Esileht Ilu ja tervis Appi juuksed kukuvad peast, mis aitaks?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Appi juuksed kukuvad peast, mis aitaks?

Postitas:
Kägu

Mul on alati olnud õhukesed juuksed ja ma ei unistagi Rapuntzeli parukast aga tahaks, et needki juuksed, mis peas on kõik välja ei langeks. Imelik on see, et see väljalangemine algab alati juunikuus ja tavaliselt kestab terve suve ja oktoobris jäävad jälle juuksed kinni. Muidu ma ei muretseks aga mul on niigi õhukesed juuksed ja neid tuleb hetkel peast massiliselt. Toitun tervislikult, kasutan kvaliteetsed hooldusvahendeid, värvin juuksed väga harva, võtan juuste vitamiine ja rauda aga miski hetkel ei tundu aitavat. On kellegil mõni hea soovitus, mida veel proovida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leivajuuretise ja munakollasega pead pesta. Mingi info kohaselt kasvatab isegi juukseid juurde, minul võttis lihtsalt kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sibulamaskist saab ikka abi. Vastik, aga tõhus. Sibulad pudruks, pähe, rätik peale ja kogu öö magada. Hommikul loputad välja. Haiseb nädal aega, aga juuksed kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see sibulaasi aitaks, poleks meil kiilakaid.

Juuksekasvul ongi faasid. Kui juba raud ja vitamiinid korras, siis polegi midagi teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaalaplatsenta kapslid. Apteegist saad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See, mis aitab ühte, ei pruugi aidata teist. Kes hädas, see nagunii proovib paljusid asju. Olen probleemiga kursis ja saanud aru, et mitte ükski arst ega salong, kabinet ega akadeemia ega test ei suuda juusteprobleemi diagnoosida enamasti ega ka aidata. Abi saavad enamasti need, kellele on äkki mingi asi tekkinud, muidu head juuksed, kas peale sünnistust või midagi või ise rikkunud.
kellel aga kaasa sündinud, mingi häire või haigus hormonaalne vms, liigne rasu ja väga imeõrnad ja hõredad, seda ei suudeta isegi diagnoosida.
Seega katseta söödava ja loodusliku krramiga, see ei kahjusta vähemalt. Korja nõgeseid ja kaselehti ,tee tõmmist ja loputa sellega, tee muna-sidruni jms maske, hoia peas, peale seda pole pesemiseks shampoone ka vaja. Nõgeseleotisega jms pane pritspudelisse natukehaaval(muidu läheb halvaks, kui pudelitäie teed valmis) ja peale pesu pritsi peanahale ja masseeri sisse. Osta peamasserija, see väike harali otstega painduv asi Jyskist ja tee massaazi.Kui ei ole, siis osta endale naturaalne harjastest hari, parem, kuI kaks, üks laiem, teine see kitsas, mida tupeerimiseks kasutatakse, kasuta neid ja pese neid ja puhasta aeg ajalt, tilgutada võid harjale vahest, lisada loputusvette või shampooni, loe nende kohta netist – eetrlikud õlid juustele, peanahale.
Loe, uuri ja proovi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nujah. Tegelt on need juuksekasvu värgid üsna läbi uuritud.
Igasugused pähemäärimised aitavad NAHAprobleemi korral. Kui välja langevad, on juuksesibula ehk sisemine probleem.
Loodetavasti ei pane nõgeseleotist pähe ükski blondiin, sest siis on värv läinud. Ja kes soovitab HAPET pähe panna ehk sidrunhapet? Need kuivatavad viimsegi karva ära ja paneb murduma.
Ehk nõgest ja sidrunit söö sisse, mitte ära määri pähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaitse päikese ja kuuma eest. Kas siis sprei või rätik/kübar pähe.

Minu juuksur ütles, et suvel/varasügisel osadel langebki palju välja, sest juukseid ei kaitsta päikese eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igasugused pähemäärimised aitavad NAHAprobleemi korral. Kui välja langevad, on juuksesibula ehk sisemine probleem.

Loodetavasti ei pane nõgeseleotist pähe ükski blondiin, sest siis on värv läinud. Ja kes soovitab HAPET pähe panna ehk sidrunhapet? Need kuivatavad viimsegi karva ära ja paneb murduma.

