NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Appi!!!

Postitas:
KĂ€gu

Ma ei tea moest vĂ”i kokkusobivatest asjadest essugi 😂, seega…Tulemas töökaaslase suur juubel. Dresscode KULDNE. Kuldne kleit on olemas:
https://kleidike.ee/et/kleidid/1473-kuldne-kleit.html
KĂŒsimus ongi, et mis vĂ€rvi sukad sobiksid, mis Ă”lgadele panna ja mis vĂ€rvi kingad? TĂ€nan juba ette kĂ”iki kes aitavad 😊

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ôhuke ihukarva sukk lÀheb siia alla ja vÔiks olla elevandiluu/helebeez Ôlasall/king. Kullaga eriti teised vÀrvid ei sobi

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Milles kĂŒsimus, kuldpruunid sukad. MIks midagi Ă”lgadele peab panema, ruum on kĂŒlm?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Sellisele kleidile ma Ă”lasalli kĂŒll ei paneks. VĂ€he imelik tunduks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ruumi soojuse kohta ei oska midagi öelda…jama ka kui seal jahe on đŸ€”

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

KUldsed kingad. VĂ”i sama vĂ€rvi, mis see on kleit on (mingi helekollakas, beeĆŸikas. Nt mingi lakkking sobiks, aga vĂ”ib ka matt olla, mida lĂ€hedasem toon, seda parem. Sukk ihu vĂ€rvi, ainult et see, et on seda tĂŒĂŒpi kleit, et vĂ”ib hakate end ĂŒles kerima, mulle tundub see rohkem topp kui kleit. Aga loodan, et ehk pĂŒsib sul ikka paigal. Muidu peaks hoopis mingid lĂ€bipaistmatud kullakarva retuusid juurde leidma (aga see poleks muidugi nii kena). Salliga on sellise kleidiga raske jah, mingi litritega sĂ€delev jupstĂŒkk sobiks, aga mis sooja see ka annab, siis loomulikult sama tooni tĂ€pselt (aga raske leida ju). PÕhimĂ”tteliselt ma paneks lihtsalt mingi erksat ja sĂŒgavat tooni salli juurde (lootes, et seda vaja ei lĂ€he). Valge vĂŒi kreemikas vĂ”iks ka pĂ”himĂ”tteliselt olla, nt valge haapsalu sall. VĂ”i kui Ă”nnestub saada midagi kingadega sama vĂ€rvi tĂ€pselt. Kui ei tea ja on karta, et ruum kĂŒlm on, siis igaks juhuks vĂ”taks selle salli ikka kaasa, Ă”htu lĂ€bi kĂŒlmetades on kehv lohutus, et nĂ€ed superhea vĂ€lja.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

teema pealkirjaga tuleb meelde see muinasjutt, kus poiss korduvalt nalja pĂ€rast teisi appi kutsus. kui ĂŒkskord pĂ€riselt hundid poissi rĂŒndasid, siis ei tulnud hĂŒĂŒdmise peale keegi abistama, kuna teati, et poiss hĂŒĂŒab “appi” ilma asjata.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kingadest ja sukkadest suurem on probleem mitte osata ona teemat/ teksti pealkirjastada. Üldiselt on need inimesed, kes pole harjunud meili teel suhtlema, aga kuidas see tĂ€napĂ€eval vĂ”imalik on, ei saagi aru. Sest selliseid “Tere!” -sarnaseid meile tuleb ikka aegajalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus kÀituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sÔbralikult.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Teema ise asjalik – olen perekoolist sageli moenĂ”u saanud, sest ise olen kahjuks sĂŒndinud ilma maitsemeeleta. Aga pealkiri on tĂ”esti katastroof.
Lisan veel, et ma ei kĂ€iks mingitel dresskoodidega ĂŒritustel, kui just karneval ei ole. Kui keegi mÀÀrab oma erapeo jaoks dresskoodi, siis on see mĂ€rk lapsikusest ja soovist kĂ”iki oma pilli jĂ€rgi tantsima panna. Kui sul poleks seda kuldset kleidikest, mis siis? JĂ€tad minemata vĂ”i lĂ€hed kleiti ostma, isegi kui see sulle ei meeldikski?
NÔme.

Erandiks muidugi ametlikud vastuvÔtud, kus dresskood on loomulik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kas oled ise jumekas? Kui lubjakas, siis selline kleit jÀÀb vÀga inetu selga. Piltidel veel eriti.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas oled ise jumekas? Kui lubjakas, siis selline kleit jÀÀb vÀga inetu selga. Piltidel veel eriti.

Mis parata, kui juubilar nÔuab. See on vist 15-aasta-juubel.
Aga huvitav, kas kuldsÔrmusest ei piisaks?

Muidu jĂ€lle hea teadmine mulle. Poleks kunagi ise vĂ€lja mĂ”elnud, et kuldne ĂŒrp ei sobi kahvatu jumega. TĂ€iesti Ă”igus.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

ma paneks lihtsalt mingi erksat ja sĂŒgavat tooni salli juurde (lootes, et seda vaja ei lĂ€he). Valge vĂŒi kreemikas vĂ”iks ka pĂ”himĂ”tteliselt olla, nt valge haapsalu sall.

