söön mida tahan. Käol on luba nüüd minestada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eluaeg ise snäkke kinno kaasa võtnud, keda huvitab, et keelatud.

Mats. Baaris käid ka vetsus oma pläskust rüüpamas?

Baaris ei käi. Kinos on küll oma joogid kaasas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Hobinurk Apollo snäkid ja joogid