Mina soovitasin neid asju, tahaks selgitada, kuna sulle ei meeldinud.
see
see
https://naistekas.delfi.ee/tervis/tervis/vanarahva-abiga-lovilakk-pahe-viis-retsepti-juuste-valjalangemise-raviks?id=73849939
see
Ja palju muud sellist.
Päris hapet ma ei soovitanud pähe panna. Natuke sidruniga turgutada maskis või loputusvees on ikka ju kasutusel olnud.
Ma ütlesin ka, et abi eriti pole, sest diagnoose ka pole. Kui sa tead sellist õiget kohta, kust abi saaks, siis oleks hea küll teada. Üks hullemaid oli minu meelest trihholoogiakeskus. Nahaarst ja perearst ja endokrinoloog teevad vaid vereproovid ja kui need midagi ei näita, lausuvad, et pärilik või ütlevad, et kõik on proovitud -ei tea. Soovitavad neid tooteid, mida inimene isegi teab ja on proovinud ja ammuilma kursis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul pani juuksed kinni ainult 1 asi, B- kompleks vitamiin (natukest aega võtsin ka raua tablette juurde). Habrastele juustele mõjus veel hästi placent activ ampullid, ma ei viitsinud neid pähe määrida, ma lisasin 2.ampulli sisu shampooni sisse. Juuksed tegi nii ilusaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kilpnääret oled lasknud kontrollida? Mu ema jäi peaaegu kiilaks kilpnäärme alatalitusega. Kui ravi peale sai, siis nüüd paar aastat hiljem on juukseid ikka rohkem ja enam ei kuku niiviisi peast massiliselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see

see

https://naistekas.delfi.ee/tervis/tervis/vanarahva-abiga-lovilakk-pahe-viis-retsepti-juuste-valjalangemise-raviks?id=73849939

see

Ja palju muud sellist.

Päris hapet ma ei soovitanud pähe panna. Natuke sidruniga turgutada maskis või loputusvees on ikka ju kasutusel olnud.

Ma ütlesin ka, et abi eriti pole, sest diagnoose ka pole. Kui sa tead sellist õiget kohta, kust abi saaks, siis oleks hea küll teada. Üks hullemaid oli minu meelest trihholoogiakeskus. Nahaarst ja perearst ja endokrinoloog teevad vaid vereproovid ja kui need midagi ei näita, lausuvad, et pärilik või ütlevad, et kõik on proovitud -ei tea. Soovitavad neid tooteid, mida inimene isegi teab ja on proovinud ja ammuilma kursis.

A. Mulle ei ole vaja selgutysi ja B. Need pole selgitysed, vaid umbes, et sidrunhapet on ikka pähe pandud.
No kui kaua meie inimesed SIDRUNIT on teadnud? Nõukaajast. Kus tehti igasugu hulle katseid endaga. PS sidrun pleegitab, sellepärast kasutati, kyna midagi muud polnud. Soovitad brünetile happega pleegitamist?

B vit on samas hea soovitus. Mõjub üldse organismile hästi ja meil kipub seda vähe sees olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see

see

see

Ja palju muud sellist.

A. Mulle ei ole vaja selgutysi ja B. Need pole selgitysed, vaid umbes, et sidrunhapet on ikka pähe pandud.

No kui kaua meie inimesed SIDRUNIT on teadnud? Nõukaajast. Kus tehti igasugu hulle katseid endaga. PS sidrun pleegitab, sellepärast kasutati, kyna midagi muud polnud. Soovitad brünetile happega pleegitamist?

B vit on samas hea soovitus. Mõjub üldse organismile hästi ja meil kipub seda vähe sees olema.

Sidrun on aluseline, mitte happeline, seda perekoolikad ikka teavad või? Mulle tundub, et ei tea?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tuli neli kuud järjest u 300 karva päevas. Proovisin absoluutselt kõike. Mitte miski ei aidanud. Nüüd kannan parukat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sidrun on aluseline, mitte happeline, seda perekoolikad ikka teavad või? Mulle tundub, et ei tea?

Oh issand anna kannatust – sidrunhape on aluseline?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh issand anna kannatust – sidrunhape on aluseline?!

