Esileht Rasestumine ja lapse ootamine APPI – kas on lootust sellise tulemusega?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: APPI – kas on lootust sellise tulemusega?

Postitas:

Tere!

IUI oli 07.05

Sain esimese eriti kaheldava kummitusliku triibukuma kätte 18.05 (vaid mõne nurga alt keerutades miskit paistis). Arsti soovitusel jätkasin Duphastoniga ja kordasin testi paari päeva pärast.

20.05 oli triip küll väga-väga õrn, kuid siiski igast nurgast nähtav ja eelmise testiga võrreldes märgatavalt tumedam. Käisin kohe ka veretestil ja tulemuseks sain 22,3. (see peaks olema siis  3+6 ndl)

Arst kirjutas, et see HCG näit väga madal ja kuna mul ka alates 18ndast on väga õrnalt beežikalt määrinud, siis rasedus ei pruugi edasi areneda. Minu süda ütleb, et kõik on tegelikult korras ja triibu tumenemine annab märku, et HCG selle viimase paari päevaga ikka pidi tõusma. Täna (21.05) on mul DPO14.

Homme hommikul teen kindlasti uue koduse testi ja vaatan, kas triip kosub või … Ja esmaspäeval lähen kordan ka veretesti ja vaatan, kui suur HCG muutus toimunud on. Seniks aga loodan, et teie kogemused mulle kas siis lootust annavad või kehvemal juhul aitavad mul kukkumiseks valmistuda.

Mis on teie HCG näidud nii varakult olnud ja kas rasedus hakkas kenasti arenema?

Ette tänades!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 23:56; 22.05 06:36; 22.05 14:57; 24.05 13:03; 27.06 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib minna nii, võib minna naa….

Minul olnud dpo10 hcg 24, dpo12  hcg 43 kahjuks ei pidanud vastu.   Duubeldusid küll alguses ilusasti.  Üks rasedustest duubeldus isegi pea 1000ni, aga ikka kukkus ära.

Samas ma ei tea, milline minu 1.lapse algus hcg oli… kes nüüd ringi jookseb.  Mõnel algabki madalamast otsast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20.05 oli mul DPO13 ehk siis see 22,3 näit isegi väiksem, kui Sinu DPO10 näit 🙁

Tänahommikune (22.05) kodune rasedustest oli aga jälle märkimisväärselt tumedam ja enam ei saa triibule “hele” öelda. Pole küll sama tume, kui kontrolltriip ja arenguruumi veel on, aga triipu võib näha kas või teisest toa otsast, mida 20.05 triibu kohta öelda veel ei saanud.

Kuna see 3a jooksul praktiliselt esimene reaalne triip, siis ärevust on palju. Oleks pidanud HCG mõõtmise ja arstile kirjutamisega ootama, siis ei oleks nii suurt hirmu hetkel. Kui katkeb ära, siis katkeb nagunii, aga poleks seda päevi ette närveldamist katkemise pärast, mis peale eilset arsti vastust on mul nüüd korralikult. Ainult teste vaadates kasvaks mu rõõm iga üle-päeva testiga, sest samalaadseid triibutulemusi selliste DPOde kohta olen triibupüüdjates näinud küll varemgi ja triibud ju kasvavad jõudsalt paari päevaga. Lisaks, mu kodused testid on 25sed, mitte 10sed.

Loodan nii väga, et kellelegi on ka edulugusid rääkida hilise HCG tõusmisega seoses :/ Kus DPO13 paiku on HCG alles 20-ringis. Kohe üldse ei taha uskuda, et nii pikalt oodatud rasedus kohe ära katkeb…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 23:56; 22.05 06:36; 22.05 14:57; 24.05 13:03; 27.06 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid näidud järgmised:

10 dpo 5

13 dpo 56

15 dpo 83

21 dpo 722

27 dpo 6000

15 dpo jätsin ära toetava ravi, lootust ei antud. Olid valud, määrimised ja hematoom(id), olin lilleke diivanil ega teinud mitu kuud mitte midagi. Hetkel jookseb raseduse 8. kuu ????

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 07:45; 16.06 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll usun, et kõik võib veel hästi minna. Lootmine ja positiivne meelestatus nagunii midagi hullemaks ei tee. Pigem soovitan praegu olla rõõmus rase, kõhubeebiga rääkida, et ta ilusti kasvaks ja ehk läheb kõik ilusti☺️

Ole tubli!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see guugeldamine midagi head ei too. Samas hcg tabeleid vaadates sobib 22,3 näit isegi 4+ nädalale. Ise mõtlen nii, et kui keskmise järgi hakkab hcg tõusma DPO7, siis võiks ju olla kahekordistumisega 48/h jooksul nii:

DPO 7 -2

DPO 9 – 4

DPO 11 – 8

DPO 13 – 16 (Oli 22,3)

Olen täna püüdnudki sellise suhtumisega olla, nagu viimane kommenteerija, kuigi üsna raske on. Õnneks on täna ka määrimisvaba päev olnud, et ehk ikka see madal esmane näit ei tähenda midagi halba ja edasi läheb kõik ainult positiivselt! Olgugi, et isegi siinsetest näidetest jään pea kahekordselt alla – mu süda usub, et siit tuleb mu väga pikalt oodatud jaanuaribeebi!

