Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Apotheka valepositiivne?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Apotheka valepositiivne?

Postitas:

Tegin selle testi ja ilmus koheselt õrn teine triip. Täna dpo 11-12. See aga pole kõige tundlikum test ja kardan see valepositiivne, kuna 2päeva ka määrib hele roosat ???? ostan homme mõne teise firma oma ja vaatan mis see muidugi näitab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegin ka just seda apotheka oma päev-paar enne päevade oodatavat algust ja näitas positiivset, biocard oli juba varem näidanud. apotheka oma pakil on kirjas küll, et tundlikkus on 25 ja soovitatav teha päevade ärajäämisest alates, kuid võib näidata ka 5 päeva varem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apotheka annab kuivamistriipu küll, aga minu kogemuste järgi valepositiivne (kuivamistriip) ikka kohe ei ilmu. Minu “vist valepositiivne” kohene ülihele triip (mitte küll sama testiga) on nüüd igatahes 17 nädalat kõhus juba kasvanud 😀 nii et ma arvan, et tee uus test (mina tegin neid palju, sest ei uskunud 😀 ) ja lootust on sul küll 🙂 Minul näitaski kõige varem üldse midagi alles dpo11 ja see oli ikka nii hele, et ma polnud kindel, kas seal midagi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teinud palju teste ja võin öelda,et pole ühegagi saanud kuivamistriipu. Kas on triip või pole üldse aga vahepealset varianti pole kohanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina olen oma mõlema lapsega saanud mingi kõige odavama testiga, on siis apatheka või benu vmt, positiivse tulemuse juba tsükli 27. ja 29. päeval, kuigi mul 35.päevane tsükkel 😀 Vot ei teagi, kas siis ikka et kui rse siis ikak kohe näitabki või lihtsalt just rasestumis ekuul otsustas tsükkel lühem olla (me seksime sagedamini kui ainult OV ajal 😀 )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin formule vitale ülitundliku testi hommikul. Koheselt tuli kergelt aimatav ülihele teine triip, kuid see triip mõne minuti möödudes kadus!! Pole isegi mitte aimatavat triibukohta. Ma olen hämmingus, kas see oli valepositiivne??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile sain Biocardiga õrna triibu.
Täna hommikul tegin Apotheka riba ja negatiivne. Paar tundi hiljem tegin biocardiga uue katse ja kohe ilmus korralik triip. Kuigi tundlikus mõlemal sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin selle testi ja ilmus koheselt õrn teine triip. Täna dpo 11-12. See aga pole kõige tundlikum test ja kardan see valepositiivne, kuna 2päeva ka määrib hele roosat ???? ostan homme mõne teise firma oma ja vaatan mis see muidugi näitab

Vähemtundliku testiga on väiksem valepositiivse võimalus ju. Seega ma arvan, et triip on triip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Apotheka valepositiivne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.