Organismis on see aluseline, aga kuidas see peanahal käitub, kui ta iseseisvalt hape on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, minul oli ka juustega jama ning neid kukkus välja massiliselt. Tuli välja, et minul vohas pärmseen seedesüsteemis ja seda juba nii pikalt, et ka juuksed hakkasid välja langema. Käisin ka Juukseakadeemias, kus juukseid vaadati läbi mikroskoobi ja mis selgus, juuksejuured olid kärbunud ning sisuliselt hoidis juuksekarva kinni peanahk. Loomulikult juukseid pestes, kui kätega möllad, survestad ka peanahka ja nii need juuksed ära tulid. Viskasin menüüst välja pärmseene lemmikud – nisu, suhrku, piimatooted, poolfabrikaadid jms. Ühesõnaga totaalne muutus toidulaual ja sõin toite, mis pärmseenele ei meeldi (hapendatud tooted, keefir, hapukoor ja värsked köögiviljad). Lisaks tegin bakteri (firma Ecosh-Boulardii) kuuri, krõbistasin spirulinat ja ka kurkumi kapselid. Huhhh, lõpuks aitas. Juuksed jäid kinni ja jälle kasvavad, aga tunne on, nagu tornaado oleks peast üle käinud, sest peas ainult riismed. PS! Positiivne oli veel asja juures see, et muutes menüüd langes ka kaal -10 kilo. Jõudu! Tean, kui masendav see on. Kui siiski tahad korrektseid vastuseid (sest põhjuseid võib olla ka muid), siis pöördu Juuskeakadeemiasse (asub Tallinnas), sealt saad kindlasti abi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on aastaid sama jama. Pikalt arvasin, et asi on rasedustes, imetamises, pingest ja magamatusest jms. Nüüd ei tohiks lapsed enam mõjutada, aga ikka algab igal suvel juuste väljalangemine. Tavaliselt mais-juunis ja lõpeb sügiseks. Paralleelselt väljalangemisega algab hoogne uute juuste kasv. Sel aastal ei olnud ma isegi palavikuga haige talvel, mis võiks mõjutada. Ma ei usu selle juuksuri juttu, et juuksed langevad välja päikese tõttu. Juuste väljalangemine pidi ju olema programmeeritud juba ammu enne kui need reaalselt välja tulevad?

Mulle tundub, et vitamiinid, seerumid jm mässamine mõjutab mul küll uute juuste kasvu, kuid mis aitaks, et need uued juuksed järgmisel aastal jälle välja ei kukuks? Juuste kadu on ikka tugevalt märgatav peas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul aitasid väga ränikapslid, mõned kuud võtmist pani juuste väljalangemise täitsa kinni. Samas mu sõbrannat ei aidanud need eriti üldse. Eks nii ongi, et igaühel on erinev põhjus ja seetõttu aitavad erinevad asjad… kui aitavad. Võid ju ka proovida räni võtta, äkki aitab sindki?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juuste väljalangemise seespidise põhjuse taga on madal raua ja B12 vitamiini tase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seedriõli pane šampooni sisse ja pese sellega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli abi biotiinist ja Placent Activ ampullidest ja tablettidest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nii hea, et ma selle teema otsa sattusin! Minul on vist mingi 10 aastat juba nii (alates 25-aastasest), et suvel hakkavad juuksed välja kukkuma. Peapesuga on ikka näha, kuidas tulevad hullult välja! Mõtlesin ja paanitsesin selle pärast aastaid ja proovisin ka igasuguseid asju. Ikkagi igal aastal sama jama. Vahel jäävad kinni kuskil jõulude paiku isegi. Ja siis – siis ei tule enam peaaegu üldse välja, mõni üksik karv. Niisiis otsustasin praegu, et ma enam ei muretse ja võimle selle pärast. Las olla! Teha suurt midagi nagunii ei saa. Ja pool asjast ei tule ju midagi eriti peast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas te üldse teate, kas juuksed langevad välja või murduvad? Kui välja langevad, peaks ju hakkama peanahk peagi läbi kumama? Ka mul on kamm tihti juukseid täis, dušši all käies tuleb samuti palju. Aga mu juuksed murduvad, mitte ei lange välja peanahast. Lähemal uurimisel on pea sentimeetrisi juuksejuppe täis, mis peale murdumist püsti on jäänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Apteegis müüakse Plantur sari – šampoon, palsam jne.
Aitab hästi kui järjepidevalt kasutada.
Minul tuli ka aastaid tagasi juukseid peast. Kasutasin.
Jäid kinni, muutusid tugevamaks. Muidu oli mul pärast pesu alati üks kanapesa peas, nüüd siledad juuksed. Kuidagi tihedamaks või paksemaks läksid ka natuke, kuigi mul on ka õhukesed juuksekarvad.

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ilu ja tervis Appi juuksed kukuvad peast, mis aitaks?