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 23:56; 22.05 06:36; 22.05 14:57; 24.05 13:03; 27.06 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame parimat, aga valmistuda tuleks siiski halvemaks. Minu kogemuste järgi on see liiga väike näit 4ndl elujõulise raseduse jaoks, lisaks veel määrimine jms. Viitab siiski keemilisele rasedusele ehk hcg natuke tõuseb, aga rasedus enam edasi ei arene, ei õnnestu lõpuni pesastuda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 10:12; 24.05 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 4+3 nädalal näit 19. Ja 48h hiljem vaid tõusnud 28ni. Kahjuks minul katkes nädal aega hiljem.  Aga proovi mõelda positiivselt ja ole tubli :))

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin mõelda positiivselt. Tänaseks on mul 3.  määrimisvaba päev (kokku määris 1 õhtu + 3 päeva DPO11-14)  Mees oli kõrval vana-zen, kes ütles, et tal IUIst saadik tunne, et läheb kõik hästi. Tänane kodune test veel hirmutas, sest triip ei tundunud võrreldes laupäevaga kuigi palju tumedam olevat (natuke siiski oli), aga tänahommikune veretest üllatas küll väga positiivselt.

DPO 13 – 22,3

DPO 15 ei saanud testida laupäeva tõttu, aga oleks eeldanud 44,6.

DPO 17 ehk täna oleksin eeldanud 48h/kahekordistumise põhjal 89,2. Ideaalised lootsin näha 100+ numbrit, aga oli hoopiski 278,4 ehk tõus on olnud rohkem kui mitmekordne.

Rääkisin just ka oma viljatusraviarstiga, kes arvas, et kuna näit on korralikult kasvanud ja enam ei määri, siis ei pea ilmtingimata ka duphat edasi võtma ja võin aja panna arvele võtmiseks.

Eks alguses on nagunii paljud ohud ja katkemisvõimalusi on miljon, siis hetkel viitab kõik siiski arenevale rasedusele 🙂

Tänan kõiki kaasa rääkijaid ja positiivsete mõtete jagajaid! 😉

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 23:56; 22.05 06:36; 22.05 14:57; 24.05 13:03; 27.06 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edenes sul väga kenasti siis! Tundub, et kõik läheb ilusti, hoiame pöialt ja kena kõhukasvatamist!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 10:12; 24.05 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Tõstan veel teemaalgatajana korra selle teema üles poole, et anda lootust madala HCG näiduga naistele, kes otsivad mingisugustki lohutust ja lootust minuga sarnases olukorras.

Kuigi mu esimene HCG näit ja määrimine pani arsti ja paljusid siitki ütlema-mõtlema, et eks ta paraku looduslik valik saab olema, siis täna nägin ära ka täitsa tubli tuksuva südamekese, mis vastas isegi 1 päev suuremale suurusele, kui arvutuste põhjal eeldasin.

Kuna kirjutan nüüd oma kasutajanime alt, siis kunagistele kaasaelajatele lisainfot ka endast. Õnnestus siis täpsemalt II katse IUId peale 2 aastat ja 9 kuud hulluks ajavat triibupüüdmist.

* Kõige esimene katse oli tegelikult ilma IUIta märtsis, sest ma ei saanud OV testile üldse mingeid triipe (ärge ostke apothekast OV-teste, need täiesti mõttetud) ja seega magasin OVi maha. Nagu kiuste ei olnud mul ka ühtegi OVile viitavat tunnust too kuu. Kes teab, võib-olla oligi ovulatsiooni-vaba tsükkel opi järgseks taastumiseks organismil võetud. 😀 Ta muidugi avaldust selleks ei kirjutanud, aga mis teha, ta mul ongi paras põikpea ja teeb asju oma soodu 😀

* Teine katse sain OVile küll pihta ja IUI tehtud, kuid siiski ebaõnnestus.

* Kolmas kord oli mul duphaston peal ja sain oma esimesed päris triibud lõpuks maikuus kätte ning TA jääb jaanuari lõppu! 🙂

Soovin edu ja kiireid triipe kõikidele triibupüüdjatele!

Elli-Ly
Tänaseks 7+4 (arsti mõõtmise järgi isegi 7+5)

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on küll tore lugeda, et see oled sina, Elli-Ly ???? Palju õnne ja võiduka lõpuni!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 07:45; 16.06 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, kuidas läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 17:32; 28.06 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan küsimast!

Iivelduste saatel 🙂 Teisipäeval lähen OSCAR eelset vereproovi andma ja täna nägin digiloost, et ka endokrinoloogi poolt võetud vereproovid olid täiesti korras – isegi paremad, kui triibupüüdmise ajal. Kui see pidev pohmakatunne välja jätta, siis läheb igati hästi 🙂

Elli-Ly

9+2

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 23:56; 22.05 06:36; 22.05 14:57; 24.05 13:03; 27.06 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, palju õnne!

Ma püüdsin sinuga koos triipe ja elasin sulle väga kaasa. (Mul läks aasta ja üheksa kuud aega.)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 17:32; 28.06 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, palju palju õnne Sulle!

Vapper ja 1a6k Vaprake

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine APPI – kas on lootust sellise tulemusega?