Esileht Tasuta teated Palun aidake mind.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Palun aidake mind.

Postitas:

Kas keegi teab kedagi, kellel on maamaja, aga ta ise seal pidevalt ei ela ja sooviks, et keegi seda korras hoiaks ja hooldaks. Vajalik elamise võimalus. Olen inimene, kes oskab peaaegu kõike. Oman murutraktorit, autot ja kõiki tööriistu, mida üks mees peab omama.
Tegin oma elus suure vea ja usaldasin oma lähedast. Käendasin teda eluasemelaenuks pangale, aga tegelane raiskas raha kõige muu peale, aga mitte maja ehituseks. Nüüd olen olukorras, kus pank võtab mult minu maja ära, mille oma kätega ise ehitasin. Sõnaga, jään puu alla. Oleksin väga tänulik, kui keegi saaks mind aidata.
Asukoht ei oma tähtsust.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab kedagi, kellel on maamaja, aga ta ise seal pidevalt ei ela ja sooviks, et keegi seda korras hoiaks ja hooldaks. Vajalik elamise võimalus. Olen inimene, kes oskab peaaegu kõike. Oman murutraktorit, autot ja kõiki tööriistu, mida üks mees peab omama.

Tegin oma elus suure vea ja usaldasin oma lähedast. Käendasin teda eluasemelaenuks pangale, aga tegelane raiskas raha kõige muu peale, aga mitte maja ehituseks. Nüüd olen olukorras, kus pank võtab mult minu maja ära, mille oma kätega ise ehitasin. Sõnaga, jään puu alla. Oleksin väga tänulik, kui keegi saaks mind aidata.

Asukoht ei oma tähtsust.

Kuuluta FB-s, seal on suurem tõenäosus abi leida. Palju suurem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei lubaks võõral oma elamisse tulla!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ma aru saan, siis ega ta tahagi kellegi elamisse ronida. Meil seisavad palju maju tühjana ja lihtsalt lagunevad. Parem ju oleks, kui keegi neid lagunevaid maju lihtsalt korras hoiaksid. Kui vaatad neid majade müügikuulutusi, mis juba aastaid ostjat pole leidnud ja mis näevad ikka jubedad välja, siis miks ei võiks neid keegi hoopis hooldada ja hävinemisest kaitsta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 22:42; 05.01 12:10; 17.01 18:26; 25.01 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa teemaalgataja mingit kontakti ei jätnud? Kui asukoht pole oluline, kas sul kaugtöö või ei töötagi? Tahaks ikka kindel olla, et aus ininene oled enne pakkumust

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tahaks ka natuke tausta teada. Mis ala inimene ja kui vana? Mul oleks kyll pakkuda aga tahaks ja rohkem infot.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 08:06; 17.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust on juba üksjagu. 60+. Olen pensionär. Erialalt mehhaanika insener, aga oskan pea kõiki töid teha. Ainus, mida remontinud pole on arvutid. Muude asjadega saan hakkama. Ka elektritöödega, keevitamisega, tinutamisega, autoremondiga(kui just tegemist ei ole elektroonika veaga, mis nõuab eritehnikat). Üldiselt vist ikka kõigega, mis eluks vajalik. Olen täielikult alkoholivaba. Samas üks viga mul on ja nimelt, armastan saunas käia.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 22:42; 05.01 12:10; 17.01 18:26; 25.01 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust on juba üksjagu. 60+. Olen pensionär. Erialalt mehhaanika insener, aga oskan pea kõiki töid teha. Ainus, mida remontinud pole on arvutid. Muude asjadega saan hakkama. Ka elektritöödega, keevitamisega, tinutamisega, autoremondiga(kui just tegemist ei ole elektroonika veaga, mis nõuab eritehnikat). Üldiselt vist ikka kõigega, mis eluks vajalik. Olen täielikult alkoholivaba. Samas üks viga mul on ja nimelt, armastan saunas käia.

Meile maale, oleks vaja ühte korraliku ja ausat töömeest, kui huvi jäta oma nr. või e-post?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 08:06; 17.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paluks ka kontakti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli Foorumis on keelatud:
4.7 anonüümsed abipalved, (sh materiaalse abi osutamine).

Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 22:42; 05.01 12:10; 17.01 18:26; 25.01 12:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tasuta teated Palun aidake mind.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.