Selliste variantide puhul tuleb tĂ”esti loota, et vaja ei lĂ€he. Selline odav kleidihilbakas (mis pĂŒĂŒab kĂŒll jĂ€tta kallist muljet) solvaks haapsalu salli ehk keerulist kĂ€sitööd. Erinevad asjad nagu siga ja kĂ€gu.
Ärge saage aru, et halvustan seda kleidikest. Kui keegi teeb mingi sundriietusega peo, siis polegi vaja selleks rohkem raha kulutada, pealegi ĂŒldmuljes on see kena kleidike, vĂ€hemalt pildil.
Olen nĂ”us, et juurde sobivad Ă”hukesed ihuvĂ€rvi sukad ja kuldsed vĂ”i helebeeĆŸid kingad.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kingadest ja sukkadest suurem on probleem mitte osata ona teemat/ teksti pealkirjastada. Üldiselt on need inimesed, kes pole harjunud meili teel suhtlema, aga kuidas see tĂ€napĂ€eval vĂ”imalik on, ei saagi aru. Sest selliseid “Tere!” -sarnaseid meile tuleb ikka aegajalt.

Töökaaslase juubeli puhul on see teema pealkirjastamise oskus loomulikult suurem probleem kui riietus! Aga kahjuks kĂ”ik inimesed ei oska olulist ebaolulisest eristada 😉 Hea, et keegi sellele tĂ€helepanu juhtis, loodame, et teemaalgataja oskab seda hinnata 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Teema ise asjalik – olen perekoolist sageli moenĂ”u saanud, sest ise olen kahjuks sĂŒndinud ilma maitsemeeleta. Aga pealkiri on tĂ”esti katastroof.

Lisan veel, et ma ei kĂ€iks mingitel dresskoodidega ĂŒritustel, kui just karneval ei ole. Kui keegi mÀÀrab oma erapeo jaoks dresskoodi, siis on see mĂ€rk lapsikusest ja soovist kĂ”iki oma pilli jĂ€rgi tantsima panna. Kui sul poleks seda kuldset kleidikest, mis siis? JĂ€tad minemata vĂ”i lĂ€hed kleiti ostma, isegi kui see sulle ei meeldikski?

NÔme.

Kasutaksin liitsÔna mÔlemat poolt samas keeles: kas dresscode vÔi eestikeelne riietusstiil .

See kleit…no noore inimese seljas ok, aga siis kuskil diskol. Juubelile lĂ€heksin veidi viisakamalt. Piisab ju suvalisest kleidist, kuhu kombineerida kuldne sall vĂ”i kingad-ridikĂŒl.
Juubilar, kes tahab oma peol kulda nĂ€ha, liigitub minu dulmis tiba harakaks, bling-bling ’iks, mustlaseks, sest nö. juubel algab minu merlest alates 50ndast eluaastast.
Aga vbl on tÀnapÀeval teised reeglid.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina vastasin ilu rubriigis sulle.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Juubel on alates 50. Kui on kellegi 25.aasta pidu Venuses, siis see kleidirÀbal ehk kÔlbab. Igas muus kohas on see sobimatu.
Dresscode kuldne ei tÀhenda kuldset kleiti.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma paneks peale pikema, vabama musta pintsaku ja jalga mustad kingad.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

See kleit on uskumatult kole odav lirakas. NÔuab super keha ja pÀevitust. Talvisele peole kasvÔi restosse tÀiesti out.
Jaluta mÔni kaubanduskeskus lÀbi, hetkel allahindluste aeg, leiad mÔne talvise jÔulukuldse topi vm. Ise rÔhuksin mingile aksessuaarile, selle asemel, et odava diskotibuna vÀlja nÀha.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mulle meeldivad tunesinised aksessuaarid kuldse kleidiga. Soovitavalt siis lakknahast. Kaaluda vÔib ka musta ja tumepunast.

http://atwomansfields.com/wp-content/uploads/parser/what-colour-shoes-to-wear-with-gold-wedding-dress-1.jpg

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

NÔme.

Selgitan – et see sĂ”na kuldne – ei tĂ€henda, et pead kuldse kleidiga minema – piisab, kui ĂŒks akasessuaar oleks kuldne. Mina paneks musta pĂŒkskostĂŒĂŒmi ja kaela a’la A-RĂŒhma B.A-stiilis hulk kulda-karda vĂ”i hoopis jĂ€meda “kuld”keti dollari-ga.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mis parata, kui juubilar nÔuab. See on vist 15-aasta-juubel.

Aga huvitav, kas kuldsÔrmusest ei piisaks?

Muidu jĂ€lle hea teadmine mulle. Poleks kunagi ise vĂ€lja mĂ”elnud, et kuldne ĂŒrp ei sobi kahvatu jumega. TĂ€iesti Ă”igus.

Ma tean, et 15a. kĂ€ivad ketsidega ja vabalt vƍid mingid mustad retuusid alla panna. Õlgadele panevad ainult vanemad daamid endale midagi, et oma kortse ja pigmendilaike peita. Juuksed lahti ja mingi kuldne nƍel sisse,nĂ€ole ka natuke kuldset tolmu peale ja peaks ok olema.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Issand-issand!

No ainult ĂŒks vastus oli normaalne – kus soovitati pikemat pintsakut.

Jah, kui ei ole pidu Veenuses 25-aastastele, siis selle kuldse hilbuga sobib minna kĂŒll, kui peale panna mingi suurem ja pikem asi. Kui eest see “kuldne dresscode” vĂ€lja paistab, siis on asi korras.
Ja ihuvĂ€rvi sukkpĂŒksid on ikka vĂ€ga eelmise sajandi Ida-Euroopa maitse, tumedamad ja paksemad sobivad praeguse moega vĂ€ga hĂ€sti.

Ega pole ju karnevalile minek, et peab ĂŒleni kullas olema.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Loomulikult on ka Elizabeth II eelmise sajandi ida-euroops maitsega. ÜlejÀÀnud euroopa kuningakojad samuti.
Siin ĂŒks kĂ€gu pidevalt ajab seda jama. Ju arvab, et must sukk teeb ta jala siredamaks. Ei tee.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mu arust see “sall Ă”lgadel” on nii kohutav ja mutilik stiil, et jĂ€taksin Ă€ra. Saan aru, et enamasti kasutatakse oma lodevate kĂ€sivarte peitmiseks, aga tĂ”esti – on ka ilusamaid ja stiilsemaid variante, mida sel puhul kanda. Ka varrukatega kleit on iga kell ilusam.
Sallike Ă”lal lisab kohe sellise rĂ”veda slaavi tĂ€dikese vibe’i ja vanusele julgelt 20 aastat juurde. Eriti need eesti naiste poolt armastatud Sepa turult saadud tĂŒrkiissinised, oranĆŸid ja erkroosad sallid.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina paneks musta pĂŒkskostĂŒĂŒmi ja kaela a’la A-RĂŒhma B.A-stiilis hulk kulda-karda vĂ”i hoopis jĂ€meda “kuld”keti dollari-ga.

Vahva mÔte.

tumedamad ja paksemad sobivad praeguse moega vÀga hÀsti.

Selle kleidikesega nĂŒĂŒd kĂŒll mitte. Ei kujuta ette peaaegu olematut Ă”rna hilpu paksemate tumedate sukkadega. Kole!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma ei tea moest vĂ”i kokkusobivatest asjadest essugi 😂, seega
Tulemas töökaaslase suur juubel. Dresscode KULDNE. Kuldne kleit on olemas:

https://kleidike.ee/et/kleidid/1473-kuldne-kleit.html

KĂŒsimus ongi, et mis vĂ€rvi sukad sobiksid, mis Ă”lgadele panna ja mis vĂ€rvi kingad? TĂ€nan juba ette kĂ”iki kes aitavad 😊

Minu esimene reaktsioon selle kleidi peale on, et see sobiks parimal juhul mĂ”ne hilisteismelise ideaalse kehaga tibi selga ja seda vaid sĂŒdasuvel (loe: ilma igasuguste sukkadeta).
Ma eeldan, et teemaalgataja on siiski vanem ja et pidu toimub TALVEL.

TĂ€iskasvanud naine vĂ”iks sellise odava vĂ€limusega hilbu kohe unustada (hello, 80cm “kleit”???). Sellise polĂŒestrist maika alla ei sobi mingi sukk – ei must ega ihuvĂ€rvi, paks ega Ă”huke. NĂ€eksid selles vĂ€lja nagu tola.

Kui sa korralikust kangast aastaaja ja eaga sobivat kuldset kleiti osta ei jĂ”ua/taha, siis teeksin, nagu keegi eespool soovitas – lisaksin mustale riietusele kuldsed aksessuaarid.

MÔned nÀited viisakatest talve sobivatest kuldsetest kleitidest:
kleit
kleit
kleit
kleit

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

See vĂ€ljavalitud kleit on kĂŒll “appi!” – karjatust vÀÀrt… Sekspoes mĂŒĂŒakse selliseid intiimseks Ă”htuks oma kallimaga.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ja ihuvĂ€rvi sukkpĂŒksid on ikka vĂ€ga eelmise sajandi Ida-Euroopa maitse, tumedamad ja paksemad sobivad praeguse moega vĂ€ga hĂ€sti.

Ee.. sa paned kĂ€isteta Ă”hukese kleidi juurde tumedad lĂ€bipaistmatud karupĂŒksid?
Oukeiii….

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Loomulikult on ka Elizabeth II eelmise sajandi ida-euroops maitsega. ÜlejÀÀnud euroopa kuningakojad samuti.

Siin ĂŒks kĂ€gu pidevalt ajab seda jama. Ju arvab, et must sukk teeb ta jala siredamaks. Ei tee.

Noh, Elisabeth II pole ka moeikoon ega stiili teejuht.

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )